mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 12:48 
Cytuj  
1. Jesli 3 osoby z gildi robiace miedzy soba duelki to fightclubing to juz was totalnie pogielo

2. Nie bede szanowal kogos kto na szacunek w jakikolwiek sposob nie zasluguje :)

I po 3, jesli ja ciebie nie obrazam to ty mnie tez nie obrazaj :)

Na kolejnym Siegu zjedziemy was w 10 min i tym samym ustanowimy nowy rekord serwera :)

Ja ze swojej strony skonczylem z wami rozmowe, spotkamy sie pewnie w grze. Nie ma sensu karmic trolli forumowych jak Sant i spolka.
Niech zdechna smiercia glodowa :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 18:13 
Cytuj  
Mimic napisał(a):
Na kolejnym Siegu zjedziemy was w 10 min i tym samym ustanowimy nowy rekord serwera


Była niedwno taka gildia - "IX Legion", myślę że powinieneś pamiętać. Jak myślisz ile trwało zdobycie tego keepa? A ty teraz chcesz rekordy bić? LOL Myślisz, że jesteś lepszy a nie miałeś odwagi bronić swojego keepa? Mimic wszyscy wiedzą że waszą odwagę mierzy się w "Witaliyach" ^^

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 18:44 
Cytuj  
a "wielcy" Polanie, wiedząc ze IX Legion nie ma szans na obronę, szczyci się "zwycięstwem" w oblężeniu. Fail. Poczekajcie jeszcze z tydzień, HH pewnie juz samo będzie w stanie wystawić full 2 rajdy, może wtedy zamkną się Wam usta i przestaniecie chrzanić od rzeczy.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 19:02 
Cytuj  
IMO Mimic przesadza powinien troche wyluzowac.

Co do Fightclubbingu to znajomym mowil ze juz malo kto sie z tym kryje 1 resp Dolina Conall 2 gosci oklada gola 70tke , GZ. Kiedys przynajmniej ludzie uciekali do miast gildiowych walczyli uczyli sie czegos a teraz ?

EDIT: Mam nadzieje ze Siege utnie te puste gadki i zarowno Polanie jak i HH pokaza na co ich stac. Moze potem zwyczajnie jak juz opadna emocje podacie sobie rece? :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 19:16 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
a "wielcy" Polanie, wiedząc ze IX Legion nie ma szans na obronę, szczyci się "zwycięstwem" w oblężeniu. Fail.


A kto napadł na IX Legion pierwszy jak nie HH?
Polanie nie szczycą się zdobyciem BK IX, bo go nie zdobywali tylko przejęli.

Peccavi napisał(a):
Poczekajcie jeszcze z tydzień, HH pewnie juz samo będzie w stanie wystawić full 2 rajdy, może wtedy zamkną się Wam usta i przestaniecie chrzanić od rzeczy.


A poczekajcie 2 tygodnie i darmowe konta się skończą. I wtedy się okaże kto zostanie w grze a kto nie.
Zastanawiam się tylko po co Peccavi skoro konto sprzedałeś cały czas prowokujesz na forum?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 22:44 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...A poczekajcie 2 tygodnie i darmowe konta się skończą. I wtedy się okaże kto zostanie w grze a kto nie.
Zastanawiam się tylko po co Peccavi skoro konto sprzedałeś cały czas prowokujesz na forum?

a co Ci do tego, że sprzedałem i skąd wiesz czy nie gram na innym, zajmij się łapaniem much, bo najwidoczniej masz ich za dużo w nosie...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 01:50 
Cytuj  
Odpowiadam:
Peccavi napisał(a):
gram w Dragon Age i nie planuję chwilowo żadnych zmian.


Sam to napisałeś - prawda to czy znowu się z nią mijasz?
Mimo wszystko pozdrawiam bo jest to tylko zabawa i nie widzę powodu, żeby dalej się nawzajem obrażać.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:10 
Cytuj  
lol, kolego, czy Ty aby nie przesadzasz, chcesz rozliczać mnie z tego co robię, w co gram i kiedy gram, pohamuj się z deczko, kij Ci do tego co robię - zrozumiano?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 12:07 
Cytuj  
JPD ^^ Kurwac rekordy w oblegach - dobre.

