mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 12:02 
Cytuj  
no przyznaje się, nie wiedziałem

generalnie nic to nie zmienia, ale jakoś tak miło się zrobiło :)


wracając do samej gry, trochę wczoraj pobuszowałem na forum (oczywiście tym dostępnym dla wszystkich) i tam raczej nikt nie dopuszcza możliwości aby termin wydania gry jeszcze raz się przesunął

wszyscy podniecają się, gdzie kupić CE oraz gdzie już działa pre-order, a także sprawą cenzury jaka może dotknąć niektóre kraje...

btw. podobno cenzura ma zależeć od IP z którego gracz loguje się do gry, ciekawe jak to będzie u nas :)

chociaż przy takim rozwiązaniu obejście tego nie będzie raczej dużym problemem

dołuje mnie tylko trochę te 2% XP boost w CE, jeśli tak zaczynają to ciekawe co jeszcze później wymyślą

swoją drogą wydaje się, że devsi nie mają już zbyt dużego wpływu na datę premiery gry, wygląda na to, że marketingowcy uparli się, aby marcowy termin został dotrzymany niezależnie od tego jak wyglądać będzie gra


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 12:24 
Cytuj  
Lokti napisał(a):
...swoją drogą wydaje się, że devsi nie mają już zbyt dużego wpływu na datę premiery gry, wygląda na to, że marketingowcy uparli się, aby marcowy termin został dotrzymany niezależnie od tego jak wyglądać będzie gra


Tu musza uwazac bo zakonczy sie to jak Vanguard, ktoremu ta gra mogla siegac do piet jesli by byla rozwijana i robiona zgodnie z zapowiedziami, a tak mamy trupa.
Marzec wydaje sie dobrym okresem na premiera bo sporo czasu do WotLK i jest szansa ze po free 30 dniach ludzie beda grac nadal.

Mam nadzieje ze gre dokoncza na premiere i bedzie mozna sobie pograc z przyjemnoscia bo nuda aktualnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:43 
Cytuj  
trochę wczoraj pobuszowałem na forum i tam raczej nikt nie dopuszcza możliwości aby termin wydania gry jeszcze raz się przesunął

Dlatego, ze wiekszosc graczy nie ma pojecia w jakiej fazie jest obecnie gra, jak duzo brakuje jej do osiagniecia stanu akceptowalnego z punktu widzenia osoby, ktora nie lubi bawic sie w pay2play beta przez pare dlugich miesiecy po premierze i po prostu chce zobaczyc gre u siebie na dysku jak najszybciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 14:29 
Cytuj  
posucha na rynku robi swoje , a AoC chyba najbardziej to sie przysluzy staremu Arnoldowi ktory sie przypomina w swoim "dziele" za mlodu :) , malo kto kojarzy ksiazki a jeszcze mniej zna historie Irlandi w okresie Cesarstwa Rzymskiego (Hibernia) .

moga podzielic los VG imo , duzo punktow wspolnych


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 22:55 
Cytuj  
CES 2008: Direct Feed Gameplay HD
CES 2008: Combat and Quests Interview HD
CES 2008: Siege and Pets Interview HD (Contains Nudity)
nic nowego ale nie zaszkodzi podać


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 12:57 
Cytuj  
Na tych filmikach wyglada gra na gotowa, nic tylko czekac i grac, a info z bety jest troszke odmienne, moze taka polityka testowania, nie mam pojecia, ale moze ten 25 marzec jest naprawde realny ?
Az sie prosi by zrobic w takim systemie walki brak przenikania przez postac, kuleje jak widze nadal w combacie animacja podczas poruszania ale ogolnie wyglada smakowicie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
Beta jest w high detalach, grafika powala, combat jest rewelacyjny, jest wciąż sporo bugów, ot masz krótkie streszczenie bety.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 15:52 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Beta jest w high detalach, ...

V.

nie jest :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 16:06 
Cytuj  
Jest :D

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 17:08 
Cytuj  
musieli podniesc detale, bo na low takich rzeczy nie bylo:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 61a92.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 17:51 
Cytuj  
Tja, popatrzcie na na tego kolesia który gra na kompie, za tym facetem co gada. Przecie z 5fps góra to on miał, a zasadniczo do takich pokazów używa się super-hiper-high endowych maszyn :)

Wniosek ? Albo jeszcze zoptymalizują, albo...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 22:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Wniosek ? Albo jeszcze zoptymalizują, albo...


xbox 360 ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 23:06 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Dana napisał(a):
Wniosek ? Albo jeszcze zoptymalizują, albo...


xbox 360 ?


