mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 22:33 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
podejrzewam, że raczej chodzi, że nawet tych ludzi których opisałes jako :noobków: poprostu nie było. cięzko czasem rajd pełny zebrać, nie wspominając o pełnym składzie na oblężenia

bandytaz pisal ze nie mieli z tym problemu bylo 60 osob online?
Zreszta moga sobie brac kogo chca nawet pingwina z HH;) ich sprawa troche to jednak kosztuje bo na keshacie poza duelkami nic niemoga robic kiedy hh niema;) bo rosjanie im niepomoga jesli bedzie jakis ganking;) tak sie zreszta rozlecial uklad hh z 7 legionem na czym skorzystali Polanie

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 22:57 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Ubek napisał(a):
.... cytaty ....

Potrafisz coś więcej niż 2x quote ? Wyrywasz zdania z kontekstu by coś udowadniać? W pierwszym zdaniu pisząc "Polaków" mam na myśli część Polaków podzielających moje poglądy w tym część graczy z Two Eagles, w tym część Polan. W drugim Polaków jako naród. Gdzie tu sprzeczność?

A potrzeba czegos wiecej niz 2x quote? Twoje wykrety nic nie zmienia.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:44 
Cytuj  
Macintosh, naprawdę zastanawiam się czy gramy na tym samym serwerze...
HH jak grałem ostatnie dwa tygodnie (dzień w dzień i to sporo) prawie na oczy nie widziałem... (o Kheshattcie mówię ofc). Na mini przewijali się, ale też nie za często.

Nie każdy lubi siege - bo co tu lubić, większość osób ma 1,5h lagów (i sprzętowych i serwerowych). Do tego mnie osobiście aż mierzi jak widzę te walki casterów. A melakiem fun jeszcze mniejszy. Więc jak są chętni bardziej zapaleni gracze, czy tacy, którzy odnajdują radość w oblężeniach to inni robią im miejsce. Proste.

Duele? Czasem lepiej się duelować pół dnia, potem zrobić zerg i wrócić do zabawy, niż wpaść na 5 minut i później nie pokazywać się przez cały dzień bo biją o__O

Notabene, niech HH zwróci uwagę na to, że (żeby nie było i tak fajnie się tam w gildii nawet bawiłem) było jedyną gildią w której zdarzzało mi się, że nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Bo moi drodzy państwo mieliście w zwyczaju raz na dzień na parę min zrobić zerg a potem uciekać z Khess do swoich "zabaw", a ktoś kto nie miał ochoty zajmować się farmieniem czegokolwiek lub czymś innym po prostu zaczynał się nudzić i irytować.

Rosjanie nie mają nic przeciwko walkom w zergu na Khess. Przynajmniej z tego co ja wiem. I żadnych oficjalnych układów nie mamy - pomogli nam znajomi, tyle.

Słyszałem, że powód zerwania porozumienia między HH i VII legionem był nieco inny niż "gank". No bywa, może któryś z nas czegoś nie dosłyszał.

Mówcie co chcecie o Polanach, ale na serwie jesteśmy drugą gildią PvP (oddaje pierwszeństwo VII legionowi...). Basta - kłótnie na forum tego nie zmienią.

Szarak jedyne co byś mógł zrobić jakbyś wrócił kiedyś do Conana to biec do Polan i błagać o parę lekcji grania, bez urazy ;)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:46 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
Macintosh napisał(a):
jaj


jeszcze za moich czasów jak grałem w conana nikt nie podejrzewał polan o to że mają jaja. Zawsze byli zwykłymi kmiotkami, grającymi najłatwiejszymi klasami do opanowania (co i tak im nie wychodziło miernie). Oni nie chcą grać mass pvp! oni pomylili serwery!


Widać ktoś z Polan musiał ci porządnie przetrzepać cztery litery skoro jeszcze odczuwasz dolegliwości.


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:17 
Cytuj  
Bandytaz cały twój post doprowadził do śmiechu wiele osób więc powinieneś napisać następny w podobnym tonie.
Nie wiem w jakich godzinach dokładnie grasz ale proponuje zmienić na jakieś inne bo między 3 .00 a 7.00 wielu osób z HH to raczej nie zobaczysz a już pisanie że nie gramy na mini to kompletna porażka.
Polanie 2 gildią na serwerze.... każdy kto nie jest z Polan widzi to inaczej a PvP to gracie tylko między sobą podkładając się na mini i farmiąc fragi i PvP PD jak Enola i reszta waszej "elity". Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem tacy jesteście pro. Rosjan dalej boicie się oblegać a na siege zapraszacie nawet Empire które jeszcze wczoraj jechaliście i śmialiście się z nich(swoją drogą dziwię sie Empire że w ogóle poszli).

