mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Na jakim typie serwera bedziesz grac ?
PVE 18%  18%  [ 26 ]
RP PVP 22%  22%  [ 32 ]
PVP 61%  61%  [ 90 ]
Liczba głosów : 148
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 01:06 
Cytuj  
Heh dokladnie ^^ Ja osobiscie wybiore RP PVP, chocby dlatego ze ciekawiej bendzie, i nie spotkamy tam tak duzo ludzi skupionych tylko na grindfest :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 25 lut 2008, 15:47 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 07:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
2. Server RP jest po to zeby z dziecmi neostrady nie grac.



dokladnie, ja w wowa od samego poczatku gralem na rp pvp. pamietam jak kiedys wszedlem na ptra i bylem przerazony iloscia idiotow o nickach Xxpvpxx, Shadowownz oraz ogolnym zachowaniem tej bandy; wyzywanie sie po kazdym duelu, argumenty typu : stfu noob i r pro, ect.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 07:28 
Cytuj  
Ktos moglby opisac na czym polega RP na oficjalnych serwerach ? Trzeba gadac jakims staroangielskim i nie uzywac slowa komputer czy wystaczy nick miec normalny?; ]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 08:18 
Cytuj  
RP w MMO to fikcja wiec nie ma sie czym podniecac generalanie. Osobiscie rozpoczne na RPPVP majac nadzieje na bardziej mature community ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 08:28 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ktos moglby opisac na czym polega RP na oficjalnych serwerach ? Trzeba gadac jakims staroangielskim i nie uzywac slowa komputer czy wystaczy nick miec normalny?; ]

Pierwszy tydzien, ludzie sie w czuwaja GM pilnuja
Drgi tydzien, Gm zaczynaja zlewac.
Trzeci tydzien wszyscy maja totalnie w dupie to całe RP włącznie z GM, którzy maja w dupie te wszystkie raporty a bo ktos mial nie przepisowego nicka ("Mial no i co z tego wypierdalaj").
Tak wygląd RP. Ja naprawde nie wiem co ludzie widza w tym RP toz to nudne jak jasna cholera jest :<.
Nawet w grze podobno stworzonej pod RPG (DD), wszyscy maja w dupie jakie kolwiek RP. Kazdy robi jak najbardziej wykokasne postaci, bije level na chama i koksa najlepsze itemki jakie sie da. Jedne co odroznia community, to ze ludzie bardziej as skorzy do pomocy, wyltumaczyc a nie odrazu wyzwac od nooba :p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 08:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
co to jest RP?


Odgrywanie postaci.

Mnie to gowno obchodzi, ze inni beda olewac RP, ja bede sie staral znalezc grupke osob z ktorymi bedzie mozna sie pobawic lepiej niz z banda oszolomow ktorzy zobaczyli gre Conan i maja nicki Arnuld Shwarcenega.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 09:07 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
co to jest RP?


Odgrywanie postaci.

Mnie to gowno obchodzi, ze inni beda olewac RP, ja bede sie staral znalezc grupke osob z ktorymi bedzie mozna sie pobawic lepiej niz z banda oszolomow ktorzy zobaczyli gre Conan i maja nicki Arnuld Shwarcenega.

Idz graj w Ultime albo NWN2. Tam jest pelno RP-Oszolomow -;-. ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 15:52 
Cytuj  
Heh wiesz niektorzy wywodza sie z p&p rpg, np ja bawilem sie 12 lat w p&p D&D i Warhammer jaki i Vampir maskarada :) Osobiscie bardzo lubie rp ale mam tez dni co mi sie nie chce, nie zmienia to faktu ze light rp jest znacznie ciekawsze bo zwykle oznacza to tylko ze dochodzi element komediowy do gry, bo ludzie w 95% lubia odgrywac rozne jaja swojimi postaciami ;) Takie numery jakie ludzie odstawiaja ogrywajac postacie w sesjach czy tez w rp czasami sa tak smieszne ze przez reszte miesiaca czasami sie z tego jeszcze smialem :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 20:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Randalf napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
co to jest RP?


