mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:29 
Cytuj  
Gildia TWIERDZA

rodzaj gry: casual (grasz kim chcesz i ile chcesz, nie ma przymusow, nie ma biurokracji, nie ma systemow DKP (loot jest rozdzielany rollem dla kazdego kto jest w rajdzie), w gildii nie ma podziałow na równych i równiejszych, kazdy member jest traktowany tak samo)
Wychodzimy z zalożenia, że gra jest tylko chwilowa odskocznią od real life a nie ma go zastepowac.

server: typu regular

liczba członków: zadeklarowalo sie juz 100 osob

wymagania rekrutacyjne: wiek (czym starszy tym lepszy), klimatyczny nick, brak parcia na progress i epixy.

podania o przyjecie: http://twierdza.org.pl


Ostatnio edytowano 10 lut 2008, 16:58 przez Lil, łącznie edytowano 9 razy
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:35 
Cytuj  
smieszni jestescie

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:36 
Cytuj  
proponuje by ten topic byl informacyjny o gildiach, bez glupich komentarzy.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:43 
Cytuj  
A propos komentowania. Jakbym był casual to na pewno nie chwalił bym się tym nigdzie. To minus, a nie plus imo, więc po co wpisywać to w info gildii?

A na komentarze, te głupie i nie, można zrobić drugi topic tbh.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:50 
Cytuj  
Info o klanie OpusDei:
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=51598

Forum Klanu :
http://www.egz3.itl.pl/index.php?redirect=index.php


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 16:35 
Cytuj  
Lista kontaktowa na 4 miesiace przed premiera? Nie to zeby stanowilo to dla mnie jakas nowosc, ale myslalem, ze przynajmniej na tym forum ludzie wykazuja sie odrobina zdrowego rozsadku. Ja bylbym za tym, zeby poczekac, az beda konkretne gildie, w konkretnej grze i rzeczywiscie bedzie sie z kim w sprawach istniejacej gry kontaktowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 16:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Lista kontaktowa na 4 miesiace przed premiera?
Konkretniej mówiąc - 4 miechy przed PRAWDOPODOBNĄ premierą...

n/c :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 16:50 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Lista kontaktowa na 4 miesiace przed premiera?
...
Ja bylbym za tym, zeby poczekac, az beda konkretne gildie, w konkretnej grze i rzeczywiscie bedzie sie z kim w sprawach istniejacej gry kontaktowac.


Dziwne ? Lepiej wczesniej sie zorganizowac i jak tylko gra sie ukaze to masz juz gildie a nie szukasz dopiero.
Na forum AOC jest oddzielny dzial z gildiami juz od kilku miesiecy :)

http://forums.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=17 (pierwsze gildie AoC zawiazaly sie juz w maju 2007)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 17:28 
Cytuj  
Ja wiem, ze istnieja takie dzialy (jak zreszta pisalem), tylko nie rozumiem sensu ich istnienia. A konkretniej, to nie rozumiem sensu tworzenia sie zbieraniny random ludzi, ktorzy sie nie znaja i nie grali ze soba w nic, a do tego nie wiedza, czy w ogole beda grali, bo gra moze im sie nie spodobac itp... W Polsce nabiera to calkiem nowego znaczenia (nie mowie, ze akurat tutaj na forum, chociaz w pewnym stopniu na pewno tez, bo jednak darmowki to niewielka jego czesc), poniewaz wiekszosc gildii tworzy sie z nadzieja, ze powstana "prywatne serwery", a wraz z dniem premiery przychodzi rzeczywistosc i gildia sie konczy...

Jesli wiele osob widzi to inaczej i jesli bedzie odzew oraz "zapotrzebowanie", to oczywiscie zaloze topic, w ktorym gildie beda mogly sie oglaszac.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 18:10 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ja wiem, ze istnieja takie dzialy (jak zreszta pisalem), tylko nie rozumiem sensu ich istnienia. A konkretniej, to nie rozumiem sensu tworzenia sie zbieraniny random ludzi, ktorzy sie nie znaja i nie grali ze soba w nic, a do tego nie wiedza, czy w ogole beda grali, bo gra moze im sie nie spodobac itp... .


Konrador, nie widzisz, ze obydwie gildie , ktore sie tutaj zamiescily to sa stare gildie, ktore wlasnie znaja juz swoich czlonkow, nie sa to zadne randomy. Gildia Twierdza i klan OpusDei sa juz gildiami zorganizowanymi, maja swoje strony www i fora. My mamy nawet oddzielny dzial na forum do AoCa, wiec wiemy na pewno, ze bedziemy grali, a twoje umniejszanie roli gildii (jako zorganizowanego community, mimo ze gra nie wyszla jeszcze oficjalnie) jest niezrozumiale.
No ale ok.. ty tu jestes moderatorem i mozesz nawet wykasowac wszelkie tego typu informacje, chociaz powody jakimi sie kierujesz sa dla mnie zupelnie zagadkowe. To , ze ty nie jestes w zadnej zorganizowanej gildii nie znaczy ze inni maja tak samo.
Zrozum, ze niektorzy chca juz od pierwszego dnia premiery grac razem ze soba (znajac sie wlasnie z innych gier lub for (takich jak to mmorpg.pl).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 18:42 
Cytuj  
Nie umniejszam roli gildii, ktore sie tutaj oglosily - zle to odebrales. Nie znam waszych gildii, ale oglaszacie sie tu, podajecie informacje o sobie oraz strone, gdzie mozna wysylac podania o przyjecie w wiadomym celu - aby zrekrutowac nowych ludzi, ktorych nie znacie na dlugo przed premiera gry i mysle, ze to o was troche mowi, a jakie ja mam na to spojrzenie, pisalem juz wczesniej. Dlatego sugeruje, zeby z takimi zorganizowanym akcjami poczekac do premiery gry.

