mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 12:09 
Cytuj  
imo oboje sa siebie warci.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 12:28 
Cytuj  
Besta- Belladonna - "Po lanie " wpadlas na ten server ?
wiekszosc udzialejacych sie w temacie to emo kids z Polan, ktorzy placza na kazdym kroku.
Myslalem ze gildiia majaca ponad 400 membersow jest wstanie cos wiecej zrobic na tym serverze ale dobitnie pokazaliscie i pokazujecie ile jestescie warci. Sami nawet rajdu nie jestescie wstanie zlozyc tylko posilkujecie sie Deja Vu. Na Keszacie to was nigdy nie widzialem, widac omijacie szerokim lukiem ta zone. Jedyne miejsce gdzie mozecie sie popisac to to forum.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 12:34 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Zarri tak z ciekawosci - co wg Ciebie jest gorsze "lama" placzaca, ze gankuje ja high lvl czy warzywo chwalace sie jakie to nie jest pr0 bo zabija masowo innych graczy low lvl? :)


Po pierwsze to nie zauwazylem by ktokolwiek z gankerow pisal ze jest pro i chwalil sie gankowaniem. Ganker ma przyjemnosc z tego ze lamy placza potem na forach. Glownie chodzi o to by powkurwiac lamusow. Nic wiecej :^)


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 06:45 
Cytuj  
Gankowanie to jedna z form gry pvp i zawsze byla i badzie a jak komus sie to nie podoba to moze zebrac grupe i wlac gankujacym albo zmienic serwer na pve :) A to czy wam sie to podoba czy nie jest bez znaczenia a te placze na forum i nie tylko powoduja ze czesc graczy jeszcze intensywniej bedzie to robic .

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 09:28 
Cytuj  
Mam dobre wiadomosci Russii nie ma :)


Mam tez zla wiadomosc wczoraj powstala ADVAITA' ktora zajela miejsce Russii :)

Do przenosin na server szykuje sie kilka ruskich gildii z 2 MOONS Rus PVP serv takze wrogow przybywa :)

Czy ma ktos informacje kiedy udostepnia transfer postaci?

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:50 
Cytuj  
Hah, niech będzie dołączę się trochę do dyskusji ;)

Jako, że 2 strony wcześniej na jednym ze screenów znajduje się kawałek moich uroczych pleców to chciałbym coś powiedzieć Belladonie aka Besta.
Gdybyś człowieku nie był taki zestrachany w tej dzielnicy szlachty to byś się zorientował, że tak naprawdę zlaliśmy drugą grupę gankerów z Plemienia Błękitnej Stali. Dla Ciebie bez różnicy kto Cię gankuje, ale my wolimy żeby fragi szły na nasze konto ;)

Inna sprawa - uwierz mi, gdybyśmy chcieli zabić każdego low lvla to byś naprawdę nie wszedł do żadnej Villi choćbyś nie wiem jak się starał.

Nie żałuję, że powiedziałem "zostawcie low levelka, niech sobie biega", bo dzięki temu dostarczyłeś nam, jak już Zerg wspomniał rozrywki na cały wieczór ;)

W Khesattcie jest nas zawsze odpowiednia ilość, by pokazać innym, że stanowimy znaczącą siłę na serwerze.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 12:42 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Gankowanie to jedna z form gry pvp i zawsze byla i badzie a jak komus sie to nie podoba to moze zebrac grupe i wlac gankujacym albo zmienic serwer na pve :) A to czy wam sie to podoba czy nie jest bez znaczenia a te placze na forum i nie tylko powoduja ze czesc graczy jeszcze intensywniej bedzie to robic .


Gankowanie nigdy nie bylo jedna z form PvP a jedynie efektem ubocznym - nie koniecznie pozytywnym.
Ciagle nie moge sie pozbyc wrazenia ze Zarri to Huragan z wow'a tyle ze znowu pod innym nickiem . Inteligencja i pogladami sa prawie identyczni.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:04 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Gankowanie nigdy nie bylo jedna z form PvP a jedynie efektem ubocznym - nie koniecznie pozytywnym.


