mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:44 
Cytuj  
inaczej, klasa pvp, ktora nie leczy ;d glownie skupia sie only na zadawaniu dmg. ;]


_________________
.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 16:55 
Cytuj  
Każdy Rogue - Assassin (melee dps) , Barb (melee dps), Ranger (ranged dps)
Każdy Mage - Demo (caster), Necro (caster), HoX (powiedzmy melee dps;) )

Strzelaj i coś Ci na pewno się spodoba.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 19:45 
Cytuj  
tosiek jest fajny, ale on to już się leczy z tego co pamiętam


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2010, 19:41 
Cytuj  
Zamierzam kupic AOC i chcialbym sie dowiedziec:

Czy polskie servery maja sie dobrze czy lepiej kupic EU

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2010, 21:19 
Cytuj  
Na serwerach eu jest kilkukrotnie większa populacja, gdzieś widziałem zestawienia to na polsko-"ruskim :(" two-eagles było ok. 1,5tyś. graczy a na fury ponad 7 tyś. więc wybór jest oczywisty.
Mam nadzieję, ze na innych serwerach nie dzieje się to co na 2E, gdzie grupy ruskich (90% levelujących to ruskie) gankują na spawn pointach i nie można się ruszyć, questowanie idzie bardzo mozolnie, bo co chwilę jakiś putin wskakuje na plecy, mi się odechciało, dobrze, że jest offline leveling, to 30zł nie do końca pójdzie w błoto. :)

I nie jestem pvp carebear, bo w każdą inna grę gram właśnie na serwerach pvp, ale tutaj to ma postać po prostu chorobową..

Także omijaj szerokim łukiem polskie serwery, może ludzie przestaną tam w ogóle grać i kiedyś udostępnią opcję transferu na eu a te serwery zamkną w pizdu.


_________________
@polygamia


Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 08:09 
Cytuj  
ok wiec narazie jezeli kupie takie cos
http://allegro.pl/item1094567639_age_of ... minut.html
to bede mogl grac 30 dni czy bede musial dokupic pre paid aby moc zagrac??

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 09:13 
Cytuj  
Będziesz mógł grać przez 30 dni


Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 09:24 
Cytuj  
jeszcze takie pytanie.

czy da sie jakos spolszczyc wersje EU zeby questy itp byly po polsku?

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 13:34 
Cytuj  
Atherius napisał(a):

I nie jestem pvp carebear, bo w każdą inna grę gram właśnie na serwerach pvp, ale tutaj to ma postać po prostu chorobową..

Także omijaj szerokim łukiem polskie serwery, może ludzie przestaną tam w ogóle grać i kiedyś udostępnią opcję transferu na eu a te serwery zamkną w pizdu.


Heheh, ile razy ja to słyszałem...Narzekasz, że Cię leją = ffa PvP, nie jest dla Ciebie. Proste.

Możesz uważać, że nie jesteś pvp carebear, ale to nie słowa, a czyny świadczą o człowieku ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 14:03 
Cytuj  
prosze cie konan ma tyle wspolnego z ffa pvp co dfo z q3


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 17:51 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Atherius napisał(a):

I nie jestem pvp carebear, bo w każdą inna grę gram właśnie na serwerach pvp, ale tutaj to ma postać po prostu chorobową..

Także omijaj szerokim łukiem polskie serwery, może ludzie przestaną tam w ogóle grać i kiedyś udostępnią opcję transferu na eu a te serwery zamkną w pizdu.


Heheh, ile razy ja to słyszałem...Narzekasz, że Cię leją = ffa PvP, nie jest dla Ciebie. Proste.

Możesz uważać, że nie jesteś pvp carebear, ale to nie słowa, a czyny świadczą o człowieku ;)


To w/g Ciebie jak mam levelować, chodzić tylko w grupie znajomych, inaczej się nie ruszać z campa ? Bo ruscy dosłownie siedzą w ukryciu całymi godzinami i rzucają się w kilku na jedna osobę.
Grałem w każdą większa produkcję tylko i wyłącznie na serwerach pvp i nigdy, ale to przenigdy nie zaobserwowałem tego, co dzieje się w aoc.

Nie zawsze da się tak zgrac, żeby pobiegać w grupce, samemu dosyć szybko ma się już towarzystwo cyrylicy na plecach, widocznie jestem za mało pro do tej full-open-ffa-mmo-pvp gry. :] I zamiast levelować postać powinienem skupić się na czajeniu i zabijaniu innych graczy, podczas kiedy tłuką moby. W chuj fun.


_________________
@polygamia

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 19:59 
Cytuj  
noasz napisał(a):
prosze cie konan ma tyle wspolnego z ffa pvp co dfo z q3


Nie proś, tylko poszukaj w google co znaczy "ffa".
ffa = free for all, co oznacza, ze możesz lać każdego i każdy może lać Ciebie. Można w AoC? Można.

@Atherius

A wytłumacz mi jak wszyscy ludzie na każdym z serwerów levelowali? W grupie, ble, radzić sobie, jest hide, nie musisz biegać środkiem drogi i na 2E naprawdę nie jest ciężko uciec od kogoś jak chcesz - na EU więcej ludzi i tam pretensje mogłyby mieć uzasadnienie, ale tu?


Większą produkcję...każdą...hm...Bo ja w każdej grze jak jest serwer PvP widzę osoby, które są wiecznie gankowane, wiecznie na to narzekają i nie umieją sobie poradzić.
Pewnie sam się nieraz irytuję/irytowałem, ale są rzeczy z którymi sobie trzeba radzić - zwłaszcza, że to tylko zabawa.


Naprawdę levelowanie w AoC nie jest ani trudne, ani długie, ani uciążliwe. Bracia zza Bugu...Są, no i co z tego, jak podskakują to lać, to samo z naszymi ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 20:40 
Cytuj  
@bandytaz:
Czyli robie sobie postac, wchodze do gry i moge napierdalac kazdego tak?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 21:25 
Cytuj  
Ogólnie to tak. :]


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 12:26 
Cytuj  
Jaka jest dobra klasa do pogrania, głównie solo?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 12:35 
Cytuj  
Każda...

Zależy co sobie lubisz, ale po to jest ich 12 żeby było z czego wybrać.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 19:06 
Cytuj  
Ktoś może mi podpowiedzieć jak zalogować się do gry?

Załozyłem sobie konto trial, wklepuje username i haslo --- 'Authentication failed" , wchodze na zarzadzanie kontem, zmieniam haslo i znow probuje i znow to samo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 20:41 
Cytuj  
trial działa tylko na serwery europejskie i jeżeli klienta zaktualizowałeś i ustawiłeś język polski to się nie połączysz. Musisz w updaterze zmienić język na angielski i go zrestartować

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 07:07 
Cytuj  
kotfilon napisał(a):
trial działa tylko na serwery europejskie i jeżeli klienta zaktualizowałeś i ustawiłeś język polski to się nie połączysz. Musisz w updaterze zmienić język na angielski i go zrestartować


Mam ustawiony Angielski, nie zmieniałem na polski, klienta ściągałem English- EU.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.