mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 08:41 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Widze Peccavi ze farmie ubojni masz nocny obchod portu, ilu marynarzy dzis odwiedzilo twoj zamtuz ?

widze Zerq ze juz repertuar co sie skonczyl, czas na jakies korepetycje, albo dozgonny urlop od komputera
btw, frama ubojni czy slamsów nie przeszkodzila mi dopisania kilkunastu fragow z qpalach....
Boże, że ja na to wczesniej nie wpadłem, Zerq, ty jestes zazdrosny..., ubojnia, wille i slamsy sa nieosiagalne dla twojego "skilla", stad ten flame i drama..., spokojnie odezwij sie do mnie w grze, pomoge, az taki zly nie jestem :)))



Obrazek


Widzisz nie jestem goloslowny, jak sie pytam jak twoja praca i zamtuz i czy koledzy z portu dbaja o ciebie to tylko w trosce...


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:40 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
...takeigo geniusza dyplomacji jak ja

wow, cóż za skromność, uważaj Zerqusiu, kto zdradą wojuje...
sam się zdziwisz niebawem jak znaczna cześć "twojej" gildii wyląduje w HH i to może szybciej niż ci sie wydaje...
Chwilowo zajmij sie uzupełnianiem dziur w klasach bo coś sporo osób wam ubyło, więc popatrz wpierw na swój ogródek, potem depcz czyjeś trawniki, tylko uważaj na bullterierra, bo może ci dupsko nadgryźć
aha, od 16.30 do 18 będę w ubojni, potem w slumsach, napisz pw, to ci udzielę kilku rad jak przejść te lokacje :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:35 
Cytuj  
Nie mieszajmy do dyskusji o polskim serwerze WC i C9 z Fury ;<
Ja to zapamiętałem troszkę inaczej...Fakt, C9 było PvE, WC PvP i to wiedzieli wszyscy, ba na tej podstawie wybrałem gildię wtedy ;) Tzn. spodobało mi się jak na Khes widziałem ekipę z WC walczącą z RusCorpem itd. Z C9 miałem wtedy styczność tylko w momencie jak z jakimś 6 osobowym pugiem laliśmy ich pre-made party.

Ludzie zaczęli przechodzić do C9 dopiero w momencie, gdy WC już w zasadzie nie istniało i nie było co ciągnąć tej agonii.
Założyciele odeszli, liczba osób online w godzinach szczytu spadła w okolice 10 itd. a C9 po prostu utrzymało wtedy większą ilość graczy, więc rozsądne było przejście. I co by tu nie mówić, w pewnym sensie C9 ewoluowało. Potem kto wrócił do gry przechodził tam. Jak sam przeszedłem to było już tam sporo znajomych nicków z WC.

Zresztą, nawet ostatnio jak patrzyłem na Fury (14 dniowa reaktywacja konta), to w WC ciągle ponad 150 "martwych" graczy :) Mimo wszystko.


Co do reszty dyskusji - hm...kłótnia nie potrzebna, aczkolwiek czy to nie dzięki takim konfliktom tworzymy pewną społeczność?:)
Mówcie co chcecie, ale właśnie takie niesnaski prowadzą do jakiejś rywalizacji i ożywienia :p

Każdy gra jak lubi i tak jak sprawia mu to satysfakcję, więc peace&love :roll:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:42 
Cytuj  
bandytaz, masz racje, nie ma co wracać do czasów z Fury, tak samo masz racje, że konflikty pobudzają rywalizację, pod warunkiem, że prowadzić je będziemy w jakiś kulturalny sposób, obrzucanie sie niezbyt wyszukanymi epitetami ,na pewno nie służy nikomu i niczemu ,ale jak sam widzisz nie wszyscy to zrozumieli


