mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:31 
Cytuj  
/signed


_________________
...

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:37 
Cytuj  
Klepanie sie w mmo z full lootem to też zabawa..


Ostatnio edytowano 12 lut 2008, 11:37 przez zax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:37 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Powtórzę się po raz kolejny. AoC jest robiony dla pieniędzy. Zasady w nim wprowadzane mają zapewnić możliwie szeroką pulę płacących co miesiąc. W EvE gra troszkę ponad 200tys osób mimo, że jest to najlepszy/najbardziej złożony/najgłębszy/najbardziej hardcor pvp mmorpg na rynku.

W carebear friendly WoW gra dajmy na to 9mln. W Lotro ponoć 1,5m.

Która z nich przynosi więcej cashu ? Ta zajebista z 200k subscribers czy ta denna z 9mln ?

Nawet w EvE zdecydowana większość populacji gra wyłącznie w strefie 0.5>.

Zrozumcie w końcu, że 99% graczy w mmorpg traktuje je jak zabawę a nie jak drugą pracę.

V.

Mozliwosc oblezania 24h na dobe to nie druga praca to ryzyko, ze ktos moze jednak wstac o 4 rano, i zrobic porzadek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:39 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Powtórzę się po raz kolejny. AoC jest robiony dla pieniędzy.
V.

Powaznie? No no, nigdy bym nie pomyslal. Czego to sie czlowiek we wtorek przed poludniem moze dowiedziec.
Cytuj:
Zrozumcie w końcu, że 99% graczy w mmorpg traktuje je jak zabawę a nie jak drugą pracę.

Moze ty zrozumiesz, ze dla jednych zabawa to farmowanie mobkow liczac na 0,0001% drop przy pelni ksiezyca we srode, a dla innych farmowanie takich typkow.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:49 
Cytuj  
Zax- klepanie się w full pvp loot to też zabawa owszem ale podpadająca pod kategorię drugiej pracy co bawi 1%.

Inside -masz rację. Problem pojawia się wtedy kiedy masz na 8 rano do roboty a co noc musisz siedzieć od 20 do 4 rano by nikt Ci porządku nie zrobił. Dodaj do tego miejsce na dziewczynę/rodzinę/social life.

Tor- z Twojego posta wynika, że jednak nie zrozumiałeś. Bo 99% woli bezpieczne farmowanie mobków od możliwości bycia farmowanym i tracenia włożonego czasu w zdobycie itemów. Taka prawda.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:51 
Cytuj  
tak czytam tutaj i na officialu te wypowiedzi wszystkich tych, którzy chcą mieć drugiego WOWa z AoC - PvP kiedy wejdę na bg, jak coś zdobędę, to jest soulbound i nikt mi tego nie zabierze itd. i mi się grać odechciewa ;(

na szczęście na officialu jest sporo gildii PvP i sporo osób głoszących głośno ideę hc pvp, więc może zrobią jakieś serwery bardziej pvp, niż inne.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:56 
Cytuj  
Pewnie dadzą po jednym serwerze z ostrzejszym pvp i tyle.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:59 
Cytuj  
99% woli carebear style mmoprg? Skad masz te dane, z sufitu? Nie przypominam sobie od czasow UO zadnej gry z lootem postaci w pvp, dobrym world pvp, wszystkie sa kalka schematu wymyslonego w eq. Wiec ktos zdecyduje sie zrobic taka gre, zeby sie w koncu przekonac.
Co do AoC to licze jak kolega powyzej na serwer z sensownymi zasadami. Nie chce mi sie gniesc kolejny raz na serwerach gdzie wolno mi zabijac tylko w wybranej zonie, bo inaczej inny gracz poplakalby sie i zrobil cancel account.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
99% woli carebear style mmoprg? Skad masz te dane, z sufitu? Nie przypominam sobie od czasow UO zadnej gry z lootem postaci w pvp, dobrym world pvp, wszystkie sa kalka schematu wymyslonego w eq. Wiec ktos zdecyduje sie zorobic taka gre, zeby sie w koncu przekonac.
Co do AoC to licze jak kolega powyzej na serwer z sensownymi zasadami. Nie chce mi sie gniesc kolejny raz na serwerach gdzie wolno mi zabijac tylko w wybranej zonie, bo inaczej inny gracz poplakalby sie i zrobil cancel account.


heh, no właśnie - najgorsze jest to, że większość graczy (większość z tych żekomych 99%) nie rozumie, że my wcale nie chcemy aby wszędzie była sieka - na moje mogą zrobić serwery nawet bez sieges itd jeśli taka jest kogoś wola. mi chodzi o to, aby po prostu dali na początek jeden serwer PvP i dali się ludziom przekonać czy pasuje im taki styl gry, czy nie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie chce mi sie gniesc kolejny raz na serwerach gdzie wolno mi zabijac tylko w wybranej zonie, bo inaczej inny gracz poplakalby sie i zrobil cancel account.


servery beda PvP i Normal..... dla gankerow jest PvP a dla reszty graczy Normal :) Ja wybieram Normal i nie bede sie stresowal :)
Mozliwe ze na serverze PvP tez sobie zrobie chara by pogankowac troche low leveli i czytac potem na forum ich placze :>

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:11 
Cytuj  
Z porównania ilości osób grających w EvE, Shadowbane, VG ffa server, PotBS. Ale owszem poza EvE nie ma dobrej gry z full pvp lootem.

