mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
AoC> WoW Desh lepiej leveluj entego alta i ubieraj go w pvp set 13.
mam dwa komputery w pracy. jedno drugiemu nie przeszkadza 8)


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
AoC> WoW Desh lepiej leveluj entego alta i ubieraj go w pvp set 13.


A wiesz, właśnie w tej chwili to robię - jak nie gram w AoC, gram w WoW i farmuje honor. I wierz mi, większy fun niż co 15 minut relog, bo się mapa zjebała a Funcon nawet tego nie raczy naprawić jako major bug.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:04 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
dark_lord napisał(a):
jeszcze żeby who jakoś normalnie wyglądał


no albo albo, nie da się zrobić grafiki jak w AoC i płynne mass pvp, więc lepiej taka grafika niż 10fps w zergu

dark_lord napisał(a):
był po Polsku to może bym się skusił


i co jeszcze? brak abonamentu?


płacę to wymagam - opłata musi być za utrzymanie adminów :) za darmo to wpier... można dostać a nie zagrać w dobrą grę :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:15 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
MagPS napisał(a):
dark_lord napisał(a):
jeszcze żeby who jakoś normalnie wyglądał


no albo albo, nie da się zrobić grafiki jak w AoC i płynne mass pvp, więc lepiej taka grafika niż 10fps w zergu

dark_lord napisał(a):
był po Polsku to może bym się skusił


i co jeszcze? brak abonamentu?


płacę to wymagam - opłata musi być za utrzymanie adminów :) za darmo to wpier... można dostać a nie zagrać w dobrą grę :)



Uuu Dark_lord, w dzisiejszych czas to już wpierdol nawet za darmo nie dostaniesz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:38 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
dark_lord napisał(a):
MagPS napisał(a):
dark_lord napisał(a):
jeszcze żeby who jakoś normalnie wyglądał


no albo albo, nie da się zrobić grafiki jak w AoC i płynne mass pvp, więc lepiej taka grafika niż 10fps w zergu

dark_lord napisał(a):
był po Polsku to może bym się skusił


i co jeszcze? brak abonamentu?


płacę to wymagam - opłata musi być za utrzymanie adminów :) za darmo to wpier... można dostać a nie zagrać w dobrą grę :)



Uuu Dark_lord, w dzisiejszych czas to już wpierdol nawet za darmo nie dostaniesz.


no taa pretekst zawsze się znajdzie :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:14 
Cytuj  
@dark_lord
widzę że się nie zrozumieliśmy...wyedytuj post, poczekam

@TobiAlex
Zapomniałeś wspomnieć że nie ma także wojen, a głód występuje jedynie jako jeden ze sposobów na odchudzanie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:29 
Cytuj  
@MagPS - zrozumieliśmy się, tylko rozmowa poszła nie w tym kierunku co trzeba :)
mi chodziło też że skoro gry na konsole zaczynają lokalizować i aoc będzie zlokalizowane to who też powinien być zlokalizowany, co by było dla mnie czynnikiem przekonującym do zagrania w niego, bo mam dosyć kolejnego mmorpg w którym nie czytam questów bo mi się już nie chce :)
Angielski nie sprawia mi problemów chyba że za dużo wypije jak gram, co czasami w weekend się zdarza, a język Polski zawsze zrozumiem nawet jak za dużo wypije :)
inne mmorpg które mają wyjść mają kilka założeń które mi się podobają więc pewnie je zakupie a puki co who nie ma oprócz świata nic co by intrygowało :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:50 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nad czym wy tak płaczecie? Przecież od początku było wiadomo że AoC będzie jedynie przerywnikiem... taką poczekalnią na WHO :]


Dla wiekszosci AoC i WHO to przerwnik w oczekiwaniu na WoTLK i mimo ze ta gra wegetuje jest miliony graczy zadowolonych :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 15:02 
Cytuj  
@MagPS - a co do grafiki to chyba mamy 2008 rok więc wymagania przynajmniej jak dla mnie ostro podskoczyły i taki who wygląda po prostu brzydko. I jego grafika jest gorsza od eq2 który wyszedł parę lat temu.


