mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 12:57 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
wracając do tematu allegro, to całkiem niedawno były (są) dostępne screeny, najprawdopodobniej wykonane przy użyciu tego softu z naszego oblężenia, a zachodziliśmy w głowę skąd Rosjanie zawsze wiedzieli, z której strony będziemy atakować - teraz wszystko jasne


Może mieli łowców.... ? :o

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 13:43 
Cytuj  
Sant napisał(a):
...Może mieli łowców.... ? :o

lol, Sant, mamy screena (nawet chyba jest link na tym forum) z takim zoomem, że widać połowę mapy


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 13:50 
Cytuj  
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 14:31 
Cytuj  
otóż to, uważacie to za osiągalne "normalnym" klientem?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:29 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Myślę, że dla ludzi których korcą tego typu programy przestrogą niech będzie jeden z komentarzy wystawionych temu panu przez osobę która zakupiła od niego podobny program:

Cytuj:
Konto zostało zbanowane przez Blizzard po kilku dniach używania tego programu.Program okazał się darmową wersja bota z internetu.Sprzedający działał bezczelnie, straszył moją rodzine !!! Pieniadze odzyskałam dopiero po zgłoszeniu spraw


Kiedy ostatnio miales kontakt z gm-em ?Niektozy pisza petycje i czekaja tygodniami na odpowiedz wiec nawet gdybys odkryl takiego delikwenta i jakims cudem by ci sie udalo zarejestrowac na jakims filmiku ze jest cos nie tak (co jest naprawde trudno zrobic) To ciekawe czy by w koncu Skwarek zareagowal pewnie nie bo on h... moze:P napisal by tylko meila do funcomu i czekal tygodniami na odpowiedz;)) a oni by stwierdzili ze to tylko jakis bug jakich pelno w aocu;)


Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 16:13 
Cytuj  
filmiki chuja dają, wysłałem kiedyś dwa i dostałem odpowiedź żebym podesłał jeszcze combat loga.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 16:31 
Cytuj  
@Peccavi
Da się jesli się stanie na górce to tak, pytanie tylko czy obok waszej twierdzy jest taka górka bo szczerze, to nie pamietam ?

Co do polskiego supportu i pana Skwarka to wolę napisać bezposrednio do FC, ostatnio się wyrobili i odpisują w ciągu 24 h więc nie byłbym taki pewny ;) Pisanie do Skwarka petycji, to tak jak walenie głową w mur!
Nie tak dawno na mini "szalał" jeden z demonologów Advaity, po moim raporcie bezpośrednio do FC po tygodniu coś zniknął, oczywiście nie mam pewności czy bana dostał bo FC nie udzieliło mi takowej informacji. :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 18:38 
Cytuj  
sprawdzałem, nie jest możliwe uzyskanie takiej perspektywy


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 21:49 
Cytuj  
Może w configu da się jeszcze jakoś zwiększyć zasięg widzenia...Ale jakoś nie jestem przekonany ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 mar 2010, 18:52 
Cytuj  
Co do bota w AoC aktualnie{server 2E bo o nim tu piszemy} 32 osoby z polski mają wykupiony Abonament i nie łamiemy prawa ponieważ informujemy klienta o tym że program służy wyłącznie do celów poglądowych. Jeśli chodzi o to dlaczego u nas kupujecie takie programy to sprawa jest prosta ... wasza polityka na serverach daje nam takie możliwości, w większości używacie programu do pozyskiwania waluty w grze i obsługi makro.

PS. to dotyczy polskiej części abonamentów, rosyjską stroną zajmuje się kto inny. Osobiście nie mam nic przeciw skryptom ale nie lubię perfidnych hacków. Sam nie używam tego bo firma ma za duży wgląd w dane przechwytywane.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2010, 23:52 
Cytuj  
Co ty pierdolisz, sprzedając to gówno tylko psujesz przyjemność z gry ludziom grającym uczciwie, przez takich popaprańców jak ty serwer powoli umiera.

