mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Na jakim typie serwera bedziesz grac ?
PVE 18%  18%  [ 26 ]
RP PVP 22%  22%  [ 32 ]
PVP 61%  61%  [ 90 ]
Liczba głosów : 148
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 08:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Mam w dupie RPG, mialem, mam i miec bede.


to co tutaj robisz ? pomylily ci sie fora ? sprawdz lepiej czy cie nie ma na counter-strike.pl ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 08:23 
Cytuj  
Lil napisał(a):
iniside napisał(a):

Mam w dupie RPG, mialem, mam i miec bede.


to co tutaj robisz ? pomylily ci sie fora ? sprawdz lepiej czy cie nie ma na counter-strike.pl ? :)
RPG - Role Play, mnie tylko z tego wszystkiego obchodzi tylko rozwoj postaci -;-. A i dobrze przemyslana mechnika.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 10:09 
Cytuj  
"Oh, Panska broda laskocze mnie w jajka szacowny Panie Dwarfie!" RPG geeks hehe Mnie tam wystarczy towarzystwo na poziomie i brak debilnych nickow na serwie. :>


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 10:57 
Cytuj  
Ditto.

...

PIXEL. Od newb gankera do RP-(po)zera. Wzruszajaca historia MMO gracza opowiedziana za posrednictwem forum internetowego. Od dzis w kiosku mmorpg.pl. ~

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 10:59 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ditto.

...

PIXEL. Od newb gankera do RP-(po)zera. Wzruszajaca historia MMO gracza opowiedziana za posrednictwem forum internetowego. Od dzis w kiosku mmorpg.pl. ~

Jedyne 14.99!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 12:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
"Oh, Panska broda laskocze mnie w jajka szacowny Panie Dwarfie!" RPG geeks hehe Mnie tam wystarczy towarzystwo na poziomie i brak debilnych nickow na serwie. :>


to jest najsmieszniejsze wlasnie. wam "tylko" wystarczy towarzystwo na poziomie, a sami wpieprzajac sie na serwer RP z takim podejsciem do RP tworzycie towarzystwo bardzo-kurwa-nie-na-poziomie. A co ty dajesz z siebie zeby serwer RP byl jako tako na poziomie? Gowno dajesz. Wbijasz sie tam zeby uniknac gownazerii ale dla spolecznosci serwera jestes wart jedno wielkie 0. Ale przeciez to ciebei gowno obchodzi bo w koncu placisz i grasz tak jak ci sie podoba. Typowo polaczkowskie podejsice. Zeby mnie bylo dobrze a reszta mnie juz pierdoli, a jak place za cos to juz w ogole. Przetlumacz sobie slowo "community" potem znajdz odpowiednik w slowniku jezyka polskiego i wbij na pamiec.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 13:09 
Cytuj  
rudy napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
"Oh, Panska broda laskocze mnie w jajka szacowny Panie Dwarfie!" RPG geeks hehe Mnie tam wystarczy towarzystwo na poziomie i brak debilnych nickow na serwie. :>


to jest najsmieszniejsze wlasnie. wam "tylko" wystarczy towarzystwo na poziomie, a sami wpieprzajac sie na serwer RP z takim podejsciem do RP tworzycie towarzystwo bardzo-kurwa-nie-na-poziomie. A co ty dajesz z siebie zeby serwer RP byl jako tako na poziomie? Gowno dajesz. Wbijasz sie tam zeby uniknac gownazerii ale dla spolecznosci serwera jestes wart jedno wielkie 0. Ale przeciez to ciebei gowno obchodzi bo w koncu placisz i grasz tak jak ci sie podoba. Typowo polaczkowskie podejsice. Zeby mnie bylo dobrze a reszta mnie juz pierdoli, a jak place za cos to juz w ogole. Przetlumacz sobie slowo "community" potem znajdz odpowiednik w slowniku jezyka polskiego i wbij na pamiec.

"polaczkowe" Dziwne ze 99% ludzi ma dupie to cale RP, gra tylko po to na tych serwerach zeby pr0-0wn0z4mi nie grac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:15 
Cytuj  
dziwnie to przypomina dyskusję z "full-loot"....


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 16:33 
Cytuj  
Przyjaciele są przydatni, ale wrogowie są niezbędni ;)

Ale podoba mi się to zrobiło się tak klimatycznie, Conanowo, będzie jucha sikać aż miło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:00 
Cytuj  
Na forum wyczytalem ze devsi na dzien dzisiejszy twierdza ze serwery PVP beda podstawowe ze wzgledu na klimat i styl gry, serwery RP i PVE beda atrakcja dla nielicznych.

