mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:12 
Cytuj  
czemu szkoda?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wszystko wyglada lepiej od who.
szkoda, ze we who gra sie lepiej niz w cala reszte.


grasz w betę ??

ps - może dla Ciebie, ja już swoje zdanie wyraziłem na temat wowa i who, powtarzać go nie będę bo nie sensu, zresztą do niczego kreatywnego to nie prowadzi


_________________
no more wow...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:39 
Cytuj  
Nawiazujac do WHO.

Jestem w closed beta. Ci co mowia ze jest niedopracowana, coz mylicie sie. Jest to bardzo stabilna beta z CELOWO wylaczona masa opcji, glownie graficznych.

Mi sie gra bardzo przyjemnie, czuc ze jest to swiat warhammera.

Obecnie walka jest troche zbyt malo dynamiczna i to bym chyba zmienil w pierwszej kolejnosci.

UI jest dopracowane, przemyslane i intuicyjne, questy tak samo - ciekawie opisane jak ci sie chce czytac to to czytasz, a jak nie to instant accept i izdiesz bic mobki (nie wiem po co w conanie jest ten slaby system rozmowy z npcem a'la RPG, skoro itak wiekszosc przypadkow to 1,1,1,1, Goodbye).

Ciekawa opcja jest bestiariusz ktory updatuje sie po zabiciu mobow, zabijesz 10 to masz wpis ze takie moby wogole istnieja, po zabiciu wiekszej ilosci dochodza informacje i statystki.

Muzyka i dzwieki sa naprawde dobre,, oddaja klimat swiata.

Grafika narazie pomimo tego jest dosyc LOW (wymuszone w w tym okresie bety) to i tak powoduje ze czuje ze jest to "magiczny swiat".

Rasy i klasy przemyslane, jesli chodzi o wyglad i animacje, narazie zbyty malo gralem zeby powiedziec cos na temat skilli, teraz pocisne to wam napisze.

Czesto w becie proszao o wypelnienie ankiety po quescie albo jak konczysz sesje, co ci sie podobalo co nie, krotki komentarz.

Ogoólne wrazenie: pozytywne, czuc ze nad ta beta pracuja i wszystko jest przemyslane. NP. na poczatku closed bety grac mozna bylo tylko krasnoludami i greenskinnami.

to tylenarazie wiesci z frontu over& out

sorry za offtop ale widze ze nawiazaliscie do WHO :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:50 
Cytuj  
walka malo dynamiczna?
dla mnie jest ok. nie za szybko, nie za wolno.
duzo skilli, duzo mozliwosci konfiguracji 'postaci' biorac pod uwage morale, tactics itd.
no i jest jedna zajebista sprawa - exp za zabijanie graczy :-)

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:10 
Cytuj  
a wlasnie co do skilli i tactics i rozwoj postaci, zapomnialemo tym napisac, rzeczywiscie to bije AOC i wowa na leb naszyje :D

zrobilem dopiero 11 lvl, ale przegladalem to i juz czuc w tym jakis sens, jakas mysl rozwoju i to jest najlepsze.

W wowie zmiany sa bardzo male, wiekszosc ludzi lata z tym samym.

w AOC nie wiem po co so te skille i tak mozna sobie przemienic w dowolnym momencie, featsy natomiast slabo opisane i wiekszosc nie dziala z tego co widzialem/slyszalem/czytalem.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:17 
Cytuj  
featsy są ciekawie teoretycznie rozplanowane, dają kilka możliwości

w praktyce bywa to różnie. DT ma 11 punktów do wydania na regenerację many na dole drzewek, podczas gdy jedno jedyne dostępne zaklęcie dostępne jest dopiero w później grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i jest jedna zajebista sprawa - exp za zabijanie graczy :-)

To jest swietna sprawa. Szkoda, ze inni nie wpadaja natak proste i ciekawe pomysly.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:44 
Cytuj  
ano. zmienia to calkowicie (przynajmniej dla mnie) podejscie do gry.
w pracy moge sobie spokojnie robic jakies pomniejsze pve questy, w fajnych lokacjach, w domu moge godzinke, dwie tluc sie w pvp i nie musze sie zastanawiac czy czerpac fun z pvp czy lepiej isc levelowac w pve.
i scenariusze sa tez naprawde fajne.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:49 
Cytuj  
miło usłyszeć pierwsze pochlebne opinie o who, choć mnie nie wciąganie ze względu na grafikę i świat (nie lubię krasnoludów strzelających strzelbami itp. a to chyba w who jest - mogę się mylić bo nie gram w betę ).
Wolę świat bardziej realny z normalną grafiką.

