mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 10:47 
Cytuj  
Ja zagram conanem wzglednie archlordem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2008, 19:39 
Cytuj  
assasin :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 08:34 
Cytuj  
Mam prozbe do beta testerow aby wymienili wady i zalety postacji jakimi graja. Ciezko bedzie wybrac postac w AoC :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 10:04 
Cytuj  
tak jak na becie Guardian pod speary x)

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 11:34 
Cytuj  
assasin
necro

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 11:36 
Cytuj  
Conqueror / Scion of Set



Znając życie to połowa graczy na serverze to będą assasini

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 11:38 
Cytuj  
DT - zbugowany/zdebalansowany obecnie - duzo pracy jeszcze jest konieczne by gralo sie z przyjemnoscia
BS - gra sie bardzo przyjemnie widac ze postac jest juz na ukonczeniu
btw
specyficznie gra sie łucznikiem
gdy napinasz łuk postac zostaje "zrootowana" - nie mozesz sie ruszac.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 13:36 
Cytuj  
Grałem trochę necro, demonologist, więcej conquerorem i rangerem - najprzyjemniej chyba na razie rangerem (nawet mimo że łuków nie widać wtf).
Jeszcze mam go <20 lvl, później dalej będę dostawał melee combosy? Jeśli tak to świetnie się zapowiada ta klasa - całkiem niezły w melee, na odległość rewelacja :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 13:43 
Cytuj  
Czym sie charakteryzuje Conqueror? To bedzie taki ciezko uzbrojony (plate?) warrior czy jak?Jakięs DW ,2h? Jaka rola w end-game?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 13:56 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 14:39 
Cytuj  
Sporo bledow, przykladowo Tempest of Set to nie melee healer, walczy nie meleee combosami tylko to jest caster + aoe spell.
Bear Shaman to czysty comabt healer melee z buffami do melee.
Guardian jako typowy tank to tez jest mylace bo na buildzie pod speary niezle wymianta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 15:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sporo bledow, przykladowo Tempest of Set to nie melee healer, walczy nie meleee combosami tylko to jest caster + aoe spell.
Bear Shaman to czysty comabt healer melee z buffami do melee.
Guardian jako typowy tank to tez jest mylace bo na buildzie pod speary niezle wymianta.

no co do guardiana to fakt
frenzy stance posysa - jeszcze jakies to chyba zbugowane albo nadaje sie tylko do dps w party z tankiem - a w takim jeszcze nie bylem (oczywiscie poza takim w ktorym ja bylem tankiem)
do solowania i zwyklego bicia mobkow sie nie nadaje - obrazenia jakie nam zadaja wzrastaja XXXXXX razy
a bez frenzy ale z buildem na speary i tak jest spoko dps - chociaz szalu nie ma :)
tak czy inaczej prot warek to to nie jest x)


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 17:41 
Cytuj  
conqueror pewnie moze tankowac, ale drzewka talentow ma jedynie pod 2-hand killing i dual wield killing (heavy armored assasin :D )
I tego co sie orientuje, to demonolog bardziej sie opiera na minionach niz necro, ktory jest najbardziej odpowiednikiem maga z innych mmo.

Ja osobiscie pewnie bede gral shamanem, bardzo ciekawe dwie scierzki rozwoju, ktore czynia z nas close combat fightero-healero-buffera.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 13:26 
Cytuj  
ja chyba Tempest of Set (Stygian)
na pewno priest archetype ale nie bear shaman:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 13:27 
Cytuj  
na becie mam assasina ... ale pogral bym tez chetnie necro

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 13:45 
Cytuj  
tymi dodatkowymi info od siebie o guardianie trochę mnie uspokoiliście,bo zamierzałem właśnie wziąć tą klasę ale pod group pvp bardziej (+szarżowanie ze spearem na mouncie) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 17:06 
Cytuj  
Conqueror zupełnie nie nadaje się do tankowania i z tego co widziałem to Dark templar również - przynajmniej tak było przed ostatnim wipem, nie wiem jak to teraz wygląda.
Troche nie rozumiem tego całego wipu postaci, wygląda na to że feedback high leveli mało ich interesuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 17:28 
Cytuj  
Pytanie tylko do czego ci typowy znany z innych gier tank ?
Tu jak ci mobek ucieknie do healera to nie masz zgonu, kazdy moze sie uratowac, kazdy zadaje dmg, oczywiscie specjalizacja zwieksza/zmniejsza wszystko ale to nadal brak schematu ze do tankowania tylko guardian z tarcza :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 18:04 
Cytuj  
Ale mi to zupełnie nie przeszkadza że Conqueror i DT nie nadają się do tankowania - pisze to raczej profilaktycznie, po prostu soldier w tej grze nie równa się tank.

Co do tej specjalizacji to nie wiem co masz na myśli, featy ? Kombinowałem z nimi na wszystkie sposoby ale dalej nie byłem wstanie nic przytankować (Conqueror).
A Guardian akurat pasuje do schematu, jest najlepszym tankiem - inna sprawa że jedynym hehe
Ale gra ma się opierać na pvp więc to i tak nie ma większego znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 19:17 
Cytuj  
opierac na pvp? no skoro tak to jestem ciekaw jak to ma byc rozwiazane?
tzn grind do 80 lvl i pvp wtedy?
nice ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.