mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 07:22 
Cytuj  
No niestety tak to wlasnie wyglada z forum AOC PL, moderacja Skwarkana siegnela dna. Przeczytalem wlasnie Matt twoje wypowiedzi z wczoraj i bardzo mi sie spodobal temat dotyczacy watku sugestii, gdyby tylko to wprowadzili.....ale nie wprowadza. Dodatek tez nic nie zmieni a pojawi sie on patrzac optymistycznie na swieta.


P.S. Moze zrobilibysmy wspolny strajk :)
Zalozymy kazdy swoj watek - tytul - BUNT-a w temacie pierdole taki support odwolacj Skwarkana !!!

Jesli by napisalo tak z 50 osob to moz ektos by zwrocil na to uwage. Sprawe mozna dodatkowo naglosnic na angielskim forum. W Qpie siła :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 07:33 
Cytuj  
:)
pierwyje, to niedługo zostanie tylko Skwarkan w AoC,
wtaroje, jeśli już to lepiej pisac bezpośrednio do CDP

btw, to które święta masz na myśli?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 08:29 
Cytuj  
W CDP byly masowe zwolnienia, jednak jak widzisz nie dotknely one naszej gwiazdy, moze KTUŚ wazny za nim stoi :P

A moze sam szef CDP wcielil sie w role moderatora zycia na 2E, wiecie sa ruscy, gaz, tanie surowce - wschod- ..... sa i perspektywy dla Wiedzimna anuz zainwestuja w niego koledzy z Gazpromu.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 20:56 
Cytuj  
W związku z coraz bliższą premierą Aiona i nudą w AoC część osób z HH postanowiło stworzyć oddział w Aionie i tam też grać. Na Two Eagles zostaje sporo dobrych, doświadczonych graczy którzy dalej będą prowadzić walkę pod szyldem The Headhunters. Tych którzy zdecydowali się przejść do Aiona zachęcam do składania aplikacji: http://theheadhunters.guildlaunch.com a dla tych którzy wciąż szukają dobrej gildii w AoC: http://headhunters.guildlaunch.com


Ostatnio edytowano 3 wrz 2009, 07:15 przez Mattheus, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 22:37 
Cytuj  
Dziękuje


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 3 wrz 2009, 07:28 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 00:22 
Cytuj  
Miałem tu coś odpisać ale postanowiłem to skasować edycją :)


Posty: 5
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 01:15 
Cytuj  
Boli mnie już wasze PIERDZIELENIE jakie to oficjalne forum AoC jest złe.
Czy ktokolwiek z was czytał regulamin forum?
Wystarczy przestrzegać kilku punktów i nie byłoby tego płaczu. Tak bardzo was boli ten zakaz dyskusji o akcjach moderatorów? Że nie można na OFICJALNYM FORUM flame'ować na tytuł/wydawców/support bez problemów? Wiadomo przecież że anty-reklamę. Czy na forum jakiejkolwiek innej gry też jest to dozwolone? Zróbcie taki pojazd na forum WoWa (którego większość bierze jako wyznacznik jakości i zajebistości), to zobaczycie w przyśpieszeniu reakcję osób odpowiedzialnych za forum.
Powracając jeszcze - Takie zasady panują we wszystkich subforach językowych na subforach AoC. angielskie forum miało Tahi (która odeszła z własnej woli, a nie ja wywalili za jej Banhammery), francuskie - rewolucjonistów, którzy byli "bezduszni", niemieckie miało nazistów, hiszpańskie - inkwizytorów (sic!). Propozycja? Rozmawiajcie sobie tutaj "luźniej" i przestańcie pitolić na oficjalu, bo żal ściska tak mocno dupę, że chce się człowiekowi w nią ugryźć. No, ale HH musi przy okazji podziału gildii ze względu na Aiona, wmawiać ludziom że to przez support który jest be (i już słyszę "To właśnie było powodem pójścia ludzi do Aiona!!!1!one!).


Pozdrawiam i nawołuję do ludzkich odruchów a nie wrzeszczenia - płacę, należy mi się! (bo płacicie za support @ i in-game. Forum "daje" wam Funcom do prowadzenia rozmów i wymiany opinii - tych na poziomie i kulturalnych).
ps. I w swoich wypocinach nie zapominajcie czasami że cdp nie jest odpowiedzialne za stronę techniczną (patche, serwery etc.) Conana, bo to też jest śmieszne...


