mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 13:35 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Akhsalf napisał(a):
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie wiem co bierzesz ale daj trochę

lyesmyth napisał(a):
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie do końca rozumiem do czego pijesz ^^

współczuję, ale spieszę z wyjaśnieniem:
skorzystacie z okazji i przejdziecie na 2E, zrobi sie "tłok" na spotach pvp, walka bedzie (może być) ciekawa - zawsze, oczywiście możecie dalej "gnusniec" na serwerze pve
EDIT: i może wy przestańcie "brać" skoro tak oczywiste sprawy wymagają objaśnień, mistrzunie z Rothat


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

A świstak siedzi i zawija się w sreberka na zime. Dawno się tak nie uśmiałem.


PS Adminowi naprawdę gratuluje trzeba mieć nie lada banie żeby stworzyć takie forum bez automatycznego zawijania tekstu.

Jesteś HARDCOREM. Masz 4 certyfikaty.


Ostatnio edytowano 13 sty 2010, 13:40 przez Jsatrzab, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
bartis.
jesteś trollem ^^

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 14:08 
Cytuj  
Bartis zrobisz transfer i wrócisz na Aqulionie :D. Ale coś czytam że z serwera PvE Rosyjskiego niezle ludu się szykuje na transfer. Bartis ruscy Ci zrobią z dupy jesień średniowiecza jak zaleją PvE :lol:


Ostatnio edytowano 13 sty 2010, 14:40 przez Impega, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 14:09 
Cytuj  
omg :o

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 14:48 
Cytuj  
A ilu tych ruskich z PvE przejdzie... nie wplynie to zasadniczo na polityke servera PvE bo i tak wiekszosc jak sie loguje to tylko po to zeby wyczyscic T1 czy T2. No moze ktos cos tam crafci lub C9 zrobi czasem jakis event, na tym koniec.
Co do przejscia C9 na PvP na pewno byloby to swietne posuniecie dla nas wszystkich ale tu nie chodzi o wszystkich ani o wiekszosc ale o gildie, ktora dlugo pracowala nad zgraniem i klimatem.
Pamietam przejscie QPO na server PvP, najpierw miala byc gildia altow do pvp, a potem zapadla decyzja. Wiele osob nie poradzilo sobie w pierwszym miesiacu gry np. Pezot i postanowilo wrocic. Byly same problemy.
Jesli C9 zrobiloby podobny manewr to tak jak pisal Haderach, czesc ludzi zmuszona by zostala do przejscia i szybko by zrezygnowala juz w Tortage- piaski....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 15:10 
Cytuj  
Tak czysto teoretycznie Zerq - mogliby za darmo przenieść postacie, więc rezygnowaliby nie ze względu na piaski a na Khess ;p

Jeśli dobrze widziałem to na polskim forum aoc pisał jakiś typ, że:

"In one guild 950 person, and in the second 500. And also 3-5 guilds with 100+ person."

O populacji rosyjskiego serwera PvE. Zastanawiam się czy chodziło mu o postacie czy osoby, bo 950 osób w jednej gildii nie wydaje mi się zbytnio prawdopodobne o__O W sensie nie mieści mi się we łbie prawie 1k aktywnych graczy w jednej gildii ;) A jak podzielimy na 8, to te 120 wydaje się już całkiem całkiem :lol:
A, sprawdziłem na aoc.yg i moja teoria odnośnie tego że każdy z graczy ma 8 altów wydaje się bardzo prawdopodobna!

A na rosyjskim PvP jakbym nie patrzył to nie ma nikogo. N I K O G O ;) Przecież i VII legion i BH i StrongWill i coś tam jeszcze to wszystko gildie z ich serwera PvP były.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 15:33 
Cytuj  
Ta wygląda na to, że ten MoB już dawno zdechł, wpisy na rosyjskim forum ostatnie dotyczace tego serwera są z listopada.
Przeniosą na 2E puste konta. A my zaczynamy zabawę z BK od początku.


Posty: 15
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:05 
Cytuj  
Bosze ludzie czy wy naprawdę choć przez chwile myśleliście że udostępnią wam transfery na serwery EU ^^ W sumie nadzieja jest matką ...

Na Rothacie brakuje 2-3 dużych (jak na nasze realia) gildii i zapowiada się że Rosjanie nam je dostarczą będzie ciekawie ;]


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 06:07 
Cytuj  
Cytuj:
... Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem...

nie chwale się fragami a przypominam że nie zabiliście mnie mimo iż z 1,5h u was w mieście siedziałem a jeżeli komuś uwłacza to że byłem w ukryciu to wybaczcie ale nie jestem samobójcą aby rzucać się w pojedynkę na strażnika, dt i conqa (jakby dalej było 1.4 to kto wie ;p) a tak wyłapałem pojedynczo i punkty wpadły.

