mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 11:29 
Cytuj  
Możliwe, nie wykluczam, lecz jeśli tak, to zarówno Zerq jak i ja byliśmy w błędzie...
zaręczam, że nie było to celowe, tym bardziej, że znam wielu z Was jeszcze w PvE serwera i nie widzę powodów aby niepotrzebnie się obrażać.
Przepraszam więc ponownie.
z poważaniem


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:41 
Cytuj  
Cytuj:
Jest to nasza pierwsza przegrana po dlugim czasie zwyciestw przeciw wam. Nie zawsze sie wygrywa, dlatego wyciagniemy z tej lekcji nauke na przyszlosc.


Zerq przestan znów naginać fakty :). Zawsze z wami wygrywaliśmy w oblężeniach w których my się broniliśmy więc sorry nie pisze ze pierwszy raz.
Do tej pory żadna gildia ( QPOWarCry i HH ) nie była w stanie zdobyć keepa gildii przeciwnej az do wczoraj kiedy HH zdobyło Gardak

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:52 
Cytuj  
To zalezy jak rozumiec wygrana. Jesli tylko poprzez zdobycie, ktore faktycznie nie mialo miejsca bo Gardak jest nadal nasz, to nie mozna juz mowic o wygranej. Jesli na punkty to jest to nasza pierwsza przegrana. Jesli rozumiemy wygrana poprzez zniszczenie BK to fakt wygraliscie.

Zastanow sie teraz jakie ma to przelozenie na obecna sytuacje - ta wygrana - i wyciagnij wnioski. Mysle ze fakt godny docenienia bo wklad wasz duzy niemniej nie podnosilbym tej chwili do rangi szczytowego osiagniecia. Wiesz dobrze ze nasze gildie sa na wyrownanym poziomie i przy odrobinie szczescia to my moglismy zniszczyc wam wasz BK - zostalo mu 17%. Wygralismy jednak wtedy na punkty.

Wypadaloby tu w tym miejscu zacytowac Blasza ktory pare stron wczesniej pisal ze prawdziwym osiagnieciem wykazalaby sie ta gildia ktora zniszczy BK Advaity....
Nie umniejsza to oczywiscie wczorajszej potyczki, bylo to jednak wydarzenie wieczoru a nie miesiaca :)

Niestety system zwyciestw w tej grze jest iscie papierowy. Mozemy sie tylko tutaj spierac kto wygral i kiedy lub poddawac rozne podstawy na bazie ktorych ocenimy ze ktos zwyciezyl lub nie.

I tak o to mozna isc w zaparte i twierdzic np ze nie przegralismy w kazdej niemal sytuacji- z wyjatkiem gdy faktycznie tracisz BK na rzecz innej gildii.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:15 
Cytuj  
czytam i przecieram oczy ze zdumienia .... Zerqu i Peccavi się przeprosili no Panowie brawa , pełna kultura...

Szonn jedz na te wakacje , bo możliwe że jak wrócisz to serwera nie poznasz :D .


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:28 
Cytuj  
Zerq nie czaruj ok :) , wygrana jest wtedy kiedy wyswietli ci sie taki napis po siegu :) i wlasnie taki napis wyswietlil sie gracza HH, co za tym idzie chyba nie ma watpliwosci kto wczoraj wygral :).
Jesli juz wspominasz te 17 % ( i za drugim razem bodajze 20pare% ) widać czegoś wam zabraklo wtedy moze nerwów a może za wczesnie uwierzyliscie ze juz macie wygrane oblezenie :). Idac twoim tokiem rozumowania mozemy powiedziec ze HH są na wyrównanym poziomie co Adavita ( ponieważ udało się nam zbić ich keepa do 1 % ) a tak nie jest bo są oni obecnie poza zasięgiem kogokolwiek na serwerze :).

Ps miłego wypoczynku ci życze , poważnie;)


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:35 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Zwyczajnie przechodzili oni w hide i rozkladali trebusz przy BK lub za brama muru wewnetrznego nasatepnie ukrywali sie w hide na murze w palacej sie wiezy ktora miala 28% zycia- palila sie i na pozor nie dawalo sie do niej wejsc- trzeba bylo przeskoczyc przez niewidzialna teksture- jest to oczywiscie wykorzystanie ewidentego exploita- buga niemniej gra jest jaka jest i potrafi zaskoczyc czy to przejsciem przez mur ktory ma 100% ( casusus Advaity ) czy przez zamknieta brame ( Advaita ) wiec niszczenie BK z palacej wiezy nie robi na mnie juz wiekszego wrazenia.

Wejście na taką wieże to nie exploit. Z murów można było normalnie przejść na wieże na jej 2 piętro i zeskoczyć. Pobiegła za mną Vespa o ile dobrze pamiętam i ktoś jeszcze ale przeżyłem i uciekłem. Spotkałem się natomiast z niemiłym bugiem i gdy uciekałem przed hordą obrońców ukryłem się w świątyni i jak miałem już wychodzić dostałem odrzucenie od katapulty która jednocześnie zbiła świątynie do 50% i nie dało sie już z niej wyjść;/ nie pomógł relog a nawet zniszczenie jej i trzeba było używać asury.

