mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 19:44 
Cytuj  
Kompletnie nie wiesz o czym mówisz.
Nvm, nie zrozumiemy się.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 20:03 
Cytuj  
dokładnie nie wiem o czym mówię
wyjaśnij mi :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 20:08 
Cytuj  
Patryś napisał(a):
bo giera ma w sobie spory potencjał.


yhym, potencjał failu 2008.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 20:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Patryś napisał(a):
bo giera ma w sobie spory potencjał.


yhym, potencjał failu 2008.


Nie no, tak jak ty jestem raczej mocno zawiedzony, ale pamiętajmy, że do końca roku jeszcze daleko :] Funcom po prostu chyba za szybko chciał się nachapać tych milionów dolarów i zamiast po bożemu poczekać z premierą - wydał ją teraz, kiedy tytuł powinien brzmieć Age Of Conan: Płatna Beta... Poza tym zaraz po premierze WoW-a też wiele ludzi było niezadowolonych (Choć nie aż tyle co tutaj): Słabo zbalansowane PvP, 0.2 fps na sekundę w Orgrimarze (O ile serwer akurat nie wyleciał w powietrze) itp. itd. etc.


_________________
gufnowapnjasz napisał(a):
eleeist jestes beznadziejny


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 21:02 
Cytuj  
Gra Age of Lolan jest bardzo chora (stan agonalny).

Zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia.

Gdy ten czas upłynie, wtedy zjawi się ponury żniwiarz i wbije trzy duże i lśniące gwoździe do jej drewnianej i bardzo prymitywnej trumny.

Pierwszy gwódź będzie miał wygrawerowany napis Warhammer.

Napis jaki będzie widniał na drugim gwoździu to Wrath of The Lich king.

Natomiast na trzecim gwoździu, da się zauważyć (acz bardzo niewyraźnie) napis - AION.

A kiedy już wszystkie gwoździe zostaną wbite - trumna zostanie zasypana ziemią, a nieboszczkę będzie opłakiwać tylko najbliższa rodzina (vide kilkutysięczny playerbase).

Przeto, nawet najgorętsi wyznawcy kultu Age of Lolan już dawno dokonali apostazji.


RIP.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 21:25 
Cytuj  
prędzej umrę w męczarniach niż zagram w who lub wow, wole zgnić w czeluściach piekielnych aniżeli zagrać w te dwa tytuły które wymieniłem :


Aoc to potęga,
Aoc to zdrowie,
to czas grania w zawartej z fc umowie :)

Aoc to zdrada,
Aoc to cierpienie,
na każdym kroku,
widzisz grając poświęcenie.

Za każdym razem kiedy grasz, marzysz,
nie wszystkich tymi marzeniami obdarzysz.
Po prostu uśmiechasz widząc swe poświęcenie,
i grasz dalej nie zważając na otoczenie :)


_________________
no more wow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 21:53 
Cytuj  
mlodszy brat ilove50cent?

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 22:04 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
QFC napisał(a):
AoC to wielki fail , syf jakich malo , procz grafiki , gra to krainy, mobki i pare questow i jedna wielka pustka ...., reszta nie dziala ale funcom intensywnie pracuje az wkoncu im zostanie ostani gracz online :lol:


syf i śmietnik to Ty masz w głowie więc spieprzaj dziadu do disney landu i nie trolluj tutaj....


jestes zajebisty ..... "mroczny lordzie" huehue powodzenia w AoC'u umieraj razem z nim ... eot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 22:06 
Cytuj  
Klotnie z Markiem wow vs. eq2 byly na zajebistym poziomie w porownaniu co prezentuje tutaj gownazeria z wow.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 14
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 22:57 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
dokładnie nie wiem o czym mówię
wyjaśnij mi :D
Sciagnij sobie AO (jest za darmo) to zobaczysz. To tak jak z muzyka. Jest muzyka wymagajaca i sluchaja jej tylko niektorzy, jest takze masowa i sluchaja jej prawie wszyscy i w tym miejscu nalezy sobie odpowiedziec na pytanie czy jesli cos jest dla kazdego to czy jest i dla mnie. Na szczescie dzieki temu mechanizmowi kazdy moze sobie znalezc swoja nisze. Wielu liczylo, ze to aoc bedzie wlasnie dla nich i sie srotmonie przejechalo.

