mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:35 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
iniside napisał(a):
Pomijajac komu sie niechce uczyc a komu chce, przeciez nieznajomosc angielskiego aktualnie to kalectwo zwyczajne 0o.


IMO za jakies ...10 lat , nieznajomosc podstaw chinskiego to bedzie takie kalectwo :)

Asmax , zalezy to od jakosci lokalizacji , CDP ma w tym doswiadczenie i to spore


Doświadczenie może i CDP posiada ale nic z tego nie wynika. Ostatni tytuł w wersji PL jaki nabyłem to Medieval II i po tym już nigdy przenigdy nie kupię gry PL. O ile polonizacje kinowe jeszcze pewnie ujdą w tłoku, o tyle pełne polonizacje to, według mnie, pomyłka.


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 22:59 
Cytuj  
to prawda lokalizacje sa koszmarne
ten sam aktorzyna krzyczy w samochodzie "zjedz do pitu" ten sam mowi zabij ivana skurwysyna w WIC i ten sam bedzie nawijal w AOC
jak slucham tych lokalizacji to przypomina mi sie mis uszatek ( ktorego nienawidzilem jako dziecko ) jeden aktor mowi jakko misiu jako swinka i jako pani nauczycielka
szkoda bo cieszylem sie ze bedzie polska wersja ale nie sadzilem ze pelna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 23:04 
Cytuj  
Madey napisał(a):
jak slucham tych lokalizacji to przypomina mi sie mis uszatek ( ktorego nienawidzilem jako dziecko ) jeden aktor mowi jakko misiu jako swinka i jako pani nauczycielka


to się nazywa trauma z dzieciństwa - jeśli nienawidziłeś postaci bajki to proponuję wizytę u psychologa ( choć boję się co on jeszcze z Ciebie wyciągnie po takim wstępie)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 00:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Asmax , zalezy to od jakosci lokalizacji , CDP ma w tym doswiadczenie i to spore


Oni wydawali tez Diablo 2 prawda?
Kto gral na bnecie wie o co mi chodzi z nazwami itemkow :<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 06:56 
Cytuj  
AoC to gra sieciowa, patche do niech beda wychodzic czesto, a kazdy patch bedzie musial przejsc przez CDP.
NWN i NWN2 to tez gry sieciowe, jak ktos mial wersje PL ktorejkolwiek z nich i chcial (naiwniak) pograc z innymi ludzmi na swiecie po necie bedzie wiedziec do czego zmirzam (czas wychodzenia polskich patchow to jakis rok po tym jak wyszedl patch Eng.).
W przypadku gry MMO beda musleli nieco przyspieszyc swoje tempo lokalizacji patchy, ale i tak nawet kijem z daleka nie dotkne wersji PL.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 06:59 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
AoC to gra sieciowa, patche do niech beda wychodzic czesto, a kazdy patch bedzie musial przejsc przez CDP.
NWN i NWN2 to tez gry sieciowe, jak ktos mial wersje PL ktorejkolwiek z nich i chcial (naiwniak) pograc z innymi ludzmi na swiecie po necie bedzie wiedziec do czego zmirzam (czas wychodzenia polskich patchow to jakis rok po tym jak wyszedl patch Eng.).
W przypadku gry MMO beda musleli nieco przyspieszyc swoje tempo lokalizacji patchy, ale i tak nawet kijem z daleka nie dotkne wersji PL.


Chyba jestes jakis zapozniony..... polskie patche robione przez CDP do np. World in Conflict wychodza w tym samym czasie co angielskie, niemieckie itd.
Wszystko zalezy od organizacji pracy.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 07:04 
Cytuj  
Jak bedzie tanszy abonament to albo nie bedzie sie dalo grac na koncie uzywajac nie polskiego clienta albo nie bedzie sie dalo przeniesc postaci na eng serwery albo bedzie trzeba doplacic wiecej przy przenoszeniu postaci ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 07:05 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jak bedzie tanszy abonament to albo nie bedzie sie dalo grac na koncie uzywajac nie polskiego clienta albo nie bedzie sie dalo przeniesc postaci na eng serwery albo bedzie trzeba doplacic wiecej przy przenoszeniu postaci ;)


