mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 12:19 
Cytuj  
A co ma piernik do wiatraka bo ja nie rozumiem ? W kazdym razie idz sobie zalatwic anger management sesje czy cos. Swoja droga zanim zaczniesz kogos wyzywac nazwiskami spujz w lustro najpierw. i zastanow sie nad samym soba poniewaz masz powazne problemy z poczuciem wartosci samego siebie...

Jakos ja nie potrzebuje obrazac bezposrednio ludzi na lewo i prawo zeby poczuc sie dobrze wiec jezeli ty nazywasz mnie ignorantem to nie mam nic przeciwko temu, poniewaz wole byc taka osoba niz kims takim jak ty ktory szuka ludzi do obrazania na lewo i prawo aby poczuc sie dobrze samemu.

Jezeli masz ochote na flame to nie w tym dziale, zapraszam do subforum FLAMES :roll:

W kazdym razie przepraszam za oftoic znowu ale przypomniala mi sie ta postac wlasnie z Sayonara Zetsubou Sensei co obrazala wszystkich przez neta i nie moglem sie powstrzymac aby nie odpisac tym razem, poniewaz nie moglem sie powstrzymac ze smiechu :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 12:21 
Cytuj  
po raz kolejny wzruszyla mnie twoja historia khebeln.


jesli da sie zrobic lvl 80 w tydzien i bawic w pvp to ok.
z tym expem z pvp tez fajnie, tylko czemu 'small' ;-/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 12:26 
Cytuj  
Tu sie zgodze, xp z pvp powinno byc znaczace, ale z drugiej strony nie chca pewnie za bardzo go podnosic poniewaz ludzie omijali by za duzo content w ten sposb.

Ech zobaczymy na co sie w koncu zdecyduja, premiera coraz blizej :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 12:29 
Cytuj  
Pojawiło się przed chwilą to dla zasady wkleiłem http://gry.onet.pl/1731,1481523,,Age_of ... wiedz.html

EDIT:
ups nie tu ...sorry

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:
Tu sie zgodze, xp z pvp powinno byc znaczace, ale z drugiej strony nie chca pewnie za bardzo go podnosic poniewaz ludzie omijali by za duzo content w ten sposb.


Jak mam ochote jebac graczy w mózg zamiast bic komputerowe mobki to powinna by tylko i wylącznie moja sprawa. Mam nadzieje że w WaR omine jak najwięcej "contentu" w ten sposób (no może oprócz PQ), przynajmniej grając pierwszą postacią.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 13:26 
Cytuj  
Powinien byc czesciowy loot plecaka , a do tego b.powazne konsekwencje w przypadku stania sie pvp killer. Imo idealne rozwiazanie. Mozesz sobie zabijac , ale jak ci sie noga powinie to tracisz wiekszosc tego co ci sie udalo zabrac innym(chociazby ze wzgledu na niemozliwosc skladowania sprzetu i kasy np w banku i koniecznosc chodzenia z nimi caly czas)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 15:02 
Cytuj  
Blehh rozwiazanie rodem z L2. Zwykle powoduje to ze znalezienie ludzi do pvp graniczy z cudem. Co do czesciowego loot plecaka to w najlepszym przypadku moze to byc % drop losowy, ale nie ekwipunku jak to np jest w L2 ktory posiadasz na sobie.

A konsekwencje za pvp w swiecie Hybori ? lol poczytaj troche lore :roll: Tu sie zarzynaja na lewo i prawo i nikt nawet okiem nie mrugnie :D Najlepszym rozwiazaniem bylby drop golda ktore ma sie przy sobie a nie ekwipunku dlatego ludzie musieli by isc do banku i skladowac tam zloto :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 15:10 
Cytuj  
no z goldem to dobry pomysl
przy czym banki musialy by byc nie linkowane
czyli majac kase w banku w cymerii chcac kupic cos w akwilonii musimy sie przemieszczac z ta kasa
zabawa w konwoje itp
ale coz pozyjemy zobaczymy

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 15:39 
Cytuj  
Mozesz sobie zabijac , ale jak ci sie noga powinie to tracisz wiekszosc tego co ci sie udalo zabrac innym

W ostatniej PvE grze z open PvP serwerem i gold l3wt, w ktora gralem, stosunek bluebie do PK to bylo jakies 100:1. Jest sens dodatkowo ten fach utrudniac?

(...) koniecznosc chodzenia z nimi caly czas

Trade. Nie ma Trade? Non-PK kolega/bocik chodzi i lootuje to, co sami zabijemy a potem skladuje w banku.

