mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 07:29 
Cytuj  
A jaki jest efekt tego placzu ? Chyba nikt nie zapomnial okresu gdzie pvp w mmo bylo wlasciwie martwe :(



edit: co do braku planu odnosnie pvp devsow.. imo podeszli do tego ostroznie, pewnie chcieli by bylo pvp, ale niechcieli zniechecic graczy... to jak przepelnione zostaly serwery pvp moze ich zachecic do rozwoju tego trybu rozgrywki :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 07:48 
Cytuj  
Compton, daruj sobie takie zalosne porownania. Jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu nie mow nic.

Ashton, devsi do tematu PVP podeszli srako nijako. Nie mieli na to koncepcji, nie wiedzieli co z tym zrobic, nie bylo czasu, bo trzeba bylo ladnie wymodelowac cycki, wiec zostawili tak jak jest, zeby potem dopracowac i ewentualnie wprowadzic odpowiednie zmiany bazujace na opiniach graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:12 
Cytuj  
@UP

No i co Cię tak niby oburzyło ? To, że nazwałem ich po imieniu?

A może i Ty konrador jesteś jednym z nich? :lol:


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:18 
Cytuj  
to ja jako pve whore :oops: dodam whine od siebi . fix teh damn epic dungeons kthxbai :P


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:21 
Cytuj  
@konrador, @atvries

Napisałem tylko dlaczego ludzie wybierają serwy PVP, a później wk...ją się na gankerów i nie zaakceptują sytuacji lootowania gracza (w grach nastawionych na masową sprzedaż i subskrypcję). W odpowiedzi piszesz, że powinienem grać na PvE. Oczywiście zupełnie nie odnosząc się do meritum.
Czy ja napisałem, że nie odpowiada mi idea pvp - NIE. Przyjmuję do wiadomości, że mogę zostać zabity w każdej chwili przez kogokolwiek, ale nie przyjmuję opcji swobodnego gankowania w sytuacji kiedy miałoby dochodzić do lootowania playera (bo tego dotyczyła dyskusja, do której się włączyłem).
Nie wiem, czy można jaśniej wytłumaczyć co miałem na myśli.

Kolejna sprawa. IMO powinien istnieć trzeci typ serverów - hardcore pvp ze stratą za śmierć. Myślę, że liczba takich serwów procentowo nie przekroczyłaby serwów typu RP, ale zadowoliłaby tych, którzy chcą ostrego PvP.

PS.
Posuwając się do ekstremum można dojść w końcu do założenia, że na PvP ginąc w dowolonej sytuacji powinieneś tracić postać i rollować nową. Twój sprzęt i złoto powinien zabrać ten, kto Cię ubił, zwłoki powieszone na najblizszej gałęzi, a nick zbanowany. To dopiero byłby realizm i hardcore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:22 
Cytuj  
compton masz jakis problem z samym soba czy niemile wspomnienia z dziecinstwa?
boli cie ze kazdy cie zabija bo nie potrafisz grac? idz na server pve tam cie nikt palcem nie tknie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:26 
Cytuj  
Cytuj:
miałoby dochodzić do lootowania playera (bo tego dotyczyła dyskusja, do której się włączyłem).

Dlatego konrador proboje ci powiedziec zebys poszedl na PvE.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
miałoby dochodzić do lootowania playera (bo tego dotyczyła dyskusja, do której się włączyłem).

Dlatego konrador proboje ci powiedziec zebys poszedl na PvE.


Ale ja chętnie gram na PvP i akceptuję warunki tam panujące. Jeśli doszedłby do tego loot z gracza, to rozważyłbym przejście na PvE. Jednocześnie próbuję wykazać powody dla których IMO nastąpiłaby masowa emigracja z servów PVP+player loot. Tak trudno to zrozumieć?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ompton masz jakis problem z samym soba czy niemile wspomnienia z dziecinstwa?
boli cie ze kazdy cie zabija bo nie potrafisz grac? idz na server pve tam cie nikt palcem nie tknie.


Nie no mnie to nie boli :P Ja tylko zgadzam się z Ashtonem i Glazerem :)

A dzieciństwo miałem nad wyraz dobre, nie narzekam ale skoro o tym wspomniałeś Twoje musiało być znacznie cięższe.

Wracając do AoC, najbardziej pociąga mnie walka o miasta :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 08:55 
Cytuj  
No i co Cię tak niby oburzyło ?

Nic mnie nie oburzylo. Zwracam tylko uwage grzecznie, zebys nie prowokowal tego typu sytuacji. Jak chcesz pokazac, ze jestes lepsza kategoria gracza, to pokaz to in-game, bo na forum warrioring obawiam sie, ze bylbys za mietki. Zreszta to nie jest na to miejsce.

Czy ja napisałem, że nie odpowiada mi idea pvp - NIE.

Odpowiada ci idea ograniczonego, w pelni consensual sielankowego PVP, ktore sa w stanie ci zapewnic serwery PVE. Polecam.