Co do wygranych i przegranych. Wygrać można tylko w przypadku gdy ma się więcej punktów i zniszczy się keepa. Posiadanie większej ilości punktów niż obrońcy ale nie zniszczenie keepa nie jest zwycięstwem a porażką i tak to odbiera gra.

Nie mniej jednak Oblężenie było wspaniała zabawą. Dużo bardziej wolę walczyć z Wami niż z Advaitą gdzie mój ping waha się pomiędzy 400-1k i przez co nie da się grać. Brakuje mi też Polan i mam nadzieję że niedługo wybudują Keepa i będzie można i z nimi powalczyć. Prosiłbym też o przestawianie oblężeń na normalne godziny bo 00.00 albo 10.00 to nierealna godzina dla wielu z nas a bawić by się chciał każdy.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:07 
Cytuj  
przestańcie w końcu te flejm warsy (ostatnie 5 postów) i do roboty się weźcie... Advaita czeka... :p

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:47 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Dużo bardziej wolę walczyć z Wami niż z Advaitą gdzie mój ping waha się pomiędzy 400-1k i przez co nie da się grać.


A tak przy okazji czy wiecie może gdzie fizycznie znajduje się serwer Two Eagles ? Wiem, ze siege z Advatią bardziej lagują z racji większej liczby casterów po ich stronie ale loklizacja też ma zapewne wpływ.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 17:24 
Cytuj  
Cytuj:
Wiem, ze siege z Advatią bardziej lagują z racji większej liczby casterów po ich stronie ale loklizacja też ma zapewne wpływ.


Obleżenia zoptymalizowane są pod 48vs48 graczy w zbalansowanym skladzie. FC chyba nie podejrzewal, ze gra będzie age of casters i na oblezenia przychodzic beda dziesiatki nerkusow z dziesiatkami petow, ktore obciazaja serwer, a dpsują nieustannie niezaleznie od pinga.

Cytuj:
Zwyczajnie respektuj ogolne przyjete dobre zwyczaje i tyle.

Szczyt bezczelności w tym temacie, najpierw na kogoś pluć, a później uczyć o dobrych obyczajach. :P

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2009, 03:06 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Wygralismy jednak wtedy na punkty.

Nie ma czegos takiego jak wygrana na punkty.. a zwlaszcza nie mozna mowic o wygranej jezeli BK przeciwnika nie zostal zniszczony.
Zeby wygrac siega to trzeba :
-przegonic przeciwnika w punktacji
-zniszczyc bk (tylko wtedy gdy sie ma przewage punktowa-jak keep padnie przed osiagnieciem odpowiedniej ilosci punktow siege jest przegrany)
Podziwiam wasza cierpliwosc do tej gry btw :)


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 7 sie 2009, 08:47 
Cytuj  
Jak to się mówi ... "Chwała zwycięzcom - szacunek pokonanym" a teraz czas iść dalej i nie oglądać się za siebie :) W końcu Black Hundered i Advaita czekają a to wyższa półka zwłaszcza w tym drugim przypadku ...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2009, 17:32 
Cytuj  
Hm o dziwo Black Hundred padło na oblężeniu bardzo szybko. A stawili się z częścią Advaity. Różnica między tymi dwoma gildiami jest jednak ogromna.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 7 sie 2009, 19:11 
Cytuj  
Dlatego dodałem na końcu, że zwłaszcza w tym drugim przypadku to jest wyższa półka :) Ale spodziewam się, że tym razem postawią się mocniej i nie pójdzie tak łatwo. Obym się mylił ...


_________________
Gunthar - Dark Templar - Rothat PvE
Azumi - Ranger - Two Eagles PvP


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 06:35 
Cytuj  
Wczoraj gildia HH zdobyła BK QPOWC - Gardak!

Niestety, tym razem nie ma czego opisywać. Z przykrości muszę stwierdzić, że gildia QPOWC upada coraz niżej, był to mój najgorszy, a zarazem najłatwiejszy siege. W ok 12 min po rozpoczęciu potyczki gildia HH stała pod skarbcem. Z moich obserwacji QPOWC wystawiło nieco ponad raid (w tym kilku "szaraczków") i nie było w stanie, nawet przez chwile, przeszkodzić HH.
Po zniszczeniu wszystkich budynków i zdobyciu zadowalającej nas ilości fragów HH zniszczyło i zdobyło Gardak.


Co dalej z QPOWC?? Czy to już koniec? A może chwilowa niedyspozycja?
Czas pokaże...

