mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 18:02 
Cytuj  
kurde jak bedzie w połowie tak jak piszesz to znowu bede nolifem :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 18:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurde jak bedzie w połowie tak jak piszesz to znowu bede nolifem :wink:

E 2h w instnacji to jeszcze nie jest nolajf 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 18:53 
Cytuj  
czy jestj akas roznica miedzy klientami?
sciagnalem instalke z podanych tu grzecznosciowo linkow - zainstalowalem, i.. mimo podanego chasla na open bete nie wpuszcza mnie do gry - password incorect - tzn na 2 etapie, bo sama gre odpalam az do wewnetrznego ekranu logowania.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 19:24 
Cytuj  
walka to najbliżej ma do Wiedzmina a nie do mmo

Jak juz masz do czegokolwiek porownywac, to raczej do czegos blizszego, moze jakichs pseudo-MMO. Pomijajac niuanse w poruszaniu i ew. zatrzymywania movementu postaci podczas wykonywania ciosow/kombosow w Fury, DDO i HGL, combat jest bardzo podobny. Nie wspominajac o Spellborn, w ktorym tez bedzie bardzo podobny - i to juz bedzie (- mam wielka nadzieje) MMORPG z prawdziwego zdarzenia. A jesli nie MMO, to Gothic, ale na pewno nie Wiedzmin - to bardzo zly przyklad i jeszcze kogos moze niepotrzebnie zniechecic.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 19:28 
Cytuj  
Z tego co czytalem, devsi specjalnie ograniczyli, wrecz skrocili do minimum to co widzielismy w becie, zeby jak najwieszke "wow" wywolac na retailu.
Preorder na kolekcjonera zrobiony ale nawet nie interesuje sie wczesniejszym dostepem do gry. Dla mnie nieodzownym smaczkiem jest otwarcie pudelka instalacja, pozatym rzeczywiscie po co szalec :] Akurat nowy sezon bedzie na arenach :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:29 
Cytuj  
dzis robilem instancje na lev 15-18 bosowie od 16 do 20 lev w 6 osob. instancja ogromana wchodzac widac dolina posrodku niej piramida duza
pod nia wioska, zejscie do wioski 10-20 min przejscie przez wioske tyle samo na piramidzie ubilismy 3 bosow ,a pozniej zaczely sie zawysokie lev i nienadazalem z leczeniem.(priest ma tragiczny hil lecze teraz za8 i za 4 2 rozne spele a moby bosy wala za 40-80 tank padal co chwila)(max lev w ob 13 wiec majac wyzszy lev bez problemu daloby sie przejsc)

Byla to 3 instancja z tych poczatkowych i jest naprawde spora chyba wieksza obszarowo niz cokolwiek z wowa (w lotro sa wieksze)

pierwsza i druga instancje da sie solowac jak sie ma odpowiednik levelu co moby choc we 2-3 idzie szybcieji latwiej.
Nie weim czy ktos o tym pisal ,ale jest moznosc grania w dzien-multiplayer widac innych graczy itp albo w nocy wtedy only single(gra plynniej chodzi i szybciej sie leveluje)ale drop itemow jest bardzo zredukowany. opcja zmiany u npc ow w tavernie i paru innych miejscach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:37 
Cytuj  
Taa ale chyba tylko na Tortage..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 22:26 
Cytuj  
jako ze topic zaspamowany oftopami (nie zeby mi to przeszkadzalo) tonie jestem pewien czy juz ktos podal to info:

akne (gram.pl) napisał(a):
Dostaniecie info ze sklepu gram.pl automatycznie takie samo, jak w przypadku płatności za inne pre-ordery.
Ale nie w terminie "5 dni przed wysyłką", tylko wcześniej - wyjątek robimy dla AoC, żebyście mogli wcześnie dostać klucz, wykupić early access i pograć przed premierą te 6 dni nawet. Kto szybciej zapłaci za grę, ten szybciej dostanie klucz.
Klucz trzeba będzie wybrać: albo do mamuta albo do nosorożca. Kto pierwszy, ten lepszy, bo kluczy jest mniej więcej po równo, ale z zapasem niewielkim na któregoś z mountów. Nie wiem, który lepszy (nie mogę wiedzieć wszystkiego ;-), macie czas na zastanowienie :) Podobno będziemy mogli domówić klucze, jeśli któryś z mountów będzie popularniejszy, ale nie potwierdzam tego oficjalnie.

