mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 19:55 
Cytuj  
fersten napisał(a):
wstrzymaj sie do jutra i idz do empiku

i tak ci z allegro wysla dopiero jutro


Dokładnie. Ja jutro zwiedzam miasto w poszukiwaniu gry, wrócę to dam info jak wygląda sytuacja.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 19:56 
Cytuj  
gdybyscie nie wiedzieli ang wersja jest limitowana jak zejdzie to moze minac pare tygodni zanim znowu sie pojawia na polkach.(eidos ma zamowien na 1-2 mln szt) to co sie teraz pojawi na polkach jest ze stanow magazynowych przygotowanych na premiere(nie spodziewali sie takiego sukcesu) A co do grania kto pierwszy ten lepszy(zarezerwowanie nicka itp) A jak servery beda zapelnione nie ma mozliwosci zalozenia postaci na nim,wiec jak ktos chce grac z kolegami/dolaczy do gildi to zalecam szybkosc :D Gram/CDP nie bedzie juz sciagal wersji ang. To co sie pojawi na polkach saturn ,MM to to co dostana z niemiec (a jak tam zrodlo wyschnie to nie bedzie mozna dostac)
Edycji kolekcjonerskich juz nie ma i nie bedzie w sprzedazy (111tys zeszlo i wiecej nie bedzie)
Mozliwe ,ze w empik.com moga sie pojawic ek jak ktos zrezygnuje z zakupu moze bedzie tez pare s zt w duzych emikach(0,001%)
Od jutra AoC w sprzedazy w MM ,Saturn i empikach.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 20:19 
Cytuj  
Jak juz pisalem wczesniej AoC zbyt pozno przyjechal do CDP by zdazyli wyslac na środę do wszystkich Empikow i Media Marktow (nie wspominajac o priorytetowej wysylce dla ludzi, ktorzy kupili na gram.pl). Jest mala szansa, ze Warszawka bedzie miala w srode... ale reszta w zwiazku z tym, ze jest Boze Cialo otrzyma towar najprawdopodobniej dopiero w piatek i bynajmniej nie o 9 rano.
Poza tym edycje kolekcjonerskie nie zostaly wyprzedane. Kazdy wiekszy sklep dostanie po kilka sztuk. Imo nie ma co kupowac w necie tylko samemu sie przejsc/zadzwonic do najblizszego MM lub Empiku w środe i piątek rano, tak bedzie po prostu szybciej i pewniej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 23:00 
Cytuj  
cyt:

Funcom ogłosił, że w dniu dzisiejszym do sklepów wysłał ponad 700 tysięcy kopii swojego Age of Conan w tym 110 000 sztuk edycji kolekcjonerskiej.

Podobno zainteresowanie grą jest tak wielkie, że Funcom nie zdołał zrealizować wszystkich zamówień, tak więc na niektórych rynkach gry może zabraknąć już w momencie premiery, winne są także serwery, które jak przewidziano nie wytrzymałby większej ilości graczy. Firma zajęła się tą sprawą i w tej chwili stara się postawić kolejne tak aby uniknąć tragedii.

Dla wszystkich graczy serwery będą otwarte już 20 (USA) i 23 (Europa) maja.

no to spora liczba graczy obejdzie się smakiem - heh jak dobrze ze zdecydowałem sie na ten EA :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 23:03 
Cytuj  
Cieszę się, że gra ma wzięcie. Oby to było gwarantem rozwoju tejże w dobrą stronę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 04:09 
Cytuj  
Heh tak to jest, ale miejmy nadzieje ze Funcom dobrze zainwestuje te pieniazki i nie zrobi syfu jak Blizzard :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 05:39 
Cytuj  
Masa roboty ich jeszcze czeka. Zastanawiam sie czy po otrzymaniu paczki aktywowac gre...
Chyba poczekam pare tygodni. Po co tracic darmowy miesiac.
W sumie na serery bety wlatuja nowe pacze.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 06:44 
Cytuj  
Właśnie dzwonił do mnie kurier , że dziś na 11:00-13:00 dostarczy mi pudełko więc ja na gram.pl nie mam co narzekać.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:39 
Cytuj  
buuuuu w miejscowych Empikach nie mają :evil:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:44 
Cytuj  
Może będę mieć do sprzedania AoC (zamówiłem w 2 różnych sklepach i z CD Projektu właśnie przed chwilą otrzymałem)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:56 
Cytuj  
A ja sobie spokojnie poczekam do premiery wersji polskiej. Dla takiego casuala jakim się ostatnio zrobiłem w zupełności wystarczy, szczególnie, że chcąc nie chcąc będę pewnie średnio grał max godzinę dziennie więc i abo wolę płacić mniejszy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:59 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Masa roboty ich jeszcze czeka. Zastanawiam sie czy po otrzymaniu paczki aktywowac gre...
Chyba poczekam pare tygodni. Po co tracic darmowy miesiac.
W sumie na serery bety wlatuja nowe pacze.

ja myślę o wstrzymaniu się z graniem do końca sesji, ale ciężko będzie wytrzymać coś czuję ^^


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:07 
Cytuj  
Np. w Bydgoszczy na 3 empiki tylko jeden dostał i to tylko kilka szt mniej niż 10 :har: i jak byłem po godzinie 9 jeszcze nie mogli sprzedawać dopiero po 12 bedzie w systemie, moje pudełko jest odłożone :]


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:13 
Cytuj  
Powiem wam tak, ze jako weteran WoW, betatester chyba kazdego wiekszego produktu MMO musze stwierdzic ze ta gra nie ma tego czegos, co przykuwalo mnie w WoW na dlugie godziny do monitora. W becie AoC bylem od stycznia tego roku, pewne rzeczy ktore mi sie nie podobaly skladalem na karb bety, jednak widze ze poprawy brak. Powiem szczerze ze jest nudno. Gra mam mase rzeczy do implementacji wystarczy spojrzec na crafting czy handel miedzy graczami. Chat to dopiero poczatek zmian, ktore powinny nastapic.
Takze pudlo na razie na polke pojdzie. A za pare miesiecy dodatek do WoW.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:17 
Cytuj  
Do empikow w Wawie jeszcze kurierzy ponoc nie dotarli.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:17 
Cytuj  
Mysle ze kazdy o tym wie ze gra na dzien dzisiejszy wymaga wielu szybkich poprawek, via pokazywanie na mapie czlonków grupy.
Tak naprawde to chodzi o to aby level zrobic w miedzyczasie, na reszte przyjdzie czas :)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:19 
Cytuj  
Podpisuję się pod tym co napisałeś Onion. Zastanawiam się czy nie zacząć gry w AoC za jakieś 2-3 m-ce po pierwsze szkoda siedzieć w domu jak można wyskoczyć na łono natury po 2 to może do tego czasu trochę połatają i poprawię grę.
A levelowanie nie zając...nie ucieknie ;P


Ostatnio edytowano 21 maja 2008, 10:22 przez rashiell, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:21 
Cytuj  
jedyna rzecz która mnie odrzuca to UI jest żałosne!!!!! Fakt, że WoW przyzwyczaił mnie do prawie nie ograniczonej customizacji ale imo żaden mmo wydawany teraz nie powinien zejść w kwestii UI poniżej wyznaczonego standartu w WoWie...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:25 
Cytuj  
W empiku juniorze w wwie maja byc kolo 12, kopia czeka :) jak sie zapisywalem bylem 12 na liscie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:26 
Cytuj  
a jaki standard wyznaczyl wow? bo imo to zaden.
ui dziala, widac wszystko wiec nie rozumiem czego wy po nim oczekujecie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.