mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 13.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:43 
Cytuj  
Mam takie małe pytanko podchodzące pod temat opłat:

Czy podczas zakupowania gry mam ,,gratis" chociaż miesiąc, czy muszę sobie kupić już na starcie jakiegoś pre-paida lub zapłacić w inny sposób?


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:44 
Cytuj  
graatis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:46 
Cytuj  
Jak wszytskie inne szanujace sie mmo :)
Masz miesiac za free, przy rejestracji podajesz karte lub key z prepaida.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:47 
Cytuj  
Nie chce tutaj psuc wspanialej atmosfery podniecenia, ale w tej wiadomosci nie pisze nic, o zadnym poslkim serwerze. To raczej smutna wiadomosc, gra bedzie zlokalizowana, a support bedzie prowadzil nie Funcom, a CDP (jesli spojrzec wstecz na ich "upport" np. w przypadku NWN albo NWN2, to juz sie boje).
Funcom zajmie sie tylko utrzymywaniem serwerow (jeszcze raz zaznacze, nigdzie nie jest wspomniane, ze polskich serwerow).
Po polsku bedzie tylko gra, ew. strona do zarzadzania kontem no i moze jak szczescie dopisze to GM z jeden + pomoc techniczna.
Nie wiem wogole, skad takie wiadomosci i to w liczbie mnogiej, "serwery". Polska to kraj, dla ktorego nie oplaca sie stawiac nawet pol serwera, bo graczy bedzie za malo, to graj, gdzie synonimem slowa "gracz" jest smarkacz z pryszczami na twarzy, ktory gry kradnie, bo mama nie chce mu dac na nie pieniedzy. I niby dla polakow ma powstac nie jeden, a kilka serwerow? Lol, zycze Wam moi Panstwo powodzenia w oczekiwaniu na polskie serwery.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2008, 19:04 przez Perrin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:01 
Cytuj  
Polskie servery sadze beda mialy male zainteresowani. Osoby ktore beda grac w AoC beda grac na servach ang z uwagi zaludnienie. W dniu premiery 22 Maja na forum powinnien powastac temat odnosnie na jakim serverze graja polacy tam stworzyc dobra spolecznosc.
Osobiscie CDP powinnien wydac patcha polonizujacego gre a nie naciagac graczy na wersje PL.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:06 
Cytuj  
Dream on... Funcom to nie fundacja charytatywna. Nie widze powodu, dla ktorego mieliby obnizac ceny specjalnie dla Polakow.

+ podpisuje sie pod tym, co napisal Perrin.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:08 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
22 Maja na forum powinnien powastac temat odnosnie na jakim serverze graja polacy tam stworzyc dobra spolecznosc.


Polacy jak zwykle beda grac na kazdym serverze :) A jak beda polskie servery to tam bedzie ich najwiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:22 
Cytuj  
Lil napisał(a):
A jak beda polskie servery to tam bedzie ich najwiecej.
odizolowac polaków chcą :har:


_________________
psn

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:43 
Cytuj  
Wątpię by serwery w Polsce się zaludniły może pod WoWa tak ale nie pod AoC mimo wszystko myślę, że jak gra dorobi się miliona graczy i utrzyma to przez rok to będzie gigantyczny sukces jest to gra dość brutalna o mrocznym klimacie. Trzeba pamiętać, że musiały by powstać minimum dwa serwery PvP i PvE, po za tym sporo osób w tym ja cenią sobie angielskie serwery z paru powodów:

a) Są po ang. więc sporo dzieci odpada bo nie znają języka ogólnie niepokoi mnie tendencja polonizacji gier i jestem tego przeciwnikiem, ja się nauczyłem ang. z gier właśnie. A nie znać w dzisiejszych czasach ang. to niestety kalectwo...

b)Mimo wszystko cena plus sposób płatności odstrasza trochę, wiem, że dzieci mają teraz kaski sporo bo rodzice dają im na wszystko ale to ciągle Polska i dużo rodziców uważa płacenie za grę co miesiąc jak za kablówkę za totalną głupotę... :)

c) Zazwyczaj grywam w polskich gildiach mimo, że gram na ang. serwerach, więc czytanie kwiecistego polskiego na guild czacie w zupełności mi wystarczy nie muszę tego robić na generalu.
:evil:

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:51 
Cytuj  
Taaa.. support w wydaniu CDP jest lekko mówiąc z dupy. Obniżenie abonamentu dla polaków o połowę wydaje się trochę nieprawdopodobne ( zaraz reszta świata zrobiłaby masowy whine na forach i mieliby rację ).Co do ilości serwerów to na jeden serwer spokojnie powinno się zebrać wystarczająco dużo ludzi.

Jeśli o mnie chodzi to niech zrobią i niższy abonament ( ale wtedy taka osoba może grać tylko i wyłącznie na polskim serwie ) i niech CDP postawi piecyki i niech cała dzieciarnia tam pójdzie w cholerę.

Oczywiście w Wowie też kretynów nie brakuje to tam jest taka ilość serwerów, że po prostu można się przetransferować w diabły i już.