_________________
no more wow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 21:01 
Cytuj  
OT
A tak na marginesie to co oznacza WHO ? World Health Organization ?
Jesli chodzi o Warhammera to oficjalnie skrot brzmi WAR, moze czas sie nauczyc skrotow i nie operowac jakimis bzdetami :P
/OT

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 21:10 
Cytuj  
To może ty się naucz nieoficjalnych skrótów?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 06:31 
Cytuj  
Po prostu żal taki flame o WAR/WHO w dziale o AOC :D .Jak dla mnie to taki AoC w tym momencie to nic innego jak WoW po premierze - bugi są ale znikna z czasem .Content tez zostanie dodany ale jak ktos bierze udzial w wyscigu szczurow i chce szybko wklepac lvl 80 to nie pozostaje mu nic innego jak alty ;) - no chyba ze woli wrocic do dalszego farmienia bt/progressu w SP ale mi osobiscie to sie juz przejadlo ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 08:41 
Cytuj  
zwracam jedynie honor who za grafikę(po której tak jechałem ) która ponoć jest całkiem niezła teraz - czekam na zdjęcia z wersji 3.2 bo gamespot widać ma je przekłamane, ale nie oznacza to faktu że przestane grać w aoc tym bardziej że jego Polska wersja wychodzi we Wrześniu :) więc mam dylemat :)bo płacenie za 2 lub więcej mmorpgi jest bezsensu :(


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 7 sie 2008, 08:42 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 08:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Po prostu żal taki flame o WAR/WHO w dziale o AOC :D .Jak dla mnie to taki AoC w tym momencie to nic innego jak WoW po premierze - bugi są ale znikna z czasem .Content tez zostanie dodany ale jak ktos bierze udzial w wyscigu szczurow i chce szybko wklepac lvl 80 to nie pozostaje mu nic innego jak alty ;) - no chyba ze woli wrocic do dalszego farmienia bt/progressu w SP ale mi osobiscie to sie juz przejadlo ...


Ty w tym momencie nie obrażaj WoW, bo WoW już w becie był mniej zbugowany niż AoC w release. I content był od początku. A myślisz, że WHO jaki będzie? Premiera 18 września. To jest jeden miesiąc otwartych beta testów. Co to jest 1 miesiąc? To jest nic! 90% błędów, które zostaną zgłoszone nie zostaną poprawione jeszcze przynajmniej przez rok.

PS.
Przecież WHO to taki WoW (nawet grafa podobna!), tylko inny świat. Reszta żywcem zerżnięta z WoW (Blizzard chociaż jak brał jakiś pomysł z innego mmo to potrafił go chociaż zmodyfikować i ulepszyć).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 08:44 
Cytuj  
w świecie komputerowej rozgrywki to nie ma bardziej zbugowanej gry niż Gothic 3 :)

edit :
a tak naprawdę Tobi ma racje i nie wiadomo co z tego wyjdzie i w jakim stopniu będzie zbugowany who - i te beta testy powinny trwać przez przynajmniej pół roku lub nawet rok aby można było stwierdzić czy gra działa poprawnie

edit 2 :
@zaboleq - ludzie jadą tutaj dlatego że fanboje wowa czy who jadą po aoc - to jest normalne na tego typu forach niestety :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 7 sie 2008, 09:07 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Po prostu żal taki flame o WAR/WHO w dziale o AOC :D .Jak dla mnie to taki AoC w tym momencie to nic innego jak WoW po premierze - bugi są ale znikna z czasem .Content tez zostanie dodany ale jak ktos bierze udzial w wyscigu szczurow i chce szybko wklepac lvl 80 to nie pozostaje mu nic innego jak alty ;) - no chyba ze woli wrocic do dalszego farmienia bt/progressu w SP ale mi osobiscie to sie juz przejadlo ...


Ty w tym momencie nie obrażaj WoW, bo WoW już w becie był mniej zbugowany niż AoC w release. I content był od początku. A myślisz, że WHO jaki będzie? Premiera 18 września. To jest jeden miesiąc otwartych beta testów. Co to jest 1 miesiąc? To jest nic! 90% błędów, które zostaną zgłoszone nie zostaną poprawione jeszcze przynajmniej przez rok.