Swoja droga to jest jakies chore. Samonakrecajaca sie machina. Wezmy Diablo3. Gra zostala raptem pokazana na kilku filmikach, zostalo wypuszczone kilka skrinow i juz po calym swiecie przetoczyl sie dreszcz podniecnia. Jak tu nie osiagnac sukcesu jesli wszyscy wiedza, ze to bedzie sukces? Jakie by to diablo nie bylo to i tak wszyscy beda mowic ze jest swietne i przelomowe. Sprzeda sie zapewne w wielu milionach egzemplarzy. Podobnie bylo z wowem. 90% dzisiejszej populacji wowa nawet nie wie, ze przed ta gra bylo cos takiego jak gatunek mmorpg i nie wyobraza sobie, ze gry z tego gatunku moga miec inna mechanike niz wow. Premiera tej gry to byl poczatek konca tego gatunku. Spojrzcie co zrobil funcom? Porownajcie ich produkcje Anarchy Online i Konana. Blizzard wyznaczyl droge wszystkim przyszlym deweloperom i calej przyszlosci mmorpg, a raczej mmowowg. Podazmy wszyscy droga britney spears...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 23:20 
Cytuj  
jaxaoo napisał(a):
Premiera tej gry to byl poczatek konca tego gatunku.


Możesz to sprecyzować? Ja gram w WoW od premiery. Teraz "cofnąłem się" i gram m.in. w EverQuest 2 (dodatkowo jeszcze w LotRO i Vanguard, ale to akurat dość nowe gry). Mam co prawda dopiero 17lvl i grę poznaję, ale patrząc na obie gry nie uważam, aby w WoW było coś, co zepsuło ten gatunek, bo tu chodzi...

jaxaoo napisał(a):
Spojrzcie co zrobil funcom? Porownajcie ich produkcje Anarchy Online i Konana. Blizzard wyznaczyl droge wszystkim przyszlym deweloperom i calej przyszlosci mmorpg, a raczej mmowowg. Podazmy wszyscy droga britney spears...


...chodzi o to, że AoC nie jest zły itp. Chodzi o błędy, braki itp. Podobnie jest z Vanguardem, w którym dopiero także zaczynam przygodę, ale czytałem jaki był na początku - błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Teraz w zasadzie ich nie ma lub jeszcze na żadne nie trafiłem. Niestety ludzi gra niewielu. A co by było, gdyby gra nie posiadała takiej dużej ilości błędów w dniu premiery? Co by było, gdyby AoC nie miał tylu poważnych błędów i w większości wszystko to, co obiecywał Funcon?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 00:43 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
dokładnie nie wiem o czym mówię
wyjaśnij mi :D


Co ja tu będę się produkował. Jaxaoo Ci dobrze odpowiedział.

Z lenistwa wkleję tylko link do opisiku *małego* tweaku postaci dla noobów : kliknij mnie

Dobra, tyle offtopa :P.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 02:34 
Cytuj  
ktos powie ze quitnal bo AoC ssie
ktos mu odpowie ze najwidoczniej nie nalezal do niszy AoC (nie byl wystarczajacym 'hadrkorowcem' ?)
to ja zapytam kto nalezy to niszy AoC?

sam oczekiwalem produktu z ffa pvp, opartego na ciekawym combacie i polityce miedzygildiowej, naturalnie wykonanym na przywoitym poziomie.
w zamian dostalem bubel z fundamentalnie blednym combatem melee, z niczym do roboty na 80tce, mnostwem bugow i spieprzonych rzeczach, o ktorych nawet nie sadzilem ze spieprzyc je mozna, prawie zero grywalnosci po wbiciu levelu

nisza AoC w stanie obecnym sa chyba masochisci lubiacy gdy ktos rucha ich cierpliwosc i poczucie logiki