Efektem ubocznym gier PvP sa takie carebearki jak ty, belladona, kabu itp.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:12 
Cytuj  
Badz tez ty sam.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:25 
Cytuj  
Ehh normalnie az mi sie lezka w oku zakrecila ze wzruszenia, slyszac te wszystkie oplawania gankerow z WarCry.
Az zaczynam zalowac ze jest DFO, bo bym chyba odnowil suba i pomogl, zeby "cry" bylo jeszcze wiecej...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 18:23 
Cytuj  
Macie fantazję :lol: kto się dobrze bawił można przeczytac w moich postach, kto mnie ganiał też :lol: Jacy jesteście pro dobrze wiem, można to przeczytać w moich postach - widzę to na co dzień. W przeciwieństwie do was ja mam ubaw jak zdejmuje skrytobójcę z HH z 7 levelami więcej w walce 1 na 1 lub kiedy atakuję trzech ruskich z wyższym levelem i jednego zabijam zanim zginę - nie jak wy ganiając "szaraków".
Nie piętnuję wcale gankowania gankujących bez względu na level.
Jeśli w swej ciasnocie umysłowej jeszcze tego nie pojęliście to bardzo mi przykro. Poważny człowiek potrafi odróżnić lament od piętnowania waszego lamerstwa.
Nie jestem w Polanach, jestem w DejaVu. Provocator też mnie zapraszał do swojej gildii :wink:


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 19:19 
Cytuj  
Belladona, wiesz, to się nazywa błąd systemu rekrutacji :) Mieliśmy już parę takich wpadek, ale staramy się to eliminować.

Piętnujesz lamerstwo...a czym ono się objawia? Czy czasem publiczne wyżalanie się można pod to podpiąć?

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 08:28 
Cytuj  
Zarri moj Ty ulubiencu jakim sposobem awansowales mnie do grona misiow? az czuje sie wyrozniony. choc co innego mnie interesuje. piszesz ze gankuje sie po to aby poirytowac lamusow placzacych na forach. jak rozumiem jest sie lamusem bo sie placze, a nie to ze pada. moglbys mi wiec w takim razie wyjasnic czym Ty sie roznisz od lamusa? chyba ze jojczenie na swoj sojusz jaki on to jest zly, be itp to cos innego ^..^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 09:03 
Cytuj  
Zarri owned.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 10:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zarri owned.


to straszne :^)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 16:43 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Belladona, wiesz, to się nazywa błąd systemu rekrutacji :) Mieliśmy już parę takich wpadek, ale staramy się to eliminować.


Błąd rekrutacji? A mnie się wydawało, że o takim błędzie można mówić gdy się kogoś niewłaściwego przyjmie, nie wtedy kiedy ktoś tę ofertę odrzuci :] Rozumiem, że wam teraz głupio :wink: Jak ktoś może nie chcieć dołączyć do tak wspaniałej gildii?!


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2009, 00:20 
Cytuj  
hym.. nie powinien to byc tylul Wojna Polsko Polska z domieszka trolli ?
Co do tego ostatniego przypomina mi sie komiks z Dark Legacy
http://darklegacycomics.com/51.jpg

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 02:27 
Cytuj  
Dzis od godz 23 trwala zacieta obrona Gardaka- Twierdzy QPO.

Atakowala oczywiscie Advaita. Sojusznicy - Warcry wystawili rajd w ramach pomocy sasiedzkiej :)

15 min przed koncem skarbiec zostal zniszczony, mimo to juz w srode podejmiemy kolejna probe oporu.

Organizacja byla bardzo dobra, niestety mury T1 wystarczyly tlko na pierwsze 7 minut i tylko dzieki dobremu zorganizowaniu gry obronnej udawalo sie przez bardzo dlugi czas niszczyc trebeusze i katapulty wroga.

Na zakonczenie dodam ze Rosjanie grali naprawde fair nie wiem dlaczego padaly zarzuty wczesniej o cheatowanie z ich strony. Mieli dobrze przemyslana taktyke, probowali roznych manewrow oskrzydlajacych- ciagle byli spychani. Skarbiec zniszczyly 2 katapulty ktorych nie zdarzylismy zniszczyc w pore. Sami Rosjanie jednak nie doszli ani razu w pod sam skarbiec mimo ze probowali wielokrotnie.

To byla naprawde dobra walka. Mam nadzieje ze w najblizsza srode uda sie obronic BK Q.P.O.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 12:35 
Cytuj  
Twierdza Gardak jest najlepszym miejscem jeśli chodzi o obrone skarbca. Miejsca oblężnicze są usytułowane na wprost twierdzy , do skarbca prowadzi tylko jedna wąska droga nie da się podejść z boku. Więc trzeba atakować bezpośrednio z czoła. Wąskie gardło łatwo bronić, oczywiście gratulacje dla gildi QPA i WarCry za tak dlugie odpieranie ataku gildii Advaita. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę że godzina 23.00 to dla rosjan 1.00 w nocy , więc rosjanie musieli siedzieć aż po świt przy swoich komputerach do zakończenia walk 8) .

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 20:54 
Cytuj  
Dzieki Impega i licze ze w srode zaskoczycie nas czyms :) Uwielbiam siege, napewno siege z Headhunters bedzie ciekawym wyzwaniem, mam nadzieje ze dla obu stron.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.