mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 18:09 
Cytuj  
zax napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Szkoda tylko, ze nie przewiduja latki polonizujacej dla osob, ktore kupily ang wersje.Czyli granie na polskich serwach z ang wersja bedzie utrudnione :-?
Nie wiem czy nie wycofac pre ordera.


Też mi to przez myśl przeszło. Mam w dupie to, że serwer będzie polski i pełny emo kids jeśli abonament miałby być niższy (wbrew pozorom to nie jest ironia...).

14.94 EUR = 14.99 USD to dobija najbardziej.

nie spodziewal bym sie abonamentu w wysokosci 20 zlotych


Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 18:18 
Cytuj  
Cytuj:
Według najnowszego newsa od CDP - możesz.


OT - a mozesz jeszcze raz przeczytac moj post i powiedziec co ja napisalem ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 18:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dae napisał(a):
Huragan jeśli to spowoduje, że cię nie będe miał okazji spotkac na serwerach ang. to ja jestem za lokalizacją :D Wiecej "Huraganków" będzie grać na polskich serwerach...


Przeczytałem posty Huragana w tym temacie i stwierdzam, że napisał jedne z najmądrzejszych postów w dziale Age of Conan.


na glupka Dae nie zwracajcie uwagi.. to zwykly szpaner.. byl taki od poczatku wowa. Stare to a glupie jak but.

Kto kupi angielska wersje i zacznie grac w maju nie bedzie mial problemu z przejsciem na polskie servery. We wrzesniu wychodzi polska wersja i przez pierwszy miesiac transfery na polskie servery beda darmowe.

W Polsce wiekszosc ludzi bedzie kupowala polska wersje gry i na pewno wiekszosc z nich bedzie wchodzila na polskie servery. Oczywiscie z polskiej wersji gry bedzie mozna grac tez na angielskich serverach jak ktos woli glupkow angoli zamiast glupkow polakow... bo glupki sa w kazdej nacji. To tylko kwestia w jakiej gildii bedziesz gral, czy w takiej, ktora toleruje debili czy nie :)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 18:32 
Cytuj  
Micro napisał(a):
OT - a mozesz jeszcze raz przeczytac moj post i powiedziec co ja napisalem ?

Zwracam honor, nie zauważyłem pauzy czy coś.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:00 
Cytuj  
Polacy beda mieli nizszy abonament zaraz po premierze? Czy dopiero jak wyjda pl serwy?

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:03 
Cytuj  
jak wyjda pl serwy

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:42 
Cytuj  
Micro napisał(a):
HMM - ale w jaki sposob problemy z dogadaniem sie :>


Pomyśl... w angielskiej wersji "Crystal Longsword of Uberness"

a po polsku "Diamentowy Klajmor Zajebistości"

English > Polish IMHO


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:51 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
"Diamentowy Klajmor Zajebistości"


Jakby taka nazwa byla faktycznie to warto miec polska wersje ! :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:52 
Cytuj  
A jaka to różnica? I w jednym i w drugim brzmi głupio :roll:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 20:03 
Cytuj  
to był tylko przykład, ale zacznij się tu drzeć, że chcesz to sprzedać


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 20:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
Enhu napisał(a):
"Diamentowy Klajmor Zajebistości"


Jakby taka nazwa byla faktycznie to warto miec polska wersje ! :)


i wlasnie dla takich nazw warto gra w polska wersje :)

Enhu napisał(a):
English > Polish IMHO


nie nie... polski jest bardziej zajebisty :)


Ostatnio edytowano 1 maja 2008, 05:43 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 23:17 
Cytuj  
Jedyna zaleta polskiej wersji jakiejkolwiek gry online na zlokalizowanych serwerach to brak imion typu RomanPL :E

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 23:18 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_6gzrGe7_CD_Proj ... wideo.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 23:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jedyna zaleta polskiej wersji jakiejkolwiek gry online na zlokalizowanych serwerach to brak imion typu RomanPL :E


Pojawi sie masa typu WaldekWLKP ;F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 23:33 
Cytuj  
słowo klucz : serwery
wiec jest nadzieja na serwer także RPG PvX
gdzie nie ma szans na ziomków XXXPL


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 00:26 
Cytuj  
Jakos mnie nie ekscytuje mozliwosc grania na "polskich" serwerach (tym bardziej, ze de facto beda to "tylko polskie serwery"):
Mam wrazenie, ze zarowno to obnizenie abonamentu jak i zlikwidowanie bariery jezykowej wydatnie przyczyni sie do zaludnienia ich dzieciakami...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 00:26 
Cytuj  
haha "dla tej mniejszości" :D:D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 02:12 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Pomyśl... w angielskiej wersji "Crystal Longsword of Uberness"

a po polsku "Diamentowy Klajmor Zajebistości"

English > Polish IMHO

Mnie się tam podoba, w tym wypadku Polish > English IMO :D

a ja tam o ile zakupię AoC to właśnie w wersji polskiej i będę grał na polskich serwach


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 05:45 
Cytuj  
Vallador napisał(a):
Mam wrazenie, ze zarowno to obnizenie abonamentu jak i zlikwidowanie bariery jezykowej wydatnie przyczyni sie do zaludnienia ich dzieciakami...


