mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 21:21 
Cytuj  
Do 80lvl chyba wiesz ze sa questy pve, masz osobny rank pvp i z tym zwiazane rzeczy, a ze gra oparta o pvp to oczywiste jesli glowny cel w endgame to walki gildiowe, zdobywanie twierdz, budowa miasta z surowcow zdobwywanych na terenach PvP, mini gierki PvP itd.

Jak szukasz Mendol gry pve to masz super zrobionego multiplayera w WoW, jest tez Everquest2 i wiele innych gier, ale jak cos to zapraszam na serwer PvP gdzie nasza gildia bedzie grac, nie zapomnij tez nazwac swoja postac 'Mendol', obiecuje ci duzo wrazen w PvP :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 07:53 
Cytuj  
embe nie o to mi chodzi. napisz prosze jaki cel/sens ma pvp na 20 lvl?
czy sa z tym zwiazane wymierne korzysci? exp, kasa, levelowanie?
nie bardzo rozumiem jak mozna powiedziec, ze gra opiera sie na pvp skoro do tego 80 levelu nie ma to wiele wspolnego z caloscia. i nie chodzi mi tu juz o porownanie do war'a ale chociazby do daoc'a czy shadowbane, gdzie biorac udzial w pvp zdobywasz 'normalny' exp co pozwala ci levelowac.
ale jesli to poprawili to bardzo fajnie.
pisalem o grindowaniu opierajac sie na przykladzie wow'a. tzn. do 70 lvl robisz pve, a pvp dla czystej przyjemnosci zgankowania kogos.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 11:39 
Cytuj  
Menda ma racje, jak gra ma być "oparta na pvp" to powinna byc możliwość rozwijania postaci poprzez robienie tego pvp, tak żeby nie była to kwestia wyboru (polatać pvp czy zrobić level ?) , Dali by kurde expa za każdego gracza z jakimiś diminishing efektem i juz było by lepiej.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 12:47 
Cytuj  
"Ale gra ma się opierać na pvp więc to i tak nie ma większego znaczenia." to zdanie miało być lekko ironiczne, ale zapomniałem dorzucić na końcu odpowiedniej buźki :wink:

Mam wrażenie że Funcom wogóle nie przewidywał serwerów pvp, koncepcja była chyba taka - najpierw pve potem pvp (sieges gildie itp) czyli same serwery 'jak oni to nazywają' normal.
Przecież ten serwer pvp na becie został zrobiony na życzenie graczy, niemalże "na odpierdol się".

Wbiłem 80 żeby zobaczyć jak to pvp wygląda ale niestety nie załapałem się na te sieges itd. Założenie że muszę robić pve żeby potem robić pvp też mi nie bardzo pasuje.

Plusem jest to że jak się zepnie poślady to można bardzo szybko wbić ten level hehe, ale na wczuwanie się w lore to nie ma co liczyć przy tym rulsecie(a właściwie braku). Szybko przestałem czytać questy żeby nie dostać w tym czasie kosą w plecy. Mówiąc krótko to całe pve jest przykrym obowiazkiem w tym momencie.

Pożyjemy zobaczymy hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 13:31 
Cytuj  
hmm... czy ktos z was zwraca uwage na zmiany jakie zachodza w grze i czyta general bete forum ?

Czy ktos zwrocil uwage ze ostatni patch dodal cos takiego jak pvp lvl, pvp exp i pvp rank ?

Poczekajcie na ogloszenie systemu kar/nagrod pvp i zasad dla serwerow pvp i wtedy bedziemy sie zastanawiac jak to pvp bedzie wygladalo, narazie moge napisac tylko to co jest glownym zalozeniem gry, a jesli pojawiaja sie w 'preview patch' w/w rzeczy zwiazane z pvp to mozna przypuszczac ze finalna wersja bedzie je zawierac.

Jesli ktos jest dobrym beta testerem moze wstapic do gildii devsow, ktora przeniosla sie na serwer general beta i beda sobie testowac siege, budowe miasta i cala reszte co robili do tej chwili na dev becie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 13:57 
Cytuj  
niech każdy gra tam gdzie chce
po co namawiać kogoś na serwer pvp jeżeli nie ma na to ochoty ?
to że sam będę grać na serwerze PVP nie oznacza że mam kogoś zmuszać ...
sprowadza się do tego że chcemy pokazać wyższość pomidorówki nad barszczem :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 17:07 
Cytuj  
pvp lvl? pvp rank? pvp exp? tzn ze moge cala gre od lvl 20 spedzic w pvp?
i pve level nie bedzie mial znaczenia w siegowaniu keepow i endgame pvp?
i bede w stanie majac wyzszy pvp rank kolesia ktory bedzie mial 20pve lvl wiecej ode mnie?
dla mnie to wyglada bardziej grind do lvl 80 zeby miec fun z pvp.
nie nazywajmy moze aoc pvp game ;-).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 17:37 
Cytuj  
Nie wiem co mam ci napisac, przykro mi ze nie ma na rynku gry mmo z pvp dla ciebie, moze w Eve zagraj i takie cos ci sie spodoba, wielu sobie chwali ze tam pvp jest zarabiste ?