Choć pewnym miłym zaskoczeniem jest dla mnie gra the chronicles of spellborn gdzie grafika jest bardzo ładna,pomimo tego że postacie są "dziwne" to i tak będę miał ochotę zagrać.

Najciekawszą jedank dla mnie alternatywą jest (jeśli aoc okaże się niewypałem ) star gate worlds, o ile nie zwalą tego jak lotro.
Aoc ma potencjał bo dużo więcej gra na serwerach teraz niż grało np. lotro po tym samym okresie grania. :) A jeśli fc pospieszy się z kluczowymi poprawkami to ma szansę kontynuować swój sukces :)

ps - co do questów w aoc to jak ktoś ma ochotę to czyta rozmowy bo treść jest naprawdę fajna - wystarczy tylko chcieć.

ps - sry nacisnąłem cytuj nie edytuj, proszę zatem o usunięcie poprzedniego powtórzonego posta.


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 9 cze 2008, 10:52 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:51 
Cytuj  
I znać język angielski :P

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:55 
Cytuj  
Fafnir napisał(a):
I znać język angielski :P


To jest podstawa każdego mmorpg i nie wyobrażam sobie jak można grac bez zrozumienia :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:56 
Cytuj  
Ja nie uwazam ze jest zla, ale nie jest tez fajna.

W grze 18+ i swiecie mrocznym o ciezkim klimacie (obiecanki funcomu) oczekwialem czegos wiecej wlasnie od questow.

W oczy uderza mnei takze lewackie podejscie (niestety we wszystkich grac/filmach teraz) do fabuly

Jak zwykle miasto, pod reke zlego Storma (Storma?, nie pamietam) i Red Hand'i i viva la resistance, a ty nie mozesz wybrac z kim sie sprzymierzyc, tylko jak zwykle pomagasz ucisionym biedakom, ktorzy w nagrody za questy daja ci generic itemy i obrazki papugi, ew miecz na 49 lvl.

Po co dali mozliwosci rozmowy z npcami skoro i tak jest tylko jedba sluszna konwersacja, czyli 1,1,1,1,1.

Jestem barbarzynca i liczy sie dla mnei kasa i to czy mi bedzie dobrze a nie, czy opmoge staruszkowi =/

Wlasnie tak ja sobie wyobrazalem mature content, cyce i bryzgajaca krew nie sa dal mnie mature.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:13 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Ja nie uwazam ze jest zla, ale nie jest tez fajna.

W grze 18+ i swiecie mrocznym o ciezkim klimacie (obiecanki funcomu) oczekwialem czegos wiecej wlasnie od questow.

W oczy uderza mnei takze lewackie podejscie (niestety we wszystkich grac/filmach teraz) do fabuly

Jak zwykle miasto, pod reke zlego Storma (Storma?, nie pamietam) i Red Hand'i i viva la resistance, a ty nie mozesz wybrac z kim sie sprzymierzyc, tylko jak zwykle pomagasz ucisionym biedakom, ktorzy w nagrody za questy daja ci generic itemy i obrazki papugi, ew miecz na 49 lvl.

Po co dali mozliwosci rozmowy z npcami skoro i tak jest tylko jedba sluszna konwersacja, czyli 1,1,1,1,1.

Jestem barbarzynca i liczy sie dla mnei kasa i to czy mi bedzie dobrze a nie, czy opmoge staruszkowi =/

Wlasnie tak ja sobie wyobrazalem mature content, cyce i bryzgajaca krew nie sa dal mnie mature.