Moga tez zrobic tak, ze tylko placac polska karta VISA bedziesz mial znizke w abonamencie, albo jak kupujesz polskiego prepaida :)
A to gdzie grasz, na jakim serverze to juz twoja sprawa.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 09:26 
Cytuj  
Lol, co to w ogole za pomysl z tanszym abonamentem? :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 09:35 
Cytuj  
to są odwieczne marzenia przy każdym mmo, że z nie wiadomo jakich przyczyn, wydawca zaryzykuje bunt na pokładzie subskrybentów w skali globalnej oraz zmniejszenie zysków bo kocha naszą umęczoną ojczystą ziemię.

ps. no i nie zapominajmy o odsieczy wiedeńskiej, Kościuszce, Pułaskim oraz o powstrzymaniu bolszewików w 1920 :har:


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 09:43 
Cytuj  
Ceny abonamentow zostaly ogloszone i nie sadze aby zmienilo sie cos w tej kwestii. Brytole juz placza, ze beda musieli zaplacic za abonament 2x wiecej niz hamburgery ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 09:49 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Asmax , zalezy to od jakosci lokalizacji , CDP ma w tym doswiadczenie i to spore


Oni wydawali tez Diablo 2 prawda?
Kto gral na bnecie wie o co mi chodzi z nazwami itemkow :<.


Tak , ale zauwaz ze lokalizacja to ciezki kawalek chleba , do przekladu nie wystarczy znajomosc jezyka obcego i docelowego , pozatym niektorych rzeczy nie da sie przetlumaczyc tak by oddac ducha , na przyklad

http://youtube.com/watch?v=1-9my0tsutw

nierealne zeby zachowac dusze tej piosenki w jezyku jakimkolwiek innym niz ang , a przy lokalizacji trzeba takie rzeczy nieraz robic i szukac "tylnich wejsc" :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 11:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Asmax napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Asmax , zalezy to od jakosci lokalizacji , CDP ma w tym doswiadczenie i to spore


Oni wydawali tez Diablo 2 prawda?
Kto gral na bnecie wie o co mi chodzi z nazwami itemkow :<.


Tak , ale zauwaz ze lokalizacja to ciezki kawalek chleba , do przekladu nie wystarczy znajomosc jezyka obcego i docelowego , pozatym niektorych rzeczy nie da sie przetlumaczyc tak by oddac ducha , na przyklad

http://youtube.com/watch?v=1-9my0tsutw

nierealne zeby zachowac dusze tej piosenki w jezyku jakimkolwiek innym niz ang , a przy lokalizacji trzeba takie rzeczy nieraz robic i szukac "tylnich wejsc" :)

no ja na MI 1 i 2 sie angielskiego uczylem....
ale fakt z zachowaniem niektorych klimatow moga miec problem

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 01:25 
Cytuj  
zapodajcie linka do informacji o kosztach subskrypcji.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 07:22 
Cytuj  
solki1985 napisał(a):
zapodajcie linka do informacji o kosztach subskrypcji.

nie ma czegoś takiego atm.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 09:21 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
solki1985 napisał(a):
zapodajcie linka do informacji o kosztach subskrypcji.

nie ma czegoś takiego atm.


Jest ...

http://forums.ageofconan.com/showthread.php?p=1742562

T.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 19:04 
Cytuj  
Gra z polska wersja na ang serwach jest niemozliwa, wiec musza byc pol serwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 22:29 
Cytuj  
Czemu niemożliwa?
Dla przykładu - gram w FFXI.
Gra ma 4 wersje językowe: japońską, angielską, niemiecką i francuską. Wszyscy grają na tych samych serwerach. Do komunikacji pomiędzy użytkownikami używa się albo języka angielskiego, albo po prostu auto-translatora.
W praktyce wygląda to tak, że wpisuję powiedzmy "i", wciskam tabulację i pojawia mi się lista zwrotów rozpoczynających się na tą literkę. Wybieram "I want experience points." i w tym momencie - ja widzę to po angielsku, niemiec po niemiecku, a Japończyk po japońsku. Jak widać - da się.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 22:35 
Cytuj  
ale nie można porównywać mmorpg do chocobo :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 23:15 
Cytuj  
Wysil się bardziej ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.