/flame mode = on
/zarzuty - jesteś z cdp/funcomu/skwarkanem/gmem/moderatorem/sprzątaczką = on
/śmiech = on

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 02:10 
Cytuj  
No, Volumeno ma sporo racji ;p Ja bronię wszystkiego co z AoC związane od premiery, więc nie miejcie mi za złe, że się pod tym podpisuję ;)

A, kurde, to ze Skwarkanem mi nawet pasuje ;D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 06:14 
Cytuj  
Volumeno, pisząc te słowa nie masz bladego pojęcia za co Skwarkan rzucał banami, ostrzeżeniami i karnymi punktami.

Absurdalne zarzuty z jego strony, doszukiwanie się drugiego dna, tam gdzie go nie ma, brak zrozumienia polskiego słowa pisanego, permamentna nadinterpretacja, cenzura rodem z prl - wybacz, ale moderatorstwo na oficjalnym polskim forum AoC w wykonaniu Skwarkana sięgnęło dna już dawno temu, teraz następuje apogeum popisów Skwarkana na jego prywatnym poletku jakim się stało to forum.

Milczenie jak stado potulnych owieczek w niczym nie pomoże. Nie pomoże również bezproduktywne flame'owanie. Już raz składaliśmy grupową petycję przedstawiającą polski "support" w wykonaniu Skwarkana, po czym był spokój na jakiś czas.


Proponuję wystosować oficjalny list punktujący konkretne zarzuty co do moderowania i supportowania polskiego forum, a podpiszą się pod nim setki polskich graczy - gwarantuję.

ps. Volumeno: kolejny kwiatek - ostrzeżęnia za kontakt na serwerze Two Eagles z Rosjanami w języku angielskim. Paranoja, jak mamy sie z nimi porozumiewać jak gramy na tym samym serwerze i mamy subforum serwera "Two Eagles" a nie "Two Eagles tylko dla Polaków, Rosjanom wstęp wzbroniony". :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 07:04 
Cytuj  
Hauva napisał(a):
Miałem tu coś odpisać ale postanowiłem to skasować edycją :)

albo pisz co Ci na wątrobie leży, albo nic


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 07:15 
Cytuj  
Kim jesteś Volumeno i skąd sie wziąłeś?
co do moderatorów na oficjalu:
- 4 pkt "karne" dostałem za zwrócenie uwagi moderatorom, po usunięciu kilku postów napisanych po angielsku (przez kogoś z Croma bodaj i nie Polaka), że sami maja podpisy w języku angielskim,
- kolejne pkt dostałem, za domaganie się odpowiedzi na pytanie, kiedy FC zamierza rozwiązać sprawę bezustannych crashy podczas oblężeń (dla przypomnienia dodam, że trwa to już ponad rok),
- bana, za post, w którym stwierdziłem, że polski support w osobach GM'ów jak i moderatorów oświadczył, że i tak nikt naszych "żali" nie czyta z FC, z czego można jedynie wywnioskować, że nikt nie przekazuje naszych problemów dalej

Owszem, płacimy i za te pieniądze mamy prawo wymagać choćby odpowiedzi co i kiedy FC ma w planie naprawić, o ile ma takie plany. Natomiast nie wiem czy Ty masz jakiekolwiek, by nas oceniać, krytykować i wyśmiewać się. Jeśli nie jesteś bezpośrednio zainteresowany tym, co nas "boli" odejdź w pokoju i zajmij się swoimi sprawami.

I tak na koniec, kto jest dla kogo; moderatorzy dla użytkowników, czy użytkownicy dla moderatora?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:01 
Cytuj  
WarCry rowniez rusza na podboj Aiona, chetnych odsylam na forum www.warcry.nazwa.pl/forum oraz na vent. Liderem bedzie Atog, glowny trzon gildii beda stanowic dobrze znani z innych tytulow Rapsia Motab Tatsu Teosen Broot itd.

Mattheus wiem ze macie problemy z VT zapraszam zatem do nas- polaczmy sily, wiem ze w AoC stalismy po przeciwnych stronach barykady ale dzieki temu znamy sie troche, mysle ze skoro dochodzi do pewnego rozluznienia na plaszczyznie AoCa to czemu bysmy mieli nie zaciesnic wspolpracy w innych tytulach.

