mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 14:47 
Cytuj  
WoW= Instancje , Tier X i badge of Justice ,Daily Questy

PVP biedne , prawie jak Counter Strike ;] ogolnie zenada

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:05 
Cytuj  
WOW = szkorbut, lumbago
AoC = możliwość strącania koniem w przepaść :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:12 
Cytuj  
Może naprawdę skończmy już te dyskusje na temat która z gier jest zła, która lepsza itp. Ja obecnie gram w:

Age of Conan
World of Wacraft
Lord of the Rings: Shadow of Angmar

Wiecie która gra jest najlepsza? :wink:

World of Conan: Age of Shadow :lol:

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:35 
Cytuj  
Ja najbardziej lubię grać na nerwach :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 22:52 
Cytuj  
hehe, widze temat rozwija sie w zastraszajacym tempie - szkoda tylko, ze w kolko jest przepychanka aoc vs wow.

smieszy mnie troche ped do levelowania skoro wiadomo, ze poki co content'u to nie ma za duzo. ludzie, ktorzy juz ponabijali te 80-tki to chyba autentycznie pomylili gry. Ciekawe czy duzo pamietaja z questow, czy w ogole je czytali. Pewnie jak w wow'ie - zebrac wszystkie i hurtem zrobic. No coz, w wow'ie to jeszcze mialo uzasadnienie - questy byly totalnie glupie i rownie dobrze w tresci mogloby pisac "blabla" :), ale tutaj ?

To jakby bardzo dobry obiad, ladnie podany wrzucic do miksera i szybko skonsumowac zawartosc...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 23:06 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Ciekawe czy duzo pamietaja z questow, czy w ogole je czytali.


Wczoraj o 16:32 skonczylem zbierac jadra 10 snieznych lisow zeby farmer Mietek mogl sobie zrobic dywanik do kibla.
A tak powaznie ktos czyta ten crap w dialogach?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 23:09 
Cytuj  
Do konca "Tortuż" questy byly bardzo enjoyable.Potem czulem sie jakbym rozmawial ze swoim sasiadem, ktory nie ma polowy jezyka.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 23:15 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
To jakby bardzo dobry obiad, ladnie podany wrzucic do miksera i szybko skonsumowac zawartosc...


Przecież i tak wszystko idzie do jednego żołądka :wink: więc co za różnica jak podane :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 22:11 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Do konca "Tortuż" questy byly bardzo enjoyable.Potem czulem sie jakbym rozmawial ze swoim sasiadem, ktory nie ma polowy jezyka.


Na Croma chce ciebie psie!

:]

czy dowiedzieliscie sie z questow jaka jest zagadka stali? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 00:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Do konca "Tortuż" questy byly bardzo enjoyable.Potem czulem sie jakbym rozmawial ze swoim sasiadem, ktory nie ma polowy jezyka.


Na Croma chce ciebie psie!

:]

czy dowiedzieliscie sie z questow jaka jest zagadka stali? :)


All the power of both steel and flesh come from one's beliefs.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 00:12 
Cytuj  
O widze ze swiezo po seansie..
ja juz zasypialem dzieki reklamom :<


_________________
.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 12:30 
Cytuj  
Dałem sobie spokój po godzinie. Więcej reklam niż samego filmu xD ( nie oglądam telewizji, chyba że leci jakiś dobry film )

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 12:35 
Cytuj  
Bylek napisał(a):
Dałem sobie spokój po godzinie. Więcej reklam niż samego filmu xD ( nie oglądam telewizji, chyba że leci jakiś dobry film )


To na reklamie trzeba było iść grać w AoC, albo kawę sobie zrobić :D

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 19:43 
Cytuj  
Mam wrazenie ze grze czegos brakuje :( Wiem ze nie jest to 100% produkt ale jakos ciezko mnie ta gra zacheca do grania.
WoW natomiast chcialo mi sie grac i chcialem :) Chyba jestem Wowowcem lol. Chce aby AoC bylo gra ktora mnie przekona do siebie ale narazie ciezko jej to idzie z kazdym dniem czekam na patcha ktory zblizy produkt do doskonalosci. Wiekszosc moich znajomych z Wowa grajac w AoC podjelo decyzje ze wroci do Wowa :(

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 20:16 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
Mam wrazenie ze grze czegos brakuje :( Wiem ze nie jest to 100% produkt ale jakos ciezko mnie ta gra zacheca do grania.
WoW natomiast chcialo mi sie grac i chcialem :) Chyba jestem Wowowcem lol. Chce aby AoC bylo gra ktora mnie przekona do siebie ale narazie ciezko jej to idzie z kazdym dniem czekam na patcha ktory zblizy produkt do doskonalosci. Wiekszosc moich znajomych z Wowa grajac w AoC podjelo decyzje ze wroci do Wowa :(

Mam podobne wrazenie co do AoC ale nie dlatego ze chce wracac do WoWa. Wow poszedl w odstawke i tam juz nie mam ochoty wracac, ale rzeczywiscie nie zmienia to faktu ze czegos brakuje w AoC. Moze poprostu End Game'u. Na serverze raptem z 15 osob na 80 lvlu i kazdy sie nudzi. (Z gory prosze o zachowanie smiesznych komentarzy ze nie trzeba bylo sie spieszyc dla siebie)


Ostatnio edytowano 7 cze 2008, 21:49 przez Icekk, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 21:45 
Cytuj  
Czemu ?

W wowie dignąłem szybko capa i miałem w cholere rzeczy do roboty.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 22:24 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Czemu ?

W wowie dignąłem szybko capa i miałem w cholere rzeczy do roboty.

Pytaniem, jest kiedy zaczeles grac w WoWa ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 00:24 
Cytuj  
Czy zaczynał grać w dniu premiery czy po roku.. Twórcy AOC nie są amatorami i wydaja grę 3 latach od premiery WOW wiec chyba zdają sobie sprawę jakie są wymagania graczy ..zwłaszcza ze postawili na szybki leveling...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 01:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Czemu ?

W wowie dignąłem szybko capa i miałem w cholere rzeczy do roboty.

Pytaniem, jest kiedy zaczeles grac w WoWa ;p.


W 1 dzien retaila, wcześniej grałem ofc w bety.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 03:06 
Cytuj  
Ratax napisał(a):
Czy zaczynał grać w dniu premiery czy po roku.. Twórcy AOC nie są amatorami i wydaja grę 3 latach od premiery WOW wiec chyba zdają sobie sprawę jakie są wymagania graczy ..zwłaszcza ze postawili na szybki leveling...

No tutaj mozemy polemizowac ; )
Co update cos musza spierdolic za przeproszeniem, a ''gry'' starcza do lvl +/- 45. Chodz z drugiej strony odwalili kawal dobrej roboty i widac ze ladnie pracuja. Mi teraz niestey zabraklo miejsca na nowe chary, a zadnego nie usune bo kazdy jest ponad przecietna servera z lvlem i poprostu mi go szkoda. Dwa - na wakacje uciekam do Polski i odstawie AoC na dwa miechy, takze licze ze jak wroce to gry nie poznam! ; d (dodajac ze zmienie tez sprzet z 20 fps na low ktore obecnie mam). Czyli podsumowujac fajna gra bo ma duzo bugow do expienia postaci ! Czego sobie i Wam zycze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.