Jesteście razem z całą tą twoją śmieszną "firmą" zwykłym wrednymi oszustemi żerującymi na innych. Mam wielką nadzieję, że ktoś ci się w końcu dobierze do dupy za to gówno!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 07:54 
Cytuj  
ta, takich typkow powinno sie tepic bez litosci.


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 10:04 
Cytuj  
Dzardzar napisał(a):
Co do bota w AoC aktualnie{server 2E bo o nim tu piszemy} 32 osoby z polski mają wykupiony Abonament i nie łamiemy prawa ponieważ informujemy klienta o tym że program służy wyłącznie do celów poglądowych. Jeśli chodzi o to dlaczego u nas kupujecie takie programy to sprawa jest prosta ... wasza polityka na serverach daje nam takie możliwości, w większości używacie programu do pozyskiwania waluty w grze i obsługi makro.

PS. to dotyczy polskiej części abonamentów, rosyjską stroną zajmuje się kto inny. Osobiście nie mam nic przeciw skryptom ale nie lubię perfidnych hacków. Sam nie używam tego bo firma ma za duży wgląd w dane przechwytywane.


Takich postów to nie czytałem od czasów Zerga. Koleś chyba się z choinki urwałeś, o czym ty w ogóle piszesz? Że niby nie łamiecie prawa, że nasza polityka daje wam takie możliwości? Jesteś żałosny i do tego masz czelność zakładać tutaj konto i wypisywać bzdury! Postukaj się po główce i skończ pier... .

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 12:21 
Cytuj  
Ja sie nie bede rozpisywal.

Dzardzar ..
WYPIERDALAJ TY JEBANY DOSTAWCO HAXOW!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 13:34 
Cytuj  
Prezentujecie poziom chłopcy ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 13:46 
Cytuj  
Przynajmniej są uczciwi.. część z nich.


Ostatnio edytowano 29 mar 2010, 13:46 przez Enderhawk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 13:46 
Cytuj  
@Icrom
Odpowiedni do aktualnego kontekstu, inaczej się tego ująć nie dało ;)

Co tam petycje, zgłoszenia na allegro, czas podrzucić "firmę" na:
[email protected]

Może FC to nie Blizzard i FBI im na chatę nie wlezie, ale a nuż się coś poruszy ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 15:14 
Cytuj  
Wiekszosc co mnie zna - zna tez moj poziom (dalece odlegly od zareprezentowanego w poprzednim poscie). Nie mniej oszustow jak i tych wspomagajacych oszustwa zawsze bede traktowal z jak najmniejsza doza szacunku, czestokroc z premedytacja zanizajac poziom i jadac im po garbie jak burym sukom.

Jak ktos sie poczul urazony "kwiecistoscia" mojego poprzedniego posta to wielkie sorry. (nie dotyczy dzardzara, innych dostawcow i klientow/uzytkownikow tego typu towaru).

I tyle.


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2010, 23:07 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Przynajmniej są uczciwi.. część z nich.


Czyżbyś sugerował, że część osób, które się na ten temat wypowiedziały nie są uczciwe?


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 02:51 
Cytuj  
Hmmm.... A już myślałem że tu niema "dzieci Neo", ale się przeliczyłem.... Tyko dzieci uwierzyły by w taki post, prawda taka że nabyłem parę informacji za grubą kasę bo mam zamiar pograć na tym serwerze poczekałbym z tym do 1 kwietnia ale za bardzo kusiło mnie zobaczyć reakcje ludzi tu. Niestety liczba 32 jest prawdziwa + 1 "Neo" co kupił w tym tygodniu ( z tym że nie wiem czy pve czy pvp ma postać) co do ników to mam kilka ale zachowam je dla siebie( poza tym muszę w grze je zweryfikować) może za raporty coś dostane :) przynajmniej wiem kogo omijać chyba że po połączeniu zmienili lub na altach siedzą.

PS. co do łamania prawa to nawet Blizzard z nimi niestety przegrał, pozostał im jedynie wyścig algorytmów i GM na zwykłym koncie.

Sant... Gość co ten komentarz napisał wpadł bo nadużył totalnie programu sprawdz fora WoW głośno było o tym tam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.