mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 11:06 
Cytuj  
ja mam w dupie klimat, ma być nolifowa i żeby można było iść sie odlać a dzwięk ni ema znaczenia bo jak gadam przez telefon albo gadam z żoną to nie wstaje od gry 8)


_________________
psn


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:12 
Cytuj  
ja mam pytanie do Desha
jakbys mial porownac do wow`a tak w skrocie
co jest lepsze w wow a co w aoc
czego nie ma aoc co tak ci sie podobalo, podoba w wow?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:20 
Cytuj  
tu macie porównanie wowa i aoc http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg

śmiesznie wyszło ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:26 
Cytuj  
Madey napisał(a):
ja mam pytanie do Desha
jakbys mial porownac do wow`a tak w skrocie
co jest lepsze w wow a co w aoc
czego nie ma aoc co tak ci sie podobalo, podoba w wow?


w skrócie.
1. widziałem aoc lvl 13 a to jak wow lvl 10 czyli niewiele.
2. aoc zajebista grafa
3. aoc jest ciasny, małe przestrzenie, ścieżki, questy jak dla idiotów - właściwie to jeszcze nie spotkałem questa którego treść musiałbym czytać, w wow jest to bardziej skomplikowane.
4. w becie wowa na low lvlu były jakieś profesje tu nie widze żadnych
5. instancje jak usłyszałem że aoc przy swoich niedoróbkach ma 80 instancji to sobie wyobraziłem jakie musza być prostackie, pomijam ze niedorobione, bo w wowie było ich z 10. nie chce mi sie tego rozwijać.
6. w aoc sa fajne cycki i tyłki.
7. w aoc nie ma autoataku wiec palce bedą bolały bo combos to bedzie masa wciskania. nie oceniam czy to fajne czy nie, zobaczymy.
8. imho za dużo jest klas żeby mogły być dorobione i zbalansowane
9. zamówiłem i bede grał ale sie nie podniecam, mozliwe że kupie expansion do wowa na koniec roku czy kiedy tam bo nie wiem. mam nadzieje że aoc bedzie fajniejszy niż sie zapowiada bo poza grafą nie widze tam nic fajnego - ale to 13 lvl bety

aha w becie na lvl 13 nie ma nic z NPC poza questgiverami i prostymi vendorami, żadnych trenerów frakcji czy czegoś takiego


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 maja 2008, 12:33 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:31 
Cytuj  
jedni lubią ziemniaki a inni jak im buty śmierdzą... każdy gra w to co mu bardziej pasuje... nie ma reguły co jest lepsze, mi świat wow nie odpowiada za kolorowy jest więc mam nadzieje że aoc sprosta moim wymaganiom...
pozdrawiam serdecznie

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:44 
Cytuj  
w wielkim skrócie.
1. aoc nie jest dokladnie taki jak wow, wiec ssie. gtfo.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:53 
Cytuj  
czy jest czy nie jest to nie ma co krakać, okaże się jak wyjdzie :) Pamiętajmy jak ktoś tutaj na forum napisał że ta open beta to jest chyba na starym silniku zrobiona więc nie zawiera wielu mechanizmów gry która ukarze się w wersji finalnej.
pozdrawiam wszystkich

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 12:56 
Cytuj  
A może czas już założyć przyklejony topic, gdzie gramy :) ?, tak jak kiedyś był przed startem WOW gdzie ustalali ludzie, że przykładowo idziemy na pierwszy serwer PVP zaczynający się na literkę taka i taką :). Miło by było pograć w swoiskim gronie. Z mojej gildii z WOW będzie około 15 luda może nawet więcej, cała grupka poważnych osób i chętnie pogralibyśmy z podobnymi ludzikami tudzież podjęli rywalizację :). Nie chciałbym żeby powstała sytuacja, że się ludzie z różnych gildii i z tego forum rozpierzchną po jakiś dziwnych serwerach :). Pozdrawiam.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 13:09 
Cytuj  
też bym pograł tam gdzie rodacy grają, byle by nie było tak jak na serwerze Burnig Legion wowie, tylko nie wiem jaki serwer pvp czy pve, czy są już sprecyzowane informacje o rodzajach serwerów w aoc ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 13:17 
Cytuj  
ustalcie to bede wiedział gdzie nie zakładać :D


