mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 16:39 
Cytuj  
1. Zony to drobiazg bez wplywu na gre i fajnosc, to nie jest siatka jak w vanguardzi ze w polowie mostu byl chunk, to sa naprawde wielkie krainy, jesli uda sie zapelnic jeden dystrykt po pierwszej fali premierowej to bedzie cud, wiec nie wspominajcie ponownie o tym bo przypomnijcie sobie jak wygadalo otwieranie AQ w WoW i te 1fps na trzy minuty :)

2. Wilkosc gildii, sorki ale sugerowanie sie jojceniem na forum i dostosowywanie do tego gildii jest delikatnie mowiac glupie, ja chce zobaczyc patch notes w dniu premiery, poznac oficjalne zasady siege, pvp i reszty.

3. Siege 48v48 to jednak pomylka, alenic nie wiemy wiecej, czy faktycznie bedzie free twierdza dla wszystkich, male siege, nie mamy pojecia, ponownie plotki i nic wiecej.
Funcom daje dupy od strony informacyjnej, a moze to jednak ci rozgoraczkowani 18+ robia flame i jak stare przekupy robia drame ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 16:46 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Nie cieszy mnie to i za bardzo nie martwi, ze jestes oficerem w Warcry (generalnie jest mi to obojetne). Jesli wspomniales o tym tylko po to, zeby mnie postraszyc widmem ewentualnych represji, to jesli chcesz moge podac na priv nick, pod jakim bedziesz mogl znalezc mnie w grze - ulatwi Ci to sprawe.

ja nie prowadze takiej polityki

Buka napisał(a):
Wracajac do tematu - to, ze z czyms nie wyrobili sie na premiere, nie oznacza ze wogole tego nie bedzie (wszyscy doskonale zdajecie sobie sprawe z tego, ze gra jest wypuszczana w lekkim pospiechu, glownie dlatego ze nie mozna przekladac w nieskonczonosc terminu jej wydania). Gra bedzie systematycznie rozwijana i poszerzana o kolejne opcje - jak kazde mmo. Nie bede plakal, ze czegos nie ma, czy cos jest inaczej niz mialo byc, bo to wszystko jest do naprawienia/poprawienia/dorobienia (niepotrzebne skreslic).

tak ale "epic" siege to jest jeden z podstawowych featursow
odpowiedzieli ze 48v48 to narazie i pracuja nad tym
pracowac moga latami albo tydzien i powiedziec srr nie dalo sie
dopracowywac sobie moga bugi w grze wyglad tekstur animacje runa lesnego i tym podobne gowna


Mendol napisał(a):
sam lepiej bym tego nie ujal.
widze ze oficerow macie juz w warcry, jak cos to ja moge generalem zostac.

kuszace ;)


tomugeen napisał(a):
Dlatego wlasnie nie pale sie do AoC, poczekam troszke.
Moze sie skonczyc jak z VG - kiedy juz aoc bedzie nadawalo sie do gry, nie bedzie z kim grac ;]

helmy....

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 16:52 
Cytuj  
embe napisał(a):
2. Wilkosc gildii, sorki ale sugerowanie sie jojceniem na forum i dostosowywanie do tego gildii jest delikatnie mowiac glupie, ja chce zobaczyc patch notes w dniu premiery, poznac oficjalne zasady siege, pvp i reszty.

no srr embe ale na czym nalezy bazowac jest juz 13 - a 17 start gry
to kiedy sie dowiemy na 80lvlu?

embe napisał(a):
Funcom daje dupy od strony informacyjnej, a moze to jednak ci rozgoraczkowani 18+ robia flame i jak stare przekupy robia drame ?

srr place wymagam
srr ze sie wkurwiam - chociaz nie mam powodow
przeciez ostatnio wszystkie mmorpgi odnosza sukces i devsi nie leca sobie w chuja - wiem to nie te czasy
przeciez:
Vanguard ma 12 milionow graczy - i helmy!
PotBS 18 milionow
TR 30 milionow
kurde czym ja sie martwie - napewno wszystko bedzie ok

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 16:53 
Cytuj  
:D Wez sobie procha jak ja i odrazu jest przyjemniej.

