mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 00:16 
Cytuj  
Lol az print screeny zrobil hehehhe ale lama :D Za kazdym razem jak giniesz cykasz fotke?

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:08 
Cytuj  
Robie fotki jak widze coś ciekawego :). a 80 polujące na 40 w dzielnicy szlachty to niecodzienny widok. Wczoraj jeden gość z Ictus Mortis twierdził, że to niemożliwe by wspólnie z Warcry coś takiego robili.

Fotki znalazły się na forum tylko z powodu tego głupawego zdania, które napisałeś. Odnośnie słowa "lama" zachęcam to lektury znaczenia tego słowa.
Spróbuj z siebie wykrztusić coś więcej niż tylko obraźliwe słowa to naprawdę nie boli.

Cytuj:
Za kazdym razem jak giniesz cykasz fotke?


a to skąd? Czytać nie umiesz? Nikt mnie nie zabił wtedy :D za ciency byliście.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:42 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
a 80 polujące na 40 w dzielnicy szlachty to niecodzienny widok. Wczoraj jeden gość z Ictus Mortis twierdził, że to niemożliwe by wspólnie z Warcry coś takiego robili..


Dlaczego niemozliwe ? Przeciez to normalka ze 80-tki gankuja 40-stki. Co ty z choinki sie urwales czy z Wowa przylazles ?
Masz niski level to bedziesz dostawal wpierdol, jak podrosniesz (levelem) to bedziesz taki sam jak oni :^) Life is brutal.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:56 
Cytuj  
Wiekszosc tych nubaków przyszla z serverów PVE albo gier pokroju WOW gdzie mogli dlubac w nosie questowac a pvp to mieli raz na ruski rok. DObry przyklad mini gryna Rothacie- tam trzeba ludzi na czacie nawolywac zeby sie zapisywali, a jak zobacza zorganizowany team to opuszczaja gre. Jedyna rozrywka to siege. Bylem na ostatnim przeciwko C9- oczywiscie przegrali- jaka byla odpowiedz- bo ich bylo za malo i mysmy mieli przewage ble ble ble.....to jest wlasnie mentalnosc pewnych ludzi.....
Dzis kolejny siege na Rothacie ciekawe co napisza tym razem jesli przegraja- za wolny internet, za slby komputer, gra do dupy, za malo 80tek, zle klasy, podstepna taktyka, cheaty ????

Pisalem o Fuel of Hatred ruskiej gildii 40tek ktore czaja sie w okolicach Willi i kosza w 5-6 osob samotne 70tki i 80tki. Wszystko kwestia zgrania i pomyslu, ale lepiej pisac jak jest mi zle i zalic sie po forach na zly los.

Juz wyobrazam sobei mine Belladonny -pieska Baseta- jakby pogral w DFO, wyszedlby za miasto na gobliny zginal i zacza plakac ze go zjechal gosc ubrany z halabarda w reku a on mial tylko scyzoryk i gole dupsko.

Żal.pl



P.S. bicie murder pointosow w brew pozorom bywa czasami bardzo korzystne :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:02 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Juz wyobrazam sobei mine Belladonny -pieska Baseta- jakby pogral w DFO, wyszedlby za miasto na gobliny zginal i zacza plakac ze go zjechal gosc ubrany z halabarda w reku a on mial tylko scyzoryk i gole dupsko.


On by pewnie do tych goblinow nawet nie doszedl zywy :^)
Nie rozumiem czemu WarCry i Ictus Mortis (notabene moja dawna gildia) w ogole zawracaja sobie dupe dyskutujac z tymi nubami. Koscie ich gdzie tylko popadnie i niech placza na forach.


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:34 
Cytuj  
WarCry zabija w dzielnicy szlachty bo w Kaszacie nie mają czego szukać, bo ruscy zaraz im manto tam spuszczą. :D
A przecież gdzieś darmowe fragi trzeba łapać 8) oj WarCry coś
gnuśniejecie....

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:53 
Cytuj  
Zamiast pieprzyc Impega ze nie gramy w Keszacie zaloguj sie wieczorkiem i wejdz tam, zareczam ze predzej czy pozniej spotka cie buba :)


Ostatnio edytowano 6 cze 2009, 02:44 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 14:01 
Cytuj  
Impega napisał(a):
WarCry zabija w dzielnicy szlachty.


