mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 23:20 
Cytuj  
fajny sig ^^,


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 09:29 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czemu niemożliwa?
Dla przykładu - gram w FFXI.
Gra ma 4 wersje językowe: japońską, angielską, niemiecką i francuską. Wszyscy grają na tych samych serwerach. Do komunikacji pomiędzy użytkownikami używa się albo języka angielskiego, albo po prostu auto-translatora.
W praktyce wygląda to tak, że wpisuję powiedzmy "i", wciskam tabulację i pojawia mi się lista zwrotów rozpoczynających się na tą literkę. Wybieram "I want experience points." i w tym momencie - ja widzę to po angielsku, niemiec po niemiecku, a Japończyk po japońsku. Jak widać - da się.


Jak sobie wyobrazasz grac na polskiej wersji z innymi ludzmi, ktorzy maja ang wersje. Chcesz np napisac mu nazwe itemka albo krainy i nie wiesz jak to jest po ang nawet jak znasz ang dobrze ( jakas nazwa ktorej sie nie uzywa w jezyku potocznym, a takich bedzie wiekszosc) to gg zrozumiecie sie, tak samo ktos kto wogole nie umie jezyka, a ma prawo bo wydana jest pl wersja, nie ma najmniejszych szans na dogadanie sie bo nawet przepisac nazwy itemka itp nie moze.

Jednym slowem pl gra bez pl serwow to porazka by byla zwazywszy na to ze Polacy slabo znaja ang.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 10:00 
Cytuj  
@up
mr. czewiak napisal ci jak mozna sie dogadywac, chcesz zeby twoj kolega z burgundii poszedl z toba do karakanokakarabu, to wybierasz ze slownika karakanokakarab, a twoj burgundzki towarzysz uzyskuje przetlumaczona tresc, tzn. barakakonakarak

"gg"

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 10:07 
Cytuj  
A jak to jest zrobione z GW?
BTW
Cytuj:
Wierzymy, że uda nam się zapewnić nowy poziom doświadczeń z gry dzięki lokalnym mistrzom gry, menedżerom społeczności i obsłudze klienta.
To oznacza polski serwer bo nie widze innego wytlumaczenia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 11:06 
Cytuj  
futrol napisał(a):
@up
mr. czewiak napisal ci jak mozna sie dogadywac, chcesz zeby twoj kolega z burgundii poszedl z toba do karakanokakarabu, to wybierasz ze slownika karakanokakarab, a twoj burgundzki towarzysz uzyskuje przetlumaczona tresc, tzn. barakakonakarak

"gg"


Y, juz to widze kazde slowko zwiazane konkretnie z AoC szukac w slowniku Hybori. Musisz szybko przekazac jakies info na insie albo pvp, ale najpierw trzeba w slowniku poszukac i poskladac. Kazdy normalny czlowiek wolal by grac na eng wersji i uniknac wiele problemow i nieporozumien niz grac z takim glownem

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 16:12 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_6gzrGe7_CD_Proj ... wideo.html

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 16:13 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
http://www.gram.pl/news_6gzrGe7_CD_Projekt_ujawnia_szczegoly_polskiej_edycji_Age_of_Conan_wideo.html


pieknie, potwierdzili to o czym pisalem miesiac temu a wielu niedowiarkow z tego forum nie wierzylo :)

- beda polskie servery
- abonament dla Polakow bedzie nizszy

Brawo CDP !

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 16:46 
Cytuj  
O polskich serwach wiadomo odkad ogloszono pl wersje. A ci co nie wierzyli nie maja pojecia o mechanice online gier, wyjezdzaja z jakimis slownikami :P

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 16:53 
Cytuj  
Huragan jeśli to spowoduje, że cię nie będe miał okazji spotkac na serwerach ang. to ja jestem za lokalizacją :D Wiecej "Huraganków" będzie grać na polskich serwerach...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 16:59 
Cytuj  
Szkoda tylko, ze nie przewiduja latki polonizujacej dla osob, ktore kupily ang wersje.Czyli granie na polskich serwach z ang wersja bedzie utrudnione :-?
Nie wiem czy nie wycofac pre ordera.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:18 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Szkoda tylko, ze nie przewiduja latki polonizujacej dla osob, ktore kupily ang wersje.Czyli granie na polskich serwach z ang wersja bedzie utrudnione :-?
Nie wiem czy nie wycofac pre ordera.


Czy to jest potwierdzona informacja? jeżeli tak to ja wycofuje, bo sensu nie widzę eng wersji w takim razie.

Dae napisał(a):
Huragan jeśli to spowoduje, że cię nie będe miał okazji spotkac na serwerach ang. to ja jestem za lokalizacją :D Wiecej "Huraganków" będzie grać na polskich serwerach...


Przeczytałem posty Huragana w tym temacie i stwierdzam, że napisał jedne z najmądrzejszych postów w dziale Age of Conan.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:21 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Szkoda tylko, ze nie przewiduja latki polonizujacej dla osob, ktore kupily ang wersje.Czyli granie na polskich serwach z ang wersja bedzie utrudnione :-?
Nie wiem czy nie wycofac pre ordera.


Też mi to przez myśl przeszło. Mam w dupie to, że serwer będzie polski i pełny emo kids jeśli abonament miałby być niższy (wbrew pozorom to nie jest ironia...).

14.94 EUR = 14.99 USD to dobija najbardziej.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:22 
Cytuj  
Tak wynika z wypowiedzi jakiegos albinosa czy co to bylo.Mam nadzieje, ze gosciu byl poprostu zle poinfromowany. :har:


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:34 
Cytuj  
powinni wydac potem latke polonizujaca,zeby gracz mogl sam w ustawieniach gry wybrac,czy chce mieć UI po angielsku czy po polsku.Mam nadzieje,ze tak sie stanie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037


Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:40 
Cytuj  
A po co wam tak strasznie ta wersja PL :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:42 
Cytuj  
Czyli albo grac na Ang wersji albo czekac kilka miechow na pl i pl serwy, brawo cdprojekt...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:45 
Cytuj  
Micro napisał(a):
A po co wam tak strasznie ta wersja PL :>

Chcialem pograc juz w maju.Potem z checia bym transferowal postac na polski serwer aby placic mniejszy abonament.Problem tylko jest taki, ze ludzie majacy ang wersje beda mogli miec problemy z dogadywaniem sie z innymi osobami posiadajacych pol wersje.Poprostu bedzie to srasznie niewygodne.Dziwne, ze blizzard nie mial z tym problemu, a cdp olewa chamsko graczy i mysli jak tu opchnac jak najwiecej polskich pudelek z gra.


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:55 
Cytuj  
Nie - mozesz grac na PL serwach majac ANG gre :P

HMM - ale w jaki sposob problemy z dogadaniem sie :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 17:57 
Cytuj  
Micro napisał(a):
Nie - mozesz grac na PL serwach majac ANG gre :P


Według najnowszego newsa od CDP - możesz.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 18:03 
Cytuj  
Micro napisał(a):
HMM - ale w jaki sposob problemy z dogadaniem sie :>


Zarty sobie robisz? Dochodzilo by do masy nieporozumien, dlaczego? domysl sie ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.