Pozdrawiam






Wracajac do glownego watku to Skwarkan jest winien wielu wypaczen o ktorych pisal min. Blasz, ale nie tylko jest nie uprzejmy, nie pomocny w grze, pracuje na odczepnego juz nie wspomne ze dostalem bana za to ze osmielilem sie skrytykowac fakt ze nie mamy servera PvP ( wtedy mielismy PvE ). Skwarkan przekonywal ze zabawa na PvE jest rownie zajebista co na PvP.... i ze taki server jest nam nie potrzebny.

Volumeno nie ma dla mnie znaczenia czy jestes z CDP czy PKP, czy jestes tam Modem czy zamiatasz korytarze- nie jestes dla mnie obiektywny w swojej ocenie pracy Skwarkana.
Nie znam drugiego forum oficjalnego gdzie bylaby taka cenzura, gdze posty sa notorycznie kasowane. Najlepiej zebysmy sobie milczeli a dyskusje przenosili na Global - swego czasu na PvE Skwarkan chcial banowac ludzi za przeklinanie na nim.
Ten czlowiek nie nadaje sie na ta funkcje i swoim postepowaniem zaskarbil sobie nasza "przychylnosc"

Jesli powstanie list o ktorym pisze Blasz- to ja chetnie go podpisze, mysle tez ze znajdzie sie wiele osob w mojej gildii ktore rowniez maja takie zdanie.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:32 
Cytuj  
Proponuje spojrzeć jak jest na innych forach np na takim http://forum.eufi.org/misc.php?do=cfrules :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:50 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Proponuje spojrzeć jak jest na innych forach np na takim http://forum.eufi.org/misc.php?do=cfrules :o

nie chodzi jaki jest regulamin, tylko jak się z niego korzysta, tak samo jak jest litera prawa i duch prawa. Wystarczy "po ludzku" odpowiedzieć ze "wasze sprawy zostały przekazane tu, a tu i oczekujemy odpowiedzi".
Kasowanie postów i rozdawanie banów zawsze wywołuje agresywność i eskalacje. Nikt tu nie kwestionuje regulaminu, tylko w jaki sposób się z niego korzysta.
Poza tym za 2-3 tygodnie, i tak forum umrze nagłą smiercią na chorobę znaną jako Aion i nasza dysputa staje się bezpodmiotowa.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 10:42 
Cytuj  
Pewnie nie bedzie tak zle za jakis czas czesc graczy wroci . Zresztą zawsze jest tak samo gdy sie pojawia nowy mmo .

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 11:11 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Pewnie nie bedzie tak zle za jakis czas czesc graczy wroci . Zresztą zawsze jest tak samo gdy sie pojawia nowy mmo .


Pytanie tylko czy aby napewno wroci....

Masz przed soba premiery :

- GW2
- L3
- SWTOR
- Aion


Naprawde uwazasz ze marny dodatek Kitaj zatrzyma ludzi w Conanie ? Nawet nie wiemy kiedy on wyjdzie. Zreszta zaloze sie ze w PvP nadal bedzie jeden wielki chuj : jesli chodzi o minigierki content dla 80, balans czy crashujace sie siege.

Jakbym chcial grac w dobra farme PvE to bym zaczal LOTRO z dodatkiem Mines of Moria gdzie masz zajebisty craft i pve na poziomie ktorego nigdzie nie ma.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 11:11 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Pewnie nie bedzie tak zle za jakis czas czesc graczy wroci . Zresztą zawsze jest tak samo gdy sie pojawia nowy mmo .

ludzie są zmęczeni tym że FC nie wprowadza obiecanego od roku end contentu, nie robi nic żeby odbugować serwery, poprawić performance na siegach i zwalczać exploiterów, czyli w dupie ma community i zgłaszane uwagi... więc wątpię żeby wracali do tego syfu...

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 13:33 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Jakbym chcial grac w dobra farme PvE to bym zaczal LOTRO z dodatkiem Mines of Moria gdzie masz zajebisty craft i pve na poziomie ktorego nigdzie nie ma.


Zajebisty craft w LotRO? Żartować raczysz waszmość :).

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 13:47 
Cytuj  
Po dodatku Mines of Moria slyszalem glosy chwalace craft. Oczywiscie idealem bylyby Vanguard ale to juz inna bajka.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 14:22 
Cytuj  
Craft w LotRO jest drobnym udoskonaleniem craftu z WoW-a i MoM wiele w tej kwestii niestety nie zmieniła. Od VG, SWG czy choćby EQ2 dzielą go lata świetlne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.