mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 08:07 
Cytuj  
vlad napisał(a):
Witam

Aktualnie czekam az moj komp wroci z serwisu i po dlugiej przerwie w grze udalo mi sie oderwac od nalogu l2 :P od jakiegos czasu interesowalem sie AoC i pewnie znajde sobie nowy nalog (jakies trzeba miec, nie?), dlatego tez mam nadzieje, ze odpowiecie mi na jedno, ale nurtujace mnie pytanie, na ktore jeszcze nie widzialem na forum odpowiedzi, wiec:
jak wyglada gra klasami typu healer, interesuje mnie glownie serwer pvp, czy taka postac jest wogole przydatna w party? z tego co wyczytalem wiekszosc gra mele fighterami, a niewiele osob wogole zabralo sie za support
no i czy uda mi sie latwo znalezc gildie/party ktoro mi wyexpi postac, bo healerem raczej nie ma sensu nabijac expa solo


tak, większosc gra melee fighterami, w związku z czym zawsze barkuje healera do party

pom nadaje się znakomicie do solowania, reszta hilerów zresztą też


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 09:30 
Cytuj  
Nie wiem jak w PvP, ale w solowaniu PvE healerzy przewyższają "fighterów" o kilka klas. Przynajmniej nukerzy.
Szczególnie po nerfie combosów, czy raczej "OP" evadów u mobów. Mi jako rangerowi zdarzają się akcje, że w moba 2 levele wyższego nie wchodzi żaden combos i muszę spieprzać... U casterów to nie występuje, bo magia ładnie wchodzi.

Cytuj:
no i czy uda mi sie latwo znalezc gildie/party ktoro mi wyexpi postac, bo healerem raczej nie ma sensu nabijac expa solo


Żadną klasą chyba nie wylevelujesz tak szybko jak PoM i ToS (nie wiem jak BS). Leczenie + AoE nuki = ownage. Jak umiesz grać nekrusem czy demonologiem, to też można zarządzić. U necrusa na 65 pojawiają się imba pety, które walą ultra nuki. Levelowanie wtedy to po prostu zabawa.
W ogóle to AoC wydaje się zrywać ze stereotypem healerów. Healer tutaj to nie chłopiec do spamowania jednego przycisku.

Zobaczymy jak długo casterzy będą tak rządzić, bo whine na forum leci straszny.

Oczywiście cały czas mówię z perspektywy PvE.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 10:00 
Cytuj  
ConQ vs POM - ten sam lvl (56)
Wynik:
POM Full HP
ConQ R.I.P


_________________
Obrazek

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 11:37 
Cytuj  
vlad napisał(a):
Witam
healerem raczej nie ma sensu nabijac expa solo

pierwsza 80tka na swiecie nabita byla przez healera - ToS


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 11:46 
Cytuj  
vlad napisał(a):
Witam

Aktualnie czekam az moj komp wroci z serwisu i po dlugiej przerwie w grze udalo mi sie oderwac od nalogu l2 :P od jakiegos czasu interesowalem sie AoC i pewnie znajde sobie nowy nalog (jakies trzeba miec, nie?), dlatego tez mam nadzieje, ze odpowiecie mi na jedno, ale nurtujace mnie pytanie, na ktore jeszcze nie widzialem na forum odpowiedzi, wiec:
jak wyglada gra klasami typu healer, interesuje mnie glownie serwer pvp, czy taka postac jest wogole przydatna w party? z tego co wyczytalem wiekszosc gra mele fighterami, a niewiele osob wogole zabralo sie za support
no i czy uda mi sie latwo znalezc gildie/party ktoro mi wyexpi postac, bo healerem raczej nie ma sensu nabijac expa solo


Szuja to ty ?

Musisz całkowicie zapomnieć o healerach ala L2. W AoC to kompletnie inna klasa. Super do solo PvE, niezbędna w party, bardzo dobra w 1v1 PvP. ToS i PoM to hybrydy nuker/healer, BS to melee/healer.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 16:02 
Cytuj  
jak wyglada gra klasami typu healer, interesuje mnie glownie serwer pvp, czy taka postac jest wogole przydatna w party? z tego co wyczytalem wiekszosc gra mele fighterami, a niewiele osob wogole zabralo sie za support

Ja tam na kazdym kroku widze POM-ow... Healerami w AOC gra sie bardzo specyficznie, bo nie ma targetowanych heali. Wiekszosc healowania opiera sie na hotach, ktorych kazda klasa ma kilka (roznie aktywowanych - triggered on hit, castowanych - i ew. stackujacych sie, zwiekszajacych tym samym w coraz wiekszym stopniu DPS i czesto dajacych rozne inne beneficial efekty w miare wybierania konkretnych featow). Duzy heal (mniej wiecej 50% hp healera), ktory ma 30s cd (mozna zmniejszac przez featy) i daje efekt heal immunity (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmialo) na minute dla wszystkich healnietych, a biorac pod uwage, ze jest to heal AOE, a w grupie wszyscy stoja przewaznie razem, w praktyce mozna go uzywac co minute. Tak to przynajmniej wyglada z perspektywy bsa, jednak inne klasy healujace maja bardzo podobnie z tego co sie dowiedzialem od znajomych.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:45 
Cytuj  
Ta, chyba wszystkie 3 klasy opieraja sie o ten sam schemat jesli chodzi o healowanie.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 21:33 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):
Ta, chyba wszystkie 3 klasy opieraja sie o ten sam schemat jesli chodzi o healowanie.