Na koniec mistrz drugiego planu znowu robi siku.
http://img8.imageshack.us/img8/936/sant1g.jpg



/zapomniałbym
sanciku uzupełnij kronikę PvP bo chcę się dowidzieć co na serwerze słychać

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:53 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem tacy jesteście pro.
/zapomniałbym
sanciku uzupełnij kronikę PvP bo chcę się dowidzieć co na serwerze słychać


Nie wiem już czy z twojego postu mam się śmiać czy płakać nad twoim zadufaniem. Jeżeli ty musisz siedzieć cały dzień w ukryciu w mieście gildii Polan, do którego się dostałeś używając buga, żeby 1500 pkt PvP zdobyć to nisko upadłeś. Wyjdź z ukrycia (może nie będą się z ciebie śmiać) to się dowiesz co na serwerze słychać.
Napisz może coś o sukcesach HH w ostanich 3 tygodniach, może udało wam się coś wygrać? Pochwal się.
Jak wy dziękujecie za pomoc to szarak zdradził:
Cytuj:
zrobić laskę liderom i wylizać rowa rosjanom by was przypadkiem nie opuścili w biedzie

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... a8bf8.html

ps. Zabawnym było dziś obserwować jak BH jechali wam pomagać w obronie i zanim dołączyliście ich do gildii to zabijali waszych członków m.in. slippawela


Posty: 14
Dołączył(a): 6.12.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 03:06 
Cytuj  
Hmm, pamiętam jak całkiem niedawno byłam w "rajdzie" który miał 8 osób. Wtedy Polanie bronili BK całkowicie sami. Czyli w zasadzie razem było nas właśnie ok. 30...
Przynajmniej nie da się powiedzieć, że nie próbowaliśmy :)


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 10:15 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Widać ktoś z Polan musiał ci porządnie przetrzepać cztery litery skoro jeszcze odczuwasz dolegliwości.


Możesz być pewny że napewno nie byłeś to ty. A tak na marginesie... przypomnij mi jaką grasz klasą? :)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 11:59 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Bandytaz cały twój post doprowadził do śmiechu wiele osób więc powinieneś napisać następny w podobnym tonie.
Nie wiem w jakich godzinach dokładnie grasz ale proponuje zmienić na jakieś inne bo między 3 .00 a 7.00 wielu osób z HH to raczej nie zobaczysz a już pisanie że nie gramy na mini to kompletna porażka.
Polanie 2 gildią na serwerze.... każdy kto nie jest z Polan widzi to inaczej a PvP to gracie tylko między sobą podkładając się na mini i farmiąc fragi i PvP PD jak Enola i reszta waszej "elity". Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem tacy jesteście pro. Rosjan dalej boicie się oblegać a na siege zapraszacie nawet Empire które jeszcze wczoraj jechaliście i śmialiście się z nich(swoją drogą dziwię sie Empire że w ogóle poszli).

Na koniec mistrz drugiego planu znowu robi siku.
http://img8.imageshack.us/img8/936/sant1g.jpg



/zapomniałbym
sanciku uzupełnij kronikę PvP bo chcę się dowidzieć co na serwerze słychać


Wiele osób, masz na myśli Ciebie i ...?

Naprawdę nie lubię flame'u i bezcelowych kłótni na forum, ale Mattheus, proszę Cię - z Twoich ust o farmieniu fragów i PvP PD?
Nie powiem, że nie interesuję się co robią moi gildiowicze (bo, to była by hipokryzja), ale osobiście ani razu nie miałem okazji o czymś takim słyszeć, a tym bardziej w czymś takim uczestniczyć.