Cytuj:
Tylko skoro jest taki dobry dlaczego nie może już zdobyć keepa Polan

W pojedynkę to ja i bramy miasta nie przesunę ;p
Cytuj:
Gdzie był jak osłabili conqa,(gra mu się znudziła miał dość, chciał spróbować czegoś innego - a może ma problem z przegrywaniem pojedynków - inni zostali i sobie jakoś radzili taki np. Darkone, Cimmerian) wrócił do AoC dopiero po tym jak jego ulubiona klasa została przekoksana

I tu się zdziwiłem i trochę pogubiłem. Przed odejściem byłem chyba ostatni raz w AoCu dwa dni po patchu zmieniającym Conqa(15 września). Po kilku minutach wylogowałem się i grałem w battlefield: heroes ;p bo zmiany mi się nie spodobały i ciągle mi się nie podobają bo conqa chyba od tego czasu nie ruszali. Nie znałem wtedy Cimmeriana i Darkone i mam tylko 1 bańkę a instancja waszego miasta gildii mi się podoba więc dziękuję zostaje.

Mam alta nawet nie jednego, Wirek i Blackjack też mają ;p w sumie obecnie to chyba każdy ma alta albo 2 postać przynajmniej.

Cytuj:
Nikt nie neguje ich umiętności ale jakoś nigdy nie widziałem ich osobno na mini w losowym randomie tak jak np. Vouge, jesli już grają to w silnym party, co nie jest wielkim wyczynem. Mattheus zadziwiająco szybko znika z pola walki gdy sprawy przybierają niekorzystny obrót nie rzadko zostawiając zwoich kolegów na rzeź!


Jeżeli dla ciebie przyjemnością jest po zobaczeniu sławnego komunikatu "Heimdall opuszcza mecz" i pewnie jeszcze kilku innych a później walczyć we 2 przeciwko graczom z pre-made z jakiejkolwiek gildii to powodzenia.

7 Legion to dziwni ludzie którzy po prostu kochają i wręcz muszą wygrywać. Mając w drużynie demo, tosa, nekro z petami i hoxa + ewentualne zdublowanie tych klas lub jakaś inna ciężko jest z nimi wygrać. Druga sprawa to "god mode" może nie dosłownie ale większość osób widzi i wie (również od polaków z 7L) że czegoś używają np. taka furia seta o nicku ENTEC(czy jakoś tak) ma skrócone cooldowny na skille, zmniejszony czas castowania, duży heal który leczy całe hp i cholera wie co jeszcze lub taki Corshun który też coś ma "ale małego, nie tak jak ta furia" <-cytat od jednego gracza.


Tak w ogóle to nudzi mi się pisanie tutaj
i czytanie w sumie powoli też :(

Pro Uber (to mnie wcale nie obraża) Conq

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 10:37 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Cytuj:
... Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem...

nie chwale się fragami a przypominam że nie zabiliście mnie mimo iż z 1,5h u was w mieście siedziałem a jeżeli komuś uwłacza to że byłem w ukryciu to wybaczcie ale nie jestem samobójcą aby rzucać się w pojedynkę na strażnika, dt i conqa (jakby dalej było 1.4 to kto wie ;p) a tak wyłapałem pojedynczo i punkty wpadły.

Siedzieć półtora godziny w hide dla 3 fragów - no cóż każdy orze jak może, tylko te 1500 pd pvp za 3 fragi coś kiepsko wygląda!


Mattheus napisał(a):
W pojedynkę to ja i bramy miasta nie przesunę ;p

Teraz to się zwiodłem :wink:

Mattheus napisał(a):
Cytuj:
Gdzie był jak osłabili conqa,(gra mu się znudziła miał dość, chciał spróbować czegoś innego - a może ma problem z przegrywaniem pojedynków - inni zostali i sobie jakoś radzili taki np. Darkone, Cimmerian) wrócił do AoC dopiero po tym jak jego ulubiona klasa została przekoksana

I tu się zdziwiłem i trochę pogubiłem. Przed odejściem byłem chyba ostatni raz w AoCu dwa dni po patchu zmieniającym Conqa(15 września). Po kilku minutach wylogowałem się i grałem w battlefield: heroes ;p bo zmiany mi się nie spodobały i ciągle mi się nie podobają bo conqa chyba od tego czasu nie ruszali. Nie znałem wtedy Cimmeriana i Darkone i mam tylko 1 bańkę a instancja waszego miasta gildii mi się podoba więc dziękuję zostaje.

