mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 10:37 
Cytuj  
Ale o czym Wy w ogole gadacie? mam 10 mbit/s w nocy od 23-9 rano a patcha mi posysa po 100kb/s, gdzie tu logika? my na to placzemy a nie na samego patcha. Poczytajcie temat a nie wchodzice raz na 3 dni i dopisujecie pierdoly... a co do sciagania w nocy, nie nawidze miec kompa wlaczonego jak ide spac.

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 10:44 
Cytuj  
Nie wiem co gorsze :
Cicho buczący komp czy chrapiąca kobieta...

;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 10:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale o czym Wy w ogole gadacie? mam 10 mbit/s w nocy od 23-9 rano a patcha mi posysa po 100kb/s, gdzie tu logika? my na to placzemy a nie na samego patcha. Poczytajcie temat a nie wchodzice raz na 3 dni i dopisujecie pierdoly... a co do sciagania w nocy, nie nawidze miec kompa wlaczonego jak ide spac.

ale ja mialem od poludnia wlaczonego do 24 (co wieczorem nie przeszkadzalo mi w graniu w cod4)
rano przez godzine jak wstalem od 8-9 dociagnelo mi reszte na full speedzie
moze masz jakies problemy na linii klient serwer

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:35 
Cytuj  
No to ja nie wiem, mi sciaga cos co waży 12,7 gb, zobaczymy co z tego wyniknie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:53 
Cytuj  
moj updater sie zatrzymywal co 52.3MB i tak caly czas
update mial miec 6gb przez pierwsze 2gb musialem ciagle go zamykac i otwierac, ale wczoraj wieczorem polecialo juz bez problemu i dzis zaczynam walke w generalce ;d


_________________
s4ndm4n.com
clanfire.org
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:55 
Cytuj  
ja wymiekam juzta gierka, bug za bugiem, pierdole ta bete, chce ktos? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:55 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
No to ja nie wiem, mi sciaga cos co waży 12,7 gb, zobaczymy co z tego wyniknie.

a od dawna grasz?
i jak tak to czy robiles jakas przerwe?
mogly Ci sie patche zsumowac... innego pomyslu nie mam
ew po weryfikacji dociaga zepsute pliki - ale nie wiem czy to tak dziala mi od poczatku wszystko gralo

Sobtainer napisał(a):
ja wymiekam juzta gierka, bug za bugiem, pierdole ta bete, chce ktos? ;)

mozesz mi dac ;) u mnie w gildii kupe osob sie tym zaopiekuje ;)
ale przemysl to - czy masz w co innego grac? :)
kierowanie sie impulsem nie jest dobre :)


Ostatnio edytowano 4 kwi 2008, 12:58 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:57 
Cytuj  
Ja chce!!!!! :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 12:58 
Cytuj  
1. Mam w ruinach szachownice zamiast textur
2. Nie widze swojego luku
3. Jestem ciagle w grafice niewidzialnego

zaaajebiscie, prawie gotowa gra <bueheh>

Nie pisac nuby pmow ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
1. Mam w ruinach szachownice zamiast textur
2. Nie widze swojego luku
3. Jestem ciagle w grafice niewidzialnego

zaaajebiscie, prawie gotowa gra <bueheh>

zweryfikuj pliki
odpal jakies defaultowe ustawienia grafiki w kazdej zakladce
albo ctrl (albo alt albo shift - niepamietam) + \
odpala sie taki advanced setup i tam moze cos pogrzeb :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:06 
Cytuj  
oo gra mi sie wyjebala, ale superancko sie gralo. nie ma czego zazdroscic panowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:09 
Cytuj  
Sob, ty juz dawno nie powinienes zagladac na bety bo testerzy musza sobie potrafic poradzic ze sciagnieciem beta klienta i dostosowac kompa do klienta na becie.
Masz strasznie dziwne problemy, szukaj na forum general beta moze tez ktos mial cos takiego, nie mam pojecia.