Nie interesuje mnie zmniejszenie sie populacji na serwerach PVP. Ludzie, ktorym loot nie odpowiada pojda na serwery PVE, bo tam tez maja PVP i to w takiej formie, w jakiej bedzie ich satysfakcjonowalo. Wole grac z 500 osobami, ktore akceptuja normalnie funkcjonujace PVP, niz z 5000 osob, ktore lubia bawic sie w odsylanie do respawnow, ktore na dluzsza mete do niczego nie prowadzi. Open PVP -NIC- nie daje. Za mini-gierki dostaje sie dostep do siege. Jak myslisz - co sie stanie w momencie, gdy wszyscy osiagna ostatni poziom doswiadczenia? Beda biegac po swiecie i szukac kogos, kogo mogliby odeslac do spawnpointa? Nie, stanie sie to samo co w WOW - 99% calego PVP zamknie sie w instancjonowanych arenkach i wtedy juz bedzie wszystkim wszystko jedno czy graja na serwerze PVE, czy na serwerze PVP.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 09:34 
Cytuj  
nic tylko mu polac, dobrze prawi :) konrador ujal to nad czym boleja dzisiejsze servery pvp, one praktycznie niczym sie nie roznia od pve poza literka na koncu i tym ze na pvp nie trzeba zaakceptowac walki z innym playerem :) tak uogolniajac :) Wedlug mnie gra sporo prezentuje pozytywow i jest ich napewno wiecej niz minusow, ale zobaczymy jak sie bedzie rozwijac :) a to w duzej czesci niestety zalezy od graczy. Funcom chce na tym zarobic i bedzie sluchal placzow, niestety ;/ Idealnym rozwiazanie bylby tak jak glazor napisales, dodatkowy server z open pvp open lootem etc. ale raczej go nigdy nie zobaczymy :)
pzdr

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 09:42 
Cytuj  
Wszyscy jestescie glupi a Glazer ma racje, dziekuje ;)


Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:28 
Cytuj  
tak w sumie czytam was juz anonimowo od dłuższego czasu :)
i to moj pierwszy post tutaj wiec - witam

od siebie w dyskusji chciałem tylko dodać ze IMHO najlepiej rozwiązanym systemem PVP z mmo w ktore grałem (w UO niestety nie mialem przyjemnosci) jest EVE - cześć z was pewnie gra, część słyszała...
Jesst na jednym serverze high-sec (mozna to nazwac cześcią servera PvE)
i jest low-sec i 0.0 (open PvP +loot)
sprawa prosta. chcesz do low-sec? zorganizuj się, z grupą ludzi, tak zeby być tam bezpiecznym. komu nie pasi tracenie lootu w pvp siedzi w high-sec.
Więc w sumie podzielam zdanie niektórych tutaj ludzi ze PVP to PVP a nie piknik.

ps :) nie piszę tutaj bez powodu - z końcem miesiąca kupuję AoC
pozdrawiam
Yorkel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:35 
Cytuj  
taa, tylko ze i w high secu mozna stracic troche siana.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
taa, tylko ze i w high secu mozna stracic troche siana.

Tym lepiej.
NO ale jak ktos jest glupi i frachtem na autopilocie lata, to jego problem..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:42 
Cytuj  
szkoda slow Kon , ja myślę ze subskrybentów AoC zgarnie całkiem sporo , niemniej będą to w 95% dungeon raiders , którzy chcą poklepać mobiki w ładniejszej grafice , niestety to moze być krótkotrwale bo to co sie sprawdza niejako w grach Single Player (kolejne cyferki i ładniejsza grafika ) niekoniecznie sprawdza sie w mmo (VG-trumna ) , tak naprawdę graficzne wodotryski są na dalszym planie liczą się możliwości dane graczowi , im mniej ograniczeń tym lepiej , ciekawy craft , guild content to tez jest wolność gracza nie tylko pvp .

wanna be pvpersi a takich jest pewnie masa w AoC , niestety lobbują crippled pvp rulesety , gracze ktorzy lubia prawdziwe pvp niestety nigdy nie zdobeda na tyle liczacej sie grupy zeby przepchac swoje racje , que pena :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 45
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:46 
Cytuj  
artvries napisał(a):
Funcom chce na tym zarobic i bedzie sluchal placzow, niestety ;/


Tak zepsuli WoWa...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:47 
Cytuj  
Widzisz Alda to jest najgorsze. Czy ja laze po forum i placze jak ma wygladac rulset na pve?
A te pizdy przychodza tu i pisza ze chca grac na open pvp ( bo mozna przed kumplami zaszpanowac) ale tak naprawde najlepiej jak by ich nikt nie gankowal...
a jak z gankuje to wystarczjaca "kara" jest odeslanie do rez pointa.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:53 
Cytuj  
no ok ale z drugiej strony siedzenie i plakanie nic nie zmienia.
imo trzeba brac to co daja i czekac na mo czy dfo.
aoc jest calkiem fajna zabawa i odskocznia od innych ugrzecznonych plastikowych produkcji, a i fun z pvp jest.
ruszac dupy i grac.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 10:57 
Cytuj  
Ja już mam 11 level. Super się gra.


_________________
...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.