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:36 
Cytuj  
Peccavi, rozumiem że na polsko-ruskim serwerze jesteś po drugiej stronie barykady w stosunku do pochodnej WC, jednak sam byłeś na Fury członkiem naszej społeczności (WarCry), następnie przeszedłeś tak jak i wielu innych ludzi z WC do C9, która się stała także naszą gildia na bardzo długi czas. I właśnie przez wzgląd na ten drobny fakt proszę Cię o nie mieszanie WC i C9 z Fury z tym syfem który się zrobił na tym serwie.
Wstyd mi za was obu. Zamiast się wziąć do kupy i złoić dupę ruskim to skaczecie sobie z Zergiem do gardeł. Robicie syf i swoim starym gildiom wystawiacie jak najgorszą opinię. A Ty Szon też się opanuj bo przebijanie się przez tonę tego syfu było mordęgą. Weź lepiej i zagadaj normalnie z Peccavim jak przywalić ruskim a nie sobie nawzajem bo czytałem że Advaita was porozstawiała po kątach.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:44 
Cytuj  
juz napisalem - niepotzrebnie wspomnialem o czasach z Fury, mój błąd - przepraszam..., i masz takze absolutna racje z tym, ze Advaita zdominowala serwer, mylisz sie jednak co do moich relacji z WC, nie mam jakichkolwiek konfliktów z nikim (no prawie) poza imc zerqusiem i obawiam sie, ze mimo najszczerszych chęci, jest to przeszkoda nie do przebycia - nie tylko dla mnie


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:49 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Zamiast się wziąć do kupy i złoić dupę ruskim to skaczecie sobie z Zergiem do gardeł. [...] Weź lepiej i zagadaj normalnie z Peccavim jak przywalić ruskim a nie sobie nawzajem bo czytałem że Advaita was porozstawiała po kątach.


I to w sumie najlepsza rzecz jaką wyczytałem w tym temacie. Powinniśmy teraz odstwić na bok wszelkie animozje i najpierw dowalić Advaicie potem Black Hundered i każdej innej ruskiej gildii żeby nie czuły się jak u siebie w domu a potem rozejść się w swoją stronę.

Niestety ten "konflikt" zabrnął już za daleko i szans na to by dwie największe i najmocniejsze polskie gildie zawarły jakiś sojusz by skopać ruskich są już minimalne a nawet chyba zerowe. Żeby tylko nie okazało się niedługo, że będzie za późno bo jak Black Hundered postawi cały BK T3 to razem ze swoimi sojusznikami z Advaity będą bezsprzecznie dzielić i rządzić na serwerze.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:54 
Cytuj  
Zapewniam Cie że jeżeli jest dobra wola po obu stronach to wszystko da się zrobić... ale typowe 'polactwo' i warcholstwo zawsze wyjdzie na wierzch...


Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:57 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Każdy gra jak lubi i tak jak sprawia mu to satysfakcję, więc peace&love :roll:


Kazik Staszewski w takich sytuacjach zwykł mawiać - jeden lubi grę na skrzypcach, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Pasuje tutaj jak ulał... :)


_________________
"Fix the cigarette lighter" - Jake Blues.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:59 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Zapewniam Cie że jeżeli jest dobra wola po obu stronach to wszystko da się zrobić... ale typowe 'polactwo' i warcholstwo zawsze wyjdzie na wierzch...


Nie mówię, że nie ...

Ale obawiam się, że tutaj zbyt juz to wszystko poszlo za daleko. I niestety tak jak nie potrafiliśmy dowalić ruskim w czasie eventu tak nawet teraz trudno jest sie zgadać i dowalić im żeby wiedzieli, że nie ma lekko i na sukces trzeba naprawdę solidnie zapracować ... a poki co to oni dostają wszystko od nas prawie na tacy ...