To bylyby takie male upierdliwosci, ktore niczego nie naprawiaja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 16:03 
Cytuj  
W l2 syfne jest to ze dali cos takiego jak blessed scroll of escape ..i Sin eater (zmniejszanie ilosci pk) powyzej 5 -jest szansa ze dropniesz itemsa bedac red..
Mam nadzieje ze w AoC nie pojda tym samym krokiem..


Dobra a wracajac do mojego pytania, to ktos wie co jest dalej/co mozna robic dalej..jesli juz ktos machnie ten 80 lvl..
Pozostanie mu czyste pvp i zwiedzanie krain/nudne questowanie...
czy AoC ma cos wiecej do zaoferowania:>?

Niechcialbym wydawac X kasy na cd-key +x kasy na abonamrnt + x czasu na sciagniecie tych 20-30 GB..by dowiedziec sie ze.....to juz wlasciwie koniec:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 16:07 
Cytuj  
a ten dalej z konsekwencjami dla pk.
napisz prosze marwulka w takim badz razie co dla ciebie oznacza PVP jak i open world pvp?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 16:18 
Cytuj  
To wszystko powinno zależeć od graczy :
- ceny u kupców
- stosunek strażników do pk
- to czy gracz non-pk zabije/ucieknie/przejdzie obok gracza pk (i odwrotnie)
etc.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 16:32 
Cytuj  
Ja bym wolal np rozwiazaine ze starej dobrej Ultimy. Mozliwosc craftu w miare dobrego staffu, z duza dostepnoscia materialow, ale zeby wszystko tracic w pvp :) Dla mnie to nadal chyba do tej pory najlepsze rozwiazanie pvp, byle by to oprawic w ladna szate graficzna dodac siege i gra bylaby na wiele miesiecy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 17:46 
Cytuj  
Watpie czy ktos wie jak bedzie wygladal content w endgame, mysle tez to juz nastepne patche i rozbudowa bo jesli nie bedzie stabilnie rozbudowywana gra to faktycznie dlugo nie pogramy.

Wiemy ze beda instancje pve, jest sporo outdoor bossow i dungeonow, jednak podstawa to budowa gildii co zajmie nam sporo czasu, wyuczenie harvestingu i craftingu to sporo roboty, duzo questow i zbieranie surowcow na terenach pvp, dalej to mozliwosc zdobycia wiez i potem twiedzy, nie mam pojecia czy znudzi sie to szybko czy nie.

Pozostaje nam czekac na premiere, potem zabrac sie za gre, budowac gildie, korzystac ze wszystkiego co oferuje gra i miec nadzieje ze gra bedzie rozbudowywana.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 18:49 
Cytuj  
moge sie zapisac do twojej embe? :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 18:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moge sie zapisac do twojej embe? :-)

hehe też o tym myślałem, aby samotnym na starcie nie być :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 18:58 
Cytuj  
ja obiecuje ze bede grzeczny i mily.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 19:09 
Cytuj  
OK, nadal potrzeba sporo ludzi do stajni, nasze mamuty po calym dniu walk beda produkowac duzo epaxow dla was :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 19:29 
Cytuj  
hmm mam rozumiec, ze bede Herkulesem? :-)

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 20:15 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):

Dobra a wracajac do mojego pytania, to ktos wie co jest dalej/co mozna robic dalej..jesli juz ktos machnie ten 80 lvl..
Pozostanie mu czyste pvp i zwiedzanie krain/nudne questowanie...
czy AoC ma cos wiecej do zaoferowania:>?



Filmik ze stycznia, mam nadzieje ze informacje w nim zawarte są ciągle aktualne:
http://youtube.com/watch?v=V0OAu09STn4

Dla tych ktorym sie nie chce ogladac, lub nie sa w stanie zrozumiec gościa:
Rajdowanie zacznie się na 80 lvlu
Rajdy będą 24 osobowe - 4 grupy po 6 ludków
Będzie 8 instacji rajdowych, podzielone na 3 tiery ( wow like, zeby przejsc do drugiego trza pokonac pierwszy itd. )
Do pokonania będzie w sumie 19 encounterow w rajdach, to jest 19 wipowych przystanków pomiędzy traszami. W sklad encounterow wchodzi klepanie pojedynczych bosów jak i grupek minibosów ( a'la bicie kaela )
W ogole rozwiazania rajdowe są podobne do tych z wowa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.