mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:42 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam, czy jeszcze drodzy polanie nie zauwazyliscie ze jedynymi osobami ktore czytaja to forum to niektorzy z HH i kilka osob z polan?

Piszcie sobie jakiekolwiek chcecie pierdoly, i tak ten bezsensowny watek umrze smiercia naturalna tak jak i gildia polanie.

Tymczasem zycze milego odbijania pileczki...
Ping...Pong...Ping...Pong...

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:57 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
[...] ten bezsensowny watek umrze smiercia naturalna tak jak i gildia polanie. [...]


No cóż każdy ma jakieś marzenia.

P.S.
Mimic odkrył kto czyta ten wątek, łał 100 stron za nami a On już wie.
Pozdro dla bystrzachy.


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:04 
Cytuj  
Tak...Polanie umierają....mówią nam to od maja(?) bodajże...-.-


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:26 
Cytuj  
100 stron belkotu :)


Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 01:01 
Cytuj  
morze iakijś jubijelujsz srobidź?
ma kdoź pomyzł?


_________________
Na kolana gamonie bo jestem w stanie wywołać w was tak silny dysonans poznawczy, że wam huba na korze mózgowej wyrośnie!!!!;)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 01:29 
Cytuj  
Ja mam, świętujemy do końca strony :wink:


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 01:54 
Cytuj  
zabawne to wszystko i dla wielu jest to niezła lektura do kawy, bądź innego rogalika, podoba mi się ta walka pomiędzy hh i polanami ... szkoda tylko, że nikt z 'prawdziwego' hh nie bierze w niej udziału tylko jakieś trole, którym wiek pryszczaty na to pozwala. Teraz się napinają i prężą bo mogą, w końcu hh wygrywa na pewnych płaszczyznach, ale wszyscy pamiętają jak na siege nie potrafili składu uzbierać. W tym momencie może i wystawiają 2 rajdy, ale ich dzisiejszy przeogromny zerg nie równa się z tym, co kiedyś robili, gdy w 2-3 party potrafili zjechać cały rajd. Czasy hh były przed 'rozpadem ajonowym' teraz zrobił się z nich jakiś moloch ... oczywiście po jakimś czasie chłopaki się ograją i może z nich coś będzie, ale to nie jest to hh którego się bałem ... na dzień dzisiejszy mogę ich porównać do polan z początka serwera, którzy na widok czerwonego krzyczeli o pomoc.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:02 
Cytuj  
rosomak napisał(a):
... nikt z 'prawdziwego' hh nie bierze w niej udziału... Teraz się napinają i prężą bo mogą, w końcu hh wygrywa na pewnych płaszczyznach, ale wszyscy pamiętają jak na siege nie potrafili składu uzbierać. W tym momencie może i wystawiają 2 rajdy, ale ich dzisiejszy przeogromny zerg nie równa się z tym, co kiedyś robili, gdy w 2-3 party potrafili zjechać cały rajd. Czasy hh były przed 'rozpadem ajonowym' teraz zrobił się z nich jakiś moloch ... oczywiście po jakimś czasie chłopaki się ograją i może z nich coś będzie, ale to nie jest to hh którego się bałem ... na dzień dzisiejszy mogę ich porównać do polan z początka serwera, którzy na widok czerwonego krzyczeli o pomoc.


hmm..., ciekawe, ciekawe; "jak Polanie z początku serwera" powiadasz? Jest pewna różnica jednak, HH, mimo, że nie do końca się z tym zgadzam, ma pewną ideologie - walczymy ze wszystkimi. Nawet gdy było nas mało i zapraszaliśmy Rosjan na oblężenia, to były to jedynie działania doraźne, w ściśle określonym celu. Nie mieliśmy, żadnych sojuszy (dalej nie mamy) i gildię, która pomagała nam na oblężeniu, na drugi dzień atakowaliśmy. Nikt (chyba) z HH nie zachłystywał się z euforii, że udało się wygrać oblężenie z Rosjanami, bo to dla nas niejako chleb powszedni. Nasi koledzy Polanie, niestety, znają to jedynie z opowiadań i domysłów, są tak zacietrzewieni (nie twierdzę, że wszyscy) walką z HH, że jakoś im samym umknęło hasło pod którym grają "jedyna polska gildia....". Nam nie przeszkadzało nigdy, że walczymy na dwa fronty i zawsze jakoś dawaliśmy sobie radę (raz lepiej, raz gorzej). Powiem to po raz kolejny i może ostatni; mam osobisty żal do Polan o to, nawet wtedy gdy byli na prawdę silni nigdy nie zdobyli się na to by zaatakować jakąkolwiek rosyjska gildię. Dalibóg, nie potrafię zrozumieć takiego zachowania.