Mendol masz szanse teraz ze przyjme twoje podanie, dawaj !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 16:54 
Cytuj  
Czasami mam warazenie ze ludzie ktorzy porownuja AoC do Vanguarda nie grali w jedna z tych gier. Vg od 1 dnia i juz podczas bety byl chodzacym trupem, AoC puki co prezentuje sie jeszcze w becie calkiem dobrze, ale pozyjemy zobaczymy. Maly Siege jest rozczarowaniem ale nie bede plakal jak rozszerza to w przyszlosci do wiekszej liczby. Na dzien dzisiejszy 90% osob spalilo by sobie PC podczas siege z wieksza liczaba osob :] :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 17:02 
Cytuj  
podanie.

:-)


khebeln tak wiemy ze twoj pc sie nie spali bo jest zajebisty.
tak wiemy ze boisz sie pvp bo za duzo czasu poswiecasz na farmowanie itemzorow.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 17:39 
Cytuj  
a wy dalej głupio się kłócicie, o to co nie wiadomo czy będzie prawdą i przekonamy sie dopiero w dniu oficjalnej premiery czyli 23, bo ea na pewno nie będzie w pełni dokończonym projektem :) weźcie na luz ludzie nie ma co sie stresować, przynajmniej na razie :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 17:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
postanowiłem ze nie bede uczestniczył w early access, poczekam na pudło (mimo że mam early access clienta) spaczuje i ocenie czy gra jest ok czy nie ok DLA MNIE - 5 euro mnie nie interesuje.
nie bede ćwiczył jakichs niedoróbek z nadzieja na lepsze. zobacze co dadzą na premiere i wtedy zdecuduję czy bede w to grał czy nie :wink:

Dlatego tez ja sobie spokojnie czekam i czytam bez nerwów :P Jak nie wyjdzie to wracam do EvE :]



Sobtainer napisał(a):
100vs100?

qrwa jak Was czytam to mi sie nie dobrze robi. Zrob 100 na 100 w wowie w bajkowej przedtopowej grafice na high end kompie, daje sobie glowie uciac ze bedziesz mial 1-5 fpsow. Skad Wy sie urwaliscie? zapominamy juz o wejsciu przy MC gdzie stal 1 raid 40 osobowy i 200metrow od BRM juz byly lagi?

zejdzcie na ziemie plx. poza tym, juz takie pierdoly wypisujecie co po niektorzy ze przestalem juz ten dzial czytac.

Serwer PvE - nazwy nie pamiętam :P
3 grupy Hordy, kazda po 40 graczy(plus minus kilkunastu luda - ciągle się to zmieniało). Wszystkie grupy "łączą się" przy wejściu na wzniesienie do IF. Lagi ? jakies są ale nie przeszkadzają. Wchodzimy od IF - przy wejściu zaczynają pojawiać się poważne lagi - powód? Był chyba szpieg u nas bo luda przed wejściem było ze 50 -60.
Ogólny cel: rush na króla krasnali i zdubczenie go :] Niestety z powodu lagów w sali tronowej(coś ok 200+ luda) nie dało się nic zrobić ;]
Po ok godzinie zebralismy się ponownie i ruszyliśmy tym razem na stolice skośno-uszych.
Tym razem były 2 grupy po 40 i jedna niepełna.
Dotarliśmy w sumie bez większych problemów i zaciukaliśmy pomimo obrony przymierza główna złą.
W sumie frajda była przednia, a i nawet lagów za tym drugim podejściem mało, choć były przeskoki to nie wielkie i rzadko(Kompa mam z przed 4 lat, a i wtedy kiedy kupowałem to nie była najnowsza maszynka jaką można było skleić). Cały efekt super zwyciąstwa w sumie popsuł dość szybki respawn tej którą zaciukalismy.
Dało się wtedy ? Dało się (za drugim razem było nas ok 120 - przeciwnika niecała setka - mowa tu tylko o graczach).
Więc w czym problem teraz ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 18:02 
Cytuj  
jeśli mają być lagi to ja pewnie relanium sobie kupię, bo zawsze bardzo mnie irytują :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 18:03 
Cytuj  
Im blizej premiery aoc tym bardziej przypomina mi sie stare porzekadlo:
"mialo byc tak pieknie, a wyszlo jak zwykle".


