mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 10:52 
Cytuj  
Ale co rozumiecie przez 'male gildie', czy 80 osob to mala czy juz duza, a moze srednio ?
Ja uwazam ze gildia, ktora nagle powstaje i zbiera ludzi wmawiajac im ze bedzie u nas swietna zabawa to wielka kpina.
Nie da sie osiagnac namiastki zabawy zbierajac w jednym miejscu dziesiatki obcych sobie ludzi.

Nasza gildia istnieje juz 2,5 roku, znamy sie w wiekszosci dobrze, organizujemy zjazdy w realu, jest to juz cos wiecej jak poprostu zlepech anonimow zebranych pod gre.
Osoby dolaczajace do nas np teraz musza sie liczyc z tym ze dostosowanie sie do nas jest istotne ale nikogo sie na sile nie ma zamiaru trzymac, to jest decyzja kazdej osoby i sami zdecyduja czy atmosfera panujaca u nas jest dla nich.
Liczymy tez na to ze nowe osoby wniosa do nas cos wiecej jak tylko nick na liscie czlonkow.

Twierdza jest znana gildia, istnieja ponad rok chyba i jakby nie Huragan to pewnie byla by mniej znana, a ze przy okazji robi zla jej opinie to juz ich sprawa, Eldarowie natomiast to nikomu nie znana gildia i kazdy zapamieta ze to TikTak i trollowanie na forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 10:56 
Cytuj  
to może założyć temat albo najlepiej nowe forum kłótnie.pl bo po co zaśmiecać te tematy, jak ktoś ma nadmiar energii, to niech zapisze się na jakiś sport (najlepiej sztuki walki) na 100 % pomaga :) lub od razu ustawicie się na real pvp to pewnie rozwiąże wasze problemy emocjonalne :P

ps- Twierdze i Eldarowie znam tak samo długo bo 1 raz miałem styczność z tymi gildiami w lotro jak była premiera.

ps2 - jeśli chodzi o gildię Twierdza to ja osobiście nie słyszałem pochlebnych opinii o was, ale że rzadko wieżę w plotki więc nie będę o nich mówił :) zresztą nie lubię obgadywać innych :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 11:29 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
to może założyć temat albo najlepiej nowe forum kłótnie.pl bo po co zaśmiecać te tematy, jak ktoś ma nadmiar energii, to niech zapisze się na jakiś sport (najlepiej sztuki walki) na 100 % pomaga :) lub od razu ustawicie się na real pvp to pewnie rozwiąże wasze problemy emocjonalne :P

ps- Twierdze i Eldarowie znam tak samo długo bo 1 raz miałem styczność z tymi gildiami w lotro jak była premiera.

ps2 - jeśli chodzi o gildię Twierdza to ja osobiście nie słyszałem pochlebnych opinii o was, ale że rzadko wieżę w plotki więc nie będę o nich mówił :) zresztą nie lubię obgadywać innych :)

Jak ci sie nie podoba klimat panujacy na forum, nikt cie nie karze sie tu udzielac:P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 11:35 
Cytuj  
mi się bardzo tu podoba tylko jak pisałem nie wiem skąd bierze się tyle agresji tutaj ?? i czemu sie czepiasz mnie ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 11:38 
Cytuj  
Trzy dni do premiery, drama na oficjalnym forum, sciaganie patchy, funcom siedzi cicho na temat siege, a ty pytasz skad ta agresja !? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 11:49 
Cytuj  
jakbym takimi rzeczami się przejmował to dawno bym se w łeb strzelił :)Ja chodzę na kung fu i jestem w miarę spokojny chyba że ktoś przegnie... :) Ale rzeczywiście stres jest tym bardziej że tydzień wolnego wziąłem - w Piątek jakieś żarcie na cały tydzień trzeba kupić a żonki Ci którzy maja na zakupy niech wysyłają albo simsy na 2 kompie trzeba im włączyć :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:10 
Cytuj  
embe co z moim podaniem? ;-p


Posty: 23
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Ksiezniczke zakleta w twierdzy ? to chyba o lil ? szkoda ze ta ksiezniczka okazala sie transwestyta :(


"uderz w stol a nozyce sie odezwa"
widze ze moj text o popularnosci twojej gildii byl celnym uderzeniem :)

Po twierdzy juz ludzie jechali chyba swego czasu, jak nie na forum to na privach przynajmniej, po huraganku tez wiele razy jechano..

