mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 14:27 
Cytuj  
Z tym ze QW to nie jest gra do duelowania sie ze sniperami, tylko shooterem nastawionym tylko i wylacznie na gre teamowa. MMORPG-i to gry nastawione do gry z setkami-tysiacami ludzmi jednoczesnie, niekoniecznie w tym samym teamie/po tej samej stronie. Zmuszanie gracza do biegania solo/w grupie (niepotrzebne skreslic) w grze MMORPG nie jest najszczesliwszym rozwiazaniem.

Balans miedzy priestem a warriorem, w ogromnym skrocie, moze wygladac tak, ze priest ma mniejszy DPS, ale i mozliwosc healowania sie. Warrior ma natomiast wiekszy DPS. Razem maja wiekszy DPS niz jeden warrior albo healer + mozliwosc healowania sie. Jesli bedziemy sie zastanawiali nad logicznym uzasadnianiem wszystkiego i urealistycznianiem kazdego elementu gry, to gry przestana byc takie fajne, obawiam sie.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 15:52 
Cytuj  
Co do GMów to na US-Tyranny można gankować w szeroko pojętym zakresie wszystko co się rusza byleby poza spawn pointami. Aczkolwiek zdarza się, że po kilku godzinach nieustannego ganku jakiś GM karze przestać ;/

Wczoraj nasze gildiowe 80tki zajęły całkowicie jedną z instancji keshatta ( czy jak tam się pisze ) na kilka godzin eliminując każdego i ku zgrozie po 3h GMowie kazali im zaprzestać ;/

Balans 1/1 niestety wciąż nie istnieje HoX 1shotuje każdego z firelance, barb 1shotuje tanki na 80lvl tym skillem dobijającym po knockbacku, lepiej natomiast wygląda balans 6/6, niestety/stety wygrywa team, który ma zazwyczaj przynajmniej 2 healerów.

PoM 76lvl 4d played.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 16:46 
Cytuj  
logicznie to mmo to nie gra do solowania. tak mi sie wydaje.
ale pewnie ile ludzi tyle opinii.
dlatego ja bardzo preferuje opcje war'a. i sadze, ze mythic po tylu latach doswiadczenia z daoc wie co robi w tym przypadku.
w war'ze jak pisalem, solo nie znaczysz nic i nic nie zrobisz i to mi sie podoba w tej grze.
bede chcial posolowac to sobie zrobie warlocka w wowie i tyle.
w aoc tez nie wyobrazam sobie szturmowania keepa przez np. 48 tos'ow czy barbarianow. a wedlug twojej teorii powinno to byc mozliwe tak?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 16:53 
Cytuj  
Zakupiłem sobie dzisiaj to cudo. Specjalnie pojechałem do sklepu. Instalowało się z godzinę , teraz patchuje od 15minut. MAm nadzieję, ze warto :wink:

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 16:54 
Cytuj  
Nikt kumaty nie da sobie wpierdolic fire lance.To jest combo omg wtf ffs, ale tylko ostatnia sierota pozwala sobie wbic lance do tylka.
Mnie zas szczerze powiedziawszy ToS wkurza niemilosiernie.Lata to ci bez przerwy nie pozwalajac wprowadzic combo, leczy sie i napierdala kosmiczny dmg.
btw przyznac sie kto gra w gildi "wicek krowi cycek" ? ;f


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 17:30 
Cytuj  
a wedlug twojej teorii powinno to byc mozliwe tak?

Nie. Nie pisalem slowa o balansie gracz vs. budynek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 17:43 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Nikt kumaty nie da sobie wpierdolic fire lance.To jest combo omg wtf ffs, ale tylko ostatnia sierota pozwala sobie wbic lance do tylka.
Mnie zas szczerze powiedziawszy ToS wkurza niemilosiernie.Lata to ci bez przerwy nie pozwalajac wprowadzic combo, leczy sie i napierdala kosmiczny dmg.
btw przyznac sie kto gra w gildi "wicek krowi cycek" ? ;f


Mysle ze problem z ToS to na tych niskich lvl za duzy jego dmg, a combosy jak umiejetnie potrafisz grac to wejda bez problemu bo przeciez to nie polega na tym ze musisz stac w miejscu i robic kombinacje klawiszy, a ktos ci ucieknie z zasiegu.