Myślę, że teraz nadchodzi 5 min dla Polan! (pokażcie, że tak liczna gildia może walczyć i wygrywać)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 07:47 
Cytuj  
HH myśle że gildia QPOWarCry ma już dość. Dziwi mnie że mając 230 ludzi w gildi wystawili nie cały raid na oblężenie, smutna to wiadomość ponieważ widać że osoby w tej gildi odpuściły gre w AoC albo PvP.
Mam nadzieje że Polanie lepiej się trzymają.

Teraz HH pora na jakąś rosyjską gildie /Advaita, BH albo Gothic/.


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 07:56 
Cytuj  
Impega napisał(a):

Teraz HH pora na jakąś rosyjską gildie /Advaita, BH albo Gothic/.


O to nie trzeba się martwić :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:46 
Cytuj  
Musze was rozczarować. Polanie nie są - wbrew potocznym opiniom zbyt liczną gildią i nie są w stanie wystawić składu większego niż raid. Maksimum możliwości oceniam na 30 x 80. Może po wakacjach będzie lepiej.
Jeżeli ktoś sugeruje się ilością członków gildii musi wziąć pod uwagę fakt, że aktywni gracze posiadają nawet po kilka postaci w gildii.
Z tego powodu Polanie nie posiadają Battlekeepa. Jaki jest sens stawiania twierdzy jeśli nie będzie miał kto jej bronić.

Impega napisał(a):
HH myśle że gildia QPOWarCry ma już dość. Dziwi mnie że mając 230 ludzi w gildi wystawili nie cały raid na oblężenie


Skąd wiesz, że maja 230 ludzi, nie sądzę by mieli nawet 60 aktywnych graczy. Gdyby tak było mieli by skład.


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:05 
Cytuj  
Smutna to dla mnie wiadomość... jestem obecnie poza domem i gram rzadziej i wogole nie mam możliwości dowodzenia / organizacji czegokolwiek. Z tego co wiem / zauważyłem to przynajmniej 10 bardzo aktywnych osob wyjechało. Pozostali się stawili na oblężenie. Natomiast osoby mało aktywne albo nie wiedziały albo unikały tego eventu czego nie rozumiem! Pomimo że członków gildii jest 230 to słabo z ludźmi... ja mam 2 strażników i 2 alty lvl 50 i 30 i jeśli się nie mylę to wiekszosc ludzi ma podobnie.
Nie mniej jednak gratuluję gildii HH. Nie będę szukał wymówek ani owijał w bawełne - zwyczajnie jesteście liczniejśi, z każdym dniem bardziej zgrani a przede wszystkim lepsi w PvP.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:19 
Cytuj  
Cały czas chodzi mi po głowie myśl, ze nieograniczona ilość ludzi w gildii to nie jest najszczęśliwszy pomysł, niby gildia liczna na papierze, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, ze jest problem. Dotyczy to absolutnie wszystkich (niemal) gildii i nie mam nikogo szczególnego na uwadze. Osobiście jestem przeciwnikiem trzymania 4 altów (pomijając fakt, że trudno nauczyć się dobrze grać 4-5 klasami) w jednej gildii doprowadza to właśnie do mylnego wyobrażenia o liczebności i sile.

Mam nadzieję, że wczorajsza Wasza niedyspozycja była jedynie chwilowa - innymi słowy; nie zostawiajcie nas samych z Rosjanami, bo takiej ich ilości, raczej nie będziemy w stanie "przerobić". Smutny to był siege i marna satysfakcja ze zdobycia Gardak'a w taki sposób.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:33 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Cały czas chodzi mi po głowie myśl, ze nieograniczona ilość ludzi w gildii to nie jest najszczęśliwszy pomysł, niby gildia liczna na papierze, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, ze jest problem. Dotyczy to absolutnie wszystkich (niemal) gildii i nie mam nikogo szczególnego na uwadze. Osobiście jestem przeciwnikiem trzymania 4 altów (pomijając fakt, że trudno nauczyć się dobrze grać 4-5 klasami) w jednej gildii doprowadza to właśnie do mylnego wyobrażenia o liczebności i sile.


Masz rację. W Lineage 2 gdzie liczba członków klanu jest ograniczona i zależna od poziomu klanu (punkty aby wskoczyć na wyższy poziom zdobywa się za fragi i za siege) takie sytaucje nie maja miejsca. W klanach jest od 40 do 120 luda i w topowych frekwencja wynosi ponad 50 % w prime time a na siege nawet 70-80%. Takie ograniczenie wymusza silną selekcję. Drugą stroną medalu jest jednak to, że L2 jest bardzo casual unfriendly, więc już sam nie wiem co jest lepsze.

Gratulacje dla HH za Gardak. Niestety mając niepełny jeden raid 80-tek, głównie postaci melee, plus parę ludzi z lvl 50-60, jedyne co mogliśmy zrobić to zdobyć parę fragów, przeszkodzić na chwilę, po czym honorowo się złożyć ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.