mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 22:47 
Cytuj  
Dace napisał(a):
Jak dla mnie to na fury jest aktualnie podzial na ruskich (Ruscorp,7th legion,Night watch i pare innych -mega alliance Lokken?)i reszte swiata ..I w wiekszosci wypadkow wyglada to tak ze poki ruskie biegaja to oni sa bici jak znikna to reszta swiata sie bije miedzy soba.A co do instancji to wbrew pozorom nie jest ciezko znalezc kogos kto ja zmienil.Wystarczy miec ogarnietego rangera i troche wyobrazni wiec naprawde nie widze w tym problemu..Ah no i gankerzy Lokken oczywiscie ze jest podzial GnS to typowa gankerska gildia i w ostatnich tygodniach wyplynely jeszcze 2 mniejsze.I oni sa tempieni przez te 2 strony.Ja przynajmniej tak widze Fury serwer na chwile obecna moze na 2 roznych gramy ? :P


Oj daj spokój z tymi ruskami. jak ich widzę to odrazu się ulatniam z ich pola widzenia bo wiem że zaraz zaczną mnie lać (nie lubią polaków? :D). tak samo z gildia Gank 'n Spank (nie wiem czy dobrze napisałem).
W jakiej gildii jesteś? :>


_________________
Itawashii

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:24 
Cytuj  
Circle of Nine , a roznica miedzy ruskimi a tymi drugimi jest taka ze ci drudzy zadziej gankuja ludzi na rez pointach.I czasami mozna liczyc na duela 1v1.Ale od nastepnego patcha to sie zmieni naszczescie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:52 
Cytuj  
nie bedzie serverow ffa pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie bedzie serverow ffa pvp?

Nie poprostu gankowanie sie nie bedzie oplacac czy jakos tak.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:57 
Cytuj  
lol super kurwa zmieniaja gre. naprawde.
to na uj w ogole ffa pvp? w ogole na uj pvp.
jest gorzej niz bylo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 21:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie bedzie serverow ffa pvp?

Nie poprostu gankowanie sie nie bedzie oplacac czy jakos tak.


No to pr0 ahehaehaheaheahe.

Welcome to Open PVP server. Please note that you cant kill players!

kek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 21:36 
Cytuj  
moze za gankowanie bedzie tylko kara w postaci bana na 1 dzien.
potem tydzien, miesiac, rok
hrhrhr

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 21:48 
Cytuj  
Po patchu zmieni sie to ,ze gankowanie ludzi na respoincie nie bedzie tak latwe jak jeste teraz -dlatego pisalem na szczescie.A co do ffa to beda konsekwencje za zabijanie ludzi z nizszym lvlem(wiecej niz 8 lvli) ,i co w tym zlego ? W Uo i Lineage'u chyba bylo podobnie ? Tylko ze tam dostawalo sie flage pvp/mordercy za kazdego zabitego.I Inside prosze , jak niemasz o czyms pojecia to w ogole nie pisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 21:57 
Cytuj  
flaga niech sobie bedzie.
tylko zadnych kar z dupy.
poza tym ta gra jest podzielona na instancje.
na chuj jeszcze safe pointy na respawnach?

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:00 
Cytuj  
Zebys mial czas sie zregenerowac ? , zeby ludzie sobie nie nabijali expa rzucajac aoe na respa ?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:03 
Cytuj  
Dace napisał(a):
Circle of Nine , a roznica miedzy ruskimi a tymi drugimi jest taka ze ci drudzy zadziej gankuja ludzi na rez pointach.I czasami mozna liczyc na duela 1v1.Ale od nastepnego patcha to sie zmieni naszczescie.


Widzę że razem w gildii jesteśmy :D


_________________
Itawashii

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:20 
Cytuj  
a nie ma ilus tam sekund immunity?
sorry ale to ffa pvp. nie chcesz ginac to idz na pve

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:29 
Cytuj  
No jest , o pare sec za malo,W tym czasie nie zdazysz sie wyleczyc/zbuffowac itd.Pozatym jezeli ktos cie zacznie atakowac wchodzisz w combat i nie mozesz uzywac resta.I skoro nie ma na tyle silnych npcow broniacych miasta itd immunity MUSI byc tak ja to widze ale widac mamy rozne pojecie jak ffa serwery powinny wygladac ;)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:37 
Cytuj  
Zajebiście, że na tym forum wypowiadają się sami fachowcy, którzy są dokładnie poinformowani o tym co się dzieje w grze. Dzieki temu nie ma żadnych nieporozumień.