Sorry, że tak pisze o "polaczkach" ale po prostu mnie to wkurwia =p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:09 
Cytuj  
Jako ze to lokalizacja to mozna bedzie liczyc na ciut mniejsza cene za retail , z uwagi na umniejszenie oplat licencyjnych , moze ta cala inicjatywa to jakis probe jak to jest tak naprawde z mmogs w Polsce i czy to moze byc zyla zlota . Niestety Perrin dobrze przedstawil jak osoba z pasja : gry komputerowe jest widziana w naszym kraju , niestety do Japonii , US juz nie mowiac o Koreii poludniowej brakuje nam cale millennia , tak czy inaczej to dobrze ze gry sa lokalizowane bo to zawsze jest szansa na mniejsze oplaty za produkt .

Na polskie serwery bym nie liczyl , szczerze mowiac jak graczy danej nacji (obszaru jezykowego) jest duzo to znajduja sobie serwer i siedza olewajac obcojezycznych graczy , taka sytuacja miala miejsce w WoW na paru serwerach , gdzie gniezdzili sie prawie wylacznie hiszpanskojezyczni , koniec koncow doczekali sie swojego serwera i calej otoczni supportu (GM , label jezykowy na serwery itd) . Wiem porownywanie troche z dupy bo polski w porownaniu do hiszpanskiego to jezyk niszowy , niemniej moim zdaniem wszystko w rekach polskiego community , tak jak sie zareklamuje tak beda je postrzegac devsi .

Obawiam sie ze jednak na rewolucje pospieszyli sie o pare dobrych lat :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:21 
Cytuj  
Polska gildie mozna stworzyc na angielskim serwie.Gre lepiej sie czyta po angielsku.Nazwy questow i broni brzmia tez lepiej po ang.GM-i w WoWie nauczyli mnie, ze nawet lamanym ang mozna spokojnie o wszystkim sobie pogadac, wiec z pomoca nie powinno byc problemu.Osoby zupelnie nie znajace j.ang to albo bardzo mlode osoby, ktore nie powiny grac w AoC lub stare pryki, ktore mysla, ze juz za pozno aby cokolwiek sie nauczyc ;]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:29 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Polska gildie mozna stworzyc na angielskim serwie.Gre lepiej sie czyta po angielsku.Nazwy questow i broni brzmia tez lepiej po ang.GM-i w WoWie nauczyli mnie, ze nawet lamanym ang mozna spokojnie o wszystkim sobie pogadac, wiec z pomoca nie powinno byc problemu.Osoby zupelnie nie znajace j.ang to albo bardzo mlode osoby, ktore nie powiny grac w AoC lub stare pryki, ktore mysla, ze juz za pozno aby cokolwiek sie nauczyc ;]


Dokladnie :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:31 
Cytuj  
Nie wszyscy wiedzą, że w malutkim AO (20k aktywnych kont naraz?) niemieccy gracze "wylobbowali" dla siebie serwer. Jego stronę i support prowadzi niemiecki dystrybutor Gamigo, może sam serwer też stoi w Niemczech, nie jestem pewien. Tyle, że FC teraz opiekuje się starszy braciszek Eidos. Wątpię w to, ale to nie jest jakieś sajens fikszyn.
A trochę niższy abonament też wcale nie jest utopią. Tym bardziej jeśli CDP ma się zająć całym supportem.
Btw, jak sobie wyobrażacie polskich GMów na serwerach anglojęzycznych? "/petition-pl mam problem z kłestem..." ?. Albo "Hello, I am GM Sillirion. What is your nationality?" :D.

Osobiście nie zdecydowałbym się na polski serwer, wolę amerykańskie AOL kids niż nasze dzieci neo. Tak jakoś inaczej :). Z kumplami z AO chyba zrobimy polską gildię na international serwerze.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:39 
Cytuj  
Lokalizacja - mega kupa. Problemy z porozumiewaniem sie: "LFG QUEST JASKINIA LORDA MARIANA" i nikt nie wie o co Ci chodzi. Podobnie bedzie sie miala sprawa z nazwami itemow/spelli/klas itp.

Polski serwer - gdybysmy mowili o innej grze (DFO np) bylbym za, odizolowaloby to 'kurwa kids' i nie byloby takiego syfu jak np. w WoWie.
W AoC nie zamierzam grac takze mam to w d.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:48 
Cytuj  
Pomijajac komu sie niechce uczyc a komu chce, przeciez nieznajomosc angielskiego aktualnie to kalectwo zwyczajne 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 21:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Pomijajac komu sie niechce uczyc a komu chce, przeciez nieznajomosc angielskiego aktualnie to kalectwo zwyczajne 0o.


Bardzo powszechne kalectwo niestety.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 21:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Pomijajac komu sie niechce uczyc a komu chce, przeciez nieznajomosc angielskiego aktualnie to kalectwo zwyczajne 0o.

albo nonkonformizm.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Pomijajac komu sie niechce uczyc a komu chce, przeciez nieznajomosc angielskiego aktualnie to kalectwo zwyczajne 0o.


IMO za jakies ...10 lat , nieznajomosc podstaw chinskiego to bedzie takie kalectwo :)

Asmax , zalezy to od jakosci lokalizacji , CDP ma w tym doswiadczenie i to spore


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:32 
Cytuj  
jak się nie mylę to w GW można grac w wersji polskiej - pamiętam , że po dłuuuuugiej przerwie odpaliłem grę z ciekawości jak to wyszło i nawet było wszystko ok , ale niestety gra już dawno mi się znudziła więc po kilku godzinach skończyłem przygodę

może ktoś kto dalej gra w GW się wypowie- jak to teraz działa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.