mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 11:56 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Red w UO to bylo takie rite of passage dla Pk , oczywiscie niekoniecznie to odzwierciedlalo jakiegos tam skilla ale pewna czastke napewno , czy to bylo pietno? w jakis sposob bylo ale taki byl zamysl tworcow zeby oddzielic PK od "spoleczenstwa" i zrobic z nich raidersow . Nowy poziom Pk to dla mnie byloby cos co jest wlasnie obiecane w DF , walki klanow ktore przynosza realne benefity a nie bannerek na keep (hi to you WHO :) ) , nie oszukujmy sie to jest gra komputerowa , jak ktos nie jest twoim e-matey to wchodzi z toba do party tylko dlatego ze chce dla siebie wiecej niz ty dla siebie , przynajmniej ma nadzieje ze wyrwie sobie wiekszy kawalek tortu . Dobrze zrobiony conquest chociazby w ramach tego co zaprezentowalo PS - juz daje sens clan wars , w pelnokrwistym mmo powinno sie pojsc dalej : odparcie wrogich atakow i obrona swojego miasteczka = strata / obrona terenu . Mozliwosc zlupienia zbrojki czy craft regow to nic innego jak wazny element ekonomii , inaczej powstaje sytuacja chorej inflacji bo : nie tracisz golda w zadem inny sposob niz jego wydanie na itemki / domek u vendorka , brak dobrze dzialajacej klasy thiefa = brak poczucia zagrozenia , brak loot - stale poczucie bezpieczenstwa != adrenalinka

Nie do konca potrafie zrozumiec model myslenia jak obecnie panuje w mmo , zaczyna to byc rozrywka na poziomie sims - udekoruje domek , zarobie tony wirutalnej mamony wyniesionej z instancjonowanego dungeonka , craftne sobie ubar zbrojke z regow ktore klepalem miesiacami . Wiem , wiem to ma byc odprezenie ale z drugiej strony daje sobie lape uciac a lokiec ze znudzenia mmogami powstaja glownie z powodu restrykcyjnego pvp ktore rzutuje na inne elementy , glownie ekonomie . Rzeczy latwe sa nudne , pozostaje miec nadzieje ze nastapi inwersja preferencji graczy i pvp stanie sie znow oplacalne .


Can I have your babies? :D

Tez mam problemy ze zrozumieniem tendencji obecnie panujacych na rynku mmo... i do tego calkowita alienacja potencjalnie sporej grupy odbiorcow (pvp'ers, pk's oraz po prostu osoby lubiace troche ambitniejsza rozgrywke niz tylko klepanie mobs 24/7).

Czas napisac wlasne mmo chyba. :har:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 12:27 
Cytuj  
Mendol tylko żebyś potem nie płakał mi na vencie że pół miesiąca gry straciłeś bo straciłeś jakiś uber itemek i już nie grasz... ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 12:36 
Cytuj  
lol a gdzie tak bylo? ;-p bo chyba mnie z kims pomysliles marek ;-)

tej no embe, rozjebal mnie tekst gildii khebelna (same nolify?)
4 razy w tygodiu gildiowe grupy. jak w SS normalnie ;-0
chce grac kiedy mam czas, nie widze problemu zeby co jakas chwile ustawic sie dokladnie na jakies pvp, ale sorry jak ktos wymaga ode mnie grania 5 dni w tygodniu to jakies chore ;-)
anyway czekam na propozycje.
nie jestem mily, w sumie duzo przeklinam, grac nie potrafie ale z pewnoscia zapewniam niezapomniany klimat ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 12:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chce grac kiedy mam czas, nie widze problemu zeby co jakas chwile ustawic sie dokladnie na jakies pvp, ale sorry jak ktos wymaga ode mnie grania 5 dni w tygodniu to jakies chore
gry sa dla dzieci a nie starych dziadów. nie zapominajmy o tym :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 12:43 
Cytuj  
nie fikaj desh :-)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 13:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mendol napisał(a):
chce grac kiedy mam czas, nie widze problemu zeby co jakas chwile ustawic sie dokladnie na jakies pvp, ale sorry jak ktos wymaga ode mnie grania 5 dni w tygodniu to jakies chore
gry sa dla dzieci a nie starych dziadów. nie zapominajmy o tym :wink:


srednia wieku gracza na swiecie wynosi obcnie 35 lat, wiec gdzie tu gry sa dla dzieci stwrzone?

od kiedy dzieci placa za abonament?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 13:37 
Cytuj  
Khebeln gra hardcorowo to jest w odpowiedniej gildii. Pewnie po starcie na serwie pvp cos ciekawego powstanie. Mature players z opcja dla casuali. hehe Tyle, ze w nowopowstalej gildii ze srednia wieku 30 lat troche sztywno bywa na poczatku. :>
edit: Dawno nie przegladalem topiku o gildiach a widze, ze juz troche sie dzieje. Niestety chyba wszystkie na serwie pve(Oprocz hc gildii Khebelna). :/


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 5 maja 2008, 13:42 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 13:42 
Cytuj  
sztywno? ;-) przesadzasz hehhe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 13:46 
Cytuj  
Moje doswiadczenie z vg i lotro. W vg chociaz blizej juz mi niestety do 30 niz do 20 to bylem jednym z mlodszych. Na poczatku atmosfera jak w kostnicy. hehe W sumie nic dziwnego, prawie sami obcy sobie ludzie byli.
W lotro bylo podobnie, ale dosc szybko sie rozkrecilo. Sporo fajnych ludzi(Twierdza z Huraganem :) .


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 13:57 
Cytuj  
to juz chyba wole z embe grac ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 14:01 
Cytuj  
zdrajca FU


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 14:04 
Cytuj  
Twierdza ma grac na pve, wiec nie ma stresu ;) Wogole ile ma byc serwerow pvp? Jak jeden to gildii na start bedzie masa. Problem znalezc cos co przetrwa dluzej i cie nie wywala jak po 3 miesiacach bedziesz mial 40 lvl. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 14:24 
Cytuj  
fu zdrajca. ty i tak nie bedziesz gral wiec szukam nowych koleguf ae ;-p

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 17:25 
Cytuj  
to dobrze - podbudowalem sobie morale bo juz myslalem ze jestem za stary :lol:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 19:15 
Cytuj  
Huh, Mendol, to jednak troche pograsz w AoC? :) Myslalem, ze juz zwatpiles. Jesli sie skusze na zakup, to bede gral na serwerze PvP na bank. ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 20:56 
Cytuj  
no a w co mam grac.... z braku laku itd.
assassin wyglada ze bedzie ok do wkurwiania noobsow/chinczykow farmujacych itemki ;-) zrobi sie team 5 assassinow i w droge ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 21:23 
Cytuj  
No to Mendol trzymam cie za slowo, po 17 maja napisz do mnie w grze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 21:54 
Cytuj  
Puki co narazie nie wiadomo jakie nazwy serwerow beda ale dobrze bylo by sie zgrac na tym samym serwerze, nawet jezeli rozne gildie beda :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 21:57 
Cytuj  
khebeln ale mnie pve nie bawi i raidowanie 4 razy w tygodniu ;-p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 22:00 
Cytuj  
To ze ty grasz na pve to wszyscy wiedza, wiec pewnie sie nie spotkamy. Zreszta do ciebie nie mowilem :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.