mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 22:06 
Cytuj  
a no ta zapomnialem ze jako huge fan pve bede na pve gral ;-)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 22:15 
Cytuj  
ja proponuje sie wywiedziec, na ktorym serwerze bedzie gral ten pleb Sandman ze swoja esbecka gildia i gnebic jego i jego poplecznikow dzien w dzien az zmienia serwer na pve.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 22:31 
Cytuj  
Lpam napisał(a):
ja proponuje sie wywiedziec, na ktorym serwerze bedzie gral ten pleb Sandman ze swoja esbecka gildia i gnebic jego i jego poplecznikow dzien w dzien az zmienia serwer na pve.


ałaaaaaaaaaaa............. zaczyna sie :) true life of PvP servers :)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 23:24 
Cytuj  
Heh wszystkie powazne gildie maja swoje topiki na oficjalnym forum wiec tam radze szukac jesli ktos chce znalezc cos sensownego.

A co do Sadboya...oni będą grali na pve polskim serwie od września razem z resztą ludzi na ich poziomie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 23:33 
Cytuj  
Heh wszystkie powazne gildie maja swoje topiki na oficjalnym forum (...)

Dlatego tak ciezko bedzie ich odnalezc.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 23:41 
Cytuj  
wytropilem tych wstretnych prostaczkow na http://clanfire.org/ podejrzewam iz wkrotce oglosza swoje plany inwazyjne

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 08:40 
Cytuj  
Lpam napisał(a):
ja proponuje sie wywiedziec, na ktorym serwerze bedzie gral ten pleb Sandman ze swoja esbecka gildia i gnebic jego i jego poplecznikow dzien w dzien az zmienia serwer na pve.


nie przyjeli podania w dziale rekrutacja ? :)


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:03 
Cytuj  
Nie ma to jak pure pve 4-5 x w tygodniu, płacisz za grę i trzeba się meldować na raidy na godziny, inflacja wartości itemów przyspiesza coraz bardziej, wychodzi content patch i to samo tylko w innej scenografii. Nie zapominajmy o farmieniu itemów z res, kluczy i innych takich ;|


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:32 
Cytuj  
kag napisał(a):
Nie ma to jak pure pve 4-5 x w tygodniu, płacisz za grę i trzeba się meldować na raidy na godziny, inflacja wartości itemów przyspiesza coraz bardziej, wychodzi content patch i to samo tylko w innej scenografii. Nie zapominajmy o farmieniu itemów z res, kluczy i innych takich ;|

Gry ci sie pomyliły.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
kag napisał(a):
Nie ma to jak pure pve 4-5 x w tygodniu, płacisz za grę i trzeba się meldować na raidy na godziny, inflacja wartości itemów przyspiesza coraz bardziej, wychodzi content patch i to samo tylko w innej scenografii. Nie zapominajmy o farmieniu itemów z res, kluczy i innych takich ;|

Gry ci sie pomyliły.


Po prostu kolega jest przedstawicielem osób które nie potrafią uwolnic się spod wpływu WoWa i każda gra gdzie twórcy wspomną, że jest w niej PvE to musi być juz takie jak w WoWie czyli farmowanie epixów. Miłość i nienawiść...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:51 
Cytuj  
bo 10 milionów to wiele osób, trudno sie spodziewać że graczy wow bedzie mało :wink:
śmiem nawet w miare obiektywnie stwierdzić że skoro tyle osób w wowa gra to wow musi być dobrą grą


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:53 
Cytuj  
Lpam napisał(a):
ja proponuje sie wywiedziec, na ktorym serwerze bedzie gral ten pleb Sandman ze swoja esbecka gildia i gnebic jego i jego poplecznikow dzien w dzien az zmienia serwer na pve.