/cry more

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:46 
Cytuj  
Zarri ja nie płacze i nie wyciągaj mojego zdania z kontekstu. Radian nie zasłaniaj się Bubą ale co więcej możesz powiedzieć jak swoim BS grasz jak lama... :D


A tak wogóle gildia Russia wygrała event, postawili BK 3.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 22:34 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Zarri ja nie płacze i nie wyciągaj mojego zdania z kontekstu.


owszem, placzesz i wyciagasz na dodatek z dupy wnioski.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 14:45 
Cytuj  
przestancie odpowiadac idiocie, ktory tej gry na oczy nie widzial, tylko przyszedl tu pierdolic


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:29 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Zarri ja nie płacze i nie wyciągaj mojego zdania z kontekstu. Radian nie zasłaniaj się Bubą ale co więcej możesz powiedzieć jak swoim BS grasz jak lama... :D


A tak wogóle gildia Russia wygrała event, postawili BK 3.




Nudzi ci sie ? To temat dotyczacy polityki jesli chcesz pogadac o pvp to zaluz osobny temat. Dodam tylko z BS'em gram pod grupe i na rajdy i jestem zwykle 1 lub 2 w leczeniu w statach na rajdzie.
Co do PvP to jak spotkasz Oprawcow i popatrzysz na nasze staty - porownasz do swoich- to mozemy rozmawiac ...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 08:01 
Cytuj  
widze że w temacie zrobiło się kółko wspólnej adoracji ....

a jeśli chodzi o staty PvP Radian to można wszystko zobaczyć na stronie aoc.yg.com w rankingu gildii

http://aoc.yg.com/guilds?srv=24&rnk=1

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 09:58 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Wiekszosc tych nubaków przyszla z serverów PVE albo gier pokroju WOW...


Gram w Age of Conan z przerwami od premiery, zawsze na serwerze PvP tępy mały człowieku o mentalności blokersa - jesteś żałosnym dupkiem o przerośniętym ego.

Statystykami z http://aoc.yg.com/profiles?srv=24 się tak nie podniecajcie.

1. Duża ilośc zabityych nie musi świadczyc o skillu, może natomiast świadczyć, że ktoś poświęcił duzo czasu na bieganie w grupie gankującej.
2. Powszechnie wiadomo, że gracze zabijają się wzajemnie (nie mam tu na na myśli normalnej walki) by zdobyć punkty PvP.

P.S. Szczególnie pozdrawiam Maximusa z Warcry - największego nooba na serwerze Two Eagles. On naprawdę nie jarzy jak sie w "to" gra :P Pewnie też, kiedy w końcu za kilka miesięcy zrobi ten 80 lvl pójdzie gankować 40 w dzielnicy szlachty jak jego "wyskilowani" koledzy rotfl


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9


Ostatnio edytowano 8 cze 2009, 10:14 przez Belladonna, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 10:06 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
kiedy w końcu za kilka miesięcy zrobi ten 80 lvl pójdzie gankować 40 w dzielnicy szlachty


A ty znowu bedziesz na forach plakal ze cie zgankowali ? :^)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 11:24 
Cytuj  
Nigdy nie narzekam jeśli mnie zgankują. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś o tym wiedział.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 13:27 
Cytuj  
Nie wytrzymalem...

@Zarrii i Zerg
Skonczcie PIER***

W innym wypadku nawet bym tego nie skomentowal bo ZAL
Ale wasze wypowiedzi tak raza w oczy ze nie sposob "przejsc obojetnie"

Gdyby zlecic sporzadzenie waszych profili psychologicznych, bezsprzecznie wyszloby ze mieliscie jakies problemy w dziecinstwie.

Alvar napisał(a):
Przykre...Dowartościowujesz się w ten sposób? Odbijasz sobie swoje niespełnione ambicje?


End.


_________________
Obrazek

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 15:32 
Cytuj  
Ten topic powinien mieć nawze polska wojna domowa, wiecej dramy pl vs pl


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 15:57 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Gdyby zlecic sporzadzenie waszych profili psychologicznych, bezsprzecznie wyszloby ze mieliscie jakies problemy w dziecinstwie.


Alez oczywiscie. Jak mialem 3 latka to do piaskownicy w ktorej sie bawilem przychodzil jakis Pan w czarnym plaszczu i psul moje babki z piasku.
Teraz jak doroslem ja wchodze do Waszych piaskownic i psuje wasze babki piaskowe :^) Historia zatacza swoje koło.

Obrazek

ps. chyba odnowie swoje konto w AoCu by cie podreczyc troche.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 07:31 
Cytuj  
Zarri tak z ciekawosci - co wg Ciebie jest gorsze "lama" placzaca, ze gankuje ja high lvl czy warzywo chwalace sie jakie to nie jest pr0 bo zabija masowo innych graczy low lvl? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.