Jest przygotowywany system przestrzegania zasad PVP, kary dla gankerow i znudzonych graczy, ktorzy wyladowuja swoje smutki na niskich lvlach graczach.

Osobiscie uwazam ze jednak serwey normalne czyli PVE beda liczne bo sporo graczy mysli schematami z WoW-a i nie chce by mu przeszkadzac w farmie epaxow.

Ciekaw jestem jak mozna czerpac przyjemnosc z takiej gry jak Age of Conan bez outdoor pvp ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:07 
Cytuj  
i jak mozna karac gankerow?!!
kolejny idiotyczny pomysl funcoma (po crafcie zaraz).
jesus, moze jeszcze dodajmy "escape" skilla, ktory umozliwi w kazdej chwili ucieczke do bezpiecznego miejsca w zonie pve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:26 
Cytuj  
Teoretyzuja tak samo jak ja teraz, nie ma mpojecia czy dobra jest czy ma byc kara dla kolesia z 80lvl, ktory zabija gracza 20lvl juz 10x.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:35 
Cytuj  
no ale o to chodzi w open pvp. karac beda sami gracze jak chocby w vanguardzie. trafiasz na blackliste i kto cie widzi to klepie. albo wola 5 kolegow i cie gania. i to caly urok open pvp. a nie k.... karanie za to ze klepiesz kolesi. sorry mija sie to totalnie z idea outdoor pvp jak dla mnie.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Na forum wyczytalem ze devsi na dzien dzisiejszy twierdza ze serwery PVP beda podstawowe ze wzgledu na klimat i styl gry, serwery RP i PVE beda atrakcja dla nielicznych.


a mozesz podac linka gdzie takie bzdury "devsi" pisza ? :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ale o to chodzi w open pvp. karac beda sami gracze jak chocby w vanguardzie. trafiasz na blackliste i kto cie widzi to klepie. albo wola 5 kolegow i cie gania. i to caly urok open pvp. a nie k.... karanie za to ze klepiesz kolesi. sorry mija sie to totalnie z idea outdoor pvp jak dla mnie.

Hehe, będą karać odejmowaniem expa ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:55 
Cytuj  
heheheeheh ciekawe czy levele bedzie odejmowac ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 21:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ale o to chodzi w open pvp. karac beda sami gracze jak chocby w vanguardzie. trafiasz na blackliste i kto cie widzi to klepie. albo wola 5 kolegow i cie gania.


albo caly serwer heheh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 21:39 
Cytuj  
no i potem nie poquestujesz z kolegOM ae bo go wszyscy bic chca za to ze niemily jest. takze przestroga na przyszlosc! nie teamowac z aenima!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 23:38 
Cytuj  
Wydzielone tereny na pvp, wlaczanie flagi, ochrona podczas questowania, to po co grac w Age of Conan, ktory jest stworzony do gry PvP ?

Czysty multiplayer jest w wielu innych grach, nagle pojawia sie gra z zarabiscie zapowiadajacym sie pvp, a ludzie mysla o grze pve, jak dla mnie to komedia.

Jakbym mial decydowac sie tylko na gre pve to juz lepiej wraca do WoW-a i nie meczyc sie, a teksty typu boje sie ze mnie dziecko jakies bedzie dla zabawy zabijalo podczas questowania nie jest tlumaczeniem bo od tego jest gildia, gra w party itd.

Widze ze dla wielu to ma byc kolejny solo grind wszystkiego co sie da, potem flex w miescie i whinowanie jak gra malo oferuje.

Dlaczego LotRO tak szybko znudzilo wiekszosc, bo nie ma prawdziwego pvp, a czyste pve jest w wielu innych grach duzo lepsze.

Kazdy decydujacy sie grac na serwerze pve niech wezmie pod uwage ze traci duzo z takiej gry jak AoC, a do Huragana napisze ze nie musisz tlumaczyc jakie sa zalety serwera pve bo to nie WoW tylko inna gra, ktorej tak naprawde nie znamy, a chcemu juz na starcie ograniczac sie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 23:52 
Cytuj  
Kazdy gra w co chce jak chce nie? Po co koos zmuszac do gry pvp jak nie chce? Niech gra na serwie pve i daje kase na rozwoj gry dla ludzi z pvp serwerow ktorych na pewno bedzie mniej...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.