A wracając do temu. W nadchodzącym, kolejnym patchu zmieni się to, że immunity nie zejdzie jeśli będziemy w pobliżu rez spota (o ile nikogo nie walniemy). I to dobre rozwiązanie, bo spawn killing jest średnio ciekawy. Dodatkowo guardzi będą mocniej bili. Te zmiany będą miały pozytywny wpływ na PvP bo dzięki temu będziemy mogli w całości się zregenerować i ruszyć do walki na równych szansach, a nie dostawać w mordę od 6 gankerów jak tylko zejdzie nam immunity. No i walki przeniosą się z city i oazy na przedmieścia i pustynie. I tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 07:45 
Cytuj  
taaa guardzi na pewno beda mieli pozytywny wplyw na ffa pvp.
poza tym o ile pamietam to w kazdej z tych malutkich zonek na, ktore jest podzielony aoc, jest kilka respawnow.
to juz nie jest ffa pvp tylko server dla ludzi, ktorzy chca byc 'cool' i szpanowac przed kolegami jacy to nie sa twardzi, ale najchetniej to pvp widzieliby na wydzielonych arenach.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:15 
Cytuj  
lol co wy tak jedziecie na to ograniczenia pvp? sensowne ograniczenia moga dodac tylko uroku grze i wplynac na nia pozytywnie. serwer z open pvp nie oznacza ze pvp jest pozbawione pewnych regul. to nie fpp dla ulomnych gdzie latamy za fragiem. zreszta jak widze za duzo tu wypowiedzi pr0 graczy ktorych gre pamietaja z przed 4 miesiecy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:21 
Cytuj  
to sie zdecydujcie. bo server open pvp z ograniczeniami z dupy to juz nie pvp tylko pve z elementami pvp.
niech wezma przyklad z vanguarda lepiej, a nie ida w strone 'ochrony' biednych graczy, ktorzy zle wybrali serwer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:22 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
lol co wy tak jedziecie na to ograniczenia pvp? sensowne ograniczenia moga dodac tylko uroku grze i wplynac na nia pozytywnie. serwer z open pvp nie oznacza ze pvp jest pozbawione pewnych regul. to nie fpp dla ulomnych gdzie latamy za fragiem. zreszta jak widze za duzo tu wypowiedzi pr0 graczy ktorych gre pamietaja z przed 4 miesiecy.

You are wrong.
FFA == FREE FOR ALL.
Czyli wale cie w leb jak, gdzie i kiedy misie podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:36 
Cytuj  
serwer open gry typu mmorpg to nie serwer gry typu fpp - mozna tak sobie pisac w nieskonczonosc.
i nie Mendol, twoja wizja open servera bez zadnych "kar" nie jest jedyna, prawdziwa, najlepsza wizja. juz w uo (no ilu starych graczy nie powie ze to byla jedna z najlepszych gier pvp?) byl status mordercy za zabijanie, co wiazalo sie z pewnymi konsekwencjami. system z l2 tez moglby byc ciekawy gdyby go bardziej dopracowali (gdyby tylko loot mogl poleciec zawsze, a w przypadku gdyby gracz z nizszym lvl pojechal swojego ciemiezce szansa na loot bylaby wieksza, choc w l2 jest problem ze zdobyciem zbroji/broni). sensownie zrobiony system pvp nie opiera sie wg mnie tylko na tym: lej kogo chcesz, kiedy chcesz i.... to wszystko - wg mnie powinna byc jakas otoczka - super jestem zly, morduje niewinnych, wkurzylem ich niezle, tylko gdzie znajde bankiera ktory mnie obsluzy?

nie, nie wiem co zamierzaja zrobic w aoc, czy wprowadza jakis durny system ograniczen czy jakis sensowny, ale ta awersja do jakichkolwiek prob stworzenia normalnego systemu jest dziwna

iniside napisał(a):
You are wrong.
FFA == FREE FOR ALL.
Czyli wale cie w leb jak, gdzie i kiedy misie podoba.


FFA-tak masz racje jesli mowisz o serwerach fpp, ale to nie to forum :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:43 
Cytuj  
ale ja nie mowie, ze mam nie miec statusu/flagi. to nie jest problem.
niech stworza wioski dla 'mordercow', zakaz wstepu do wielkich miast.
ale w aoc nie ma zadnego sensownego systemu.
beda tylko karac. sorry ale pomysl z dupy biorac pod uwage zalozenia jakiegokolwiek pvp.
tak jak pisalem wczesniej. stoje sobie kolo surowca, czyszcze okolice z mobow zeby go harvestnac, a tu podbiega mi koles 10lvl nizej i podpierdala skalke. mam prawo jebnac go w czerep? i mam byc za to ukarany?

hehe gdzie znajde bankiera. serio twoja wizja jest jeszcze bardziej zjebana od mojej. wedlug ciebie jak ma wygladac pvp na serverze?
otoczka niech bedzie, bankier w wielkim miescie cie nie obsluzy, ale w wiosce 10km dalej juz tak - pobierajac wieksza prowizje.

i tak system pvp opiera sie o to, ze leje kogo chce, gdzie chce i jak chce.
bo inaczej to nie jest juz open ffa pvp tylko pve z elementami pvp.

kabu nie pierdol. ty chcesz ffa pvp czy co w koncu? zdecyduj sie.

nie wspomne juz o zajebistym pomysle funcomu z lootowaniem graczy.
fail na maxa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.