mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 23:07 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
^
ale ten cytat sobie z dupy wziales.


Nope - http://forums-eu.ageofconan.com/showpos ... stcount=16

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 06:14 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
^
ale ten cytat sobie z dupy wziales.
]
małe przepraszam?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 08:46 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Ciapek napisał(a):
Odpowiedź została podana na stronie wcześniej, więc ktoś jeszcze oprócz "cenzorów" (domyślam się że mówisz o moderatorach) to też czyta. Wydaje mi się że żadna z upoważnionych osób z Funcomu tutaj nie odpisze. Powodem jest bariera językowa...

w zwiazku z czym Skwarkan kasuje wszystkie posty po angielsku, teraz wiadomo dlaczego :)
niech ktos wkleji to na oficjal z pozdriowieniami dla Skwarkana ode mnie



Chwila bo czegos tu nie lapie jak Skwarkan moze kasowac posty po angielsku ? :)

Chodzi ci o to ze nie moze jako Head GM wtracac sie do pracy MoD'ów bo nie ma oficjalnych narzedzi PL wiec korzysta z angielskiej bramki do tego ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 10:55 
Cytuj  
I tak najfajniejsze bylo jak skwarkan napisal : "Gmi nie maja obowiazku czytac forum"
Niestety nie moglem znalesc tego postu, wyzej wymieniony pewnie juz go usunal.
Ale wracajac do sedna, skoro nie ma takiego obowiazku to po co zamyka jeden temat po drugim, usuwa posty i rozdaje ostrzezenia :P?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 11:06 
Cytuj  
po to żeby ludzie nie czytali że AoC to bug na bugu, a FunCom nic z tym nie robi..przy takim spiepszonym systemie mass pvp jaki mamy obecnie to tylko PvE można robic w AoC, tylko że instancji raidowych to też jak na lekarstwo..

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 11:47 
Cytuj  
Impega napisał(a):
po to żeby ludzie nie czytali że AoC to bug na bugu, a FunCom nic z tym nie robi..przy takim spiepszonym systemie mass pvp jaki mamy obecnie to tylko PvE można robic w AoC, tylko że instancji raidowych to też jak na lekarstwo..



Support nigdy nie byl mocna strona AOCa, gra sie dla ludzi a ci powoli odchodza- wracaja do WoWa ida do Aiona.
Pamietam jak WarCry wycofal sie do WARA z AOCa pod koniec sierpnia rok temu.
Nie spodziewalismy sie fajerwerkow w WAR ale zaskoczylo nas to ze jak wchodzil patch to czytania bylo na strone albo i lepiej. NAd gra pracowala masa ludzi i ciagle byla aktualizowana, az w koncu naprawli to mass pvp tak ze gra sie przyjemnie. A tu ? Kosmetyka. MAss pvp jak nie dzialalo poprawnie tak nie dziala. Ruscy hackuja co sie da. Gra jest tak dziurawa ze glowa boli a Support jak zwykle umywa rece....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:01 
Cytuj  
Gildia atakujaca: QpoWarCry
Gildia broniaca sie: Brotherhood of Steel


BK: Caelnah


Udalo sie zebrac 1 rajd + 3 grupy drugiego. Juz od poczatku dzialy sie cuda z pingiem i lagiem, okolo 6 osob musialo zrezygnowac. Ja mialem cos kolo 13 klatek i jeszcze dawalo sie grac. Zniszczylimy wiekszosc budynkow, a sam Bk zjechany zostal do 30 %. Na punkty wygralismy stosunkiem 2185 do 805.
O braku koncowego zwyciestwa zdecydowal lekki chaos ktory wdarl sie w szeregi gdy po 20 min stanelismy pod wewnetrznym murem, ktory nastepnie zostal zniszczony. Tu zostalimy przyparci z dwoch stron i rozbici. Potem dobiegajacy byli wycinani i tak sytuacja trwala dobre 30 min. Po tym okresie zebralismy sie i z 75% BK zjechalismy go do 30 %.

W okolicach 20 min przed zakonczeniem server stanal i wywalil 99% rajdu. Po stronie rosyjskiej podobnie. Jednak o dziwo to oni sie szybciej zalogowali. Na tej sytuacji stracilimy okolo 5 min a logujacy sie od nas byli zabijani kolejno.

Podziekowania za udzial w Siegu dla HH: Error, Milva. Mam nadzieje ze nikogo nie pominalem.

Jest to jeden z pierwszych naszych siegow od bardzo dawna gdzie jestesmy strona atakujaca stad zapewne sporo bledow. Niemniej dzisiejszy siege pozwala z optymizmem patrzec na przyszlosc.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 23:47 
Cytuj  
Btw. crash instancji był już PO siege'u.

Warto nadmienić, że gildia broniąca to był nie tylko Brotherhood of steel, ale także VII legion, StrongWill i -Gothic-.

