mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 03:45 
Cytuj  
no w sumie tez poczytalem oficjalne forum i tyle co znalazlem to e ludzi ekupuja preordera i ce zeby miec wsyztko:D

mounty maja byc jako kod do konta wiec bedzi emozna mozna dodaj go do konta z ce:)

chyba bedzie trza zamowic 2 gry (jak ktos by chcial miec oba mounty to 3)

te mounty beda sie czyms roznic oprocz wygladu?


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 07:09 
Cytuj  
giwera napisał(a):
te mounty beda sie czyms roznic oprocz wygladu?


Będą!

tak w skrócie:

Koń <- najszybszy mount, niski damage
nosorożec <- średnia szybkość , średni damage
mamut <- wolny , wysoki damage (prawdopodobnie możliwość atakowania paru przeciwników naraz)


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:51 
Cytuj  
wg tego co pisza na aoc wiki te mounty beda mogli w pozniejszym stadium wszyscy nabyc. ci co zamowia preordera maja po prostu do nich od razu dostep.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 10:40 
Cytuj  
Zdobycie mamuta i nosorozca bedzie mozliwe z tego co wiem tylko w gildii, ktora postara sie o wybudowanie stajni gdzie bedzie mozna miec te bojowe mounty.
Jesli sie to potwierdzi to kazdy bedzie mogl miec takiego mounta na 80lvl w wiekszosci gildii.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 11:27 
Cytuj  
hmm, a w preorderze od lvl1? czy jak? :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 11:37 
Cytuj  
A bez gildi i preordera nie mogę sobie kupić albo zdobyć mounta? :(


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 11:53 
Cytuj  
Konie sa od 40lvl, reszta nie mam pojecia, na becie widzialem na mamucie gracza 40lvl jak przylecial flexowac w tortage, ledwo miescil sie w bramie wjazdowej :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 15:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
Konie sa od 40lvl, reszta nie mam pojecia, na becie widzialem na mamucie gracza 40lvl jak przylecial flexowac w tortage, ledwo miescil sie w bramie wjazdowej :)


czy z doświadczenia/przeczytanych gdzieś informacji dysponuje ktoś wiedzą, która pozwala mu zachęcić nas do zakupu preordera w UK ze względu na np. te 8slotow w bagach + mounta. Chodzi mi o to,czy to będzie jakiś na serio bajer i oszczędność ingame like "epic mount w wowie za free", czy nic nie warte gówno like "wyjebany frajerski bonus w WOWie - pet panda/murloc". nie chciałbym się naciąć płacąc trochę więcej niż te 99,99zł w Polsce :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 12:52 
Cytuj  
Znalazł ktoś sklep gdzie mają AoC z nosorożcem ? Wszędzie tylko mamuty jako bonus dają =/

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
czy z doświadczenia/przeczytanych gdzieś informacji dysponuje ktoś wiedzą, która pozwala mu zachęcić nas do zakupu preordera w UK ze względu na np. te 8slotow w bagach + mounta. Chodzi mi o to,czy to będzie jakiś na serio bajer i oszczędność ingame like "epic mount w wowie za free", czy nic nie warte gówno like "wyjebany frajerski bonus w WOWie - pet panda/murloc". nie chciałbym się naciąć płacąc trochę więcej niż te 99,99zł w Polsce :)


Coraz bardziej podejrzewam, że te dodatki to jednak syf i zastanawiam się czy warto na to wywalać kasę.
Mamuta i nosorożca będzie można zdobyć w grze (może trochę trudu trzeba będzie w to włożyć ale, w każdym razie będą).
W niektórych sklepach są jeszcze bonusy w postaci:
- 8 slotowa torba (która prawdopodobnie też można szybko kupić w najbliższym obozowisku/mieście )
- pierścień dzięki któremu będziemy dostawać więcej exp ( nie sądzę, żeby to było 50 czy też 20 % a pewnie jakieś 2-5%) imo crap, po osiągnięciu 80 lv do wyrzucenia a może i wcześniej jak trafisz na fajny pierścionek
- kufel z którego możesz pić za darmo w karczmach i rozpoczynać burdy (czyli tez __uj go wie po co i na co bo nie sądzę, żeby to był jakiś wielki wydatek).

Szczerze mówiąc to ja osobiście rezygnuje z tego na rzecz podstawki za 90 zł


Ostatnio edytowano 18 kwi 2008, 13:25 przez rashiell, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:23 
Cytuj  
Pierscień w pierwszej wersji miał dawać +2% exp i +3% regen hp, ale chyba w koncu zrezygnowali z regena i został tylko +2% exp, co generalnie nic nie daje skoro 80 lvl robi sie 3 tygodnie, nawet gdyby się robiło dłużej to raczej mało wartościowy ring :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:24 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Coraz bardziej podejrzewam, że te dodatki to jednak syf i zastanawiam się czy warto na to wywalać kasę.
Mamuta i nosorożca będzie można zdobyć w grze (może trochę trudu trzeba będzie w to włożyć ale w każdym razie będą).
W niektórych sklepach są jeszcze dodatki pt:
- 8 slotowa torba (która prawdopodobnie też można szybko kupić w najbliższym obozowisku/mieście )
- pierścień dzięki któremu będziemy dostawać więcej exp ( nie sądzę, żeby to było 50 czy też 20 % a pewnie jakieś 2-5%) imo crap, po osiągnięciu 80 lv do wyrzucenia a może i wcześniej jak trafisz na fajny pierścionek
- kufel z którego możesz pić za darmo w karczmach i rozpoczynać burdy (czyli tez __uj go wie po co i na co bo nie sądzę, żeby to był jakiś wielki wydatek).

