mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 09:36 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
Gra jest mocno zbugowana tak jak to niektorzy pisali bugi sa naprawiane czy raczej leja na to ? Pytam sie bo nie wiem czy wogole warto tracic moja kase.


Hmm, bugi są naprawiane, w zasadzie dwa razy w tygodniu pojawia się patch. Obecnie Funcom nie może sobie pozwolić na "lanie na to", za dużo mają do stracenia. Co do kasy. Ciężko mi powiedzieć. Jak już nie raz pisałem, mi w AoC bardzo podoba się melee walka więc bugi mi nie przeszkadzają, bo i tak tylko grinduje mobki :lol: ale za 2-3 miesiące AoC powinien być bardziej dopracowany.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 10:02 
Cytuj  
Cały czas naprawiają bugi, 2 x w tygodniu jest patch itd.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 11:35 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
Gra jest mocno zbugowana tak jak to niektorzy pisali bugi sa naprawiane czy raczej leja na to ? Pytam sie bo nie wiem czy wogole warto tracic moja kase.


Poczekaj przynajmniej miesiac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 12:25 
Cytuj  
Dajmy Funcom'owi czas na poprawienie bugów. Nie każda gra od razu jest idealna

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 12:47 
Cytuj  
mnie bugi nie przeszkadzaja tak bardzo, bym mówił ze trace pieniadze.
Nie ukrywam ze jest coraz to wieksza radocha z gry i zwieksza sie 'hype' gdy bugi są regularnie naprawiane.


_________________
Dwie epickie postacie z grą WoW TBC - od złotoweczki
viewtopic.php?t=29711


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 03:57 
Cytuj  
Wiecie moze gdzie jeszcze mozna dostac zwykla wersje age of conan ?. Przeszukalem sklepy internetowe i wszedzie pustki...

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 06:47 
Cytuj  
W piatek byly jeszcze na allegro .

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 07:36 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
No to mi sie zawezilo do barbariana i conquerora, i bardzo dobrze.
. Tak w teorii to mi wyglada ze barb czysto ofensywny , a conq jest bardziej zbalansowany. Jak ktos gra jednym badz drugim niech skrobnie tu jakies uwagi, zazalenia itd.poprostu jak to w praktyce wyglada


No conqueror to takie skrzyzowanie tanka, fury warriora, paladyna.

Tankujesz 2h / dw, ale brak shielda nie ma az takiego wielkiego przelozenia jak w wowie. Wydaje mi sie, ze w endgame conqueror bedzie czyms na ksztalt offtanka bo jednak MT bedzie guardian.

Fury warrior - masz np. frenzy stance dajacy defaultowo +60 % dmg (oczywiscie sa minusy tego rozwiazania :D), masz dual-wield lub 2h do wyboru. Szarze, bleedy, jakies tam talenty, ze Ci np. offhand czesciej bije i inne duperele :)

Paladyn - masz chyba 7 roznych buffow 4 godzinnych (na 45 levelu - co jest na 80'tym nie wiem), do tego tzw. commandy, krotkie shouty, ktore rzucasz i np. stojacy za toba ludki dostaja jakies tam buffy. Tak samo sa jeszcze battle orders - cos jak commandy, tylko, ze sie nazywaja orders. Masz jeszcze sztandar, ktory mozesz stawiac i on buffuje ludzi.

Aha, no i mozesz rezowac automatycznie podczas combatu.

To taka krotka charakterystyka conquerora. Barbarian natomiast to imo taki hmm typowy melee dps'er 2h lub dw.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 12:09 
Cytuj  
Witam

Własnie dostałem moje Age of Conan, ale mam problem przy instalacji, a mianowicie nie akceptuje mojej karty w inteligo. Nie wiecie może, czy oni akceptują karty w ipko? jedynie tu mam nadzieję bo kolega ma tam konto. Jeżeli nie to możecie mi napisac z jakich banków karty przyjmują?

Edit: Właśnie założyłem konto na "MY PAY BY CASH", ale mimo wszystko odpowiedzcie mi na przyszłośc z jakich banków oni przyjmują karty.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 12:15 
Cytuj  
Hmm... ja ostatnia specjalnie wyrobiłem druga kartę w WBK Visa Electron <30 .. miałem MAESTRO ale ona nie obsługuje transakcji internetowych.

Na Visie normalnie zaakceptowało.

Pozdrawiam

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 12:18 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Witam

Własnie dostałem moje Age of Conan, ale mam problem przy instalacji, a mianowicie nie akceptuje mojej karty w inteligo. Nie wiecie może, czy oni akceptują karty w ipko? jedynie tu mam nadzieję bo kolega ma tam konto. Jeżeli nie to możecie mi napisac z jakich banków karty przyjmują?

Edit: Właśnie założyłem konto na "MY PAY BY CASH", ale mimo wszystko odpowiedzcie mi na przyszłośc z jakich banków oni przyjmują karty.


Przecież przy zakładaniu konta masz wyraźnie napisane:

We accept the following major credit cards:

* Visa (not Visa Electron)
* Mastercard
* American Express
* JCB

Karta Inteligo to Visa Electron. Chyba, że masz dodatkową kartę kredytową (to nie to samo co Visa Electron!)

