mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 16:42 
Cytuj  
Moze pogrzeb w zaawansowanych ustawieniach grafiki ?

Moze jest 1000 konfiguracji sprzetowych PC? Moze problemy z performance _I_ narzekania na nia pojawiaja sie takze poza granicami Polski? Moze get a fucking clue? "Obrazek"


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 16:56 
Cytuj  
To moze powinni Ci narzekacze isc plakac na strony producentow sprzetu, ze nie wprowadza jednego standartu ?. A moze poprostu wiele osob kupuje PC i tak naprawde nie rozumie co kupilo ... cry me a river dude.

Conan to poprostu dobra gra. Dodatki, przyszle update zrobia z niej jeszcze lepsza. To, ze niektorzy placza, bo nie uruchomili tego i owego na poczatku jest zalosne. Inne gry, ktore juz istnieja na rynku kilka dobrych lat rozpoczynaly tak samo. Gra mmo caly czas sie rozwija. Eve tez bylyby teraz biedna i gra na miesiac, gdyby wystartowali z tym co mieli na poczatku, wow tez. Nawet nie wspominam o l2... bieda az piszczy w becie byla. Teraz te gry maja o wiele wiecej... a minelo przeszlo kilka lat. Pomyslcie co bedzie z aoc za ten rok.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 17:19 
Cytuj  
Cytuj:
Pomyslcie co bedzie z aoc za ten rok.


Za rok to będzą powoli szykowali serwery do wyłączenia.

Cytuj:
. Inne gry, ktore juz istnieja na rynku kilka dobrych lat rozpoczynaly tak samo.


Nie prawda.

Cytuj:
Eve tez bylyby teraz biedna i gra na miesiac, gdyby wystartowali z tym co mieli na poczatku


Ośmieszasz się, Eve w stanie obecnym wcale nie ma więcej "contentu" niż w dniu premiery, to gra typu sandbox, co najwyżej dodają nowe grabki czy łopatke od czasu do czasu.

Cytuj:
wow tez


WoW w momencie premiery miał pve content na dobre 4+ miesięcy zabawy pve dla przeciętnego gracza, jednoczesnie szybkosc wydawania patchy byla na tyle duża że pomijając pare hardcorowych gildii cały czas było co do roboty. Już o tym pisałem zresztą niedawno w innym dziale. Nie dyskutuje tutaj czy pve jest fajne czy nudne, ważne że content był i ci co chcieli go robic mieli zapewnioną rozrywke właściwie non-stop (do dnia dzisiejszego).

Cytuj:
Nawet nie wspominam o l2... bieda az piszczy w becie byla.


hint : AoC nie jest już w fazie bety.

Cytuj:
Po miesiacu wow tez tak bylo.


Po miesiącu wow-a to większośc znajomych sikała cały czas z radości w jaką to fajną gierke grają, ludzie zawalali prace i szkołe przez nią. Po miesiącu w AoC można mieć jedynie lekkie odruchy wymiotne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 17:50 
Cytuj  
Ty nadal Shadhun myslisz ze kiedys pojawi sie gra, ktora spowoduje ze znowu bedziesz siedzial przy kompie caly dzien i noc ?

mmorpg.pl odwalila kawal dobrej roboty by zniechecic do gry sporo ludzi, idz pilnowac cenzury w dziale Warhammer :)

Co do sprzetu i wydajnosci problem nie istnieje juz, sprzet za 1000zl z allegro nadaje sie do gry w AoC spokojnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:04 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):

Po miesiącu wow-a to większośc znajomych sikała cały czas z radości w jaką to fajną gierke grają, .


Po miesiacu gry w WoWa poszedl do kasacji i mialem po nim odruchy wymiotne, no ale disco polo tez ma swoich fanow i fanki.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:34 
Cytuj  
mmorpg.pl odwalila kawal dobrej roboty (...)

