mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 17:26 
Cytuj  
no ale z tego co sie czyta to nie wiem czy pl to taki dobry pomysl...


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 06:44 
Cytuj  
Na PL jest normalnie jak na kazdym serwerze. Czasami ktos glupote napisze i tyle . Przedzial wiekowy od 12 lat do 60 i nic sie nie dzieje co by mialo odstraszac . Gralem na EU i teraz na PL a to ze jakiejs osobie sie nie podoba to jej problem . Chcesz sie kierowac opinia 5 osob ktore cos naskrobaly w danym temacie ?

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 08:35 
Cytuj  
dokladnie, wez tylko pod uwage rozmiary community i wybierz co Ci bardziej odpowiada :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:37 
Cytuj  
Tak szczerze patrzac po tym dziale to mi troche nie w smak wersja PL... może i jest tak jak mowicie ,ze na kazdym serwerze jest tak samo, ale jest tez cos takiego jak bariera jezykowa to raz, a po drugie in inglisz nie razi mnie to tak strasznie.

Mam triala PL, to co ma mi patchowac? wazne by klucz stal sie PL ;)

Nie wiem jeszcze co zrobie, nie wiem czy w ogole to kupie. Bardziej bede to traktowal jako zamiennik (aż cos nowego w koncu wyjdzie?), bo dawno juz nie gralem w nic platnego a za free chyba sie nie da, wiec chcialem wybrac cos taniego, ale mysle jeszcze nad Eve, z tym ze chyba wole cos bardziej easy ;)


_________________
.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:48 
Cytuj  
Na 2 eagles zaczyna wiać nudą okrutnie.

Na keszacie max 15 osób. Raz dziennie pojawi się na 10-15 minut zerg Advaity okolo godziny 18 czyli przed swoim rajdem i tyle z zabawy.

Na duelach w Kesz pojawiają się pojedyncze osoby z Advaity, z reguly przeniesione z ich serwera pvp, ktory jak twierdzą Rosjanie rowniez umiera (1 duza gildia i 1 oblezenie na tydzien na caly serwer).

W grze tak naprawdę uczestniczy 3 duże gildie: Advaita, Headhunters, QpoWarcry - i tylko te 3 gildie grają na mini grach na lvl 80. Z reguły na przemian.

Reszta gildii w Keszacie sie nie pojawia, end game content pvp ubogi. W porownaniu do serwerów Aquilonia czy Fury - jest kiepsko jeśli chodzi o metagaming, dodatkowo tylko te 3 wymienione gildie posiadają battlekeepa (inna kwestia, że oblężenia są podobno niegrywalne i nonsensowne w obecnym balansie klas).

Otwarto opcje platnych transferow z pve na pvp - moze to nieco rozrusza serwer Two Eagles. Bo jak na razie lepiej tworzyc nowa postac i bawic sie na bialych piaskach lub w tesso z pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 10:01 
Cytuj  
no to raczej sobie odpuszcze wersje pl ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 10:16 
Cytuj  
Szczerze mowiac, pogralem 2 tygodnie, zrobilem 50 lvl i juz mi sie nie chce. Nudna ta gra jest.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 10:24 
Cytuj  
no to mnie zmartwiles...

ech trudno o jakis tytul teraz, moze UO obczaje heh, chyba najlepszy tytul to Eve i chyba najtanszy, ale PvE mnie tam zdazylo zmulic od samego poczatku.


_________________
.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:53 
Cytuj  
To zmartwie ciebie jeszcze bardziej :) wszystkie mmo sa strasznie nudne jak dluzej w nie pograsz (w moim przypadku to tak gdzies 1 rok) . Sytulacje ratuje tylko dobra gildia w ktorej gra sporo osob i sie fajnie dogadują . Ostatnio nie moge znalezc zadnej gry mmo lub cos podobnego ktora by mnie naprawde wciagnel chyba sie starzeje:) A co do EVE to jest chyba ta najnudniejsza gra z wszystkich :) Poczytaj fora przed kupnem bo to naprawde specyficzna gra i ludzie pisza ze za duzo to sie tam nie dzieje a pożadne pvp to zadkosc bo ci co maja lepsze statki cyraja sie walczyc bo sa drogie(nie wiem ile w tym prawdy ale na jakims forum o tym przeczytalem)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:30 
Cytuj  
PvE w EVE jest niecodziennie nudne, ale w tej grze w PvE grają tylko dziwacy. W wowa w którego grałem najdłużej znudziłem się po miesiącu, zacząłem grać w swg, zjebali swg, wróciłem do wowa i później podobnie vg, aoc i multum innych gier