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 13:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ustalcie to bede wiedział gdzie nie zakładać :D


Ty to powinieneś pewnie własny serwer założyć, to byłbyś najszczęśliwszy :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 14:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
7. w aoc nie ma autoataku wiec palce bedą bolały bo combos to bedzie masa wciskania. nie oceniam czy to fajne czy nie, zobaczymy.
8. imho za dużo jest klas żeby mogły być dorobione i zbalansowane

imo to sa wlasnie najwieksze plusy.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 14:33 
Cytuj  
Też tak uważam, zasada walki jest trochę zbliżona do tej z Gothica 2, przez co też bardziej mi się to podoba.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 15:34 
Cytuj  
AoC bardziej po grafice i klasach przypomina mi L2 a nie WoW czyli bedzie super bo w WoW pogralem 2 tyg i podziekowalem a w L2 gralem 2 lata i dalej moge grac lecz przejde na AoC chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 15:35 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
AoC bardziej po grafice i klasach przypomina mi L2 a nie WoW czyli bedzie super bo w WoW pogralem 2 tyg i podziekowalem a w L2 gralem 2 lata i dalej moge grac lecz przejde na AoC chyba


Chyba mnie przekonałeś!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 15:45 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
AoC bardziej po grafice i klasach przypomina mi L2 a nie WoW czyli bedzie super bo w WoW pogralem 2 tyg i podziekowalem a w L2 gralem 2 lata i dalej moge grac lecz przejde na AoC chyba


Ja bym tam w ogole nie szukal porownan na sile do innych mmo tylko zagral w bete/triala i sam sie przekonal.
No i L2 to w zadnym stopniu ani grafika ani klasami mi nie przypomina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 16:54 
Cytuj  
Ta open beta to jest jak zwykly trial czy jak to nazwac, wszyscy zamkniecie w klaustrofobicznym Tortage, inny styl questow, troszke inna grafika i wydajnosc, ogolnie oceniam gre 1-19lvl na poziomie 6/10 w porownaniu do gry 19+ gdzie otwarte przestrzenie i olbrzymie krainy sa piekne, imponujace miejsca, masa questow o roznych stylach, malo monotonnosci, wszedzie pvp, duzo do zwiedzania roznych miejsc, postacie rozwija sie juz konkretnie tak po 30lvl, nie wspominajac o harvestingu czy craftingu i sprawach zwiazanych z budowa gildii.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 17:12 
Cytuj  
system zon i instancji to prawie kopia z EQ2 (masz krainki, instancje dla tylko twojej osoby/grupy, dungeony dla wszystkich)
walka to najbliżej ma do Wiedzmina a nie do mmo, zreszta do wszystkiego ma daleko jest dość nietypowa.
Klas jest akurat i są niestandardowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 17:23 
Cytuj  
interesuje jak wyglada instans, na ile moze byc osób jak wygladaja bossowie (fazy, skile), ile trwa run.
tych instansów jest 80, tak ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 17:41 
Cytuj  
Na becie to raczej 80 nie ma ale wierze im w to bo widzialem ile potrafi zmienic w grze jeden patch przenoszacy z dev bety do general bety.
Instancje sa 6-24man, bossowie w poczatkowych to zwykla masa do zabicia, potem zaczynaja sie taktyczni i znane z innych gier smaczki z tym zwiazane, przy kazdym bossie mamy ress point, standartowa instancja na 90lvl to 12-20 bossow i trwac ma jedna sesja w takiej instancji do 2 godzin.

Wyglad instancji to od jakis piwnic po gigantyczne klasztory, zamki, piramidy, swiatynie czy np kaniony lub malutkie krainki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.