Tlumaczenie: FunCom odwalil kawal dobrej roboty by zniechecic do gry sporo ludzi.

mmorpg.pl to jedynie forum (a nie jakies decydujace o wszystkim medium opiniotworcze), gdzie kazdy moze podzielic sie swoja opinia nt. AOC (m.in), a ze wiekszosc zamieszczanych tutaj opinii jest negatywna, to nie jest wina kogokolwiek innego, tylko samego FunCom.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:44 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Shadhun napisał(a):

Po miesiącu wow-a to większośc znajomych sikała cały czas z radości w jaką to fajną gierke grają, .


Po miesiacu gry w WoWa poszedl do kasacji i mialem po nim odruchy wymiotne, no ale disco polo tez ma swoich fanow i fanki.


rotfl i jaki z tego wniosek fanie rosyjskiego hip-hopu przygrywanego na harmoszce?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 19:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
mmorpg.pl odwalila kawal dobrej roboty by zniechecic do gry sporo ludzi, idz pilnowac cenzury w dziale Warhammer :)

Co do sprzetu i wydajnosci problem nie istnieje juz, sprzet za 1000zl z allegro nadaje sie do gry w AoC spokojnie.


Embe mozesz nie zwalac ludzi ktorzy mieli racje po kilku godzinach spedzonych w grze?

Po drugie, Twoje posty about sprzetu w AoC mnie juz nudza i nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 19:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
mieli racje po kilku godzinach spedzonych w grze?


Gówno widziałeś, gówno wiesz

Sobtainer napisał(a):
nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.


komp za 2000zl bez monitora, uciągnie AoC z palcem w dupie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:03 
Cytuj  
MagPS idź trollować do darmowych.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.


Bzdury piszesz Sobtainer.
mam sprzet za 1000zl i AoC chodzi mi w high ustawieniach bez problemu, 30 fps wystarczy do plynnej gry.

Sprzet taki:
http://allegro.pl/item395541590_szybki_ ... gb_fv.html


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
MagPS idź trollować do darmowych.


Nie musiałeś być niemiły - tym bardziej w ten sposób - wysyłać mnie do darmowych:(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:35 
Cytuj  
sorry, ale wszyscy powinniście sobie dać ostro na wstrzymanie.

czytam co piszecie, i tak bardzo jak chcecie postawić na swoim tak bardzo wam to nie wychodzi

AoC nie jest złą grą, w historii gier było dużo lepszych i o wiele więcej gorszych gier. AoC przeciętniakiem też nie jest, bo mimo wszystko gra jest całkiem przyjemna (jak na moje 3h rozgrywki to grało się całkiem nie źle). Można by oczywiście napisać o tym że gra nie jest do końca zoptymalizowana, że jest dużo bugów i tym podobnych rzeczy, że nie ma balansu (a w której grze mmo jest balans ?!) ale nie można powiedzieć że gra jest failem.

A co do fanów WHO, to zobaczymy co będzie jak wasz failuch pojawi się na świetle dziennym. Już sam fakt wybrania bitewniaka a nie frpg czyni z tej gry ogromnego failucha, kolejną sprawą jest wow-alike-graphics-style który po premierze 'World of Teletubbies' stał się bardzo powszechny w nowych grach wcale nie jest akceptowany przez większość graczy siedzących przed komputerem. Jeżeli kogoś urażam to sorry, ale wytłumaczcie mi jak widzicie pvp oparte na bitewniaku? grupa vs grupa? a co z almighty balansem? I proszę nie pierdzielić, że nie można by zrobić pvp bazowanego na frpg, bo tam każda walka nawet z npc ma w sobie coś z pvp, nie mówiąc już o walkach pomiędzy graczami które wychodzą całkiem kozacko. Stylizowanie gier na wowie wcale nie działa tak jak wszyscy by chcieli, mianowicie w większości przypadków (patrz swg) jest to w stanie zniszczyć produkt nie ważne jaki jest dobry.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:46 
Cytuj  
Lubie tutaj wpadać poczytać ostatnio sobie, bo jest tak wielu lamentujących w co drugim poście, że zastanawiam się czy to dział AoC czy "płaczmy wszyscy razem".