czekam na WAR z nadzieja ze mimo carebear'owego pvp i oprawy w ogole, przynajmniej dotrzyma standardu jakosci wykonania / grywalnosci wyznaczonego przez wowa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 07:20 
Cytuj  
a ja mam nadzieje ze war nie bedzie mial z wow'em nic wspolnego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 08:20 
Cytuj  
jaxaoo napisał(a):
Sciagnij sobie AO (jest za darmo) to zobaczysz. To tak jak z muzyka. Jest muzyka wymagajaca i sluchaja jej tylko niektorzy, jest takze masowa i sluchaja jej prawie wszyscy i w tym miejscu nalezy sobie odpowiedziec na pytanie czy jesli cos jest dla kazdego to czy jest i dla mnie. Na szczescie dzieki temu mechanizmowi kazdy moze sobie znalezc swoja nisze. Wielu liczylo, ze to aoc bedzie wlasnie dla nich i sie srotmonie przejechalo.

Nieprawda :]
Najlepsza muzyka jest taka co łączy to o czym piszesz i tak jest z WoWem :]

jaxaoo napisał(a):
Swoja droga to jest jakies chore. Samonakrecajaca sie machina. Wezmy Diablo3. Gra zostala raptem pokazana na kilku filmikach, zostalo wypuszczone kilka skrinow i juz po calym swiecie przetoczyl sie dreszcz podniecnia. Jak tu nie osiagnac sukcesu jesli wszyscy wiedza, ze to bedzie sukces? Jakie by to diablo nie bylo to i tak wszyscy beda mowic ze jest swietne i przelomowe. Sprzeda sie zapewne w wielu milionach egzemplarzy. Podobnie bylo z wowem. 90% dzisiejszej populacji wowa nawet nie wie, ze przed ta gra bylo cos takiego jak gatunek mmorpg i nie wyobraza sobie, ze gry z tego gatunku moga miec inna mechanike niz wow. Premiera tej gry to byl poczatek konca tego gatunku. Spojrzcie co zrobil funcom? Porownajcie ich produkcje Anarchy Online i Konana. Blizzard wyznaczyl droge wszystkim przyszlym deweloperom i calej przyszlosci mmorpg, a raczej mmowowg. Podazmy wszyscy droga britney spears...

Pieprzysz jak potłuczony, a jasnowidzenie wsadź se w dupĘ
Ta "Samonakrecajaca sie machina" to najlepsza gra hack'n'slash na PCta, chociaż od premiery minęło w chuj lat.
Filmiki pokazują to na co wszyscy czekali czyli stare dobre Diablo ale w 3d.
Co masz na myśli pisząc, że "podobnie było z WoWem"? nie bełkocz, WoW to nie jest kontynuacja, a ludzie wiedzą co było przed D3.
Już to przerabialiśmy - im gra chujowsza tym lepsza :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 08:23 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Dobra, tyle offtopa :P.


gdzie tu widzisz offtop :D

ps. litościwie nie skomentuje tego linka
do Was nie dojdzie, że prostsze = lepsze i to mnie śmieszy :D
dodam, że chodzi mi o obsługę i rozgrywkę


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 09:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ja mam nadzieje ze war nie bedzie mial z wow'em nic wspolnego.


Gdyby nazwa 'world of warcraft' nie była zarezerwowana to tak by się właśnie who nazywał, ewentualnie wow 2.0.
Jak to mawiają nadzieja matką głupich, ale żyj złudzeniami, łatwiej ci będzie w życiu. :)


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 10:26 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
nadzieja matką głupich


Każda matka kocha swoje dzieci.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 11:10 
Cytuj  
Coś na tej zasadzie - "Januszku, tatuś Cie kocha, ale inaczej..." czyt. w nocy.


_________________
@polygamia

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 12:07 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Pipboy napisał(a):
Dobra, tyle offtopa :P.


gdzie tu widzisz offtop :D

ps. litościwie nie skomentuje tego linka
do Was nie dojdzie, że prostsze = lepsze i to mnie śmieszy :D
dodam, że chodzi mi o obsługę i rozgrywkę


Do Ciebie nie dojdzie, że proste = nieskomplikowanie (simple), a nie łatwe (easy).
Dodam, że nie chodzi mi o obsługę i rozgrywkę.
Nie kompromituj się już.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.