mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 19:20 
Cytuj  
dzięki w końcu normalna odpowiedź :) coś jeszcze poprawili ??

pozdrawiam


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 19:42 
Cytuj  
Mnie najbardziej cieszy, ze osoby z grupy juz nie sa na mapie microkropeczka.

Czytelniejszy chat tez jest mily.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 21:10 
Cytuj  
Odpowiednie posty wydzielone.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 21:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
BTW. Tradersi i Bank dzialaja, bugow nie stwierdzilem.


Dzialaja ale jakos nie do konca dobrze. Niektorych przedmiotow mimo tego, ze zostaly wystawione na sprzedaz nie mozna znalesc (ringi, shouldery, buty, amulety, talismany i pewnie jeszcze pare).
Wystawilem bronie i gema to je sam znajduje oraz widzi je kolega. Gdy wystawiam itemy wymienione wyzej sam ich nie moge namierzyc, tak samo znajomi.

Jak juz cos sie sprzeda to przychodzi mail z kasa gdzie widac tylko ksywe goscia, ktory kupil ale co sie sprzedalo tego juz nie widac - mam nadzieje, ze szybko cos z tym zrobia.

Poza tym w Item Type nie ma wyszukwiania po "all". Za to "all" jest w Location. Nie wspominajac juz o tym, ze nie ma podzialu na itemy green, blue, epic itd. oraz sortowanie po levelu nie dziala poprawnie...

Proszę o podpowiedz jak wyszukiwac talismany.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 22:21 
Cytuj  
Cytuj:
Just as a note, you guys can expect a roundup of incoming Necromancer changes sometime tomorrow. It will be posted in the 'Developer Announcements' section.

Dla demo tez nadchodza zmiany.Mam nadzieje, ze nie beda to zmiany kosmetyczne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 23:38 
Cytuj  
Ciekawe co zmienia u nekro. W sumie mogliby poprawic frost blast, zwiekszyc dmg o 10-15% i bedzie ok.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:41 
Cytuj  
ej ludzie WTF??? Co to ma być 15GB patcha??? Troche przesada wg mnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:48 
Cytuj  
chyba cos Wam się źle zacytowało bo wyglada jak wstęp :wink:



to fajne

Cytuj:
* Removed the DirectX 10 option from the option panel.


_________________
psn

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:55 
Cytuj  
ej a jest możliwość skopiowania od znajomego patcha?
Bo ma szybszy internet, bo mój to wogóle żal i te 15gb patcha bym ściągał tydzień

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 18:34 
Cytuj  
15 gb patcha ? no chyba nie

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 18:54 
Cytuj  
skad takie info o 15gb.
tosz to jakies bzdury


_________________
Dwie epickie postacie z grą WoW TBC - od złotoweczki
viewtopic.php?t=29711

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 23:28 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze macie jakis blad z patcherem widzialem takie watki na forum funcom. Program probuje sciagnac cala gre jeszcze raz.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 09:45 
Cytuj  
Dokładnie. Zainstalowałem grę na nowo i już wszystko jest w porządku ;)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 18:48 
Cytuj  
Pogięło ich z tym patchem. Już mi 3h ściąga. I wygląda, że jeszcze ze 2h co najmniej. Pieprzona neostrada. Na szczęście umowa już się kończy...

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:16 
Cytuj  
Neostrada Neostradą ale może zamiast narzekać na dostawcę internetu to zmieniłbyś prędkość łącza? :)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:34 
Cytuj  
Igorwer napisał(a):
Neostrada Neostradą ale może zamiast narzekać na dostawcę internetu to zmieniłbyś prędkość łącza? :)


Widzisz jak zakładałem łącze to niestety jedyną opcją było 512 za które płacę 79zł + 50zł telefon. Całkiem sporo. A jako, że mieszkam w centrum, w kamienicy to niestety nie ma jak na osiedlach 2 kablówek + Netii i innych dostawców. Umowa kończy mi się w sierpniu i z największą przyjemnością za tą samą cenę wezmę sobie 2mb. Niestety jak dowiadywałem się na początku roku o zmianę prędkości na wyższą to powiedzieli mi jakiś kosmos w stylu 150zł za 1mb :o Taka ta nasza TP S.A. jest. A dodam, że mam Liveboxa i kiedy była ta cała sprawa z TP S.A., że można za darmo rozwiązać umowę to owszem dało się rozwiązać umowę na NEostradę, ale żeby rozwiązać umowę na Neo trzeba było zdjąć Liveboxa, a tego niestety już się nie dało. Dziwnym trafem awarię jakąś mieli :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:48 
Cytuj  
Dzisiejsze zmiany:


General

*Fixed some more server and client crashes.
*An issue which could make NPCs evade forever has been resolved.
*An issue which could lead to pets become unresponsive has been resolved.


GUI

*You should now receive feedback if you try to take items from the guild bank without having enough rank.


Items

*Items in tradepost now show stack-size.
*Resources Gathering: Cotton and Cottonwisp have been fixed.
*Kheshatta: Drop rate for Scorpion plate has been increased.
*Fixed a grammatical error with Knarled Leather. It should now be named Gnarled Leather.
*Boltshock Bangles are now properly classified as "Cloth Armor" instead of "Wrist Armor"
*Thunder River: The quest item 'Smoked Meat' has re-received its visual appearance.
*Field of the Dead: 'Fur of Bloodclaw' will no longer end up in the quest inventory.
*Thunder River: The quest item 'Helvenia's Herbs' has re-received its visual appearance.
*Sanctum of the Burning Souls: The boss drop 'Bloodtainted Hoop' will no longer end up in the quest inventory.


Massive PvP

*PVE Player city buildings should no longer be attackable.


NPCs

*Bartholomo's Wife will now respawn more often.
*Acheronian Ruins NPCs will respawn more often
*It should be easier to deal with Renton's Corrupt Friends when doing the quest Awakening II.


Player Characters

Barbarian
*Finishing Blow damage boost should only affect the first hit after the charge.
*Thirst for Blood should correctly trigger it's stacking damage bonuses for you and your team.

Necromancer
*Pets should not auto dismiss so fast when they cannot reach their owner.

Ranger
*Knee-Capping should no longer trigger Root Immunity on NPCs
*Marked for Death should give the correct damage values for bow/xbow.
*Marked for Death cooldown has been adjusted to 3 minutes like originally intended.
*Critical Aim should no longer fail to execute in some situations.
*Critical Aim duration increased to 10 seconds, but it will instantly terminate on the next ranged hit
*You should no longer get messages about getting non existing abilities when training Eagle Eye.

Tempest of Set
*Triumphant Life of Set has had its total damage dealt per cast increased.
*Triumphant Life of Set now deals the damage over 3 seconds instead of instantly.


Quests

*Old Secrets: Golden Golem should now always spawn.
*The Demon in The Tree: The Demon in the Tree Minions should now always attack the player.
*End Battle: Strom should now respawn, making it impossible to break the last part of the end battle.
*Quests Bloodroot, Concealing the Chinks, Purging the Fallen, and Source of Contagion have been improved in Tarantia Noble.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:58 
Cytuj  
No to koniec z twohittowaniem ludzi clobber -> finishing blow -> decapitation.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 11:59 
Cytuj  
Czy mi się wydaje, czy ten patch miał zawierać revamp nekrusa i demonologa? Bo nic tu nie widzę :).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 12:11 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Czy mi się wydaje, czy ten patch miał zawierać revamp nekrusa i demonologa? Bo nic tu nie widzę :).
Nikt nie powedzial, kiedy beda zmiany dla nerko i demo.FunCom tylko podal liste zmian jakie czekaja dla tych klas.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.