Chyba nie do końca, pamietam jak to snułeś drame jaki to conq nie jest do dupy i że nie bedziesz nim grał póki go nie zmienią, po czym nastała "wielka cisza" :wink:

Mattheus napisał(a):
Mam alta nawet nie jednego, Wirek i Blackjack też mają ;p w sumie obecnie to chyba każdy ma alta albo 2 postać przynajmniej.

Nie każdy ;) Ja nie posiadam alta expionego na 2E, posiadam przeniesionego z Rothata ale używam go tylko do robienia miksturek 4h :)
Ostatnio próbuję mitrę ale coś perspektywa wbicia jej 80 lvl skutecznie mnie zniechęca :har:


Mattheus napisał(a):
Cytuj:
Nikt nie neguje ich umiętności ale jakoś nigdy nie widziałem ich osobno na mini w losowym randomie tak jak np. Vouge, jesli już grają to w silnym party, co nie jest wielkim wyczynem. Mattheus zadziwiająco szybko znika z pola walki gdy sprawy przybierają niekorzystny obrót nie rzadko zostawiając zwoich kolegów na rzeź!


Jeżeli dla ciebie przyjemnością jest po zobaczeniu sławnego komunikatu "Heimdall opuszcza mecz" i pewnie jeszcze kilku innych a później walczyć we 2 przeciwko graczom z pre-made z jakiejkolwiek gildii to powodzenia.
7 Legion to dziwni ludzie którzy po prostu kochają i wręcz muszą wygrywać. Mając w drużynie demo, tosa, nekro z petami i hoxa + ewentualne zdublowanie tych klas lub jakaś inna ciężko jest z nimi wygrać. Druga sprawa to "god mode" może nie dosłownie ale większość osób widzi i wie (również od polaków z 7L) że czegoś używają np. taka furia seta o nicku ENTEC(czy jakoś tak) ma skrócone cooldowny na skille, zmniejszony czas castowania, duży heal który leczy całe hp i cholera wie co jeszcze lub taki Corshun który też coś ma "ale małego, nie tak jak ta furia" <-cytat od jednego gracza.

Nie jest tak źle jak by się wydawać mogło, czasami zdarza się, że trafi się random którym jedziemy i 7 legion, tylko że ci gdy zaczynają dostawać po dupie wciskają guzik i robią czary mary, można w nich walić z bazooki ale nadaremnie. To że 7 użuwa jakiegoś świństwa każdy wie i zazwyczaj po 1 mini, wchodząc na następną, widząc ich po prostu wychodzi. Z tego też powodu jestem zwolennikiem aby mini podzielić na dwie grupy - dla random party i dla premade.

Mattheus napisał(a):
Pro Uber (to mnie wcale nie obraża) Conq

A miał ktoś taki zamiar ? :o


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 10:57 
Cytuj  
Po pierwsze to nie były jedyne moje ofiary a po drugie taki np. Sławek zaliczył zgona 3 razy czyli 100 + 80 + 60

Jeżeli dramą nazywasz kilka postów to ok była ogromna drama tyle że panie pamiętliwy po wprowadzeniu patcha 1.5. I niech mi jakiś melee powie że po 1,5 jest lepiej to i tak nie uwierzę. W 1.4 gra była zajebiście dynamiczna i liczył się przede wszystkim skill a nie full t2. Można było latać w itemach z heroicznej keshaty i jak się miało jakieś umiejętności to i 3 graczy na 80 lvl można było zabić a taki nekro to i całe party o ile z zaskoczenia działał ale tobie 1.5 dodał skrzydeł. Dodali hp, kilka cc, nie padało się już od 1 mocnego combo albo samej sprytnej zasłony to pan sant mógł już kopać surkę w poitain nawet w dzień i nie musiał z hide korzystać bo zawsze jest +30% do szybkości, 8k hp i inne pierdoły.


Posty: 6
Dołączył(a): 13.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:03 
Cytuj  
" Mam alta nawet nie jednego, Wirek i Blackjack też mają ;p w sumie obecnie to chyba każdy ma alta albo 2 postać przynajmniej."

Blackjack ma tylko jednego alta (Demonologa) zrobiłem go w czasie kiedy miałem niesprawne trzy palce lewej dłoni (wypadek) a dobrze wiemy że demo to postać jedno klawiszowa.

