mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:23 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ja nie pamiętam aby ktokolwiek miał pretensje do Huragana, że kogoś zabił - raczej szedł ostry /lol z filmików typu 20vs4, które z dumą wrzucał na forum ;)


z duma to NOCniki wrzucali na fora fotki "40 vs Huragan" :)

viewtopic.php?t=12372

"Oni po prostu odpłacają jemu za to co sam robił. Jakiś czas temu dorwał mnie właśnie Huragan z całą ekipą z Katharsis, wszyscy ponad 5 lvli ode mnie... A na marginesie nie wspomnę o niejakim Pyzmenie, który będąc 10 lvli ode mnie razem z kumplem zgankowali mnie w Searing Gorge.

Czyli ogółem chcę powiedzieć, że NOC, której jestem osobiście członkiem, nie gankuje nikogo bez powodu! A Huragan jest na pierwszym miejscu naszej czarnej listy, więc nie dziwcie si.ę, że dostaje baty za każdym razme kiedy spotyka ekipę z NOCy"

buahaha,,, to byly czasy :)))))))))))))))))))))))))

a to perelka by Artec... jest to samo sedno o serverach PvP:

"W kazdym razie plany o honorowej gildii nie wypalily, bo co mi po honorze jak 75% gry zajmuje chodzenie z cmentarza "

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 10:49 
Cytuj  
Co do placzu na temat ze mnie ktos gankuje to trudno, jesli ktos wybiera gre solo w grze mmo to jego problem, od tego sa gildie, znajomi, gra w party, tworzenie sobie opini o swojej postaci, wyrabianie znajomosci.

Najgorsze sa zasady ograniczjace wolnosc pvp i anonimowosc, zapewniam was ze nikt kto liczy na dluzsza gre nie bedzie siedzial godzine nad bidula 5lvl nizsza by go gankowac, docelowo gra jest oparta o gildie, wiec obie strony jakos musza sie do tego dostosowac i ponosic konsekwencje swojego glupiego zachowania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.