mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:08 
Cytuj  
nie działa :(

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:08 
Cytuj  
a ja sie waham czy brać a dostałem na maila o zapłacie ciekawe czy będzie gdzieś do sciągnięcia klient "finałowy" przed premierą dla preorderowców

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:09 
Cytuj  
zapłaciłem bez problemów na gram.pl


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:11 
Cytuj  
dostałem komunikat - " Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ."

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:12 
Cytuj  
Ktorego mounta wziales ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:12 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
dostałem komunikat - " Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ."
nie używałem maila zalogowałem sie na www i tam dokonałem platności może to robi różnicę


_________________
psn


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:14 
Cytuj  
Tylko ze ja wybrana mam formę jako przelew pocztowy/w okienku ;/

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:14 
Cytuj  
problem jest taki że niepotrzebnie najpierw potwierdziłem a potem chciałem zapłacić, maja jakiegoś buga w systemie :(bo nie tylko ja mam ten problem :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:16 
Cytuj  
Karati napisał(a):
Tylko ze ja wybrana mam formę jako przelew pocztowy/w okienku ;/
to jak chcesz zapłacić na stronie, liczysz że gruba stara baba z poczty tam wyskoczy ? :wink:

albo kartą albo e-przelewem albo idz na poczte czy do banku


"zamówienie nr ....: złożone Pn, 05.05.2008, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) , pobierz swój klucz War Mammoth, pobierz swój klucz Killer Rhino lub pobierz oba klucze (dla więcej niż 1 szt.)>"

jezu jaki brac klucz ? :-? chyba nosorożec :wink:
co z tym kluczem teraz ? rejestrować sie na funcomie ?

EDIT mam
http://community.ageofconan.com/wsp/con ... le=CONTENT


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 maja 2008, 11:20 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
Desh bierz mamuta ;)


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
Karati napisał:
Tylko ze ja wybrana mam formę jako przelew pocztowy/w okienku ;/
to jak chcesz zapłacić na stronie, liczysz że gruba stara baba z poczty tam wyskoczy ?

albo kartą albo e-przelewem albo idz na poczte czy do banku


"zamówienie nr ....: złożone Pn, 05.05.2008, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) , pobierz swój klucz War Mammoth, pobierz swój klucz Killer Rhino lub pobierz oba klucze (dla więcej niż 1 szt.)>"

jezu jaki brac klucz ? chyba nosorożec
co z tym kluczem teraz ? rejestrować sie na funcomie ?


Ale nie mam nr konta nigdzie podanego, a zadzwonilem to powiedzieli ze 9 ;/ moze poda ktos nr konta??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:22 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Desh bierz mamuta ;)
e tam, nie bede się miescił nigdzie :P

HA
"Age of Conan Europe Pre-order Item: The Killer Rhino
Get ready for Age of Conan, the most savage, sexy and brutal MMO ever created!

This key unlocks the Killer Rhino in the European version of the game. The Killer Rhino is a strong and agile mount that you can ride from level 40 and onwards. Prior to reaching level 40, your characters can claim a special belt that will allow you to carry more items. While you are logged in to the game, use the /claim command to receive your preordered items.

Heads will Roll!

Success
Register
Your Account has been Registered"


_________________
psn

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:28 
Cytuj  
Ja tam mam już swój kluczyk (nosorożec) już wklepany na świeżutkie konto do AoC :D Byle do 10 maja, coby mi przez 7 dni się klient ściągał :)

PS : Czyżby gram.pl nie nawaliło po raz pierwszy w swej historii? :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:31 
Cytuj  
a ktos wie kiedy pobieraja te 5 euro?
wpisalem numer karty itd ale jeszcze mi nie pobralo kasy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:31 
Cytuj  
do rejestracji potrzebna jest karta, nie wiem czy ja weryfikuja na tym etapie


_________________
psn

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:34 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
PS : Czyżby gram.pl nie nawaliło po raz pierwszy w swej historii? :o


<Oczywisty wrzut w stylu #wow-pl>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:37 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
problem jest taki że niepotrzebnie najpierw potwierdziłem a potem chciałem zapłacić, maja jakiegoś buga w systemie :(bo nie tylko ja mam ten problem :(

Ja też tak mam - jak kliknę w link z maila od gram.pl to dostaję taki komunikat:
"Uwaga, nasz system stwierdził iż doknano już próby płatności za to zamówienie.

Aby zmienić formę płatności lub ponowić próbę płatności przejdź do szczegółów zamówienia i skorzystaj z opcji "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie"


A po kliknięciu opcji "masz problem z płatnością" już nie mogę wybrać opcji zapłacenia szybkim przelewem bankowym ani kartą - dostępna jest tylko opcja płatności przy odbiorze albo zwykłego przelewu/przekazu.

Próba zapłacenia bezpośrednio na stronie kończy się tym samym.
/owned by CDP :evil:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 11:42 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
dark_lord napisał(a):
problem jest taki że niepotrzebnie najpierw potwierdziłem a potem chciałem zapłacić, maja jakiegoś buga w systemie :(bo nie tylko ja mam ten problem :(

Ja też tak mam - jak kliknę w link z maila od gram.pl to dostaję taki komunikat:
"Uwaga, nasz system stwierdził iż doknano już próby płatności za to zamówienie.

Aby zmienić formę płatności lub ponowić próbę płatności przejdź do szczegółów zamówienia i skorzystaj z opcji "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie"


A po kliknięciu opcji "masz problem z płatnością" już nie mogę wybrać opcji zapłacenia szybkim przelewem bankowym ani kartą - dostępna jest tylko opcja płatności przy odbiorze albo zwykłego przelewu/przekazu.

Próba zapłacenia bezpośrednio na stronie kończy się tym samym.
/owned by CDP :evil:


ja nawet nie mam takiego komunikatu - mam tylko taki co napisałem wcześniej - jak nie naprawią tego dzisiaj to nigdy już nie zamówie u nich :(


Posty: 37
Dołączył(a): 6.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 12:09 
Cytuj  
Mam pytanie odnosnie procesu pobierania oplat, tylko nie bijcie bo to moja pierwsza mmorpg.

Przy rejestracji trzeba wybrac subscription cycle, a chcac uzyskac wczesniejszy dostep podalem karte kredytowa jako forme platnosci i teraz pytanie: czy pobiora automatycznie oplate za pierwszy miesiac przy pobieraniu tej za early access?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 12:10 
Cytuj  
nom napisał(a):
Mam pytanie odnosnie procesu pobierania oplat, tylko nie bijcie bo to moja pierwsza mmorpg.

Przy rejestracji trzeba wybrac subscription cycle, a chcac uzyskac wczesniejszy dostep podalem karte kredytowa jako forme platnosci i teraz pytanie: czy pobiora automatycznie oplate za pierwszy miesiac przy pobieraniu tej za early access?
mnie narazie nic nie pobrało, zakładam że pobierze 5 euro w swoim czasie


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.