Jeśli coś pomieszałam, to przepraszam, ale IMHO nie. Zmęczona jestem jak człowiek o tej porze, nie jak bot ;)



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36432&pid=67


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 22:31 
Cytuj  
czyli mam czekac aż poprosza mailem o płatność kartą ?


_________________
psn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 23:15 
Cytuj  
czytanie ze zrozumieniem to chyba miales na tescie gimnazjalnym ? czy jeszcze cie do tego nie przygotowali w szkole ? ;<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 23:21 
Cytuj  
wynika z tego ze sa bardzo duze szanse zeby grac od poczatku (tzn 6 dni przed 23 = 17) ;)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 23:50 
Cytuj  
Epic ending to the Age of Conan Open Beta
Posted: - 06.05.2008

On the 10th of May Funcom is transforming the entire Open Beta into PvP MAYHEM, while at the same time giving testers access to all which Hyboria has to offer!


As we take down our servers for a short period we are at the same time changing the entire server rule-set to Free For All PvP carnage!

Here are the dirty details:

All servers become PvP servers. You can kill each other – no level restrictions on killing or getting killed, but you cannot PvP in the major cities.
All level 13 characters becomes level 20. Their inventory is wiped, but they have “tons” of money and really nice equipment suitable for level 20’s. Shopping bonanza!
You have access to ALL zones and ALL levels after level 20!
You will be zoned to your Race’s Hub. (Cimmerians – Conarch Village, Aquillonians – Old Tarantia and Stygians – Khemi!
We will get back with detailed information on the exact time it starts on the official Open Beta forums at IGN, as well as on the Age of Conan forums and community site.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 00:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
czytanie ze zrozumieniem to chyba miales na tescie gimnazjalnym ? czy jeszcze cie do tego nie przygotowali w szkole ? ;<
czego sie przypierdalasz, wybrałem płatnośc kartą nie mam wpływu na to kiedy bedą chcieli sciagnąc kase
napisane jest że jak szybciej zapłace to szybciej dostane klucz. nie ja decyduje kiedy zapłace.
wiec spodziewam sie że dostane maila z linkiem do potwierdzenia płatności. nie moge tego zrobic sam


_________________
psn

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 01:19 
Cytuj  
Deshroom ja też wybrałem płatność kartą. Dzwoniłem dziś to gram.pl i babka powiedziała mi, że płatności uruchomią 9-go maja. Sądzę jednak, że lepiej sprawdzać 2-3 razy dziennie bo to różnie z nimi bywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:18 
Cytuj  
dziękuję :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:32 
Cytuj  
Powiedzcie mi czy płatność karta Visa będzie zrealizowania szybciej
ni przelewem internetowym ?? ktoś coś wie na ten temat ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:35 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Powiedzcie mi czy płatność karta Visa będzie zrealizowania szybciej
ni przelewem internetowym ?? ktoś coś wie na ten temat ??
płatność karta bedzie jak klikniesz, przelewem jak dojdzie


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:41 
Cytuj  
a to już pewnie zależy od banku ??

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:51 
Cytuj  
Matko ale hype...
Przypomina mi start WoW.
Cos czuje ze 17-20 bedzie placz i zgrzytanie zebami...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 07:57 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
a to już pewnie zależy od banku ??
nie, platność kartą np VISA zalezy od serwerów Visa i z grubsza nie ma nic wspólnego z bankiem w którym ta karte masz albo z bankiem w którym masz konto. upraszczam ale jak płacisz kartą to jest jak napisałem. klikasz i zapłacone
przelew zalezy od banku i zalezy od banku docelowego (jak sa te same to tez instant prawie)

@onion

ja się generalnie zastanawiam czy poprostu nie poczekać na pudło, same nerwy i masa downloadu bedzie :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.