Wirek ma wiele altów na różnych serwerach podobno nawet na fury w RUS-corpie. :)


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:17 
Cytuj  
rus-corp mnie rozczarował, myślałem że na ich forum będą opisane jakieś exploity, haxy itp. a okazało się że wieje nudą ;/

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:50 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
...I niech mi jakiś melee powie że po 1,5 jest lepiej to i tak nie uwierzę.

Z konia spadł czy jak...? :o :o :o

A co do demo to nie był on koksem w 1.4, ale to nie zniechęcało mnie do grania nim. Pamiętam pierwsze dni 2E i ilość demonologów - była nas znikoma ilość. To że wtedy demo leciał na jedno combo, to chyba nie wina graczy... Jak dla mnie, jeśli ktoś lubi grać daną postacią będzie nią grać nieważne czy ta postać będzie kozaczyć czy też nie.
Ale co tam, przyjdą czasy gdy będziecie prosić o castera, już niedługo ;)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:59 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
rus-corp mnie rozczarował, myślałem że na ich forum będą opisane jakieś exploity, haxy itp. a okazało się że wieje nudą ;/



hahahah, win! ;D



Ale wiesz, też tak na początku myślałem ;> Po prostu ze "świeżakami" to oni się nie dzielą. Musisz sobie zaskarbić ich zaufanie a wtedy eldorado stanie przed Tobą otworem ;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:09 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
rus-corp mnie rozczarował, myślałem że na ich forum będą opisane jakieś exploity, haxy itp. a okazało się że wieje nudą ;/


RUSCorp to jedna z najlepszych gildii na swiecie i daleko wam do nich, Szukanie haxow i exploitow u nich na forum uwlacza jedynie tobie.
Jesli chcesz wiedziec wiecej to zapytaj- jednego z zalozycieli RC oraz ich ex GM'a- gra na naszym serverze.
Mysle ze gdyby Vimes wiedzial o haxach w 7L to by tam nie siedzial i nie sciagal najlepszych ludzi.
Moze i jestes dobry, a moze masz tylko takie mniemanie o sobie, ja wiem jedno ze conq w rekach Vimesa, straznik w rekach Srenga, Hox Rhanira sa najlepszymi na serverze, a ludzie zawsze beda szukac wytlumaczenia swoich porazek. Sklady zawsze maja dobrane z glowa i zgrane. Codziennie cwicza, po cholera pisac o haxach jesli nie masz dowodow ?
Tez moglbym snuc o tym ze wszedles dzieki wallhackowi do miasta, nie w tym rzecz.

Na koniec - wiesz jaka jest roznica miedzy toba a Vimesem ? On nie musi lazic po czyichs miastach , a nawet gdyby tam byl ( na twoim miejscu ) to nie odpuscilby nawet conqowi straznikowi czy dt.
On zwyczajnie nie idzie na latwizne- taka jest roznica miedzy nimi a calym farmiacym sie HH.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 14 sty 2010, 12:13 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:12 
Cytuj  
Zergusiu przykro mi ale źle myślisz.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:14 
Cytuj  
Myslenie ma przyszlosc :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:20 
Cytuj  
zerg... jak ty dużo wiesz o AOC. Tylko ciekawi mnie dlaczego się jeszcze w niego nie nauczyłeś grać? To co ty robisz/robiłeś tym hoxem to jest jakaś żenada i śmiechu warte.


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:30 
Cytuj  
Bo do niektórych wystarczy napisać czekam przed bramą chodź będzie rewanż i wrota się otwierają.
Znikanie murów już chyba dawno naprawili bo na oblężeniach nie doświadczyłem tego.

Cytuj:
Na koniec - wiesz jaka jest roznica miedzy toba a Vimesem ? On nie musi lazic po czyichs miastach , a nawet gdyby tam byl ( na twoim miejscu ) to nie odpuscilby nawet conqowi straznikowi czy dt.


Rzeczywiście na widok vimesa, 3 polan stałoby jak kołki i dałoby się zabić.

Znalazłem nawet fotke z innym uber conq Linu:
http://img25.imageshack.us/img25/1624/linuy.jpg

/edit
Error jak Ty w ogóle wytrzymujesz z zergiem w gildii? W sumie dziwie się całej gildii że możecie siedzieć z nim na jednym komunikatorze ale pewnie chłopina siedzi cicho, pro-szóstek nie organizuje bo jak wywalą to już chyba żadna gildia w AoCu nie przyjmie nawet z 7 Legionem bo tam skill się liczy a zerg to raczej chłopiec do bicia niż wyzwanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.