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 16:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no to mnie zmartwiles...


imo w AoC najnudniej jest zrobic ten lvl 20, czyli cale Tortage. Pozniej gra sie latwiej i przyjemniej. Naprawde nc nie boli sprobowac, a gra nie jest taka droga - dzis widzialem podstawke aoc pl w empiku za 70 zl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 16:40 
Cytuj  
A ja wlasnie wrocilem do EVE, po 5 latach nieobecnosci i probuje sie znow tam odnalezc hehe.
W AoC najbardziej wkurzaja mnie questy, zrobione bez sensu, w jednej lokacji biore questa i zeby zrobic jedna czesc, musze zaiwaniac na drugi koniec swiata, zeby kolejna czesc, musze zasuwac z powrotem, wiecej czasu trace na podroze, niz na same questowanie. Naprawde tak ciezko bylo zrobic troche wiecej questow w jednej lokacji, niz te pare na krzyz?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 17:12 
Cytuj  
pve w sumie grac nie chce, ale w kazdej grze nawet najbardziej hardcorowej pvp, pve jest nieodlaczna czescia rozgrywki. AoC ma dla mnie taki plus, ze jest jakby bardziej żywe, rozmawiajac z NPC maja nagrane glosy, choc nie wszyscy raczej. Pierwsze skojarzenie z Gothiciem. Walka jest calkiem spox. Brak cukierkowej grafiki. A mowie tu o levelach ponizej 20. I ta mogliby opracowac jakis lepszy system w ogole w calym mmo swiecie, dla mnei stanowczo za duzo czasu traci sie na podroze, a po drodze do tego zazwyczaj nic sie nie dzieje.


_________________
.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 18:35 
Cytuj  
Jeśli kogoś nie zraża kiepski balans postaci w grze nastawionej na PVP może się trochę pobawić
Generalnie endgame jest marniutki i nawet fajna gildia tego nie zmieni. Polecam dla zaspokojenia ciekawości wersje PL bo tania a i doświadczenie z rodakami ciekawe i pewno nie prędko doczekamy serwera pl w innej grze.
Opłaciłem tylko miesiąc abonamentu i nie zamierzam przedłużać, choć prawda, że od premiery dużo się zmieniło na +.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 23:37 
Cytuj  
Czy cena 19.90zł/miesiąc, przez pierwsze 3 miesiące jest aktualna ? Minął miesiąc od zamrożenia mojego konta, wchodzę na https://register.ageofconan.com/account/ctrl , chcę zapłacić i pisze, że abonament kosztuje 29.90.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 01:10 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/contests/aoc_game_promo.cfm



MMORPG.com and FunCom have partnered to bring you an exciting new contest! From July 6 through July 10 we are taking entries into this exciting sweepstakes where ONE THOUSAND people will win a free digital download of Age of Conan including 30 days of free game play!

For more information on Age of Conan, please visit this link: http://www.ageofconan.com/ or the MMORPG.com gamespace page!


_________________
.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:51 
Cytuj  
lul dostalem maila ze moj 55lvl guardian czeka na mnie i ze mam 14dni gry za free, i ze transferowac mozna, konczylem grac na soulstormie, ktos moze wie jaka tam teraz jest sytuacja i czy w ogole jeszcze istnieje? Oraz gdzie ewentualnie sie transferowac ?:)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 19:29 
Cytuj  
@up
Wszystkie postacie z serwera "Soulstorm" zostały przeniesione na serwer Fury. Co do sytuacji, ciężko powiedzieć jak jest na low lvlu. Mi na 80 PoM'ie jakoś nie jest źle ;p


_________________
Itawashii


Posty: 5
Dołączył(a): 9.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 06:09 
Cytuj  
Mam pytanie odnośnie polskich serwerów, czy oprócz niższego abonamentu mają jeszcze jakieś zalety? Czy może lepiej nie pchać się na polski serwer i zacząć grać, np. na Fury?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 12:42 
Cytuj  
daj sobie spokój z tą grą. Na dłuższą metę jest to taki niewypał, że to głowa mała. Zaczekaj na coś ciekawszego (Aion, Mortal online?).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.