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 15:01 
Cytuj  
Crolug napisał(a):
bandytaz napisał(a):
Każdy gra jak lubi i tak jak sprawia mu to satysfakcję, więc peace&love :roll:


Kazik Staszewski w takich sytuacjach zwykł mawiać - jeden lubi grę na skrzypcach, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Pasuje tutaj jak ulał... :)


No...coś w tym jest :<

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 15:21 
Cytuj  
hola ,hola, Panowie! Sprowadzacie wszystko do "prywatnego" konfliktu, zerqa ze mną. Może jednak zwróćcie uwagę, w którym momencie i od czyjego postu się zaczęło... pominę tu cytaty, bo nie czas i miejsce.
anyway, chce WcQpo współpracy przeciwko Advaicie? Proszę bardzo zapraszamy do HH, wszyscy chętni, spełniający nasze wymagania pewnie zostaną przyjęci
Pytam się, jaka macie satysfakcję z tego, że atakując HH na siegu, poprzez podsłuchiwanie naszych rozmów, wiecie gdzie uderzyć? Jaki to zaszczyt obronić się, wiedząc z góry gdzie będziemy atakować, jaki to wielki wyczyn ubić boss'a gdy korzysta się ze wskazówek i doświadczeń ciężko wypracowanych przez kogoś innego??? Teraz natomiast, w obliczu dominacji Rosjan ktoś nagle wypala z pomysłem "proletariusze wszystkich gildii łączcie się"
Osobiście nie mówię "nie", ale w HH nie mam nic do gadania i moje zdanie niewiele zdziała, jaka może być oficjalna odpowiedź HH nietrudno jednak zgadnąć (czytaj: podsłuchać)...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:21 
Cytuj  
Peccavi i Zerg jestescie siebie warci, jeden i drugi sypie argumentami, ktore nijak maja sie do samej gry i faktu ze zamiast pomeczyc ruskich to sie przescigacie w epitetach.
Watpie by memberzy mieli cos przeciwnego w polaczeniu sil, wiec wywalcie szefow i zrobcie jeden mocny clan zamiast tu plakac.

Co do wspominania Fury, bilismy ruskich w AoC, a potem razem gralismy z nimi w Darkfalu wspominajac bardzo pozytywnie pvp z AoC, jakos nikt nie plakal, a nawet dzieki temu latwiej bylo sie dogadac bo wiedzielismy ze obie strony sa dobre w organizacji i samej walce.

Co do samego C9 z czasow jak gralismy to jedyne co pamietam to gwarantowane epity na /tell po zabiciu kogos z ich memberow i ze mieli duze osiagniecia w zabijaniu bossow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:31 
Cytuj  
Widzisz Teo, różnica jednak jest i to spora, zerquś stara się opluwać wszystkich i wszystko, co nie jest związane bezpośrednio z jego osoba, ja natomiast zostałem 'wywołany" do tablicy przez ww. osobę w sposób niewybredny, chamski i prostacki. Nie widzę powodów, aby przechodzić nad tym do porządku dziennego dopóki nie zobaczę/usłyszę przeprosin, jako, że byłaby to pewnie ostatnia rzecz, która zerquś by uczynił wiec..., lets roll


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:33 
Cytuj  
Peccavi ja nie jestem z QPOWC ale z HH. Nie oczekuje tego, że ich gracze opuszczą gildię i wstąpią do nas. Myślałem bardziej o tym, żeby zawrzeć jakiś sojusz i nękać BK zarówno Advaity jak i Black Hundered połączonym rajdami (wystawić jak najmocniejsze składy i lać ich do oporu na przemian pod szyldem HH i QPOWC) ... i napawać się widząc jak się wku***iają na glopbalu.

To chyba jest realne i do zrealizowania ...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:38 
Cytuj  
wiem co miales na mysli, wiem także, co uslyszysz od Blasza i nie tylko :) z BH jakos sobie poradzilismy (bo jak sadze nie podsluchiwali), moze i kiedys uda sie z Advaita...,
HH przynajmniej próbuje walczyć z Rosjanami, a nie jak koledzy zza miedzy wypowiada wojny Polanom... lol


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:47 
Cytuj  
W zyciu nie przejde do HH i nie bede czescia tego zamtuza podobnie jak moi ludzie.
Polityka HH byla i jest jednoznaczna- wchlonac poprzez swoja grubianska polityke najwiecej jak sie da z innych gildii. Obecnie przyjmuja jak leci i nie wybieraja- nawet z Polan biora graczy ktorzy czasem chodzili na minigierki( Tahencjusz).
Raz dziennie ida na Slumsy i Keshate zeby pokazac ze graja pvp. Bywaja tez na mini gierkach- ot i cala formula gildii PvP made by HH.


