mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 10:03 
Cytuj  
Link to survey: http://pvprulesets.speedsurvey.com
password: fnarlclop

Devs pytaja comunity o ruleset na serverach PvP, glosujcie.

Source:
http://forums.ageofconan.com/showthread ... ost1604936


_________________
s4ndm4n.com
clanfire.org
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 10:11 
Cytuj  
mogliby się o pvp loota spytać :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 11:22 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 12:11 
Cytuj  
no safe zones ftw.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 12:20 
Cytuj  
Noob comic 4tw ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 15:26 
Cytuj  
w koncu pomysleli no safe zone :)) to mi sie zaczyna podobac :))

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 15:34 
Cytuj  
Na chwilę obecną na pvp servie można lać każdego wszędzie poza 3 głównymi miastami. Idę o zakład, że dodadzą jakąś ochronę zapobiegającą campieniu spawn pointów i zonning place i tyle.

Będzie całkiem przyjemnie 8)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 17:59 
Cytuj  
Kto pamieta KO, ten pamieta. W Colony Zone (jedyne miejsce do pvp) nie bylo save zony jako takiej, byly natomiast niewielkie obozy chronione przez wieze strzelnicze.
Dla gracza/gropki graczy wieze te byly zabojcze, mozna bylo na chwilke wbiec w ich ogien i szybko zwiewac albo ginac , jednak duze, dobrze ubrane i zgrane grupy mogly przejechac po calym obozie. Moim zdaniem to byl dobry pomysl.

Poki co w AoC, respawn pointy nie sa chronione w zaden sposob i mozna farmic graczy. Dopoki w AoC nie ma podzialu na nacje, czyli naturalnych sojusznikow, to pozostawienie spawn pointow bez zadnej ochrony nie jest takim zajebistym pomyslem.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 22:40 
Cytuj  
Ors napisał(a):
Poki co w AoC, respawn pointy nie sa chronione w zaden sposob i mozna farmic graczy. Dopoki w AoC nie ma podzialu na nacje, czyli naturalnych sojusznikow, to pozostawienie spawn pointow bez zadnej ochrony nie jest takim zajebistym pomyslem.


juz sie zaczynaja placze ???? a kto ci kaze grac na serverze PvP ??? Chcesz sobie spokojnie robic questy i farmowac mobki to polecam server PvE :)
na serverach PvP bedzie sieczka.... kazdy bedzie mogl zabijac kazdego w dowolnym miejscu. Zrobienie tam questow to masakra. Juz widze te placze na forach :>
Dlatego ja wole grac na serverze PvE..i delektowac sie gra :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 22:58 
Cytuj  
dla mnie gra bez PvP jest na teraz mało grywalna - widocznie przejadło mi się tłuczenie mobów.
Z drugiej strony trzeba zachować na tyle zdrowego rozsądku z tym free open full loot pvp by nie naciskać buttona log out po 5min "gry" podczas których zgraja 20 camperów spawnpointa zabiła cie ~15 razy.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 23:02 
Cytuj  
Absolutny brak safe zone'ow jest złym pomysłem ( imo ). To po prostu będzie meksyk i nic a nic nie będzie się dało załatwić w mieście ( choćby wrzućić graty na trade post =] ).

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 23:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dla mnie gra bez PvP jest na teraz mało grywalna - widocznie przejadło mi się tłuczenie mobów.


a kto ci powiedzial, ze na serverach PvE nie bedzie PvP ? Bedzie, tylko nie w kazdym miejscu, ale w wydzielonych strefach :)
Chcesz PvPowac, to idziesz i sie nawalasz z podobnymi sobie.. chcesz sobie poquestowac, lub pozbierac matsy do craftingu.. to mozesz to sobie spokojnie robic, nie martwiac sie ze banda dzieci po 15 lat bedzie na ciebie czychala za kazdym drzewem , 24h/day

Ale spoko, jak ktos lubi przez pol dnia latac z cmentarza do spawn pointu i spowrotem, to niech idzie na servery PvP


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 23:11 
Cytuj  
Cytuj:
uz sie zaczynaja placze ???? a kto ci kaze grac na serverze PvP ??? Chcesz sobie spokojnie robic questy i farmowac mobki to polecam server PvE
na serverach PvP bedzie sieczka.... kazdy bedzie mogl zabijac kazdego w dowolnym miejscu. Zrobienie tam questow to masakra. Juz widze te placze na forach :>
Dlatego ja wole grac na serverze PvE..i delektowac sie gra


