mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:59 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Dejagore napisał(a):
no na http://game.co.uk jak rashiell napisał cena na wersję normalną z mamutem wynosi 119 PLN (cena obejmuje już przesyłkę do PL)
ja chyba tam zamówię bo te bajery z EK mnie nie interesują tak bardzo a tu mam Mamutka :D no i taniej o ponad 100 PLN



No ja właśnie też zamówiłem. Masz racje cena praktycznie identyczna jak w PL a mamut zawsze będzie :)


@Rufen
no wiesz...jak się lansować to tylko na mamucie :DDD Aha ułatwię ci sprawę na play.com nie można wysłać paczki do Polandu tak więc zostaje ci mamut albo nic :]


na pudełku itd mi nie zależy - zamówiłbym na kogoś w UK, kto by mi wysłał mailem cd-keya ;)

a co do "lansowania sie" - to nie WOW, tutaj każdy mount ma swoje cechy i wybór war rhino - mamut polega głównie na tym jaki gamestyle się preferuję. 1. nie będziesz się lansował na mamucie jadąc gdzieś, chyba, że na jakimś autorunie przez pół nocy ;) 2. rhino wydaje się być bardziej uniwersalny na pvp nawet. +na play.com masz 3day head start i klienta także do ściągnięcia z netu.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:04 
Cytuj  
No wiesz ogólnie w planie mam 2 mounty :) Koń z racji tego, że jest najszybszy będzie przydatny do gankierskich grup pościgowych a mamut na większe dymy/siege/zbiorowiska ludzi etc.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2008, 16:26 przez rashiell, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:08 
Cytuj  
Mamut np jest bardzo fajny jak sie nim zablokuje wejscie do jakiegos miejsca, ledwo sie miesci w brame do Tortage, wiec mozna flexowac :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:08 
Cytuj  
rozumiem że nie musze nic zamawiać ?
bede mógł kupić za 5 euro triala i sciagnac go przed premiera i potem dokupić fula też go sciągnąć (czy kupić w sklepie ? ) i grać dalej ?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:10 
Cytuj  
W teori tak, ale czekam narazie na odp z supportu game.co.uk wtedy bede wiedzial cos wiencej. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:10 
Cytuj  
Ja tez na to licze wlasnie zeby miec tego triala, zaczac grac 20 maja i spokojnie miec czas na kupno pudla, no ale wtedy nie mamy bonusow ( chyba ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:12 
Cytuj  
Bonusy sa przez specjalne kody ktore dostajesz z pudelkiem wiec nie powino to miec zadego znaczenia :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja tez na to licze wlasnie zeby miec tego triala, zaczac grac 20 maja i spokojnie miec czas na kupno pudla, no ale wtedy nie mamy bonusow ( chyba ).


w Polsce chyba bonusów nie będzie skoro zupdatowane info na stronie gram.pl zawiera tylko informację odnośnie nowych cen.
kto na becie nakoxał wystarczająco aby móc mi opowiedzieć o wyższości jednego mounta bonusowego nad drugim? :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
kto na becie nakoxał wystarczająco aby móc mi opowiedzieć o wyższości jednego mounta bonusowego nad drugim? :D


juz o tym pisałem na łamach forum , dla przypomnienie:
Koń: szynkość - największa, AP -najmniejszy
Nosorożec: szybkość - średnia , AP - średnie
Mamut - szybkość - wolny, AP - duży

AP - siła ataku

Nosorożec i mamut mogą brać podczas siege udział w niszczeniu budynków , koń niestety nie ! Prawdopodobnie mamut będzie dodatkowo mógł atakować kilku przeciwników naraz (widać to na paru filmikach) ale informacja jeszcze nie jest potwierdzona

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:31 
Cytuj  
Czyli wynika ze mamy mozliwosc kupna w europie az pieciu wersji, Preorder Online ( ten za piec euro ), Preorder zwyklej wersji i kolekcjonerskiej, a od 23 maja zwykla wersja i kolekcjonerska.
Bonusy w postaci mountow dostajemy od sklepow tylko w preorderach.

Teraz pytanie czy preordery daja mozliwosc gry od 20 maja czy tylko ten online za piec euro ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Teraz pytanie czy preordery daja mozliwosc gry od 20 maja czy tylko ten online za piec euro ?


tak i nie
http://www.ageofconan.com/order_UK.html
zalezy od sklepu jak widac

ale dziwna (nie precyzyjna) ta stronka troche
bo z tekstu

Pre-order Age Of Conan now and choose between two EXCLUSIVE in game mounts: The Killer Rhino or the War Mammoth.

wynikac moze tez ze ludzie ktorzy kupia CE rowniez dostana mounty

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:39 
Cytuj  
play.com rozsyła ponoć do tych, co zamówili AoC info, że 3day head-startu nie będzie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:41 
Cytuj  
Zauważyłem też, że niektóre sklepy aktualizują terminy premiery z 20.05 na 23.05.2008 o_O

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:48 
Cytuj  
Czyli bedzie podobnie jak w LotRO gdzie tylko preorder online dawal mozliwosc wczesniejszej gry i to bez pudla normalnego, dlatego tez od 17 maja beda wlaczone serwery do sciagania klienta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:49 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Zauważyłem też, że niektóre sklepy aktualizują terminy premiery z 20.05 na 23.05.2008 o_O


Faktyczna premiera dla EU jest 23 ( 20 to head start dla pre orderów ).

Właśnie chciałem zamówić edycję kolekcjonerską z gameseek.co.uk i wyskoczyło, że ten produkt nie jest wysyłany poza granicę UK =/. Zwykła wersja owszem ale CE ni cholery.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:56 
Cytuj  
Cytuj:
Funcom and Eidos have announced that Age of Conan pre-order programs are now fully available in all major territories, including USA, Germany, France, Spain, UK, Oceania and the Nordic countries. The pre-order items includes the War Mammoth and Killer Rhino, and Funcom confirmed that everyone who pre-orders may access Hyboria several days prior to the retail launch. The early access program is only available with certain retailers - a participant list can be found on the official Age of Conan website. Age of Conan is due to ship on May 20th 2008.


source: http://www.gamershell.com/news_48504.html

Lista sklepów z head startem:

Cytuj:
United Kingdom
Play.com
Amazon
Gamestation
Game.co.uk
Norway
Absolutt Spill
Gamezone
Komplett
Platekompaniet
Spaceworld
CDON.com
Sweden
Discshop
CDON.com
Webhallen
Game
Finland
Tilt
Denmark
CDON.com
Boomtown
Oceania
EB Games
GAME
JB Hi Fi
Harvey Norman


source: http://www.ageofconan.com/order_UK.html

Brak head startu+bonusów ingame = gram.pl :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 17:11 
Cytuj  
no to zamawiam z Game.co.uk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 18:04 
Cytuj  
osobiście nie wierze żeby ktoś kto kupi gre za pół roku nie mógł miec mounta i jestem przekonany że bedzie można zdobyć to samo w grze - co bedzie ciekawsze


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 19:03 
Cytuj  
Oczywiscie ze mozna zdobyc mounty w grze, pytanie tylko jak trudno i kiedy, wiec mimo wszystko lepiej miec takiego bydlaka za free.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 19:12 
Cytuj  
od lvl 40 kazdy moze sobie kupic mounta od vendora.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.