Mowisz tak jakby teraz nie bylo dzieciakow :)

a co do polskich nazw itemow, np. zobaczcie jak piekne sa polskie nazwy znanych mieczy:

# Błysk i Lodowa Śmierć - magiczne sejmitary należące do jednego z bohaterów Forgotten Realms - Drizzta Do'Urdena
# Czerwony Wiatr - dwuręczny miecz Cor Angara z gry Gothic, służy mu we wszystkich częściach serii.
# Durandal - miecz hrabiego Rolanda (Pieśń o Rolandzie).
# Excalibur, Eskalibur - miecz króla Artura.
# Glamdring - miecz Gandalfa (Hobbit i Władca Pierścieni J. R. R. Tolkiena).
# Gniew Innosa - dwuręczny miecz z gry Gothic I, będący w posiadaniu Gomeza. Podobno miecz został poświęcony przez samego Innosa.
# Grayswandir - miecz Corwina z Amberu.
# Herugrim - miecz króla Rohanu, Théodena (Władca Pierścieni - Dwie Wieże John Ronald Reuel Tolkien).
# Hurting - miecz Beowulfa.
# Jaskółka - miecz Ciri, jednej z bohaterek sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego.
# Księżycowe Ostrza - miecze elfich władców z uniwersum Forgotten Realms. Jednym z nich jest miecz Xana z gry Baldur's Gate.
# Lód - dwuręczny miecz rodu Starków z Winterfell (George R. R. Martin, cykl "Pieśń Lodu i Ognia" ).
# Miecz Gryffindora - pamiątka po Godryku Gryffindorze. Mieczem tym Harry Potter zabił potwora z Komnaty Tajemnic, Bazyliszka.
# Miecz Kusanagi - miecz który należy do Orochimaru
# Miecz Mrozu - potężny miecz z Heroes of Might and Magic III, ukryty przez Starożytnych na wyspie Vori. Najprawdopodobniej przez ten miecz Vori zamarzła.
# Miecz Prawdy - należy do Poszukiwaczy Prawdy w cyklu Terry'ego Goodkinda: "Miecz Prawdy".
# Miecz światła - używany przez bohatera anime Shaman King, Yoh Asakurę.
# Orkrist - miecz należący do Thorina, jednego z bohaterów powieści Hobbit.
# Ostrze Armagedonu - niezwykle potężny miecz z Heroes of Might and Magic III, wykuty dla Lucyfera Kreegana.
# Ostrze Mrozu - miecz Arthasa, jednego z bohaterów świata Warcraft.
# Scyzoryk - miecz Gerwazego z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza.
# Shiroyakan - biały zabójca. Używany przez Iliaen
# Sihil - Miecz podarowany Geraltowi przez Zoltana Chivaya z sagi o wiedżminie Andrzeja Sapkowskiego.
# Skalpel - miecz Szarego Kocura z opowiadań o Fafrydzie i Szarym Kocurze Fritza Leiber.
# Smocze Ostrze - magiczne ostrze którym posługiwał się Felix Jeager w książce pod tytułem "Zabójca Troli"
# Soul Reaver - miecz z serii gier Legacy of Kain
# Soul Calibur / Soul Edge - broń używana przez niektóre postacie w sadze gier konsolowych Soul Calibur
# Stormbringer - miecz Elryka z Menlibone (Michael Moorcock).
# Szara Rózga - miecz Fafryda z opowiadań o Fafrydzie i Szarym Kocurze Fritza Leibera.
# Święty kat - podwójne skonsekrowane kiepskie dwuręczne ostrze magiczne z gry Gothic II
# Uriziel - najpotężniejszy miecz w grze Gothic I, jedyna broń mogąca stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w świątyni Śniącego. Miecz jest dwuręczny i magiczny.
# Miecz Aeonów - Najpotężniejszy miecz w grze Fable. Aby go zdobyć należy zabić Jacka Rzeźnika i go zabrać, niestety jeśli zdecydujemy się go zabrać, musimy zabić siostrę głównego bohatera. Miecz można albo zabrać albo zniszczyć na zawsze. Posiada on on moc zmiany człowieka w złą i jednocześnie w najpotężniejszą istotę we wszechświecie, której wszyscy będą sie bali. Jeśli go zniszczymy, będziemy mogli zdobyć Łzę Avo.
# Łza Avo - Drugi najpotężniejszy miecz w grze Fable. Jeśli zdecydujemy się zniszczyć Miecz Aeonów dostaniemy zadanie odnalezienia równie potężnego miecza (to zadanie pojawia się po przeczytaniu pewnej książki z biblioteki akademii bohaterów). Miecz Króla Albionu, Avo. Znajduje się on pod ziemią, zakopany przy grobie bohaterów Albionu, w Akademii Bohaterów.
# Wierny Przysiędze - Półtoraręczny miecz powatały po przekuciu Lodu Starków na dwa mniejsze miecze (George R. R. Martin, cykl "Pieśń Lodu i Ognia" ).
# Zanpakutō (w angielskiej wersji zwany Soul Slayer, w polskiej Pogromcą Dusz) - broń którą posługują się Shinigami występujący w mandze Bleach (Tite Kubo)
# Zar'roc - miecz Morzana; wszedł w posiadanie Broma, a następnie Eragona; odebrany Eragonowi przez Murtagha (Eragon i Najstarszy Christopher Paolini).
# Zerwikaptur - miecz Longinusa Podbipięty, jednego z bohaterów Ogniem i mieczem Henryka Sienkiewicza.
# Zulfikar - miecz proroka Mahometa, jeden z symboli Islamu.
# Żałobne Ostrze - miecz Yrkoon'a, brata Elryka z Melibone (Michael Moorcock).
# Żądło - miecz wykuty przez szlachetne elfy z Gondolinu; przeszedł w posiadanie Bilba Bagginsa, a potem Froda Bagginsa (Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena).

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
Hmm... No cóż, dla mnie jednak jak by nie patrzec to Soul Slayer >> Szara Rózga.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.