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 18:07 
Cytuj  
bo rozwinięty został szczególnie przez niektórych prowokatorów temat rzeka "jak aoc będzie wyglądał" :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 18:09 
Cytuj  
Altdotrollowania napisał(a):
Cytuj:
A nie uwierzę, że będzie jakakolwiek gildia która zbierze 100 zgranych graczy siedzących na VT i wykonujących rozkazy leadera!


W eve nawet po 200 osób siedzi na VT i wykonuje rozkazy. Nie widze problemu.


Jaja sobie robisz? Mniej tu trolowania niż na mainie :wink:

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 20:36 
Cytuj  
a wystarczylo poczytac


[EDIT from Tarib: Sorry about the confusion here. Threads about this topic have been removed by moderators as they were unsure if this is actually a break of the NDA or not. I have now merged them together in this thread and put them back up so the community can discuss the topic.

One thing that is important to know about this is, that these are not final numbers (48 vs 48 in siege battles) but rather something we are still tweaking and will continue to tweak even after launch to ensure the performance in siege battles is at a level that makes it playable for all players involved.

Thanks!
Oliver 'Tarib' Kunz]

a tu link do topica ktory chyab rozkrecil to drame http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=90587

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:38 
Cytuj  
Jak w ogóle wygląda robienie questów ? Jest quest log i do tego na mapie jakieś pomoce, czy po prostu wszystkie informacje są zawarte w opisie questa ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:45 
Cytuj  
Masz log, mape, wskazania na kompasie i info zawarte w opisie, standart.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 111
Dołączył(a): 31.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:47 
Cytuj  
Masz krzyzyki i strzalki na mapie gdzie masz isc itp.

Edit: Embe byl pierwszy :(

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:49 
Cytuj  
Fajnie!! Już nie będę musiał się męczyć!


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 13:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Masz log, mape, wskazania na kompasie i info zawarte w opisie, standart.
standard, to straszne. nie wiedziałem ze standardem jest bieganie do krzyżyka i nie czytanie treśći questa.

zrobiłem mase questów w open beta i nie zdarzyło mi sie jeszcze przeczytać treści albo miec problem z zakończeniem questa.

moim zdaniem to wada nie zaleta


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 maja 2008, 14:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 14.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 14:00 
Cytuj  
Good to bedzie fast lvling na mainie a altem pozwiedzam okolice :]

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 14:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
embe napisał(a):
Masz log, mape, wskazania na kompasie i info zawarte w opisie, standart.
standard, to straszne. nie wiedziałem e standardem jest bieganie do krzyżyka i nie czytanie treśći questa.

zrobiłem mase questów w open beta i nie zdarzyło mi sie jeszcze przeczytać treści albo miec problemu z zakończeniem questa.

moim zdaniem to wada nie zaleta


Ogólnie tendencja w grach jest taka by maksymalnie ułatwić rozgrywkę, taki Assasins Creed wszystko tam było pozaznaczane na mapie plus strzałeczka na minimapie w którą stronę lecieć. Tak samo jest w mmo mi to osobiście nie przeszkadza a treść questów czytam bo lubię, zresztą w Baldur's Gate czytałem wszystkie książki jakie udało mi się znaleść :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.