Jaki kolwiek temat nawet prosty, powiedzmy o danej klasie kończy się tak: wady, lament, kłótnie, całkowite zejście z tematu.

Reasumując, chcesz się poużalać a może pokłócić zapraszamy do działu AoC.

Jeszcze coś zaznaczę bo zaraz płaczki będą kontratakować, rozbijać każde moje ( innych) zdanie, doszukiwać się błędów i jak kolwiek uświadomić że są ponad innymi i ich wiedza i wpływy są niemal święte ;P.... A więc rozumiem doskonale że komuś się gra nie podoba, nie spełnia jego oczekiwań, sprawiła zawód życiowy może nawet, aczkolwiek powtarzanie, baaa nawet za wszelką cenę uświadamianie każdemu że gra to już fail to spora przesada.

Ciągle i ciągle widzę jak te same osoby to samo piszą zmieniając tylko formę składową zdania, ciągle narzekając, ciągle się kłócąc, niejedno kroć poniżając a niechaj ktoś stanie twardo po stronie AoC to zaraz atak frontalny.
Jak dla mnie gra się nie spodoba napisze negatywną opinię postaram się podać argumentację i jeszcze raz zaznaczę argumentację.

Forum powinno służyć do wymiany zdań, opinii, pomocy nie jechania ludzi, nabijania postów zdaniami nic nie znaczącymi, a tym bardziej ciągłego się powtarzania "jaki to ja jestem niezadowolony" by uświadomić każdemu że "nikt już nie posiada własnego gustu do gry" i każdy ma być niezadowolony bo takie rules panują w tym dziale.

A teraz smakołyk.. "omg war is coming"


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:47 
Cytuj  
Ja gram w wow od premiery do dzis non stop ale tak po prawdzie to oprocz molten core+onyxi to na pocztaku za wiele nie bylo do roboty Chyba honoru nawet nie bylo na poczatku ani bg ani outdoor bossow.

Sikali ludzie po nogach bo da wielu to byl pierwszy mmorpg i sama mozliwosc grania z tysiacami ludzi na jednym serwerze byla czyms nowym i niesamowitym.

Co oczywiscie nie zmienia faktu ze aoc ssie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:52 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.


Bzdury piszesz Sobtainer.


W 800x600

MagPS napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
MagPS idź trollować do darmowych.


Nie musiałeś być niemiły - tym bardziej w ten sposób - wysyłać mnie do darmowych:(


Sorki.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:03 
Cytuj  
Ja na kompa wydałem w lutym 2,1 tys zł (ale z legalną windą, dobrą obudową i zasilaczem) i gra chodzi beznadziejnie. No ale mam Radeona 2900 HD Pro (kosztuje niby 400-500). Funcom mógł popracować nad kartami ATI i nic go nieusprawiedliwia. Kombinowałem juz z wszytskim, sterami, ustawieniami a gra nadal chodzi żałośnie.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zanzi napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.


Bzdury piszesz Sobtainer.


W 800x600


Nastepne bzdury piszesz Sobtainer. W 1280x1024


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:35 
Cytuj  
Na moim kompie gram na 1680x1050 medium/high więc :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Embe mozesz nie zwalac ludzi ktorzy mieli racje po kilku godzinach spedzonych w grze?

Po drugie, Twoje posty about sprzetu w AoC mnie juz nudza i nie sciemniaj ludzia ze komp za 1000pln pociagnie aoc, chyba w takich ustawieniach w jakis ostatnio wkleiles screeny, czyli totalne dno.


To nie byly moje skreny, ja gram w 1680x1050 i mam e2180@2,75ghz 3gb ram, 9600gt 512mb i vista 64, ledwo ciagnie te 30-40fps na high plus wszystko na maxa, czesto mam spadki do 20fps w siege nawet do 10fps i wtedy musze zmniejszac jakosc na medium ale 9600gt jest za slaba na 1680x1050, wiec sie nie dziwie, a taki sprzet teraz to plyta+ram+proc+grafa=750zl z palcem w dupie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.