Przewaga miazdzaca (liczebna i umiejetnosciowa tez jak mniemam), BK T1 - coz powiedziec ze jedyne co Polanie mogli urwac to jak najwiecej fragow.

I co? I nic. Gratsy za wygrana i do nastepnego. A to czy ktos chce zasoby ludzkie / sprzetowe itd zebrac w taki czy inny sposob to juz zupelnie inna sprawa.

Jesli HH chca korzystac i moga zebrac pomoc why not? Jesli Polanie chca walczyc tylko wlasnym skladem lub tylko z udzialem Polakow - Why not?

Ale rozkminiac to ? OMG ^^ W koncu jakis obleg sie odbyl i to mnie cieszy.
Ze HH niedlugo byc moze wystawi czysty HH 2 rajdowy sklad - tez nic tylko gratsy.

Wogole to czytam to sobie w przerwie na kawke ^^ . Swietny relaks.

*mysli nad tematem podsycajacym*

O! Wiem ! Preccatore nie umie grac TOS'em !!!!!!! ;) :P


Na rozluznienie kliknac na link ponizej i wpatrywac sie przez 10 sekund

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf


Pozdrawiam

Lakhla


PS. MIMIC szanowac nikogo nie musisz, tylko pamietaj ze nie grasz solo a jestes w gildii. Patrzac na ciebie oceniaja tez twoja Gildie i twoich ziomkow. Czesc osob juz sie zna i raczej tu nie zaszkodzisz, gdyz zdania maja juz wyrobione, ale nowi... moga wyciagnac pochopne wnioski.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 13:13 
Cytuj  
Proponuję zmienić temat tego dość "długawego" i nudnego już tasiemca na Wojna Polsko Polska - Nasza narodowa cecha.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 13:30 
Cytuj  
Tankoviec napisał(a):
Proponuję zmienić temat tego dość "długawego" i nudnego już tasiemca na Wojna Polsko Polska - Nasza narodowa cecha.

tia.., na "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" równie długi i nudny serial z tego co pamiętam :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 10:53 
Cytuj  
Peccavi to jak wracasz do AoCa skoro przeszedles Dragon Age ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 11:12 
Cytuj  
A co przeszkadza pykac w obie? :P

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:22 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Peccavi to jak wracasz do AoCa skoro przeszedles Dragon Age ?

wracam, tylko muszę jakieś konto nabyć, a nie na "pożyczonym" i w dodatku na Fury - swoją droga, chciałbym zobaczyć niektórych naszych rodzimych "wyjadaczy" tam :))
co do DA:O, myślałem żeby sobie jeszcze na hardcore przejść, ale sobie odpuszczę. Swoją drogą BioWare widzę, że zapatrzył się na Blizzard i próbują wyciągnąć kasę na wszystkie sposoby (DLC)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:34 
Cytuj  
@up

Ale giera miodna. Doszly mnie niepotwierdone ploty o multiplayerze czyli On-line w przyszlym roku. Ktos moze potwierdzic / zaprzeczyc?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:52 
Cytuj  
lepiej może nie, bo casterzy w DA tez są OP :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 15:26 
Cytuj  
Cytuj:
w dodatku na Fury - swoją droga, chciałbym zobaczyć niektórych naszych rodzimych "wyjadaczy" tam )

Ostatnia opinia znajomka z Fury: pvp na aquilonii, cromie, 2e i innych serwach to pikuś w porównaniu do poziomu tamże właśnie.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:01 
Cytuj  
no właśnie zauważyłem i odczułem na własnej skórze ale co się dziwić, na Fury ciągle gra full ludzi i pvp nie trzeba szukać


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:25 
Cytuj  
Oby polaczyli servery wtedy wroci masa ludzi. Teraz wracac dla klepania 100 osob to troche szkoda kasy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 20:13 
Cytuj  
E, blasz - gruba przesada.
Owszem, ogólnie poziom jest wyższy i jest to związane z kilkoma czynnikami, ale tak naprawdę nie jest to nic (imho) nieosiągalnego dla nas ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.