Dlatego, ty bedziesz sobie gral na serwerze pve i nie bedziesz plakal.
Ja zamierzam grac na pvp i dlatego pozwalam sobie na napisanie, co mysle o save zonach panie huraganie.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 23:14 
Cytuj  
Zapomnija Huragan o spokojnym zbieraniu matsow, tam jest kraina pvp, a argumenty ze mozesz sobie wlaczyc pvp plus ze tylko dzieci lubia pvp jest poprostu durne, kto jak kto ale ty powinienes wiedziec ze pvp to przyjemnosc, a AoC jest stworzony pod open pvp, jednak to twoja decyzja, mozesz zrezygnowac z czesci gry i siedziec na pve serwie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 23:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zapomnija Huragan o spokojnym zbieraniu matsow, tam jest kraina pvp, a argumenty ze mozesz sobie wlaczyc pvp plus ze tylko dzieci lubia pvp jest poprostu durne, kto jak kto ale ty powinienes wiedziec ze pvp to przyjemnosc, a AoC jest stworzony pod open pvp, jednak to twoja decyzja, mozesz zrezygnowac z czesci gry i siedziec na pve serwie :)

na PvP siedza macho
na PvE dzieci kwiatow x)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 00:09 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dla mnie gra bez PvP jest na teraz mało grywalna - widocznie przejadło mi się tłuczenie mobów.


a kto ci powiedzial, ze na serverach PvE nie bedzie PvP ? Bedzie, tylko nie w kazdym miejscu, ale w wydzielonych strefach :)
Chcesz PvPowac, to idziesz i sie nawalasz z podobnymi sobie.. chcesz sobie poquestowac, lub pozbierac matsy do craftingu.. to mozesz to sobie spokojnie robic, nie martwiac sie ze banda dzieci po 15 lat bedzie na ciebie czychala za kazdym drzewem , 24h/day

Ale spoko, jak ktos lubi przez pol dnia latac z cmentarza do spawn pointu i spowrotem, to niech idzie na servery PvP


ja lubię, lubię tą grozę czychającą za każdym drzewem, lubię nawet przy biciu mobów oglądać się nerwowo za siebie, ale nie lubię przesady. Lubię dreszczyk emocji gdy gram, a nie nudne klepanie mobów i odliczanie expa do next_lvl.
Ale imho w miastach powinny safe zony, cała reszta powinna terenem PvP.
Dlatego server PvE - BE,

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 00:21 
Cytuj  
No ta ale połączenie open pvp z brakiem rewardów/penalty nie jest zbyt fajne.

W Warze podoba mi sie że właściwie robienie pvp wspomaga rozwój twojej postaci a nie spowalnia. Nie musisz dokonywać wyboru grać PvP czy levelować postać. Robisz to jednocześnie.

Mam nadzieje że w Conanie będzie podobnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 08:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

ja lubię, lubię tą grozę czychającą za każdym drzewem, lubię nawet przy biciu mobów oglądać się nerwowo za siebie, ale nie lubię przesady.


Co nazywasz przesada ? Czyzby to, ze ktos cie bedzie gankowal przez 2 godziny nonstop bo akurat taka ma ochote ? :) I co wtedy zrobisz ? zaczniesz plakac na forach , ze "TO NIE HONOROWE!".... "CHAMSKI GANKER!", itd ? :)

To samo bylo w WoWie... wszyscy sie rzucili na servery PvP a jak dostali w dupe od gankerow to plakali na forach i bluzgali :) hehehehe
Tak samo bedzie w AoC.
Mnie to w sumie cieszy.. zrobie sobie postac na serverze PvP tylko do UPRZYKRZANIA ZYCIA INNYM ! :) a sama gra bede sie bawil na serverze PvE.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:01 
Cytuj  
Cytuj:
I co wtedy zrobisz ? zaczniesz plakac na forach , ze "TO NIE HONOROWE!".... "CHAMSKI GANKER!", itd ?


Zawołam kumpli i razem spuścimy wpierdol ludziom którzy będą mnie gankować, ewentualnie po prostu sie wyloguje i wroce za 1h.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:21 
Cytuj  
ja nie pamiętam aby ktokolwiek miał pretensje do Huragana, że kogoś zabił - raczej szedł ostry /lol z filmików typu 20vs4, które z dumą wrzucał na forum ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.