PS.
Przecież WHO to taki WoW (nawet grafa podobna!), tylko inny świat. Reszta żywcem zerżnięta z WoW (Blizzard chociaż jak brał jakiś pomysł z innego mmo to potrafił go chociaż zmodyfikować i ulepszyć).


Otwarte beta testy nie sa do usuwania bugow tylko do oceny stabilnosci serverow przy duzym obciazeniu.

Closed beta trwa juz kilkanascie miesiecy i przez ten czas usuneli wiekszosc bugow.

Co do swiata zywcem zerznietego z WOW. Tak sie dziwnie sklada ze WOW bazuje wlasnie na swiecie warhammera - ale jesli masz inne wiadomosci na ten temat to chetnie sie doucze. (Bo z tego co piszesz wnioskuje ze wiesz na czym bazuje swiat WOW-a i z czego "zerzneli i ulepszyli").

Zreszta tych 2 gier nie ma co porownywac - jedna głównie PVP druga praktycznie pure PVE.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:06 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
w świecie komputerowej rozgrywki to nie ma bardziej zbugowanej gry niż Gothic 3 :)


Oj tak, zgadzam się w 100%. Wracając do WHO to oczywiście też spróbuje :) Może będzie fajne :P BTW. Dark_Lord ja na razie płacę dwa abonamenty (WoW i AoC) a był miesiąc, że 5 (EQ2, Vanguard, WoW, AoC i LotRO). Triale trochę za krótkie były :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:09 
Cytuj  
senti napisał(a):
Otwarte beta testy nie sa do usuwania bugow tylko do oceny stabilnosci serverow przy duzym obciazeniu.

Closed beta trwa juz kilkanascie miesiecy i przez ten czas usuneli wiekszosc bugow.

Co do swiata zywcem zerznietego z WOW. Tak sie dziwnie sklada ze WOW bazuje wlasnie na swiecie warhammera - ale jesli masz inne wiadomosci na ten temat to chetnie sie doucze. (Bo z tego co piszesz wnioskuje ze wiesz na czym bazuje swiat WOW-a i z czego "zerzneli i ulepszyli").

Zreszta tych 2 gier nie ma co porownywac - jedna głównie PVP druga praktycznie pure PVE.


Weź tylko pod uwagę to, że w open beta będzie brało udział więcej graczy - pojawi się masa zupełnie nowych błędów, których wcześniej nie było (bądź nie zostały poprawione lub nawet zgłoszone). I ja nie pisałem na temat LORE, tylko pomysłów typu interface, ah itp. itd.

PS.
WHO ma być PvP? Tak jak AoC?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:11 
Cytuj  
WAR jest pvp. Bylo tworzone od podstaw pod PVP. Nie tak jak Aoc w ktorym sami devsi nie wiedzieli jak pvp ma byc rozwiazane.
Zainteresuj sie WARem odrobine to zrozumiesz ze pvp w WARze to dosc skomplikowany system naczyn polaczonych z oblezeniami keepow, scenariuszami majacymi wplyw na swiat realnie i oblezeniami glownego miasta (i to wszystko dziala w becie cacy).

juz.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:18 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
dark_lord napisał(a):
w świecie komputerowej rozgrywki to nie ma bardziej zbugowanej gry niż Gothic 3 :)


Oj tak, zgadzam się w 100%. Wracając do WHO to oczywiście też spróbuje :) Może będzie fajne :P BTW. Dark_Lord ja na razie płacę dwa abonamenty (WoW i AoC) a był miesiąc, że 5 (EQ2, Vanguard, WoW, AoC i LotRO). Triale trochę za krótkie były :D


no ja też płaciłem więcej niż jeden abonament nieraz- tylko to jest jak trenowanie dwóch różnych sztuk walki - czyli nie ma czasu na dokładne poznanie jednej - tak samo jest z grami, chyba że ktoś jest nolife graczem :)
A jak wyjdzie Polska wersja aoc to na pewno będę zagłębiał się w fabułę :) i możliwe że i spróbuje who , skoro podobno graficzka jest dużo lepsza niż w wow - i jeśli ta gra nie będzie rzeczywiście podobna do wow pod względem graficznym itd. to pewnie w tym świecie dłużej zostanę :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.