3-7? Kolego, od 20 cisza na ogół. A, że ostatni gasimy światła na pustyni? Bywa. Pamiętam jeszcze w wakacje to zergowaliscie Khess najczęściej przed południem. I do teraz mam w oczach jak uciekałeś przede mną po całej Khess ;) Więc zapewniam Cię (swoją drogą ciekawi mnie jak "szybko" udało Ci się nałapać u nas 1,5k PD), że gdybym tylko przypadkiem pojawił się w jakże urokliwej okolicy naszego miasta to byłbyś zmuszony odpuścić sobie dokuczanie komukolwiek ;)

Co do mini, nie przypominam sobie ostatnim czasy żebym był w jakimś pre-made od nas który przegrał z Wami. Też mi strasznie z tego powodu przykro.

Hm...oczywiście dopuszczam możliwość, że końcówka grudnia i początek stycznia to okres w którym HH nie pojawiało się ze względu na pielęgnowanie tradycji i rodzinnych więzi. Jak najbardziej nic do tego nie mam, po prostu Was nie widziałem i niezmiernie nad tym ubolewam.

@Anna

8 grup pewnie miałaś na myśli ;)


Btw. Mattheus, nie mam pojęcia skąd w Tobie tyle złości i jadu. Źle Wam nie życzę, a opisuję po prostu jak to wygląda z mojej perspektywy, to tak boli?


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
Co do mini, nie przypominam sobie ostatnim czasy żebym był w jakimś pre-made od nas który przegrał z Wami.
bo wychodzicie zanim się zacznie

Poza tym to jesteście chyba jedyną gildią która zbiera 15+ osób ze wszystkich zakątków Hyborii żeby pokonać 4 osoby które gnębią wasz grind. Zapomniałem że pro gildia PvP od 19.00 siedzi w BRC i wychodzi dopiero po 12.00 albo i później więc będę dla was bardziej wyrozumiały.


Zapytaj się Sławka, Linu, 2 tosów, jakiegoś strażnika i hoxa i kogoś tam jeszcze a straszyć to ty sobie możesz bo tego twojego szamana to ja odkąd byłeś w WarCry na oczy chyba nie widziałem a przynajmniej nie pamiętam.

Jad to możesz poczuć u twojego mentora Zerga on jest w tym mistrzem.
Nie boli a bawi.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:34 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Bandytaz cały twój post doprowadził do śmiechu wiele osób więc powinieneś napisać następny w podobnym tonie.
Nie wiem w jakich godzinach dokładnie grasz ale proponuje zmienić na jakieś inne bo między 3 .00 a 7.00 wielu osób z HH to raczej nie zobaczysz a już pisanie że nie gramy na mini to kompletna porażka.
Polanie 2 gildią na serwerze.... każdy kto nie jest z Polan widzi to inaczej a PvP to gracie tylko między sobą podkładając się na mini i farmiąc fragi i PvP PD jak Enola i reszta waszej "elity". Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem tacy jesteście pro. Rosjan dalej boicie się oblegać a na siege zapraszacie nawet Empire które jeszcze wczoraj jechaliście i śmialiście się z nich(swoją drogą dziwię sie Empire że w ogóle poszli).

Na koniec mistrz drugiego planu znowu robi siku.
http://img8.imageshack.us/img8/936/sant1g.jpg



/zapomniałbym
sanciku uzupełnij kronikę PvP bo chcę się dowidzieć co na serwerze słychać



Iście mega bohaterski wyczyn niczym III Sobieski pod Wiedniem. O drugiej w nocy hh zwołało dwa party i zrobiło zerg bijąc się z ostatnimi wylogowującymi się pięcioma osobami w Khesh. W zasadzie nie dziwię się bo tylko wtedy jesteście w stanie coś zdziałać poza staniem na respie. http://www.mm.pl/~markon/aoc/hh/hhgank

Moje wielkie uszanowanie dla imba uber pro conqa :O

A i jeszcze jedno jeśli nie pokażesz mi jakiegoś dowodu na wspomniane farmienie pkt pvp przez Polan, to śmiem twierdzić że jesteś imbecylem i wsiową plotkarą z bujną fantazją paplającą co jej na język przyniesie :)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:40 
Cytuj  
@Mattheus

Przepraszam, odświeżyłeś mi pamięć - raz wyszliśmy z gierki z waszym pre-made, bo jedna osoba miała crasha, po czym prosiliśmy od razu żeby się zapisali znowu ;)


Pochlebia mi to, że mnie nie widziałeś (może to powód dla którego ja również Ciebie nie widuję...) - oznacza to, że szaman dostał w jakimś patchu lepsze skradanie, muszę sprawdzić czy kryty z hide'a też wchodzą!