Odgrywanie postaci.

Mnie to gowno obchodzi, ze inni beda olewac RP, ja bede sie staral znalezc grupke osob z ktorymi bedzie mozna sie pobawic lepiej niz z banda oszolomow ktorzy zobaczyli gre Conan i maja nicki Arnuld Shwarcenega.

Idz graj w Ultime albo NWN2. Tam jest pelno RP-Oszolomow -;-. ;p


Stamtad sie wywodze ;p (no, bez ultimy, ale za to NwN1)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 22:25 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
co to jest RP?


Odgrywanie postaci.

Mnie to gowno obchodzi, ze inni beda olewac RP, ja bede sie staral znalezc grupke osob z ktorymi bedzie mozna sie pobawic lepiej niz z banda oszolomow ktorzy zobaczyli gre Conan i maja nicki Arnuld Shwarcenega.


dokladnie :) Role-playing to jest caly smaczek tych gier :)


@inside
wracaj do Tibii

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 22:39 
Cytuj  
Witam. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba właśnie o to chodzi w RPG - aby odgrywać swoją rolę, a nie "grindzić", "farmić", lub "PK'ować" bez przerwy.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 23:33 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Witam. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba właśnie o to chodzi w RPG - aby odgrywać swoją rolę, a nie "grindzić", "farmić", lub "PK'ować" bez przerwy.


Mylisz się.

Z poważaniem
zax

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 23:49 
Cytuj  
W taki razie poprawiam się:
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy właśnie o to nie powinno chodzić w grach RPG - aby odgrywać swoją rolę, a nie "grindzić", "farmić", lub "PK'ować" bez przerwy?
Tym razem proszę również o argumenty...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 00:54 
Cytuj  
nie mylisz sie, RPG czyli role-playing games.
Niestety duzo LOLkow i oszolomow nie rozumie tego slowa i dla nich gra mmorpg to to samo co gra FPS :) Ale nie ma sie co takimi przejmowac. Najlepiej ignorowac.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Randalf napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
co to jest RP?


Odgrywanie postaci.

Mnie to gowno obchodzi, ze inni beda olewac RP, ja bede sie staral znalezc grupke osob z ktorymi bedzie mozna sie pobawic lepiej niz z banda oszolomow ktorzy zobaczyli gre Conan i maja nicki Arnuld Shwarcenega.

Idz graj w Ultime albo NWN2. Tam jest pelno RP-Oszolomow -;-. ;p


Akurat Ultima to ostatnie miejsce gdzie widzialem prawdziwych RP graczy.
I nie mowie tu o pirackich serwerach typu "Cienie Przodkow" tylko o oficjalnych serwerach gdzie nie byli oddzieleni od reszty towarzystwa.
Stworzenie rezerwatow w postaci serwerow niby przeznaczonych do RP to nie jest rozwiazanie problemu oddzielenia tych dojrzalych graczy od holoty ktora przeszkadza im w rozwinieciu wyobrazni bo ten problem jest wyimaginowany. Tak naprawde jedyna przeszkoda jest tu mechanika ktora nie pozwala na prawdziwy roleplay.
Bo klimatyczne chodzenie do dungeona zeby zabic smoka czy stanie na srodku miasta i wymiana emote'ow to jakas marna namiastka.
I wiem zwolennicy beda bronic do smierci tezy ze stanie w karczmie w smiesznych ciuszkach i wklepywanie /laugh jest uberfun ale nadal nie zmieni to faktu ze takie serwery istnieja tylko po to zeby zwabic potencjalnych graczy. Conan to jest kolejna gra w ktorej nie ma miejsca na RP i wszelkie proby realizowania wyzej wymienionych czynnosci sa robione na sile.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
Lil napisał(a):
nie mylisz sie, RPG czyli role-playing games.
Niestety duzo LOLkow i oszolomow nie rozumie tego slowa i dla nich gra mmorpg to to samo co gra FPS :) Ale nie ma sie co takimi przejmowac. Najlepiej ignorowac.