Nope. Jedynie 2 heale mają te same -> ten instant z zasięgiem 8m i debuffem 1 min oraz cone HoT`a.

Bear Shaman ma dodatkowo:

Renewal - jest to toggle, leczenie uaktywnia się gdy uderzymy kogoś (heal na całe party).
Manifestation: Regrowth - działa w promieniu 5m, pulsuje co kilka sekund dając buffa leczącego co 2s (trochę to skompliowane ;p )

O ile się orientuję to PoM i ToS zamiast Renewal mają zwykły spell, czyli nie muszą nikogo zaatakować by uaktywnić heal`a.

Dodatkowo BS ma combo Bloodthirst, które leczy 200 HP oraz feat Nature`s Revenge - gdy bijemy ładuje się licznik - jak dojdzie do max to leci instant heal na party.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 20:00 
Cytuj  
Wiadomo już coś na temat triala lub działania baddy pass?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 22:19 
Cytuj  
Witam. Ile generalnie trwa walka 1 na 1 osiemdziesięcio poziomowych postaci? Jest tak samo jak przy niższych poziomach, czy później tępo mordowania się spada?

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 07:21 
Cytuj  
Wolniej ale różnica to jakies 20s do 40.
Wczoraj moim altem DT lvl 44 walczylem z Barb 56 jakies 3 min. (Nie biegalismy tylko stalismy i tluklismy sire kombosami - przyjemna zabawa ale w koncu mnie ubil ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 18:47 
Cytuj  
Pytanie :Czy klasa nekro przykladowo na obecnym etapie nadaje sie tylko dp pve ??Czy ogolnie klasy castujace poza healerem to tragedia nawet do pve (nie wiem jak to w PVP wyglada) .

Pytanie2: Jak to jest jesli chodzi o platnosci .Beda/sa jakies prepaidy czy tylko kredytowka?Bo ja niestety mam zwykla bankomatowke maestro :E


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 18:51 
Cytuj  
Necro jest bardzo dobry do 1v1 i masz pvp, oczywiscie mowa o 80lvl, a nie placz na temat balansu na 40lvl lub innych niskich.
Ogolnie kazda klasa na 80lvl ma swoje wielkie plusy i minusy w pvp, jednak malo istotne jest rozpisywanie sie o klasach i balansie solo, tu w gre wchodzi wylacznie gra w conajmniej jednym party.

Pre-paidy sa, nie wiem kiedy bedzie mial gram.pl ale na allegro widzialem wczoraj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 00:01 
Cytuj  
a co do tego czy trzeba odrazu podawac kod prepaird czy mozna lewy numer karty;p ?Bo jak juz mowilem mam bankomatowke maestro:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 06:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie :Czy klasa nekro przykladowo na obecnym etapie nadaje sie tylko dp pve ??Czy ogolnie klasy castujace poza healerem to tragedia nawet do pve (nie wiem jak to w PVP wyglada) .

Pytanie2: Jak to jest jesli chodzi o platnosci .Beda/sa jakies prepaidy czy tylko kredytowka?Bo ja niestety mam zwykla bankomatowke maestro :E


Necro jest całkiem niezły do PvE, nawet po ostatnim patchu. PvP też daje radę (trzeba się oczywiście nakombinować :] ). Ogólnie klasy są dość ciekawe...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 21:48 
Cytuj  
Ehh nie mogę zalogować sie na konto. Dzisiaj sciągneło mi kase z konta ... mam status OPEN PLAYABLE ... kilkadziesiąt minut wcześniej mogłem grać ... wywaliło mnie i teraz nie moge sie zalogowac ... bo autoryzacja nie "idzie dalej" FUC*


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 22:30 
Cytuj  
sprobuj zmienic haslo i poczekaj z 5 minut, mi pomoglo

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 06:19 
Cytuj  
Napisałem do nich maila ... jestem mile zaskoczony bo odpowiedzieli po niespełna 1H ! Nice Koleś napisał, że już wszystko powinno być w porządku
Sprawdzę jak wrócę z roboty ;) Jakiś patch dzisiaj?


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 18:35 
Cytuj  
SERVERY DOWN??


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 18:46 
Cytuj  
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... post584254


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.