Teraz nadszedl czas na ciebie, wejsciowke zrobiles jak nasz kochany mareczek, zbadaj jego pierwszy post w archiwum i jak go traktuje wiele osob to moze sie czegos nauczysz ;)


mala rada ktora calkiem czesto dziala:
Jak jestes nowy to sie nie wychylaj, liz dupe starej ekipie tak dlugo az reszta forum cie zaakceptuje, a jak zaczynasz trollowac to dobrze dobieraj cele i licz sie z mozliwoscia odwetu :)

to kiedy i czy zostaniesz zaakceptowany zalezy jedynie od ciebie ... podazajac krokami mareczka nigdy ci sie to nie uda ;)

edit: sa ofkoz wyjatki ktore zostaly zaakceptowane bez lizania dupy starej ekipie ;p jednak watpie bys do nich nalezal :D
Te osoby zwykle czytaly forum przez miesiace/lata i calkiem dobrze wiedzialy jakich reakcji sie spodziewac ;)


edit2: zanim wspomnisz cos o moim post count zwroc uwage na date rejestracji ;) sa osoby z o wiele wiekszym post countem mimo ze sa krocej zarejestrowani na forum ;)


Bardzo niemiły replay , bardzo niesympatyczny i miejscami nawet wulgarny. No cóż ale skoro mamy się bawić to chyba na całego o ile kogoś bawią taki utarczki na poziomie średnio wyrośniętego żywopłotu.
Zauważyłem że większość twojego postów dotyczy akceptacji i chyba najwyraźniej masz z tym jakiś głęboko zakonspirowany problem. Wmawiasz mi ,że na tym forum istnieje zjawisko fali a nawet sugerujesz komu powinienem najpierw lizać tyłek. To bardzo nieładnie z twojej strony i dla twojej informacji wolał bym lizać tyłek suki korsykańskiej niż komukolwiek na tym forum. Nie mam ochoty badać postów Mareczka i nie zależy mi na akceptacji kogokolwiek na tym forum i nie zamierzam też wypunktowywać kolejnych zdań twojej wypowiedzi. Piszesz w następnym poście coś o lekarstwach , że jeszcze ich nie zażyłeś itd. To ja mam dla ciebie też jedną radę skoro tobie tak prędko do udzielania ich innym : zmień po prostu lekarza bo ten cię od dawna oszukuje . Nigdy przenigdy nie atakowałem nikogo na tym forum a już w żadnym przypadku nie miałem na myśli ciebie ,aczkolwiek musze przyznać , że jesteś doskonałą pożywką dla trolla YHBT. Może odrobinę poszanowania dla nowych czy też starszych na tym forum ,zresztą nie zamierzam cię uczyć kultury.
Widzę że sporo kolejnych postów obraca się wokół tematu agresji i rzekomego ADHD w ten temat też nie zamierzam się zagłębiać bo bynajmniej nie jestem psychologiem dziecięcym. Mam nadzieje , że nikogo moje posty nie uraziły i jestem przekonany , że wcale nie były aż tak agresywne . Po prostu posty , które mają być z założenia prowokacją do jakiejś ( tutaj wyimaginowanej ) merytorycznej dyskusji odbierane są przez niektórych jako atak na nich samych i nie prowadzą do niczego innego jak do jazgotu i wypunktowywania kolejnych linijek czyichś wypocin.

Co do bycia trollem to zapraszam na Wiki , ja tylko przypomnę , że troll to min. osoba zakłócająca przebieg merytorycznej dyskusji a taką merytoryczną dyskusją za jasną cholerę bym tego topicu nie nazwał .