Ossur zrozum jedno- to HH sie izolowalo od samego poczatku servera i nadal to robi. W QpoWarCry sa sily ktore graja na porozumienie z innymi, sa takie ktore nie chca sojuszy i one teraz dominuja.

Gdyby im zalezalo na tworzeniu ally przeciw Adviacie wiedzieliby z kim rozmawiac....
Na poczatku istnienia servera oraz po wygranej Advaity byly prowadzone rozmowy z kilkoma gildiami oczywiscie tylko HH nie stawilo sie na nie.

Klamstwem jest ze Peccavi nie ma zadnej pozycji w HH bo jest on oficerem klasowym, ma dostep do czesci zamknietej i jest niejako prawa reka Blasza- czlowieka ktory postawil na koncepcje wojny totalnej z calym serverem.
Polityka Peccaviego jest i byla prosta - zrazic jak najwiecej osob do mnie w QpoWarCry i przeciagnac je do HH. Widzisz tak sie smiesznie zlozylo ze ten czlowiek mial rozmawiac z imieniu "nas" bedac jeszcze naszym czlonkiem z HH o tajnym porozumieniu- tak sie jednak stalo ze nastepnego dnia sam wyszedl z gildii nie mowiac do widzenia- twierdzil przy tym ze tu sie nic nie zmieni..... Twierdze zatem ze jest to ostania osoba ktorej by zalezalo na WarCry. On gra pod wlasne interesy.
Zreszta na poczatku servera ( ten gracz PvP) byl w HH- potem odszedl do nas- by wrocic wkoncu do HH. Kim zatem jest jesli nie ......

Powiem ci ze jest jednak "inna" bardziej atrakcyjna opcja z ktora obecnie rozmawiam.... i wszystko idzie w dobrym kierunku.

A z innych ciekawych rzeczy to kolejna ruska gildia szykuje sie do przenosin- Gothica- wiec dochodzi kolejny bardzo trudny przeciwnik.

Zobaczysz sam jak w HH zacznie brakowac ludzi to pomysla nad tym z kim maja rozmawiac, poki co niech zyja swoim snem. Aion sie zbliza, zobaczymy kto u nich zostanie ....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:49 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
wiem co miales na mysli, wiem także, co uslyszysz od Blasza i nie tylko :)



czyzby ceznura ? a jakze w koncu wszyscy powinnismy byc jednomyslni w sprawach ktorych wielki ojciec zalozyciel ma zawsze racje....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:49 
Cytuj  
Peccavi właśnie dlatego gram w HH a nie w innej gildii. Bo wole obrywać od Advaity ale walczyć i uczyć się od nich niż tłumaczyć się, że chwilowo nie gramy mass pvp bo ludzi nie ma ze względu na wakacje ...

Jak dla mnie w gildii liczącej ponad 100 ludzi takie tłumaczenie to jest conajmniej śmieszne.

Co faktu nie zmienia, że chciałbym aby tu w świecie hyborii było tak jak jest w świecie kibiców. Są animozje, leją się między sobą ale w obliczu wspólnego wroga (policja) następuje zjednoczenie i atakują go wspólnie. Tak samo mogło by być tu - lejemy się normalnie ale gdy na horyzoncie pojawiają się ruscy to wszyscy leją ruskich do oporu aż nie wyjdą.

No ale to tylko marzenia a za to nikt na szczęście jeszcze nie karze :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 17:03 
Cytuj  
Guntar, w info gildii jest wyraźnie napisane jaką HH prowadzi polityke, nie ja to wymysliłem i nie mnie rozstrząsac o jej sluszności, mi taka formuła odpowiada, mimo tego że nie raz pisalem, że przekładaniec typu HH-Advaita-QPO konczy sie ZAWSZE tak samo; Advaita wygrywa. Pewnie, że lepiej byłoby wspólnie walczyc z nimi ale o tym będzie post niżej


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.