Poczytaj swoje posty z dzialu WoW i zastanow sie nad soba.


@Huragan: Typowy kompleks osoby ktorej nie wychodzi RP, jaki wplyw maja inne osoby na twoja gre?

roball zapodal ci coup de grâce.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 01:53 
Cytuj  
ikona napisał(a):
jaki wplyw maja inne osoby na twoja gre?.


Nie maja zadnego wplywu, to z kim gram zalezy tylko i wylacznie ode mnie :) Wiec wybieram sobie do wspolnej gry ludzi na poziomie, a reszta mi wisi i powiewa.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 02:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
2. Server RP jest po to zeby z dziecmi neostrady nie grac.


to zrob tym biednym ludziom co roluja RP PVP przyjemnosc i zabieraj sie na pvp bo jestes najlepszym przykladem dziecka neostrady. jak sie czyta twoje posty w tym topicu to rece opadaja. to ze czegos nie rozumiesz swoim malym, tepym mozgiem to nie znaczy ze to jest zle/chujowe/do dupy. nie moze do twojego zakutego lba dotrzec ze niektorzy po prostu lubia wyciagnac cos wiecej z tych bidnych gier MMO, cos co nie jest limitowane zadna mechanika ani enginem, a tylko i wylacznie twoja wyobraznia, i tak there are ppl out there, dla ktorych nowy item nie jest najwazniejsza rzecza w grze tylko cos zupelnie innego ale co to juz ci nie bede tlumaczyl bo udowodniles ze i tak nie wykonasz tej prostej czynnosci umyslowej zeby sprobowac to ogarnac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 03:12 
Cytuj  
Szkoda ze nie mam moderowania tego tematu :)

RP serwery to bzdura z tego wzgledu ze jesli nie bedzie organizowanych eventow RP to sami gracze olewaja to, a z drugiej strony maniacy RP moga spokojnie grac na zwyklych serwerach jesli potrafia sie bawic.

Sugerowanie sie WoW-em to chyba najgorsza mozliwosc bo nie istnieje cos takiego jak RP w tej grze aktualnie i watpie by w innej grze to wygladalo lepiej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 06:54 
Cytuj  
rudy napisał(a):
iniside napisał(a):
2. Server RP jest po to zeby z dziecmi neostrady nie grac.


to zrob tym biednym ludziom co roluja RP PVP przyjemnosc i zabieraj sie na pvp bo jestes najlepszym przykladem dziecka neostrady. jak sie czyta twoje posty w tym topicu to rece opadaja. to ze czegos nie rozumiesz swoim malym, tepym mozgiem to nie znaczy ze to jest zle/chujowe/do dupy. nie moze do twojego zakutego lba dotrzec ze niektorzy po prostu lubia wyciagnac cos wiecej z tych bidnych gier MMO, cos co nie jest limitowane zadna mechanika ani enginem, a tylko i wylacznie twoja wyobraznia, i tak there are ppl out there, dla ktorych nowy item nie jest najwazniejsza rzecza w grze tylko cos zupelnie innego ale co to juz ci nie bede tlumaczyl bo udowodniles ze i tak nie wykonasz tej prostej czynnosci umyslowej zeby sprobowac to ogarnac.

Wiesz co ? SKOCZ.
Mam w dupie RPG, mialem, mam i miec bede. Ale tez nie mam zamiaru grac z debilami. Na i na RP PVP zawsze byl mniejszy "hardcore" progress.
To ze bede PK/owal, gankowal i bede numer 1 na serwerze na liscie gonzym to inna sprawa,. No co tez RP (odgrywanie psychopatycznego maga, ktory z mordem w oczach ptrzy na kazdego).

A Huragan od grania w LOTRO to sie kompletnie zdegenerował. Co sie stało gankowanie low-leveli ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, 08:25 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.