_________________
Obrazek
enklava.org - polish mmorpg community


Posty: 23
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale co rozumiecie przez 'male gildie', czy 80 osob to mala czy juz duza, a moze srednio ?
Ja uwazam ze gildia, ktora nagle powstaje i zbiera ludzi wmawiajac im ze bedzie u nas swietna zabawa to wielka kpina.
Nie da sie osiagnac namiastki zabawy zbierajac w jednym miejscu dziesiatki obcych sobie ludzi.

Nasza gildia istnieje juz 2,5 roku, znamy sie w wiekszosci dobrze, organizujemy zjazdy w realu, jest to juz cos wiecej jak poprostu zlepech anonimow zebranych pod gre.
Osoby dolaczajace do nas np teraz musza sie liczyc z tym ze dostosowanie sie do nas jest istotne ale nikogo sie na sile nie ma zamiaru trzymac, to jest decyzja kazdej osoby i sami zdecyduja czy atmosfera panujaca u nas jest dla nich.
Liczymy tez na to ze nowe osoby wniosa do nas cos wiecej jak tylko nick na liscie czlonkow.

Twierdza jest znana gildia, istnieja ponad rok chyba i jakby nie Huragan to pewnie byla by mniej znana, a ze przy okazji robi zla jej opinie to juz ich sprawa, Eldarowie natomiast to nikomu nie znana gildia i kazdy zapamieta ze to TikTak i trollowanie na forum.


Tiktaka to tak łatwo nie da się za pomnieć . Tytułem sprostowania Eldarowie do Gildia, która ma już blisko 8 lat a jej gracze pamiętają zamierzchłe czasy Legends of Mir czy Lineage , nie wspominając już o MUD-ach .Sama nazwa „Eldarowie” to twór stosunkowo nowy i nazwa ta została dostosowana do potrzeb LOTRO.


_________________
Obrazek
enklava.org - polish mmorpg community

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:23 
Cytuj  
mnie nie uraziłeś,a z tym adhd sobie zażartowałem, więc spoko Sados, ja Ciebie lubię bo byłeś jednym z pierwszych którzy mnie do waszej gildii przyłączyli w lotro jak jeszcze grałem, tak samo jak lubię ludzi z gildii Royal Legion ; może trochę mnie tych co uciekli do Vana zdrajcy :P - tym bardziej że van okazał się ponoć shitem niewiele wartym :) Zdrada jest niewybaczalna bo wy przyczyniliście się do rozpadu gildii przez co zmuszony byłem odejść z gry :) ale i tak pozdrawiam wszystkich z wyżej wymienionych gildii jak i z innych :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:44 
Cytuj  
o lol
przez rozpad gildii bylem zmuszony odejsc z gry.ahahaha

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 12:47 
Cytuj  
nie śmiej się nie śmiej - na kogoś muszę zwalić :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
embe co z moim podaniem? ;-p


Jak zlozysz to rozpatrzymy obiektywnie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:14 
Cytuj  
No to ciekawe ile będzie agresji na forum, jak 17go nie wstaną serwery dla early acces.......


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:15 
Cytuj  
to Ci co za to będą odpowiedzialni poznają numer mojego buta :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:22 
Cytuj  
Chyba wszyscy maja jakies doswiadczenia z grami mmo i wiedza na co mozna liczyc w dniu premiery :)
Nie zdziwie sie jak serwery wstana, padna, potem fix, lag, patch itd itp.
Jedynie moze mnie czekac mile zaskoczenie jesli jednej z w/w rzeczy nie bedzie w dniu premiery :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
Ten cały early acces w grach online powienien się w sumie nazywać: Almoust last beta, po nim jest już właściwa last beta 8)


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:28 
Cytuj  
ładniej by brzmiało pre-beta :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:54 
Cytuj  
taa EA to jest Test-live

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:58 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
mi się bardzo tu podoba tylko jak pisałem nie wiem skąd bierze się tyle agresji tutaj ?? i czemu sie czepiasz mnie ??

Akuart na ciebie padło, nie traktuj tego osobiście :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.