Good joke.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 23:46 
Cytuj  
Cytuj:
Der Publisher Eidos Interactive meldete sich vor wenigen Minuten zu Wort und bestätigte den offiziellen Veröffentlichungstermin von Age of Conan für Deutschland. Demnach starten die Abenteuer im Land der Barbaren ab dem 28. März dieses Jahres.

http://www.gamestar.de/news/pc/spiele/r ... conan.html

a w wersji eng

Cytuj:
The publisher Eidos Interactive piped up a few minutes ago and confirmed the official release date for Age of Conan in Germany. According to this the adventures in the land of the barbarians will start at March 28th of this year.


discuss

pozdrawiam, wasz informator AoC'owy ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 09:32 
Cytuj  
Do niedawna, gra mi trochę nie pasowała, bo nie podobał mi się klimat "średniowiecza", (może poprostu już się wypaczyłem WoWem, bo tam też jest taki klimat ale jakoś tego nie widać) ale z każdym następnym filmikiem, screenshotami i każdą nową publikacją gra zaczyna mi się coraz bardziej bodobać. Szczególnie zainteresował mnie system wojna o twierdze i zamki które zbudowali gracze (nie raz kilka dni [a moze nawet tygodni] ciężkiej pracy). I teraz tak pomyśl, po tygodniu, każdego dnia po 12 godzin w grze, w końcu udaje się zrobić super twierdze, ufortyfikować ją. Kilka godzin potem jakaś gildia (gildie) przyjeżdżają i musisz tego wszystkiego bronić. Masz w tedy poczucie, że robisz coś ważnego, wartego poświęcenia czasu, bo bronisz swojeje "ciężkiej pracy". Ale jak sie nie obronisz, to masz depresję przez następne kilka dni...


_________________
...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 09:49 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Do niedawna, gra mi trochę nie pasowała, bo nie podobał mi się klimat "średniowiecza", (może poprostu już się wypaczyłem WoWem, bo tam też jest taki klimat ale jakoś tego nie widać) ale z każdym następnym filmikiem, screenshotami i każdą nową publikacją gra zaczyna mi się coraz bardziej bodobać. Szczególnie zainteresował mnie system wojna o twierdze i zamki które zbudowali gracze (nie raz kilka dni [a moze nawet tygodni] ciężkiej pracy). I teraz tak pomyśl, po tygodniu, każdego dnia po 12 godzin w grze, w końcu udaje się zrobić super twierdze, ufortyfikować ją. Kilka godzin potem jakaś gildia (gildie) przyjeżdżają i musisz tego wszystkiego bronić. Masz w tedy poczucie, że robisz coś ważnego, wartego poświęcenia czasu, bo bronisz swojeje "ciężkiej pracy". Ale jak sie nie obronisz, to masz depresję przez następne kilka dni...


... i drama. A wypitego browara nikt Ci nie odbierze :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 09:51 
Cytuj  
rotfl, to lepiej nie graj, bo jeszcze zrobisz sobie krzywdę jak Twój char zginie ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 10:43 
Cytuj  
Ale jak sie nie obronisz, to masz depresję przez następne kilka dni...

No, /wrist najlepiej. Po to wlasnie mamy takie gry jak PoTBS, LOTRO, oraz - po drugiej stronie - AoC, WAR. Chociaz moze to nienajszczesliwszy przyklad, bo po stronie calkowicie przeciwnej do LOTRO itp. powinny byc gry hardcore, a nie takie, ktore w zapowiedziach obiecuja jakiestam PvP...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 10:44 
Cytuj  
szkoda tylko ze zdecydowali sie to wszystko instancjowac, duzy minus


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 10:53 
Cytuj  
Z tym instancjowaniem to nie do końca tak. Zonowanie, przynajmniej według znajomego trwa kilka sekund i przypomina GW, ściąganie plików. Border Kingdoms nie są jeszcze dodane więc do końca nie wiadomo jak będą wyglądały ale to mają być instancje na zasadzie że każdy w każdej chwili może się dołączyć.
Zresztą czy ktoś wyobraża sobie kilku/kilkuset graczy w jednym miejscu bez instancjowania ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.