Szczerze mówiąc to ja osobiście rezygnuje z tego na rzecz podstawki za 90 zł

no wlasnie z tych 90 zrobilo sie 129,90 zł + data 22 maja wiec o jakiejkolwiek mozliwosci wczesniejszego startu pewnie mozna zapomniec
http://www.gram.pl/gra_8g3fG,4_Age_of_Conan.html

ja juz zamowilem na Sendicie
http://www.sendit.com/game/item/6000000005277
wychodzi jakies 215 zlotych za wersje CE
chociaz nie mam pewnosci czy to preorder z wczesniejszym startem - chociaz jest napisane ze:
Availability: PREORDER
Released: 20th May 2008
wiec zdaje sie ze bede mogl

a jesli bedzie jakis fail to wyzyje sie na embe - bo to on polecal ;)

edit:
to jest Drinking Cape (gives free drinks in all of Hyboria?s taverns)
tak wiec moze byc flex z biegania w plaszczyku od 1 lvla ;) - normalnie cape dostepny jest od 40 zdaje sie (quest na plaszczyk w SotS)
fajna sprawa z buddy key x5 - moze zejda za jakis czas za 10 PLN sztuka wiec + 50 zlotych (taka opcja dla oszczednych)
fajna mapka + soundtrack (wiem pewnie bedzie dostepny gdzies na necie)


Ostatnio edytowano 18 kwi 2008, 13:30 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:27 
Cytuj  
Jesli dostaniemy mamuta to watpie by mozna bylo na nim jezdzic od 1lvl, raczej od 40lvl tak samo jak konie, a z tego co ktos pisal to standartowo mamut bedzie mozliwy do zdobycia na 80lvl w gildii, czy w finalnej wersji bedzie inaczej i czy solo gracz moze to zdobyc to nie mam pojecia.
Reszta bonusow jest taka srednia, darmowe picie przydaje sie na wyzszych lvlach i jest to spore oszczedzanie kasy, ale tez to wiem z bety, a jak bedzie faktycznie to nie mam pojecia, dodatkowy exp to malo istotna rzecz jesli zostanie zachowane proporcje expa.

Czyli mamy w efekcie ? ? ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:29 
Cytuj  
W efekcie mamy ze wlasciwie to warto sie starac o tego mounta tylko, a CE kupowac tylko wtedy gdy chcemy miec materialne dodatki z Edycji Kolekcjonerskiej.

Przynajmniej na to by wychodzilo :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:32 
Cytuj  
W ultima.pl jest po 99 zł :)

A co do tej stronki, gdzie zamówiłeś CE to nie widzę , żadnego infa, że otrzymasz mamuta / nosorożca. Niestety posiadanie wersji kolekcjonerskiej (jeśli nie jest to wyraźnie zaznaczone) nie równa się, że będziesz ich szczęśliwym posiadaczem ew. dostaniesz torbe 8 slot + ring. That's all.


Z tego co wiem to 99,9% osób nie zamierza grac solo a w gildiach tak więc prędzej czy później tego nieszczęsnego mamuta/nosorożca będzie mieć:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:37 
Cytuj  
http://www.ageofconan.com/order_UK.html
z tego moglo by wynikac
ale nie jest napisane dokladnie
ale mi na mouncie specjalnie nie zalezy
wole miec "miec materialne dodatki z Edycji Kolekcjonerskiej"
:D
tak btw pare dni temu na gram.pl tez bylo 99 ;)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:39 
Cytuj  
Obadajcie w tym linku:

http://www.game.co.uk/search.aspx?platf ... e+of+conan

wersja tańsza ma mounta , wersja kolekcjonerska ma tylko te 2 itemki (crapy)


Ostatnio edytowano 18 kwi 2008, 15:48 przez rashiell, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:57 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Obadajcie w tym linku:

http://www.game.co.uk/search.aspx?platf ... e+of+conan

wersja tańsza ma mounta , wersja kolekcjonerska ma tylko te 2 itemki (crapy)


hmm no i to info + info o podniesieniu ceny na gram.pl stawia przede mną jedno pytanie:

3day head start i nosorożec, czy mamut? (czyli dylemat play.com , czy game.co.uk) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 14:07 
Cytuj  
no na http://game.co.uk jak rashiell napisał cena na wersję normalną z mamutem wynosi 119 PLN (cena obejmuje już przesyłkę do PL)
ja chyba tam zamówię bo te bajery z EK mnie nie interesują tak bardzo a tu mam Mamutka :D no i taniej o ponad 100 PLN

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:49 
Cytuj  
Dejagore napisał(a):
no na http://game.co.uk jak rashiell napisał cena na wersję normalną z mamutem wynosi 119 PLN (cena obejmuje już przesyłkę do PL)
ja chyba tam zamówię bo te bajery z EK mnie nie interesują tak bardzo a tu mam Mamutka :D no i taniej o ponad 100 PLN



No ja właśnie też zamówiłem. Masz racje cena praktycznie identyczna jak w PL a mamut zawsze będzie :)


@Rufen
no wiesz...jak się lansować to tylko na mamucie :DDD Aha ułatwię ci sprawę na play.com nie można wysłać paczki do Polandu tak więc zostaje ci mamut albo nic :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.