mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 07:46 
Cytuj  
Dzardzar napisał(a):
...prawda taka że nabyłem parę informacji za grubą kasę...

BIG lol, w dobrego wujka się bawisz czy w Robin Hooda? "Wiem, ale nie powiem", i co niby to nam ma dać? Sądzisz, że blady strach padnie na haxerów? Mają to w dupie, tak jak tzw. support ma w dupie nas i swoja pracę. Równie dobrze mogę powiedzieć, że wiem kto używa 3rd tools i co z tego?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 07:52 
Cytuj  
Dokladnie jak Peccavi napisal. Takis cwaniaczek Dzardzar?

Podaj te nicki. Pieprzyc ze wiem to czy tamto kazdy moze.

"Nabyte za gruba kase".... Smiech na sali. Wielu juz widzialem zadufanych w sobie fusow bez kumacji co to wszem i wobec starali sie udowodnic jacy to z nich rzescy motacze.

Przez takich pajacow ludzie odchodza do innych gier, wiec nie odwracaj teraz kota ogonem, ze dzieci Neo, pierwszy kwietnia i jak to bedziesz strasznie raportowal Haxerow a czitami sie brzydzisz. Repuche masz spalona na tym forum. Zawin sie gdzies gdzie z podobnymi sobie mozecie sie nawzajem poklepywac po pleckach pierdolac, ze to nie my zli to ludzie kupuja.

Typowe.... Polskie


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 09:26 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
...Wielu juz widzialem zadufanych w sobie fusow bez kumacji co to wszem i wobec starali sie udowodnic jacy to z nich rzescy motacze....

masz na myśli tego kogo ja mam na myśli, czy zbieżność przypadkowa? :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 09:38 
Cytuj  
Chlopcy aoc jest ponoc gra od 18 latek... wy musicie byc duzo ponizej tej granicy jesli lykacie posty jakiegos kawalarza...
+10 za pomysl :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 09:48 
Cytuj  
@up up fus - nie mylic z Fuss

@up - wielu juz widzialem niby kawalarzy czy smieszkow, ktorzy zwyczajnie przyjebali kaczke i potem probowali to wszysko w zart obrocic, gdy zostali zbastowani i pojechani jak sucz afganska.
Nie sadze by to byl celowy tzw. Dramowy Joke... Zwykla proba wybielenia sie. Nie o to mi chodzilo, nie lubie haxow a wogole to nie ja pisalem tylko mlodszy brat... Stare spiewki..

Pozatym moje podejscie jest takie samo wiec co to zmienia.


PS. Co do 18 lat... Ech chcialbym :D
Widac ze ty Kabu jestes doswiadczonym zyciowo 40latkiem ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 mar 2010, 09:53 przez Doodec, łącznie edytowano 5 razy
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 09:49 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Chlopcy aoc jest ponoc gra od 18 latek... wy musicie byc duzo ponizej tej granicy jesli lykacie posty jakiegos kawalarza...
+10 za pomysl :D

Sugerujesz że ma wypisane na czole "jestem bajkopisarzem", i że Ty wiedziałeś po przeczytaniu pierwszego słowa o tym?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 10:44 
Cytuj  
Nie Peccavi uwierzylem w jakies mdle tlumaczenia sie czlowieka na forum mmorpg.pl w 1xx stronicowym temacie, w ktorym najwiecej jest wesolej dramy :D:D. Tak, sprzedajacy z pewnoscia by sie tu tlumaczyl w tak rzeczowy sposob:D

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 11:00 
Cytuj  
normalnych inaczej jest wystarczająco duża ilość aby i takie rozwiązanie dopuścić, poza tym jestem na 100% pewny, że jest spora grupa ludzi, którzy używają tego softu więc "oświadczenie" imć dżadżara nie jest znów takie bezsensowne


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 16:46 
Cytuj  
Ostatnio pofatygowałem się o obskoczyłem Oakenhome z każdej strony i jedno mogę powiedzieć, że takiego screena nie da się zrobić normalnym zrzutem.
A co do tego gówna, to jestem pewny, że ten szalejący demonolog na mini z Advaity tego właśnie używał, ale wystarczyło tylko kilka filmików podesłać do FC i już nie gra, choć tak jak pisałem nie mam pewności czy bana dostał bo FC mi nie udzieliło takowego info.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 20:45 
Cytuj  
Ja tu się nie wybielam , po pierwsze jakbyś zauważył to był pierwszy post po rejestracji więc już samo to powinno dać do myślenia przecież zrobić tu konto to pryszcz, poza tym nie mówiąc o problemie nie sprawimy że zniknie on sam. Technika skryptów już jest na takim poziomie że ciężko nadążyć za firmami specjalizującymi się w takiej działalności. Jak pisałem firmy te mają prócz zysku dużą dawkę danych poufnych wyciągniętych od klientów i nie maja oporów ich sprzedawać.

A wracając do tematu "Grubej kasy" 50 euro to gruba kasa dla mnie mimo iż 20 lat robię jako Betatester z licencją, i znajomość takich programów to moja praca. Pisze akurat na tym forum bo rzeczywiście z taką cenzurą jak na oficjalu rzadko się spotykam, może szef naszego działu coś wskóra skoro gada z Funcom o licencji na testy haxów i działania przeciw nim. Czemu akurat teraz dopiero zajmujemy się tą grą? bo mieliśmy inne projekty na tapecie choćby APB a z grą muszę się zapoznać bo musimy znać min 90% wszystkich MMO.
Poza tym po lekturze tego forum po prostu korciło wyciąć taki numer, i nie ważne jaką mam łatkę, jeśli tyko jestem zapamiętany i nie ważne jak zwymyśla mnie małolat bo wisi mi jego zdanie i spływa jak po kaczce.