Jeszcze słówko na temat wklejania postów z innych (teoretycznie) zamkniętych forów i upubliczniania ich - jakieś to niesmaczne, takie w stylu Faktów albo naszej "elity" politycznej"


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:48 
Cytuj  
Ale pierdolicie :)

Jezus... Gratsy dla HH za wygranie Siege. Nie ma co pieprzyc ze Polan bylo mniej, HH bylo wiecej, Hanka z Pytkiem sie zeszli znowu, a prezydent wyciaga nowe haki. Wygrana to wygrana. Umiejetnosc zebrania dwoch rajdow swiadczy o tez o jakichs zdolnosciach przywodczo-politycznych i umiejetnosci zmobilizowania kupli do pojawienia sie on-line gdy jest taka potrzeba. To ze HH ma teraz Power - sila to rowniez ilosc. Pogratulowac i cieszyc sie jest z kim sie scierac. Sam tylko zaluje ze niestety zycie rodzinne nie pozwolilo mi urwac troche czasu by zjawic sie na oblegu.

@Mimic
O matulu nie sadzilem ze to powiem ale w kwestii odbijania pileczki sie zgodze. PIng pong ping pong....

Tylko kurwac jakos celu nie widze.

Od siebie dodam ze AOC troszeczke mnie znuzyl. Ostatnio dwa razy probowalem rundke zrobic po Lachejskich, Poitan czy Bagnach. Godzina 22.00 czasu Polskiego i pustki. :( WTF?

Niby jest Twierdza T. niby fajnie nowe wyzwania ale jakos tak nuda wieje.
Nawet Kesh ostatnio wyludzione.
To szczerze mowiac mnie dobija i powoli rozwazam przeniesienie sie na Fury - chociaz mialbym zaczynac od zera.

Odprezam sie obecnie w COD:MW2 ^^ (ID Lakhla jakby ktos mial ochote popykac). Dodac moge, iz zrobie wszystko by na nastepny obleg zawitac i bez wzgledu na wynik czy frekwencje mam zamiar sie dobrze bawic czego i innym takze zycze (i atakujacym i broniacym).

Pozdrawiam wszystkich motaczy AOC.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:03 
Cytuj  
....., ale kto to jest Pytek??? :)
poza tym to co tu jest pisane to pikuś w porównaniu z tym:
http://twojepc.pl/news_wiecej.php?id=20751
ludzie pozabijaliby się jakby tylko byli w zasięgu rąk :))


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:02 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Odprezam sie obecnie w COD:MW2 ^^ (ID Lakhla jakby ktos mial ochote popykac).


Nie rozluźniaj się za bardzo bo w okolicy grasuje Matt ze swoją bandą :D
Równocześnie zaczynamy polowanie w BF BC2

Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:36 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
Nie rozluźniaj się za bardzo bo w okolicy grasuje Matt ze swoją bandą :D
Równocześnie zaczynamy polowanie w BF BC2
Pozdrawiam


Oj!

*uzbraja sie w tube obstawia Claymorami i kampuje*


BTW. Jakie ID macie?

BTW2. Jakie sa wasze opinie na temat BC2????


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 mar 2010, 12:53 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:41 
Cytuj  
Pffff..."nowocześni" :P CS:Source i wszystko jasne ;)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:28 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Powiem to po raz kolejny i może ostatni; mam osobisty żal do Polan o to, nawet wtedy gdy byli na prawdę silni nigdy nie zdobyli się na to by zaatakować jakąkolwiek rosyjska gildię. Dalibóg, nie potrafię zrozumieć takiego zachowania.


bo mają małe "pisorki" :]

/sarkazm off

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:44 
Cytuj  
@up
nie prowokuj :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:54 
Cytuj  
Impega napisał(a):
bo mają małe "pisorki" :]

/sarkazm off


Teraz to mi przykro :(


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:17 
Cytuj  
BC2 > MW2

I to w zbój, że się tak wyrażę :<
CoD4 aka MW1 był konkretny, ale bez urazy dla fanów - MW2 to lipa.
Natomiast BC2 to gra jak się to mówi na poziomie.

Stos gier mi się odkłada, a nie ma kiedy zagrać. Trzeba było zostać ninją, a nie się spinać ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:29 
Cytuj  
mam straszne zaległości, nie skończone Oblivion, Gothic 3, Fallout 3, Drakensang, Bioshock 1 i 2, Ego Draconis..., to tylko te bardziej znane czy popularne ostatnio, że o "sieciówkach" nie wspomnę i tak cud, że Dragon Age udało mi się skończyć


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:46 
Cytuj  
Mass Effect 2 ^^ tez tylko liznalem ....


Hmmm chyba najlepiej bedzie zassac kopie zapasowa BC2 i samemu oblookac przed kupnem oryginalu.

Ach .. Nie wspomnialem. Nie interesuje mnie single tylko multi. Wiec o opinie odnosnie multi poprosze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:59 
Cytuj  
Ja bym w ogóle nie pomyślał o singlu mówiąc o CoDach, czy Battlefieldach ;O

A na kopii zapasowej to nic nie oblukasz ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.