Szesc osob, ktore znam sciagala klienta, patchowal i gra bez problemu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:10 
Cytuj  
A Embe jak zwykle superlatywy ;) dobra, ja juz nic nie mowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
oo gra mi sie wyjebala, ale superancko sie gralo. nie ma czego zazdroscic panowie.

masz zle nastawienie - i dlatego Ci nic nie wychodzi z AoC ;)
ew pokjoj umeblowany niezgodnie z zasadami feng shui ;)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:11 
Cytuj  
Sob - bug z niewidzialnym lukiem jest znany i chyba kazdy ranger go ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:29 
Cytuj  
kk,

24h zasysania patcha. wchodze sobie dzisiaj, loguje sie, patrze jakos tak lepiej gierka wyglada, ladniej chodzi, zero swampow w tortage (4gb ramu). No to sobie mysle, poquestuje.
Mapka, lookam questy. Lece tu, lece tam. Patrze w pewnym momencie nie mam luku (tak wiem ze to kazdy ranger ma). Mysle sobie, trudno widziec go nie musze. Wchodze do ruin i co widze? ladna grafika po horyzont ale na podlodze zamiast ladnej sciezki mam szachownice. Mysle sobie, trudno widziec jej nie musze. Ide dalej, pelno bagow z lootami na ziemi lezy (wtf? caly equipment zrobilem w 1 minute). Zaczynam zabijac jakies moby do questa, 1/32 i 2/32 i patrze! koles mnie do party invituje (jak zobaczylem party interface to sie zalamalem). Accept i zaczynam z nim te moby okladac i co sie dzieje? w pewnym momencie biegnie na nas ~30 mobow wiec mowie zginiemy, zaczynam strzelac w jednego a on evade i wraca z predkoscia swiatla tam skad przybyl. Jedne wchodza pod ziemie, drugie leca do gory. Wiec sie wkurwilem, wyszedlem z ruin i crash gry do windowsa.

Ja rozumiem, ze trzeba miec duzo cierpliwosci do bety, ale to sa rzeczy z ktorymi sie spotykam za kazdym razem jak sie loguje. Wiec opowiadanie jaki to aoc jest cudowny to sa chyba wyssane tylko z powodu zajebistej grafiki, bo reszta posysa po same orzechy, przynajmniej narazie.

@Embe
Jakies pytania masz? bo nie sadze ze to wina sprzetu tylko tej gry.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:40 
Cytuj  
Ja nie chce sie powtarzac, ale Sob po prostu potraktuj gadanie z embe o AoC jak z Sargerasem o PiS-ie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 13:42 
Cytuj  
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
moj updater sie zatrzymywal co 52.3MB i tak caly czas
update mial miec 6gb przez pierwsze 2gb musialem ciagle go zamykac i otwierac, ale wczoraj wieczorem polecialo juz bez problemu i dzis zaczynam walke w generalce ;d


cóż taka karma


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 14:17 
Cytuj  
Sob ja rozumie ze masz problemy z gra, wielu ma moze podobne, moze inne, sporo jest na forum o tym, ludzie robia raporty szczegolowe i opisuja wszystko.
Miesiac pisales ze gra swapuje, dysk ci mieli, tnie itd, ja pisalem nonstop ze to wina sprzetu i jednak po miesiacu okazalo sie ze miales Viste i 2gb ram gdzie wspominalem wyraznie ze musi byc 3gb bo gra zjadala strasznie duzo ramu.

Jak mialem freezy po zmianie z 8600gts na 9600gt i tlumaczylem ze to wina slabego procka bo karta daje sobie rade z 60fps, a procek jest waskim gardlem to pisaliscie ze nie prawda, ale ja sobie procka wymienilem i cesze sie 60fps w grze, a wy dalej marudzicie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 14:28 
Cytuj  
Co do procka to tu musze sie zgodzic i to nie tylko jezeli chodzi o karty seri 9xxx ale takze nowe ati 3xxx. Topowe dualcore jescze sobie radza ale pelnia szczescia to dopiero jak masz quadcore czy tez odpowiednik amd.

Najbardziej to widac przy kartach 9800gx2, miedzy dualcore a quadcore prockami z ta karta masz roznice 30/40% jej wydajnosci. Innymy slowy bez dobrego procka (i dobrej plyty) nie ma co oczekiwac ze nasza najnowsza karta graficzna bendzie smigac :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.