Może tak może i nie ale gdyby questy były na poziomie eq2 gdzie przez pół dnia albo dłużej szukasz miejsca gdzie masz coś zrobić to wtedy wszyscy narzekaliby że jest za trudna :) Ale rację masz jedną, mogliby zrobić możliwość dołączania do różnych gildii jak miało to miejsce w oblivionie albo Gothicu co zagwarantowałoby np. nowe questy inne zbroje itp bo fajnie by było popracować dla np. red hand :)

ps - co do kombinacji 1,1,1 w questach to tak nie do końca się zgodzę, bo trafiłem na kilka questów gdzie trzeba było czytać dialogi aby uzyskać odpowiednie informację.


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:01 
Cytuj  
Warhammer Online to narazie pomrocznosc dla 13+, nie ma sie co oszukiwac ze bedzie inaczej, EA naciska i to bardzo, oni chca robic kase ale tu pojawia sie wielka szansa dla tej gry bo jesli zrobia z tego WoW2 to nie bedzie tylu whinerow na forach, a raczej beda wszyscy zadowoleni z tego faktu.
Mnie odpycha swiat warhammera, mozliwe ze jestem za stary na podniecanie sie malowanymi figurkami i zaglebianie sie w lore, podobnie mam z Age of Conan gdzie malo mnie interesuje ten swiat, skupiam sie na grze i tym co oferuje ona.

Co do zajebistosci warhammera to juz wiele razy pisalem i poprostu czekam na premiere, nie zagladne do bety tej gry juz nigdy bo zniechecilem sie tragicznie tym co ta jest, poczynajac od wygladu elfow, dwarfow, stylu grafiki, systemu combatu, zonowanego i instancjowanego pvp, pve opartego o farme.
Pozostaje czekac spokojnie i czytac te obiektywne posty Shadhuna i jego kolegow z grupy fanboyow wara.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:19 
Cytuj  
embe bo w czolko dostaniesz ;-p
to ze grafika ci sie nie podoba ok.
ale widze ze odnosnie reszty masz troche blade pojecie wiec faktycznie czekaj na premiere :-)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
...
Mnie odpycha swiat warhammera, mozliwe ze jestem za stary na podniecanie sie malowanymi figurkami i zaglebianie sie w lore, podobnie mam z Age of Conan gdzie malo mnie interesuje ten swiat, skupiam sie na grze i tym co oferuje ona.

Co do zajebistosci warhammera to juz wiele razy pisalem i poprostu czekam na premiere, nie zagladne do bety tej gry juz nigdy bo zniechecilem sie tragicznie tym co ta jest, poczynajac od wygladu elfow, dwarfow, stylu grafiki, systemu combatu, zonowanego i instancjowanego pvp, pve opartego o farme.
Pozostaje czekac spokojnie i czytac te obiektywne posty Shadhuna i jego kolegow z grupy fanboyow wara.


za starzy jesteśmy Embe chyba obydwaj bo normalnie uważam dokładnie tak samo :P


_________________
no more wow...

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
...
stylu grafiki, systemu combatu, zonowanego i instancjowanego pvp, pve opartego o farme.

uwazasz za zle wWHO to co uwazasz za dobre w AoC...

have fun...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
no i jest jedna zajebista sprawa - exp za zabijanie graczy :-)

To jest swietna sprawa. Szkoda, ze inni nie wpadaja natak proste i ciekawe pomysly.


Imo zenada, najprostszy mozliwy pomysl polegajacy na farmowaniu punkcikow zeby zdobyc jakiegos rewarda. Mi by bardziej pasowal jakis karma system, albo mozliwosc sflagowania sie jako notorious killer. Bounty tez moglo by byc fajne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:47 
Cytuj  
imo zenada to co piszesz nie majac pojecia o temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 14:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
imo zenada to co piszesz nie majac pojecia o temacie.


Mendol, fear not! Jak to napisal Embe teh pr0 player:

Kod:
Pozostaje czekac spokojnie i czytac te obiektywne posty Shadhuna i jego kolegow z grupy fanboyow wara.


We are saved.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.