Jak tu stoje, te plebsy na PvE tez spokoju nie zaznają...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
śmiem nawet w miare obiektywnie stwierdzić że skoro tyle osób w wowa gra to wow musi być dobrą grą

Bardzo ciekawy wniosek. Czyli jak najlepiej sprzedaje sie w naszym kraju ich troje to jest to dobra muzyka? hehe WoW to naprawde dobra gra pve, pvp posysa tam strasznie. Z wiekiem czlowiek ma coraz mniejsza ochote na walke ze skryptami, gdzie co 16,33 sekundy smok zieje ogniem, a co 12,9 sra minionami.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bardzo ciekawy wniosek. Czyli jak najlepiej sprzedaje sie w naszym kraju ich troje to jest to dobra muzyka?
nie wiem jake wyniki ma ich troje nie jestem znawcą, ale w kwestiach rozrywki zdecydowanie to co podoba się najwiekszej ilości klientów jest najlepsze, bo dostarcza najwiecej rozrywki i zarabia najwiecej kasy

a przeciez w rozrywce, o rozrywke i kase chodzi wyłacznie


_________________
psn

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:07 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Po prostu kolega jest przedstawicielem osób które nie potrafią uwolnic się spod wpływu WoWa i każda gra gdzie twórcy wspomną, że jest w niej PvE to musi być juz takie jak w WoWie czyli farmowanie epixów. Miłość i nienawiść...


Po prostu kolega obawia się że skoro celem tego wszystkiego jest przede wszystkim zarobienie pieniędzy a być może w dalszej kolejności cokolwiek innego to kuszące dla twórców/wydawcy może być powielanie oczywistych, ostatnio sprawdzonych rozwiązań.
Swoją drogą sporo osób ma tu jakiś problem z odnoszeniem wszystkiego do WoW, raczej nie ja ;)


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Jesli popularnosc jest dla ciebie wyznacznikiem jakosci to twoja sprawa i twoj gust. Nie wiem czy dzis ciagle ich troje sa na topie ale kiedys czytalem takie info. Najpopularniejsze seriale to m jak milosc itp. Zgodze sie z tym, ze chodzi o kase.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
kag napisał(a):
Swoją drogą sporo osób ma tu jakiś problem z odnoszeniem wszystkiego do WoW, raczej nie ja ;)
dlatego że jakkolwiek nie pro by to było, wow sprowadził do mmorpg mase ludzi których nigdy wcześniej tego typu gra nie zainteresowała

@Tor-Bled-Nam
nie chce się spierac chodzi mi o to ze w grach albo idziesz na mase albo nie masz kasy na rozwój - wiec gry online musza być dla średniaków, bo te za trudne nie sa popularne, porównam do zmniejszania poziomu trudnosci włąsnie w wow


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 maja 2008, 10:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:14 
Cytuj  
Problem w tym, ze 90 tych nowych ludzi sciagnietych przez wow do mmorpg to dzieci. Kiedys z ciekawosci przejrzalem podania rekrutacyjne paru wiekszych anglojezycznych gildii na moim serwie i wiek wahal sie miedzy 12-18. Mnie osobiscie nie interesuje masowka, ale community na poziomie. Moga byc 2 serwery ale zapelnione mature players. Trudne wyzwanie przed AoC stoi, ale zapotrzebowanie na taka gre jest.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:16 
Cytuj  
Ile osob tyle opinii i nie jest w dobrym guscie narzucac innym swoje zdanie w tej materii. Typowe polskie podejscie do sprawy - "moja racja jest mojsza".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Problem w tym, ze 90 tych nowych ludzi sciagnietych przez wow do mmorpg to dzieci. Kiedys z ciekawosci przejrzalem podania rekrutacyjne paru wiekszych anglojezycznych gildii na moim serwie i wiek wahal sie miedzy 12-18. Mnie osobiscie nie interesuje masowka, ale community na poziomie. Moga byc 2 serwery ale zapelnione mature players. Trudne wyzwanie przed AoC stoi, ale zapotrzebowanie na taka gre jest.
to prawda dlatego wow mi sie podobał w 2005 - wiem porównuje do wow

chciałbym zeby ktoś robił np aoc dla starych dziadów, ale każda gra jest dla kasy a gry są dla dzieci a nie dla dziadów :wink:

kupie i bede w to grał, mam nadzieje że nie bedzie extra to pojeżdze na rowerze 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 maja 2008, 10:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.