W AoC na serwerach pvp będzie można klepać wszystkich i wszędzie poza największymi miastami jeśli o to Ci idzie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:17 
Cytuj  
A takich jak ty, Huragan-ganker-wannabe

Jesli chodzi o PvE pl..ay0rz, to nie robi mi zbytniej roznicy czy napastuje corpse Huragana, czy Lorda Drizzta, wiec bez przesady... A jesli chodzi o co innego, to chyba pokracznie rozumiesz slowko ''wannabe''.

Zax- klepanie się w full pvp loot to też zabawa owszem ale podpadająca pod kategorię drugiej pracy co bawi 1%.

Z perspektywy notorycznej ofiary na pewno tak to wlasnie wyglada.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:23 
Cytuj  
Konrador podaj przykład w miarę złożonej gry item centric gdzie na pvp full loot można zarobić ? I gdzie nie wiąże sie taka zabawa z godzinami farmy by móc sobie biegać/latać na pvp ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:23 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
W AoC na serwerach pvp będzie można klepać wszystkich i wszędzie poza największymi miastami jeśli o to Ci idzie.

V.

Nie do konca. Sek w tym, zeby to zabijanie sie oplacalo. Nie mam na mysli tu zbierania jakis punktow tylko. Siedze w mmorpg troche dluzej niz na tym forum i zbieranie przedmiotow pve, zeby potem swiecic jak choinka w miescie przejadlo mi sie dawno temu. Dla mnie tzw. "progress" w raid dunegonach to wlasnie wirtualna praca. Czyscisz jakis dungeon przez miesiac, zeby zdobyc gear i wejscie do nastepnego itd. Potem wyjdzie dodatek i zaczynasz od nowa. Bledne kolo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:24 
Cytuj  
Viracept napisał(a):

Inside -masz rację. Problem pojawia się wtedy kiedy masz na 8 rano do roboty a co noc musisz siedzieć od 20 do 4 rano by nikt Ci porządku nie zrobił. Dodaj do tego miejsce na dziewczynę/rodzinę/social life.


V.

Nikt ci nie karze wstawac. Najwyzej obrobia ci zamek i tyle. Ewntualnie, mozesz brac udzial w sieges, i tylko brac. Nie bedziesz mial swojej twierdzy, bedziesz najemnikiem -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Viracept napisał(a):
W AoC na serwerach pvp będzie można klepać wszystkich i wszędzie poza największymi miastami jeśli o to Ci idzie.

V.

Nie do konca. Sek w tym, zeby to zabijanie sie oplacalo.


Oplaca sie..... potem czytasz placze zgankowanych na forum i rosnie Twoja legenda zabijaki... haha

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:28 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Konrador podaj przykład w miarę złożonej gry item centric gdzie na pvp full loot można zarobić ? I gdzie nie wiąże sie taka zabawa z godzinami farmy by móc sobie biegać/latać na pvp ?

V.

czy każda nowa gra musi powielać zastosowane już gdzieś motywy? :) jeśli wszyscy wszystko będą mogli trafić, to itemy nie będą takie ważne - zasadzisz sie z kumplami w kilku na jakiegoś wykoxańca i się podzielicie lootem. w takim wypadku skończy się pewnie na systemie z UO - w crapach od vendora będzie się pvp odstawiać ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:31 
Cytuj  
Opłacalne zabijanie. Chętnie zagram w takie AAA mmorpg. Jedyny znany mi przykład to wąska grupa hardcor graczy w EvE z 4 letnim stażem w nano shipach z najlepszym fitem.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:32 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Konrador podaj przykład w miarę złożonej gry item centric gdzie na pvp full loot można zarobić ? I gdzie nie wiąże sie taka zabawa z godzinami farmy by móc sobie biegać/latać na pvp ?

V.


Nie wiem czy slyszales jest taka gra UO ja zwą, albo sb nie ma jak zajebac full grupę farmujaca golda...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:42 
Cytuj  
UO to prehistoria. SB także do chwili planowanego wipe w marcu. Nie zmienia to w żaden sposób faktu ile osób jest/będzie chętnych na zabawę w takim systemie. Liczby opłacających poszczególne mmorpg mówią niestety za siebie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.