Tak jak pisalem, jesli jednak sporo osob na tym forum mysli inaczej i uwaza, ze taki topic powinien powstac, to taki powstanie - po to ta dyskusja. Jestem tu po to, zeby pomagac, a nie przeszkadzac - nigdy niczego niezgodnego z zasadami forum nie usuwalem i nie zamierzam.

W zasadzie ten topic moglby zostac, tylko nie chcialem, zeby jakas jedna wybrana gildia wisiala jako oryginalny zalozyciel podwieszonego topica. Niby kto pierwszy, ten lepszy, ale wydaje mi sie to troche nie fair - nic przeciwko Twierdzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 18:49 
Cytuj  
WARCRY
serwer PVP

strona w budowie http://embe.m-host.eu/
( mile widziane osoby do pomocy w rozwijaniu tej strony )

Powstalismy na poczatku 2006 roku i do tej pory glowny trzon gildii to Warcry WoW www.warcry.xt.pl ale gramy w roznych innych grach, do ktorych mozna zaliczyc LotRO, Vanguard, Eve Online, Hellgate: London.
( gramy na becie Conan i Warhammera )
Styl gry to pelny przedzial od nolifow do casuali, wiekszosc doroslych ludzi, sporo z nas ma rodziny i nie ma juz tyle czasu na granie ale potrafimy tez nolifowac :)

Aktualnie poza kontynuowaniem gry w WoW tworzymy gildie w Age of Conan.
Narazie brak regulaminow, zasad i najprawdopodobniej nie bedzie zadnych systemow podzialu lootu i tworzenia uprzywilejowanych grup co niepotzrebnie moze niszczyc zabawe, a jest to nasz najwazniejszy cel by dobrze sie bawic.

Tymczasowe forum
http://warcry.nazwa.pl/index.php?name=P ... forum&f=40
mozna juz po rejestracji zapisac sie i dyskutowac o grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 18:55 
Cytuj  
Embe, jak by co to ja jestem chętny do gildi...


_________________
...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 19:06 
Cytuj  
Konrador, co za roznica kto zalozy topic, zaloz ty i bedzie spokoj :) Napisz wzor w.g. jakiego mamy oglaszac gildiie i bedzie porzadek.
Gra wychodzi juz za chwilke , wiec najwyzsza pora by sie zaczac organizowac :>
No prosze, juz 3 gildia WarCry sie szykuje..... fajnie sie robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 19:15 
Cytuj  
Wedlug mnie to jest zjebane. Robic gildie do gry ktora jeszcze nie powstala. Ktorej nie wiadomo kiedy premiera. I co najwazniejsze w ktorej nie wiadomo, kto tak naprawde bedzie gral -;-.

Jesli juz gdzie tu mialby sie przylaczac to do embe :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 19:17 
Cytuj  
zawsze lepiej "zrobić" gildię przed premierą, zrobić rekrutację, a kto bedzie grał to sie okaże "w praniu".


_________________
...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 19:21 
Cytuj  
As you wish... Podwieszony topic o gildiach. Niestety nie moge przeniesc postow do srodka istniejacego juz topica.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 09:45 
Cytuj  
zax napisał(a):
A propos komentowania. Jakbym był casual to na pewno nie chwalił bym się tym nigdzie. To minus, a nie plus imo, więc po co wpisywać to w info gildii?

A na komentarze, te głupie i nie, można zrobić drugi topic tbh.


To twój punkt widzenia, jako pro gracza. Prawda, hardkore gildie zaznaczają w informacji rekrutacyjnej, że wymagają procentowej obecności w rajdach, poważnego podejścia do gry i ja do takiej gildii nie pójdę/nie przyjmą mnie.
Z drugiej strony, wiadomo, że taka casual gildia za wiele nie osiągnie, np. w AoC prawdopodobnie nie będzie w stanie utrzymać swojej twierdzy. Zatem jeśli ktoś aspiruje pro, to dzięki takiej informacji jak np. podał Huragan, wie że do nich lepiej się nie zapisywać.


_________________
O.o

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 10:43 
Cytuj  
W AoC keepy będą w stanie zdobyć a potem utrzymać wyłącznie naprawdę duże, świetnie zorganizowane gildie. Takie które do siege 2 razy w tyg ( minimalna ilość dni kiedy keep musi być podatny na atak ) będą mogły wystawić 100 lub więcej karnych osób. Resztę gildii zjedzą kruki ewentualnie będą mogły się ganiać po towers.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 11:00 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
W AoC keepy będą w stanie zdobyć a potem utrzymać wyłącznie naprawdę duże, świetnie zorganizowane gildie. Takie które do siege 2 razy w tyg ( minimalna ilość dni kiedy keep musi być podatny na atak ) będą mogły wystawić 100 lub więcej karnych osób. Resztę gildii zjedzą kruki ewentualnie będą mogły się ganiać po towers.

V.

i na tym się skończy pewnie, że te molochy pod team PvP będą international, a gildie PvE standardowo będą głównie opierały się na wspólnym języku.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.