Nie ma sie co zmuszac Mendol do gry, ktora jest kiepska bo to ma nam sprawiac przyjemnosc, a ty widze kreujesz sie na meczennika gier mmo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 17:51 
Cytuj  
Po co Ty Embe znim jeszcze rozmawiasz?? jemu i tak nigdy sie nie bedzie podobac, a takie bezsensowne posty najlepiej zostawic bez odpowiedzi...

Ja sie tylko zastanawiam czy jest jakis limit w pvp?? cos jak w EQ2 np??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 17:54 
Cytuj  
Mendol to fanboi who, wiec trzeba go zrozumiec. hehe W tym roku wychodza dwa interesujace tytuly(AoC i WHO), w odstepie paru miesiecy. Mozna zatem bez problemu przetestowac oba, bez zbytniego podniecania sie na betach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 19:11 
Cytuj  
nie fanboi.
popatrz na sb, czy chociazby daoca gdzie bylo to juz w jakis sposob zrealizowane. wkurza mnie tylko fakt rozpisywania sie na temac aoc jaki to wspanialy pvp mmorpg. i tyle.
ok nie bede juz pisal bo widze ze zwolennicy pvp age of conan niedlugo mnie zjedza jak dalej bede krytykowal ich wspanialy wybor.
myslalem ze mamy dyskutowac a nie pisac peany.
moze i bedzie w aoc zajebisty endgame pvp content. i bede bardzo sie cieszyl.
co nie zmieni faktu, ze najpierw trzeba zrobic level 80 robiac PVE.
tyle :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 19:53 
Cytuj  
Ja akurat jestem zmartwiony tym ze 80lvl to jedynie dwa moze trzy tygodnie ale nie placze tylko czekam na finalna wersje, jesli gra bedzie do dupy to trudno, czekamy na cos innego i tak do emerytury jak mityczny DFO bedzie mial premiere :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 20:22 
Cytuj  
Mendol a gdzie Ty widzisz zebym ja sie zachwycal AoC? i wychwalal jaki to jest zajebisty? Mnie poprostu drazni Twój "puacz" jakie to wszystko jest zle okropne i wszystko robia przeciwko Tobie mimo ze Ty juz tutaj 100 razy pisales o tym pvp. to ma byc dyskusja a nie lament! ja uwazam ze powinno byc open pvp, bez safe respownow, zone etc, chociaz samo pvp bez karmy, title czy czegos w tym rodzaju jest nudne jak pve, ale nadrobic by to mogl chociazby jakis ranking. Pomyslow w tym temacie mogloby byc od groma i wsumie wszystko co urozaici pvp ( oczywiscie przemyslane ) jest dla mnie na +. Jedynie co mnie martwi i nie wiem jak bedzie z tym limitem czy 80 lvl moze napieprzavc zalozmy 20 lvl nizsze postacie??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 20:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja akurat jestem zmartwiony tym ze 80lvl to jedynie dwa moze trzy tygodnie ale nie placze tylko czekam na finalna wersje, jesli gra bedzie do dupy to trudno, czekamy na cos innego i tak do emerytury jak mityczny DFO bedzie mial premiere :)

ee znaczy czekaj..dobrze rozumuje ?
80 lvl nastukac bedzie mozna w 2-3 tyg??

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 20:57 
Cytuj  
Tak i to mysle ze te trzy tygodnie to tak na luzie, po drodze jesli masz zamiar budowac gildie jest sporo innych zajec jak tylko questy i exp, wiec moze sie to troszke dluzej trwac ale znajda sie maniacy jak na becie ze 80lvl zrobili w cztery dni i to jeszcze bez pelnego contentu !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 22:26 
Cytuj  
Hmm 4 dni na pewno w retial juz tak latwo nie bendzie choc z drugiej strony np w wow pierwszego dnia w 5 dni max lv dobilo kupe maniakow co gralo 24h na zmiane :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 09:40 
Cytuj  
to moze mi ktos tak w skrocie objasni o co tam chodzi w tym AoC..
skoro 80 mozna bedzie zrobic powiedzmy w 3 tyg..co dalej?
Cos jak w WoW Bossy? instancje czy jak to zwal, czy tylko czyste pvp...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 09:48 
Cytuj  
Dopiero co wipe był. Jeśli ktoś nawet zdążył dojść do 80 to pewnie za długo i z wieloma innymi takich jak on się nie zdążł porządnie rozejrzeć :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 10:11 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
to moze mi ktos tak w skrocie objasni o co tam chodzi w tym AoC..
skoro 80 mozna bedzie zrobic powiedzmy w 3 tyg..co dalej?
Cos jak w WoW Bossy? instancje czy jak to zwal, czy tylko czyste pvp...


Eee myślę , że w wersji gold będzie to trwało jednak dłużej. Jak już nie raz bywało z beta testami na potrzeby testów przyśpieszony jest leveling (EXP x X )

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 11:59 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Hmm 4 dni na pewno w retial juz tak latwo nie bendzie choc z drugiej strony np w wow pierwszego dnia w 5 dni max lv dobilo kupe maniakow co gralo 24h na zmiane :roll:


zazdroscisz im ? nie ? to nie placz. i zacznij wkoncu pisac bez takich razacych bledow, ignorancie.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.