To tyle z moje strony :) a co do nicków to najpierw je z Grą skonfrontuje, bo nie rzucam oskarżeń bez dowodów.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 22:06 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Repuche masz spalona na tym forum.


Oh noes!
Ja sie tylko przygladam ale jarjar 1 : 0 reszta forum aoc so far :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 23:55 
Cytuj  
Aha! Certyfikaty z hollywoodu ma :< No to pogadane 8)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 06:12 
Cytuj  
Kurka na wacie Dzardzar ,20 lat praktyki-mogę mówić ci tato? ;).
Ja kurka zx81 wtedy miałem,potem jakieś 286 a dopiero w 97 na cyrix133 s3trio i dysk 400mb(wypas na maxxa wtedy) w duke nuken3d pykałem eheh.

No nudno się robiło graty dla pana.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 11:58 
Cytuj  
Dzardzar napisał(a):
nie ważne jaką mam łatkę, jeśli tyko jestem zapamiętany


Czlowieku ta gra to trup, gra w nia 100 zapalencow po obu stronach barykady LACZNIE ( po stronie polskiej).
Kurs jaki obral Funcome to PVE i widac to od dawna. Jesli idzie ktos na Kesz na Mini gry, czy zalagowane oblezenia w ktorych i tak chuja mozesz zrobic bo server lapie crasha po 30 min walki- to tylko na godzine czy dwie.....
Leveling tu NIEISTNIEJE- bo w 3 dni zrobisz 80 na booscie....

Po kiego ludziom tutaj HAKI? Co tracisz cos jak zginiesz ? Sprzet ci sie zniszczy ? Gowno ci dadza te rzeczy, jak bedzie ktos chcial to cie i tak pojedzie, nie ma znaczenia co wlaczysz... zostaniesz zapamietany.... info sie rozniesie i predzej czy pozniej zaliczysz glebe jak inni przed toba....


Zreszta jak mowie jedyna rzecz poza team pvp dla jakiej sie tutaj ludzie loguja to EPAXY.


P.S. Do zobaczenia w dodatku ! Pozdo dla wszystkich !


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 31 mar 2010, 11:59 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 12:31 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Dzardzar napisał(a):
nie ważne jaką mam łatkę, jeśli tyko jestem zapamiętany


Czlowieku ta gra to trup, gra w nia 100 zapalencow po obu stronach barykady LACZNIE ( po stronie polskiej).
Kurs jaki obral Funcome to PVE i widac to od dawna. Jesli idzie ktos na Kesz na Mini gry, czy zalagowane oblezenia w ktorych i tak chuja mozesz zrobic bo server lapie crasha po 30 min walki- to tylko na godzine czy dwie.....
Leveling tu NIEISTNIEJE- bo w 3 dni zrobisz 80 na booscie....


Szczególnie widać to we wczorajszym patchu ;p

A tak poważnie, skupiają się być może teraz bardziej na PvE, bo populacja graczy PvP jest mniejsza, ale za to dużo głośniejsza (Crom to najbardziej zaludniony serwer, Fury ma zaszczytne drugie miejsce ;).

Co do boostu...To, że jest pełno osób które levelują w ten sposób to nie znaczy, że każdy tak robi. Są tacy którzy na siłę chcą mieć 80 i są tacy, którzy mają ochotę poznać grę, czy po raz kolejny wykonać te same questy i levelują w sposób normalny.

A w dodatku będzie sporo nowego contentu i pewnie ludzie z ciekawości będą "przechodzić" grę jeszcze raz.

@Dzardzar

Nie do końca łapie ;p Rejestrować to mi się nie chciało, bo tak się składa, że czytam tyle różnych serwisów w necie, że na ogół się orientuję co jak i kiedy i sobie uczestniczę w interesujących mnie beta testach. Czy ten serwis oferuje coś więcej niż informacje odnośnie beta testów? Bo wygląda na nieco wymarły, ale to może moje wrażenie ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Ostatnio edytowano 31 mar 2010, 12:46 przez bandytaz, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 12:40 
Cytuj  
ale zwróćcie uwagę, że różnica pomiędzy pvp, a pve niemal sie zatarła, przynajmniej na 80 lvl, to samo mamy my jak i ci z Rothat, fajnie byłoby przenieść gildie na 1 serwer gdyby nie konieczność budowy miasta :(


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 12:48 
Cytuj  
No nie, my mamy mimo wszystko ciągle więcej ;) W sensie czuło się to szczególnie niemal rok temu po "launchu" 2E. Teraz już mniej no ale są pewnie ludzie, którzy od czasu do czasu kogoś zgankują ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 13:10 
Cytuj  
Nie zrozum mnie zle bandytaz sam sie zaliczam do tego grona truposzy AoC (mimo ze obecnie mam przerwe). Nie rozumiem tylko po co robic Haxy dla taka malej spolecznosci w tak niepopularnym tytule. Po co psuc gre tym ktorzy jeszcze zostali..... Mogli sie bardziej postarac.... APB WoW Aion itp.... AoC na tym tle wyglada wrecz smiesznie.....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 14:38 
Cytuj  
Ale pomyśl, że w takim DFO też robili :> Kasa to kasa, niestety.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 15:34 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
...
Czlowieku ta gra to trup, gra w nia 100 zapalencow po obu stronach barykady LACZNIE ( po stronie polskiej).
...


Zerq hm ,gra po 80lvl na pve czy pvp jest sama w sobie nudna i bezsensowna dla pojedynczego gracza.
Liczą się ludzie z którymi dobrze sie bawisz i jeśli tacy są to nie potrzeba niczego więcej.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.