Jad u Zerga? Nigdy, Zerg jest Zergiem i mu wolno. Uczniów z tego co wiem nie ma. A ja posiadam swój własny, autoryzowany styl i wzorców nie potrzebuję ;)

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:51 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Cytuj:
Poza tym to jesteście chyba jedyną gildią która zbiera 15+ osób ze wszystkich zakątków Hyborii żeby pokonać 4 osoby które gnębią wasz grind. Zapomniałem że pro gildia PvP od 19.00 siedzi w BRC i wychodzi dopiero po 12.00 albo i później więc będę dla was bardziej wyrozumiały.


Widzę, że masz z tym problem, że w Polanach zawsze znajdą się chętni żeby pomóc, a że inne gildie nie są w stanie tyle osób szybko zebrać to też nasza wina? Że u nas są ludzie, którzy przerywają to co aktualnie robią żeby sobie wzajamnie pomagać to źle bo są nierówne szanse?
Odnośnie BRC to nie rozumiem powinieneś się raczej cieszyć, że jesteśmy w BRC bo przez chwilę chociaż możecie zaistnieć w Keshacie. U nas regularnie 2 rajdy tydzień w tydzień czyszczą całe BRC. Łączymy PvP i PvE i jakoś można. Szkoda, że jak wczoraj was oblegaliśmy to po 15 minutach był crash sewera gdy byliśmy już pod wewnętrznymi murami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:43 
Cytuj  
Obrazek

Gratuluje :-)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:14 
Cytuj  
Bantytaz moge cie zapewnic ze wygrywaja na mini raz jedni a raz drudzy zalezy to od klas dobranych na mini i skila poszczegolnego gracza mozna sie kiedys umowic ze HH wystawia swoj najlepszy sklad i Polanie tez zeby sprawdzic kto ma lepszy premaid;)

A co do Ruskow na siegu to mi to osobiscie niepasi ze oni sa (czy to w HH czy w Polanach ) z tego powodu ze teraz bedziemy miec na siegach same crashe moze 1/10 ich dotrwa do konca szkoda zachodu na takie cos ludzie odkladaja sobie inne zeczy zeby byc na siegu a tu po 15 min crash...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:34 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Obrazek

Gratuluje :-)


Bella to oczywiscie chodzi o Polan? :] bo zaprosiliscie na swoją obronę caly serwer BH, 7legion,BoS i Empire :P

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:37 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Belladonna napisał(a):
Obrazek

Gratuluje :-)


Bella to oczywiscie chodzi o Polan? :] bo zaprosiliscie na swoją obronę caly serwer BH, 7legion,BoS i Empire :P


Wybacz jak już to na ostatnim siegu bk HH broniło BH, nam pomagało party SW :)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:00 
Cytuj  
Sant ja pisałem o obronie waszego BK. Ale mniejsza z tym, Panowie powiem tak, nie wiem jak was ale mnie coraz bardziej smuci cała ta sytłacja na serwerze 2E odnośnie oblężeń. Chciałbym aby wróciły czasy oblężeń HH vs QPO/WarCry wtedy chociaż nie było rosjan wśród polskich gildii , sege były miłe i przyjemne , zero lagów, crashów itp. Walki były wyrównane a teraz zbiera się do kupy cały serwer i ciągle się widzi ze same mordy na oblężeniach. Ktoś napisał że powinien być "cd" odnośnie opuszczania gildi i w sumie tak powinno być , wtedy moża by było się spodziewać na oblężeniach czegoś innego niż teraz co widzimy.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:04 
Cytuj  
Impega, inna sprawa, że wtedy polskie gildie grały jeszcze tym co lubią, a teraz to niezależnie jaka gildia to większość i tak ma porobionych casterów na oblężenia.

@Macintosh

Wiadomo, że nie zawsze się wygrywa, chciałem po prostu wskazać, że archaiczne myślenie o Polanach już się nie sprawdza. Tzn. ktoś sobie może wmawiać,że jesteśmy słabi w PvP, ale nie ma racji. Albo jakoś nie umie tego udowodnić.

HH ma paru dobrych graczy pvp, ale uważam, że nas jest ich po prostu więcej. Ot, moja opinia.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:08 
Cytuj  
Obrazek

tak moge skomentować oblężenia na 2E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.