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 12:20 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Przecież przy zakładaniu konta masz wyraźnie napisane:

We accept the following major credit cards:

* Visa (not Visa Electron)
* Mastercard
* American Express
* JCB

Karta Inteligo to Visa Electron. Chyba, że masz dodatkową kartę kredytową (to nie to samo co Visa Electron!)


No racja, nie przyjrzałem się. Dzięki.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Posty: 48
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 13:15 
Cytuj  
A ja mam vise electron w inteligo i spokojnie da się zarejestrować, także w wowie spokojnie opłacałem konto....

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 14:07 
Cytuj  
Kwiatronus napisał(a):
A ja mam vise electron w inteligo i spokojnie da się zarejestrować, także w wowie spokojnie opłacałem konto....


No ja też się zdziwiłem ponieważ WoW'a opłacałem tą samą kartą. Może powodem tego, że nie mogłem się zarejerstrowac przy pomocy tej karty było to, że nie miałem nic pieniędzy na koncie?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2008, 14:33 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Kwiatronus napisał(a):
A ja mam vise electron w inteligo i spokojnie da się zarejestrować, także w wowie spokojnie opłacałem konto....


No ja też się zdziwiłem ponieważ WoW'a opłacałem tą samą kartą. Może powodem tego, że nie mogłem się zarejerstrowac przy pomocy tej karty było to, że nie miałem nic pieniędzy na koncie?


Aaa, może być. Musisz mieć 1 zł na koncie, aby zaakceptowało. Proszę też pamiętać, że to iż w WoW działało nie znaczy, że będzie w AoC działało.


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 03:57 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
W piatek byly jeszcze na allegro .


niestety ceny na alegro sa troszke smieszne. Boze tylko w "polska" jest mozliwe, zeby byli chetni do kupienie gry ale dystrybutor nie jest zainteresowany dostarczeniem nowej partji do sklepu. Tylko czeka to wrzesnia, zeby byl zbyt na polaska wersje. Pozal sie boze.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 05:59 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Lukas24MwO napisał(a):
Witam

Własnie dostałem moje Age of Conan, ale mam problem przy instalacji, a mianowicie nie akceptuje mojej karty w inteligo. Nie wiecie może, czy oni akceptują karty w ipko? jedynie tu mam nadzieję bo kolega ma tam konto. Jeżeli nie to możecie mi napisac z jakich banków karty przyjmują?

Edit: Właśnie założyłem konto na "MY PAY BY CASH", ale mimo wszystko odpowiedzcie mi na przyszłośc z jakich banków oni przyjmują karty.


Przecież przy zakładaniu konta masz wyraźnie napisane:

We accept the following major credit cards:

* Visa (not Visa Electron)
* Mastercard
* American Express
* JCB

Karta Inteligo to Visa Electron. Chyba, że masz dodatkową kartę kredytową (to nie to samo co Visa Electron!)


A ja się rejestrowałem przy użyciu kart Visa Electron właśnie z BZWK i wszystko poszło...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 10:14 
Cytuj  
Akh napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Lukas24MwO napisał(a):
Witam

Własnie dostałem moje Age of Conan, ale mam problem przy instalacji, a mianowicie nie akceptuje mojej karty w inteligo. Nie wiecie może, czy oni akceptują karty w ipko? jedynie tu mam nadzieję bo kolega ma tam konto. Jeżeli nie to możecie mi napisac z jakich banków karty przyjmują?

Edit: Właśnie założyłem konto na "MY PAY BY CASH", ale mimo wszystko odpowiedzcie mi na przyszłośc z jakich banków oni przyjmują karty.


Przecież przy zakładaniu konta masz wyraźnie napisane:

We accept the following major credit cards:

* Visa (not Visa Electron)
* Mastercard
* American Express
* JCB

Karta Inteligo to Visa Electron. Chyba, że masz dodatkową kartę kredytową (to nie to samo co Visa Electron!)


A ja się rejestrowałem przy użyciu kart Visa Electron właśnie z BZWK i wszystko poszło...


Miałeś szczęście, ale gdybyś miał 0 zł na koncie to i tak by się nie udało.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 06:30 
Cytuj  
Electrona z Inteligo czy BZWBK spokojnie lapie.[/list]


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired


Posty: 7
Dołączył(a): 21.06.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 07:09 
Cytuj  
Witam

Aktualnie czekam az moj komp wroci z serwisu i po dlugiej przerwie w grze udalo mi sie oderwac od nalogu l2 :P od jakiegos czasu interesowalem sie AoC i pewnie znajde sobie nowy nalog (jakies trzeba miec, nie?), dlatego tez mam nadzieje, ze odpowiecie mi na jedno, ale nurtujace mnie pytanie, na ktore jeszcze nie widzialem na forum odpowiedzi, wiec:
jak wyglada gra klasami typu healer, interesuje mnie glownie serwer pvp, czy taka postac jest wogole przydatna w party? z tego co wyczytalem wiekszosc gra mele fighterami, a niewiele osob wogole zabralo sie za support
no i czy uda mi sie latwo znalezc gildie/party ktoro mi wyexpi postac, bo healerem raczej nie ma sensu nabijac expa solo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.