Toteż walczyliśmy przeciwko kolejnej "stronie" na serwerze.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 06:23 
Cytuj  
...a potem w Kesh razem z nimi przeciwko HH :) ..., ale nie o tym chciałem,
siege, jak siege, tylko dlaczego nie niszczyliście wież, z których ciągle strzelały ich balisty? Pisałem do Pajacykov'a, abyście z obozów za zewnętrznym murem ostrzeliwali obóz przy wewnętrznym - to rosyjska taktyka, ale HH boleśnie przekonał się jak skuteczna


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 07:03 
Cytuj  
Aaa tam oblężenie QPOWarCry vs BoS o wiele ciekawsze było pózniejsze oblężenie :D . VII legion vs Advaita. Okazało się że Advaita straciła keep 7 min przed końcem. Ale to co najważniejsze straciła go bo VII legion wykorzystał buga w grze (katapulty). Czyli rosjanie jak widać walczą że sobą wykorzystując wszystkie ciosy poniżej pasa (bugi, explioty itp). Jak widać my Polacy nie mamy z nimi szans a oni nie znają słowa grać uczciwie i cieszyć się grą.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 07:19 
Cytuj  
Możliwe, że na oblężeniu, na którym nas wywaliło przy 70% keepa nie udałoby sie HH wygrać, ale na następnym, kto wie? Wygranie w uczciwiej walce jest jak najbardziej wykonalne, o czym dwa razy przekonało się BH. To że Rosjanie grają, tak jak grają jest wiadome od dawna i nie tylko w tej grze.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 07:46 
Cytuj  
Peccavi oczywiście że jest możliwe wygranie uczciwe z rosjanami tylko że osoby które są nastawione aby w grze czerpać przyjemność odrzuca ich aby się pocić i po raz kolejny męczyć się z nimi. To tak jak byś grał w pokera z osobą która ma zaznaczone karty. Żeby jeszcze była pomoc od strony GM i żeby bany leciały to wtedy można się męczyć :D .

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 07:48 
Cytuj  
ale satysfakcja większa... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 08:43 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
...a potem w Kesh razem z nimi przeciwko HH :) ..., ale nie o tym chciałem,
siege, jak siege, tylko dlaczego nie niszczyliście wież, z których ciągle strzelały ich balisty? Pisałem do Pajacykov'a, abyście z obozów za zewnętrznym murem ostrzeliwali obóz przy wewnętrznym - to rosyjska taktyka, ale HH boleśnie przekonał się jak skuteczna



Ja tez to pisalem i krzyczalem, niestety wczyscy dobiegali albo gineli w waskim przejsciu broniac trebusza. Trzeba bylo zniszczyc prawa i lewa wieze poszerzyc przejscie zeby nie bic sie w waskim gardle. Na drugim obozie grupka mogla robic kolejna dziure do wejscia zeby nie pchac sie wszystkimi z jednej i zajsc ich od tylu. Za duzo bylo w tym wszystkim schematu w stylu idiemy zawsze czy tez przez wiekszosc czasu ta sama droga, przeciwnik byl w zbyt duzym skupisku i czesto napierdalal z murow robiac aoe, puszczajac doty. TO wszystko wplynelo na koncowy wynik. Niemniej ja jestem zadowolony. Wiele kwestii jest do wyuczenia. Dla niektorych byl to pierwszy siege.

Co do pozniejszej eskapady na Kesh nie wiem- wylogowalem sie. Warto by bylo sie jednak umowic wczesniej na taki wspolny wypad zeby gnebic rosjan. Jak widac ruscy graja w 2 silnych koalicjach, do ktorych ciagle dochodza nowi gracze.


A jeszcze jedno- znakomity pomysl ( gz dla tworcy ) za stworzenie gildii altow QPOWarCry ktora gankuje na Dzikich Ziemiach. Omija was jednak ( mowa o HH ) niewatpliwa przyjemnosc z niszczenia ruskich kolaicji....
ot sytuacja z soboty ( my gildia BIack Hundred oraz Advaita' ) atakujemy sojusznikow ci nawet sie nie bronia tylko krzycza ze doniosa do oficerow ze maja juz screeny, potem sie sami podstawiaja ( my lev 23 oni 70+ ) i taka to zabawa. Oczywiscie to sa takie male rodzynki na torcie ganku wiekszosc graczy dzielnie sie broni.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 14:35 
Cytuj  
Zerq pisze sie OPOWarcry :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 14:46 
Cytuj  
Heheh ok zatem chyba i ja sie zmusze i wstapie do Haedhunters :)

powiem Mavverowi ze rekruci nie mogac sie doczekac przyjecia sami zalozyli sobie gildie :D


P.S. Lolineczek musisz sam przyznac ze zabawa jest lepsza niz na 80 :P


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 16:33 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
P.S. Lolineczek musisz sam przyznac ze zabawa jest lepsza niz na 80 :P


Stary keshata przy tym wymieka


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 21:15 
Cytuj  
Skwarku mam nadzieję, że chociaż przeglądasz to forum dlatego napiszę: powinieneś dostać bana na forum AoC za nieprzestrzeganie regulaminu. Nie wiem czy czytałeś regulamin forum ale pisze tam żeby nie być palantem co niestety tobie udaje się wspaniale więc po pierwsze gorące podziękowania za bana dzięki któremu nie będę musiał czytać twoich pierdół na forum i prośba o przedłużenie bana bo 1 miesiąc to stanowczo za mało.

P.S. W OPOWarCry już chyba nikt nie gra bo to byłą taka jednorazowa akcja ;p a tak w ogóle to gratki za całego QPO za powrót do gry i powodzenia na dalszych oblężeniach.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 23:55 
Cytuj  
@up

za co dostałeś?:>

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 06:11 
Cytuj  
Matt zapomniał, że oficjalne forum ma w podtytule "chwalmy Pana (Skwarkana)"
kilka słów prawdy wyrażonej zbyt dosadnie, czy też krytyki wystarczą - nie można na prywatnym poletku tego jegomościa pisać o niektórych sprawach. :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.