Moze to gildia Mendola ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 18:30 
Cytuj  
simo napisał(a):
O czym my w ogole rozmawiamy, dla FC grupowe PvP jest nielegalne :lol:
Swietna giere wypuscili, brawo.


http://forum.goonheim.com/showthread.php?t=1073

Cytuj:
[Agnosia(GM)]: More than 3 looks bad.

:lol:


Własnie dostałem bana za podlinkowanie na oficjalnym forum http://forum.goonheim.com/showthread.php?t=1073

Ban do października :)


Ostatnio edytowano 1 cze 2008, 18:31 przez DenizenKane, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 18:31 
Cytuj  
dobra kon ta dyskusja do niczego nie prowadzi wiec zakonczmy ja :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:34 
Cytuj  
DenizenKane napisał(a):
simo napisał(a):
O czym my w ogole rozmawiamy, dla FC grupowe PvP jest nielegalne :lol:
Swietna giere wypuscili, brawo.


http://forum.goonheim.com/showthread.php?t=1073

Cytuj:
[Agnosia(GM)]: More than 3 looks bad.

:lol:


Własnie dostałem bana za podlinkowanie na oficjalnym forum http://forum.goonheim.com/showthread.php?t=1073

Ban do października :)


rotfl

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 21:36 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Nikt kumaty nie da sobie wpierdolic fire lance.To jest combo omg wtf ffs, ale tylko ostatnia sierota pozwala sobie wbic lance do tylka.
Mnie zas szczerze powiedziawszy ToS wkurza niemilosiernie.Lata to ci bez przerwy nie pozwalajac wprowadzic combo, leczy sie i napierdala kosmiczny dmg.
btw przyznac sie kto gra w gildi "wicek krowi cycek" ? ;f


Jak nie da ? Demon form zaczynasz kombo-hellstep-woc-konczysz kombo-win.
W grupowej walce/ganku nie ma bata żeby tego uniknąć. No ale to teoretyzowanie. Tak czy siak nad balansem sporo pracy mają.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 22:10 
Cytuj  
darkadii napisał(a):
Czyli co Panowie, czekamy na WotLK? :roll:

Raczej nie. Kazdy ma w dupie wotlk nawet jesli aoc nie wypali, a na takie stwierdzenie jest jeszcze za wczesnie. Mnie martwi brak questow po 60lvl, chociaz zanim bedzie mnie ten problem dotyczyl troche minie. Mam nadzieje, ze FC szykuje sporego patcha i ostro pracuje nad kontentem. Coraz wiecej graczy bedzie dobijac do 80lvl i moga znikac rownie szybko jak sie pojawili, jak dalej nie bedzie nic do roboty. Chyba trzeba mass effect przetestowac bo nie ma co sie spieszyc z aoc. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 22:12 
Cytuj  
No przecież funcom nie zostawi tak po prostu gry, która robił tyle lat, przeznaczył niesamowite pieniądze na stworzenie jej, jak i jej reklamę. Oczywiste jest, że autorzy gry, będą wraz z biegiem czasu wprowadzać nowe łatki poprawiające gameplay.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 06:26 
Cytuj  
http://support.ageofconan.com/article.php?id=170

oficjalne oświadcznie funcom'u w sprawie pvp i gankowania

Cytuj:
If you find that you do not enjoy the dynamic gameplay that a PvP environment provides, we have several PvE and RP-PvE servers to choose from.


:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 06:33 
Cytuj  
Cytuj:
Czyli co Panowie, czekamy na WotLK?

Ja czekam jezcze na WHO, Aion i SGO. WOTLK to pozniej dopiero.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 06:59 
Cytuj  
i na Darkfall Online :)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 09:10 
Cytuj  
darkadii napisał(a):
Czyli co Panowie, czekamy na WotLK? :roll:


wow maniakom mówimy stanowcze nie :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 09:55 
Cytuj  
WoW to zUo ! Nigdy więcej i za żadne skarby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:24 
Cytuj  
Cytuj:
WoW to zUo ! Nigdy więcej i za żadne skarby.
powiedział Conan i wbił widelec w kupe przymierzając się do odkrojenia potężnego plastra :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Cytuj:
WoW to zUo ! Nigdy więcej i za żadne skarby.
powiedział Conan i wbił widelec w kupe przymierzając się do odkrojenia potężnego plastra :wink:


Desh co Ty tak mocno tych kup się uczepił :) Już któryś post w którym
o kupie piszesz :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 10:30 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.